Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First grow 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Obecné First grow 150W Příspěvek č. 1


Tak jsem dotvořil box a včera jsem zasel 4ks klonů Euphoria. Model jsem si vybral zde : http://www.leafly.com/hybrid/euphoria
Každopádně je to můj první grow a budu rád za Vaše komentáře.

zemina: lightmix
světlo: Son-T PIA plus 150W
box: 50x50x125
ventilace TT125-regulátor otáček mám na cestě
ofuk: PC vent. 12V

osazenstvo: 4x Euphoria
teplota: 28-30C, noc 17-18C.
vlhkost: kolem 35 (což se mi moc nezdá, nevím zda měří měřák z Bauhausu dobře)
ph: kolem 7-7,5 (budu snižovat)

Zasazeno včera večer 27.2.2012. Zalito odstátou vodou. Klony mají zhruba kolem 7-9cm. Svítit jsem začal dnes ráno 18/6. Zakoupeno na zakořenění BIO-ALGEEN-pouze při růstu. Doporučeno v growshopu.

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 28-02-2012 v 18:14 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau, mám doma taky 150w a jedu svůj první grow, jak máš vysoko výbojku?

Old Post 28-02-2012 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 3

čau ta vlhkost je hodně malo chtělo by to asi rozprašovač nebo něco nakej mokrej hadr

Old Post 28-02-2012 v 19:35 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 4

Ted rozprasuji a je to lepší. Každopádně bez regulátoru otáček je to na prd. Odsavam minutu jednou za 1,5 h a klesne teplota z 30 na teplotu místnosti....
Snad zítra dorazí.
Vybojku mám tak 40cm nad kytkou. Je to ok?

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 28-02-2012 v 20:34 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Platenik
Stálý Člen

Karma uživatele Platenik - 1% PěstitelskáKarma uživatele Platenik - 1% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

A jaka je ta teplota mistnosti? Nemuze to byt tak nizke kvuli teplote pri tme. Ono je dobry tam mit nonstop cirkulaci vzduchu, nevim jestli je to nutnosti, ale myslim, ze je to hodne znat. Ja mam vetrak na minimum nonstop + regulator s termostatem a nastavitelnou hysterezi.

Tech 40 cm snadno si to zkusis, kdyz das ruku nad konecky, musi prijemne hrat, ne palit...na takovy prcky je i lepsi ji ze zacatku povesit o trochu vys, at si zvyknout a pak snizit. Ta 150tka zase tolik neprosviti (kolem 35cm), tak bacha at ti to nepreroste a vcas prepni.

At to roste

Indonésie, Thajsko - small fotoreport

Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
čínské přísloví

Old Post 28-02-2012 v 20:52 PM
Platenik je offline   Profil uživatele Platenik   Find more posts by Platenik   Foto galerie člena Platenik   Click here to Send Platenik a Private Message   Add Platenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Hoj ja mam 400 W lampu spustenu na nejakych 30 CM od vrcholku

Old Post 29-02-2012 v 10:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


Hoj ja mam 400 W lampu spustenu na nejakych 30 CM od vrcholku ked si vsimnes tu retaz a dole je naj je zaveseny teplomer tak u vrcholku je 24 az 26 stupne tie najnizsie su v strede a po bokoch mam dalsie sativy tie su az na 15 cm teplota okolo 30 sa tam drzi nebal by som sa tu 150 dat este nizsie

Old Post 29-02-2012 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 8

tak jsem poladil ph, mám ho kolem 6.
regulátor otáček už přišel, užásná věc. TT jsem dal na plnej výkon a docela solidně mi to ventiluje a udržuje teplotu na 27C. Pacháč homemade celkem slušně šlape.
Fotit budu jednou týdně, ať tu zbytečně nespamuji :-)

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 29-02-2012 v 17:19 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Obecné další Příspěvek č. 9


tak jsem dal na zvýšení vlhkosti homemade zařízení. jakej je to nápad? dobrej nebo špatnej? :-D

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 29-02-2012 v 17:27 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

urcite nechaj to tak ako to mas teraz vlchkost rastlinke v obdoby rastu velmi dobre prospeje

Old Post 29-02-2012 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 11

Oi hustý prdni přez to nějakou folii (větrající) . Bude to LUXUS! Uvidíš jak se řezance rozjedou...Aluflexka dobrej nápad....

Euforka je supr modýlek , nejde si nezamilovat.
Docela se to táhne , mě to vyjelo tak o 100% však jukni ke mě do threadu. Když to pořádně potuníš tak budeš mít kurevsky kouřitelnej matroš ... Je v poho ji nechat trochu dýl na růstu (já měl cca měsíc a ze 4 kytek , o který sem se nestaral , nerostahoval sem je a každou chvilu sem byl pryč sem vymlátil kolem 70géček).

Každopádně podávej fotoreport.Dost sem zvědav jak ti to pojede...
Zatím zdar
Nobody

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 29-02-2012 v 19:01 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 12

problém s teplotou. mám regulátor otáček a aby se vůbec TT pohnulo tak se drží teplota v boxu na nějakých 29C. což si myslím, že je supr.
Když spustím zvlhčovač tak se teplota udržuje na 24C.
Otázka: nevadí ten výkyv teploty? zvlhčovač nemůže běžet celý den z důvodu, že se voda vypaří a nemám možnost každý 3-4 hodiny dolévat. Vlhkost je na nějakých 50%. to je strop. nemohu jí dostat vyšší... kua vyšší!
Díky

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 01-03-2012 v 17:36 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 13


jelikož jsem dostal jeden klon s asi spáleným listem nevím co teď s tím dál. kytka se zdá, že jede. zdá se Vám stav v normálu?

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 02-03-2012 v 16:06 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 14

to rezdejchá musíš ji dát jenom čas ten spálenej list ustřihni

Old Post 02-03-2012 v 16:52 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 15






1. týden
rostlinám se evidentně daří. ph jsem upravil. používám pouze BIO-ALGEEN.
jedu pořád 18/6. Budu rád za Vaše názory.

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 05-03-2012 v 15:16 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 16

vyzerá to good, mám to podobné, tiež 150w ale druhý mesiac kvetu som nahodil 250W. máš dosť nízky box, dávaj si bacha na prepnutie. rátaj, že min. 2 krát sa ti to od prepnutia vytiahne. minimálne 2 krát!
regulátor si mohol mať za 5 eur z kauflandu- normálny zásuvkový stmievač, funguje to ok.
vetrák by som nechal bežať non-stop, teda aj v noci keď aj na minimum ale vetraj stále.
a bacha na hnojenie, máš síce light mix ale prvé dva týždne by som nehnojil vôbec, iba ten koreňák.
hnojiť až tak od tretieho týždňa a začni v malých dávkach tak 30%.
...vlastná skúsenosť, hnojil som už 2. týždeň a jednu som spálil úplne a na ostatných mi schli listy...
tak nech sa ti to zelená, držím palce budem sledovať!
K+
ozaj a lapmu daj v pohode aj 20-25 cm nad vrcholce nič sa nestane ak máš dobre nasmerovaný ofuk.

wtf?

Old Post 05-03-2012 v 17:27 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí
15-11-2014 - First grow mazar 600w - 87 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2203500 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív