Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First grow 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 33

citace:
Zeptám se, dělám vše ok? mám přestat už hnojit a začít prolévat pouze vodou?


To záleží, jak dlouho budou kvést. U Euforie se myslím píše 8-9 týdnů a flushovat se má tak týden až dva. Tak si to odečti :-) Já bych ještě hnojil, tak do 6-7 týdne květu (ale samozřejmě taky podle zralosti kytek)..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 07-04-2012 v 13:53 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 34

Final solution...
Zeptám se, možná trochu hloupě. Poslední 2 týdny budu hnojit pouze Final Solutionem a nebo ho přidám do standartní zálivky s hnojivem na květ? Poraďte jak na to.
Díky chlapi

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 12-04-2012 v 14:21 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 35

Tady si počti a máš jasno
Final Solution od AH

Old Post 12-04-2012 v 14:47 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 36




tak jsem dnes vyfotil pěst. ve čtvrtek to byly 4 týdny na květu. Jak se Vám to zdá?

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 14-04-2012 v 07:50 AM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

krásné 8)

Old Post 14-04-2012 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 38

tak dnes je to 5 týdnů na květu.Začal jsem aplikovat Final Solution a předpokládám, že budu dva týdny a snad mi vyjde i 1-2 zálivky čisté vody :-)

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 18-04-2012 v 17:45 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 39

Přijdou mě dost mrňavý , kolik si jim v poslední fázi hnojení lil hnojek?Já euforkám solil do 45 dne + 10 dnů proplach a nejvíc luxus.

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 24-04-2012 v 15:49 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
Přijdou mě dost mrňavý , kolik si jim v poslední fázi hnojení lil hnojek?Já euforkám solil do 45 dne + 10 dnů proplach a nejvíc luxus.


Dával jsem stejně celej pěst. Možná jsem to přehnal při odstanění stínících listů :-(
Každopádně mám před sebou ještě dva týdny-tak uvidíme...

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 24-04-2012 v 17:52 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 41




přikládám foto po 6 týdnech na květu. Už týden dávám Final Solution 1ml/ 1l. Budu pokračovat ještě týden a pak bych dal týden proplach. Mělo by to vyjít akorát ke kose :-D

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 27-04-2012 v 18:52 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 42


takže zasílám další info. Pro upřesnění teď je to na květu 7týdnů. Nyní jsem dával 2 týdny Final Solution a dle foto se mají věci takto:
V pěstu ta zakrslá byla celou dobu jiná kytka. Jedná se o Mazar. Takže 3ks Euphoria a již zmíněný Mazar. Ten se zdá dle pěstíků, že už bude. Po prozkoumání přes 40x lupu je ta pryskyřice ještě čirá... Ty euphorky mají pěstíky bílé...

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 06-05-2012 v 10:30 AM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 43




jelikož po 8 týdnech kvetení se mi pryskyřice zdála ještě ne úplně zakalená tak jsem stáhnul na pár dní svícení o -1h. hned to bylo znát. Poté jsem vypnul svícení a za tři dny byla kosa.
Výsledek ze 3 kytek euhorie 63g.a z mazaru 17g. Celkem tedy 80g.

Schrnutí:
-myslím, že jsem měl světlo hodně vysoko a tím pádem byl měnší zisk. Při výsadb jsem ho sice dal níž ale pak jsem ho zvedl poměrně vysoko (50cm).
-mohl jsem přepnout o týden déle
-uchladil bych v tomto prostoru i 250W.
-ventilátor TT125 bych Vám asi nedoporučil
-po 10dnech sušení dám do sklenic. Mazara jsem testoval a LUXUS!!!

Budu rád za Vaše komentáře. Popř. co jsem udělal špatně.

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 02-06-2012 v 11:44 AM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí
15-11-2014 - First grow mazar 600w - 87 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9404980 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív