Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zkušenosti s konopnou mastí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 97

spaiky69: popravdě fakt netuším kde si sebral tři kostky karmy ... říkám si že bysi měl mít přehled o koloběhu canabis jako medical plant ... buď si dobrý pěstitel a uvaříš si mast dle už prověřených postupů a nebo "zainvestuj" do kon. semínek a extrahuj olej znich ....

co se týká mého způsobu vaření masti tak většina kytek co dávám do masti jsou buď oprcanci -tudíž semínka plus spodní paličky a vyš a výš paličky .... takže .... jako musíš experimentovat , jako všici !

Old Post 24-03-2010 v 20:33 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spaiky69
Stálý Člen

Karma uživatele Spaiky69 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Spaiky69 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Spaiky69 - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 98

time: to ma akože atakuješ zato, že som sa niečo spýtal? V prvom rade moja otázka znie jasne! Či je lepšia masť zo semien, alebo samotných rastlín. To si mi chcel ako odpovedať tým, že povieš: "vyskúšaj, a uvidíš?" No tak to ti pekne ďakujem. Grower je tu už nejaký ten piatok, tak si myslím, že niekto skúsenosti stým už má. A ak nie, tak by to mohol aspoň napísať, Ja osobne by som sa do takého experimentu pustil!
To že ty tam máš štyry kostky je mi u prdele! Takže sa nenavážaj do niekoho iného. OK?
A ešte odporúčal by som ti prečítať si pravidlá fóra, aby si si to zopakoval, lebo ti asi uniká pointa tu toho všetkého! K-

edit: potom zmažem

pokročilý amatér

Old Post 28-03-2010 v 11:45 AM
Spaiky69 je offline   Profil uživatele Spaiky69   Find more posts by Spaiky69   Foto galerie člena Spaiky69   Click here to Send Spaiky69 a Private Message   Add Spaiky69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od Spaiky69
mal by som dotaz. Už niekedy skôr som to niekde videl, či čítal, že prípravky (zväčša kozmetické) z konope sa vyrábajú zo semien! , čiže oleja obsiahnutého v semenách, nie v samotných rastlinách. V čom je rozdiel, a čo je lepšie? ... ono tie semená išlo o technické konope, čiže legal, tak ma napadá, že zo zeleného môže byť masť účinnejšia, lepšia,,,

diky za odpoveď


Cau , no tak jak vim tak z 90% procent se to vyrábi z oleje z lisovanych seminek , neco o tom pisou tady , http://cannaderm.cz/cs/ , to je firma ktera to vyrabi uz par let a nekolik jejich produktu uzivam , zrovna ted cumim na balzam na rty a zjistuju ze potrebuji novej , tento je vybornej co vyrabej a jeste ti tam pisou kolik procent ma v sobe pripravek konopi , mrkni na ty jejich stranky , takze kdyz se to udela z semen NEtechnickeho , mělo by to mít lepši ůčinky určite , cau Hlava

Old Post 28-03-2010 v 18:03 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosip1918
Stálý Člen

Karma uživatele hosip1918 - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 100

Taky jsem si koupil svou první konopnou mast tady na groweru.Zatím nejsem schopnej posoudit.Bohužel nemám s čím srovnávat.Ale na podzim si ji udělám sám pěkně silnou a pak aspoň poznám jakou kvalitu měla ta co mám teď.

Old Post 06-06-2010 v 22:06 PM
hosip1918 je offline   Profil uživatele hosip1918   Find more posts by hosip1918   Foto galerie člena hosip1918   Click here to Send hosip1918 a Private Message   Add hosip1918 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 101

Ahojky.Já jsem začala používat mast při radioterapii(ozařování zhouného nádoru)a kůže se rychle zhojila.Také jsem vyléčila bradavičky na prstech.Kožní lékařka nevěřila ,že pouhé mazání asi týden konopnou mastí je tak účiné.Teď po operaci mažu jizvy a zatím se vše dobře hojí.

Old Post 04-08-2010 v 19:40 PM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

na alergickou reakci od slunce pomahá do 24h,na vopruzelou prdel večer namažete rano je vše ok,bolavá zada,odřeníny, to mám vyzkoušeno.

Old Post 13-08-2010 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob0015
Stálý Člen

Karma uživatele bob0015 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 103

Ahoj chtel bych se zeptat zda ma nejaky ucinek konopna mast na zvysenou teplotu? dik za odpovedi (hledal sem ale nikde jsem tohle nenasel) mir..

Zapni se, vylaď se, dej si odchod.

Old Post 11-02-2011 v 19:48 PM
bob0015 je offline   Profil uživatele bob0015   Find more posts by bob0015   Foto galerie člena bob0015   Click here to Send bob0015 a Private Message   Add bob0015 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od bob0015
Ahoj chtel bych se zeptat zda ma nejaky ucinek konopna mast na zvysenou teplotu? dik za odpovedi (hledal sem ale nikde jsem tohle nenasel) mir..


jako mast samotna ti urcite teplotu nesnizi ale pri pouziti nakyho zabalu asi jo...

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 12-02-2011 v 08:45 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob0015
Stálý Člen

Karma uživatele bob0015 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 105

Vyzkousim.. dik za odpoved.

Zapni se, vylaď se, dej si odchod.

Old Post 12-02-2011 v 17:14 PM
bob0015 je offline   Profil uživatele bob0015   Find more posts by bob0015   Foto galerie člena bob0015   Click here to Send bob0015 a Private Message   Add bob0015 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloud
Nový Člen

Karma uživatele Bloud - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 106

ahoj.

konopnou mast používám na křečový svaly a celkový uvolňování páteře. jsem bechtěrevik
(revma páteře) v pokročilym stádiu "srůstání páteře" ...konopnou mastí si mažu každej večer chrbát a nedám na ní dopustit. umožnila mi zahodit Tramal (opiát), kterej jsem kvůli bolestim před spanim rval do sebe tak 2-3x tejdně.

Stopuji zásadně v županu! A konopí je lék.

Old Post 03-03-2011 v 22:15 PM
Bloud je offline   Profil uživatele Bloud   Find more posts by Bloud   Foto galerie člena Bloud   Click here to Send Bloud a Private Message   Add Bloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanelle
Stálý Člen

Karma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 62  

mé zkušenosti s toutou mastičkou Příspěvek č. 107

spáleniny od slunce,ohně,vroucí vody kožní alergické reakce(vyrážky) také vhodná a ženské problémy jako jsou kvasinky v oblastí genitalii a je vhodná jako lubrikační gel...velmi dobře prokrvuje a prohlubuje zažitek -rozpraskané rty,opary,koutky,ale i pasové opary. drobné odřeniny na kůži krvácející rány nechejte zaschnout poté natřete,okolo nosu v období rýmy lupénka i ve vlasech,atopický ekzém, artroza,revmatoidní artritida ,spastické stehenní svaly vyhojení ran a kůže bez plastických jizev zanícené pory (akné),boláky,bércové vředy,ucpané žlázy za uchem kuří oka ,zarostlé nehty,zarostlé chloupky, všechny druhy plísní včetně bílé nehtové torticolis ztuhlost krčního svalstva když nemůžete otočit hlavu ani na jednu stranu -bolesti zad,ramene –velmi rychle odstraní bodavou bolest a ztuhlost svalů -myší syndrom-když sedíte dlouho u počítače a klikáte myší pak vám stuhne šíje,bolí loket a rameno -záněty žil,pohmožděniny,sraženiny,výrony, -svalové bolesti po namáhajícím dni třeba výlet na hory hemeroidy vnější bolesti při menstruaci (masírujeme podbřišek a bedra) začínající bolest v krku (namažeme krk dáme sáček pak šátek necháme celou noc) -při zánětu průdušek a jiných dýchacích potíží jako je i astma( mažeme hrudník dáme sáček a necháme celou noc působí proti bolesti a uvolňuje hleny ) migrény a bolest hlavy(namažeme spánky,čelo)

POUŽITÍ –KONOPNOPROPOLISOVÁ MAST
Je kombinace konopí a včelařského propolisu
Mast je vhodná na všechny již zmíněné problémy tato kombinace je ještě účinnější než mast o obsahu jednotlivé byliny.

POUŽITÍ –KONOPNODIVIZNOVÁ MAST
Je kombinace konopí a divizny tato mast se báječně osvědčila u problémech,zánětech s popraskanými,křečovými, žilami i žilkami v obličeji,konopí však umí léčit líné problémy.

POUŽITÍ –KONOPNOKOSTIVALOVÁ MAST
Kostival je známy tím že lečí poúrazové stavy,problémy a bolesti s pohybovým aparátem,kombinace s konopím je dokonalá harmonie bylinek léčí veškeré problémy od a až po z.


KONOPNÁ FRANCOVKA ALPA 160,ML A 60ML

Lihový roztok přírodních rostlinných silic, některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.), ale i dalších aromatických látek a KONOPÍ INDICA

Použití: Jako osvědčený domácí prostředek je vhodná svými účinnými složkami
- ke zmírnění řady nepříjemných bolestí při kloubním a svalovém revmatismu
- při chorobách z nachlazení a chřipce – několik kapek francovky ALPA nakapat do vlažné vody a kloktat

________________________________________
- k inhalacím
– inhalování éterických olejů z francovky ALPA přináší ulehčení při rýmě, chřipce, katarech, nachlazení, problémech s dýcháním v zakouřených prostorách
- při odstranění celkové únavy po mimořádné zátěži organismu
- při výronech, vymknutí a naraženinách – vtírat na bolavá místa
- po tělesné námaze nebo sportovních výkonech
- k dezinfekci drobných oděrek a ran
- k reflexním masážím při revmatických bolestech svalů
- jako osvěžující prostředek do koupele
- k obkladům
- po zředění vodou jako ústní voda
- k výplachům ústní dutiny
– velmi účinné při všech infekcích úst, při krvácení dásní, ústním pachu, viklání zubů a paradentóze, osvěžení dechu a ke kloktání
- k ošetření pleti po holení
- po zředění vodou jako pleťová voda
- k odstraňování zbytků líčidel, pudrů a krémů
- k dočištění pleti
- při bolesti zubů – nakapat francovku ALPA na vatu a přiložit na bolavý zub
- při bolestech hlavy – nakapat francovku ALPA do týla, na spánky a vetřít do pokožky, při velké bolesti - možno použít obklad
- při pocení nohou – koupel nohou v teplé vodě s přídavkem francovky ALPA
- při jízdě autem – osvěžení potřením spánků a týla několika kapkami francovky ALPA
Je vítanou pomocí i pro nemocné upoutané delší dobu na lůžko
- zabraňuje vzniku proleženin.
60 ml, 160 ml,

TINKTURA -SLOŽENÍ 80%POTRAVINÁŘSKÝ LÍH KONOPNÝ PRÁŠEK

TINKTURA SE BÁJEČNĚ OSVEDČILA U TĚCHTO PROBLÉMŮ

-OPARY,AFTY-OPTŘÍT NECHAT ZASCHNOUT NEJEN LÉČÍ A HOJÍ, ALE POMÁHÁ OD SVĚDĚNÍ BOLESTI
-25KAPEK TINKTURY LZE NAKAPAT DO USTNÍ VODY O OBSAHU 1DCL A KLOKATA PŘI PARADONTOZE NEBO NALOŽIT 25KAPEK DO 1DCL VODY.
Při otitidách (zánětech středního ucha) nanést tinkturu na vatovou tyčinku a vytřít zvukovod 2-3x denně rychle hojí, léčí zánět.
Při formách akné myslím tím těžkou formu potřít bolák či vřed každý den a zaručuji minimální následky jizviček.
20 KAPEK SE BÁJEČNĚ OSVĚDČILO VYPÍT S TROCHOU ČAJE RYCHLE A ÚČINĚ ULEVÍ OD BOLESTI A ULEVÍ I MYSLI A DUŠI
NEJEN ŽE ULEVÍ OD BOLESTI DEPRESÍ NERVOZITĚ NESPAVOSTI, ALE VYPLAVUJE Z TĚLA ZÁNĚTY, A NEŽADOUCÍ LÁTKY JE TAKÉ VHODNÁ PŘI ALZAHAIMROVI,ROSTROUŠENÉ SKLEROZE,PARKONSNOVI,EPILEPSII A JINÝCH NEUROLOGICKÝCH PROBLÉMECH

Na popáleniny je taky vhodná a na špatně hojící se rány.

JINAK SE TAKÉ DÁ NAKAPAT 3-5 KAPEK NA BOLAVÉ MÍSTO

Old Post 20-03-2011 v 20:52 PM
hanelle je offline   Profil uživatele hanelle   Find more posts by hanelle   Foto galerie člena hanelle   Click here to Send hanelle a Private Message   Add hanelle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jazzandswing
Nový Člen

Karma uživatele jazzandswing - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 108

ahoj, mám svědivý zánět kůže a dočetl jsem se že by mi tato mastička mohla pomoci. Mohl by mi někdo poradit kde ji mohu sehnat? Předem díky..

Old Post 25-03-2011 v 20:09 PM
jazzandswing je offline   Profil uživatele jazzandswing   Find more posts by jazzandswing   Foto galerie člena jazzandswing   Click here to Send jazzandswing a Private Message   Add jazzandswing to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanelle
Stálý Člen

Karma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 109

ještě dodvám že se velmi osvědčila mast na herpetickou stomatidu...

Old Post 11-04-2011 v 20:22 PM
hanelle je offline   Profil uživatele hanelle   Find more posts by hanelle   Foto galerie člena hanelle   Click here to Send hanelle a Private Message   Add hanelle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

Čus!
Dost trpím na zpruzelý třísla a to hlavně v létě, zkoušel jsem konopnou mast a nepomohla. Buď byla špatná, nebo to na mě nefunguje.

Old Post 11-04-2011 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 111

Ahoj! Vyrobil jsem si mast podle receptu bushy, chtěl bych se zeptat, jestli nevadí když si na obličej natřu větší mnořství a nechám ji tam třeba 3 hodiny v kuse, a jestli neva, když si tím mažu celej obličej, podle mě ničemu neuškodím, ale zvědavost mě nedá, dík.

Old Post 12-04-2011 v 20:48 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od jazzandswing
ahoj, mám svědivý zánět kůže a dočetl jsem se že by mi tato mastička mohla pomoci. Mohl by mi někdo poradit kde ji mohu sehnat? Předem díky..


mastička by se dala sehnad zde: http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=13 projdi inzeráty a nebo si sám inzerát podej. Inzeráty procházejí schvalováním, takže to bude chvíli trvat než Ti inzerát vyjde.

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Čus!
Dost trpím na zpruzelý třísla a to hlavně v létě, zkoušel jsem konopnou mast a nepomohla. Buď byla špatná, nebo to na mě nefunguje.


Ahoj,
někdy na něco mastička prostě u jednoho člověka nezabere, ale u druhého ano. Zatím nevím jak je to možné. Mě opar vyléčí, ale u manželky ne. Zabere jí na spáleniny, nějaké ty oděrky popř. drobné žezné ranky (když pracujeme na zahrádce). Mám asi čtyři případy vyléčených bérc. vředů, hodně exémů, ale i jednu nepříznivou reakci u lupénky, budu ještě zkoušet jiné složení a tak. Jo, ale taky dvě lupénky vyléčené, tak si vyber.

citace:
Původní příspěvek od Freezecz
Ahoj! Vyrobil jsem si mast podle receptu bushy, chtěl bych se zeptat, jestli nevadí když si na obličej natřu větší mnořství a nechám ji tam třeba 3 hodiny v kuse, a jestli neva, když si tím mažu celej obličej, podle mě ničemu neuškodím, ale zvědavost mě nedá, dík.


nanásět silnou vrstvu je zbytečné, pokud chceš z nějakého důvodu účinek zesílit, tak natřít po koupeli a nebo po nahřátí horským sluncem s infračerveným spektrem.

Jo a nikoli podle receptu "bushy" jak uvádíš, ale podle receptu paní Libuše Bushky Bryndové, jíž patří respekt a díky.

Old Post 13-04-2011 v 18:37 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2004 - Test konopné masti - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9765330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív