Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Větrák 200m2/h za 200,- bez DPH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Větrák 200m2/h za 200,- bez DPH Příspěvek č. 1

Co říkáte na tenhle větrák?

http://www.kanlux.cz/DetailPage.asp?DPG=49952

Za tu cenu 200m2/hod. Sice polský, ale myslím že něco podobného jako euro a přitom o dost levnější.

Byl jsem přímo v Kanluxu a bohužel prodávají jenom ve velkém.

Tady je jeho charakteristika. http://www.kanlux.pl/pliki/strona/70921.pdf

Ted jenom zjistit kde ho ještě prodávají. Podobný typ mají i v Janči. Asi se tam vypravím.

Old Post 30-03-2007 v 14:14 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 2

Pokud jde o zivotnost takovyhle vetrak vydrzi bezet v kuse mesic, za 500,- 2 mesice pak jdes reklamovat. Da se pouzit pokud koupis dva, zapojis je za sebe a nechas bezet na preskacku. Ja to mel normalne v analogovejch hodinach 2x85,- a problem s zivotnosti jsem tim vyresil.

Zustava otazka pouzitelnosti (nepouzitelnosti) pro pachac a sonoflex tu jsem neresil, protoze se podle me da radne vyresit jedine koupi ufa.

Te ceny bych se bal. Navic z polska . Ja sazim na nemecke motory . Ventilace neni vec na ktere se vyplati usetrit 200 korun. Rekl bych ze to zaplatis hlukem a problemy..

Old Post 31-03-2007 v 07:18 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 3

MEDICINEMAN: Eura dělají taky poláci (myslím).

A k té životnosti - já mám něco podobného, stál mě 250Kč, je na 220V a už jede v pohodě asi půl roku. Dělá kapke kravál, ale to neřeším jelikož u skříně nespím. Není polský, ale čínský (to vyjde na stejno).

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 31-03-2007 v 09:57 AM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 4

No ono to není zase za 200,- to je jenom pro jejich smluvní partnery. V janči je podobný typ. Jenom nemá hydrostat (což je nám stejně tak trochu nachuja) za 280,- Přiškrtil bych ho triakovým regulátorem (který jsem si vyrobil podle schématu co je tady) a podle toho co píšou tak má 38dB což je méně než EURO a hanizek má pravdu. Taky je z polska.

Old Post 01-04-2007 v 11:25 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 5

Hele a co zapojit 2 větráky do série a dát je na sebe? Takhle to dělám u PC větráků, protože zapojením v sérii klesne proud=otáčky, ale to zase člověk dožene tim, že dá 2 na sebe, takže to fouká prakticky stejně jako jeden, ale hlučnost je minimální...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 04-04-2007 v 13:24 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 6

hogi: A jak ti ty PC větráčky profouknou pacháč??? Tenhle ventilátor by s tím si myslím neměl mít problém. Proto ho chci. V janči mají podobný typ. EOL 150B standart. Objednal jsem si ho. Jak jim příjde tak si k nim pro něho zajedu. Potom si vyrobím pacháč a uvidím jak se osvědčí.

Old Post 09-04-2007 v 22:25 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 7

Já pacháč nepoužívám a mám nějaký obyčejný kšunty vymontovaný z PC zdrojů, ale někdo tady používal Sunnnon 120mm a foukal do pacháče v pohodě. Byl koupenej na www.gme.cz a stál nějak do kila. Když ty větráky zapojíš do série, tak jim klesnou otáčky a sou pak pěkně tichý.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 10-04-2007 v 09:10 AM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carpy
Stálý Člen

Karma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 8

Rád bych se optal, trošku z jiného soudku. Mám se bát při zapojení ventilátoru TD 160 m3/100 mm za lampu (400W) jako odtah, že se zničí, protože má psanou maximální teplotu do +40 stupnů C.?Má někdo zkušenosti? Tento větrák se mi líbí kvůli hlučnosti,ale ta max. teplota mě trošku zaráží.

Cap's box 150 W in soil Hydro 70 W at first

Naposledy upravil Carpy 24-04-2007 v 12:39 PM

Old Post 24-04-2007 v 12:29 PM
Carpy je offline   Profil uživatele Carpy   Find more posts by Carpy   Foto galerie člena Carpy   Click here to Send Carpy a Private Message   Add Carpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carpy
Stálý Člen

Karma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 9

Tak jak, lidi, má někdo umístěný TD hned za lampou a jede to v pohodě?Nevim, když už stojí dvojku, nechi mu hned horkem zohýbat plasty.Napište poznatky, za všechny odpovědi thx.

Cap's box 150 W in soil Hydro 70 W at first

Old Post 29-04-2007 v 09:20 AM
Carpy je offline   Profil uživatele Carpy   Find more posts by Carpy   Foto galerie člena Carpy   Click here to Send Carpy a Private Message   Add Carpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

vetracek Příspěvek č. 10

ahoj je na nic mel jsem ho...je to nepouzitelne zbozi.

Old Post 17-05-2007 v 13:35 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Dotaz Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Carpy
Tak jak, lidi, má někdo umístěný TD hned za lampou a jede to v pohodě?Nevim, když už stojí dvojku, nechi mu hned horkem zohýbat plasty.Napište poznatky, za všechny odpovědi thx.

Jak nepoužitelné? Proč? Tady se všude píše, že TD nebo UFO jsou nejlepší.


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 26-06-2007 v 16:59 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od cix

Jak nepoužitelné? Proč? Tady se všude píše, že TD nebo UFO jsou nejlepší.


Cituješ jiný příspěvek a v tom co jsi myslel se pleteš, protože on myslí, že je nahovno ten větrák za 200Kč a ne TD či UFO.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 10-07-2007 v 09:28 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5642690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív