Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém - Malé šišky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 33

ty Ah davkuju víc než je předepsáno, hlína je zahradnický substrát od agro a ph regu.luju kyselinou na 6.5. Ventilaci mám celkem v klidu myslím-přívod větrák 120mm, chlazení výborky 80mm větrák, 2x cirkulační větrák 15 cm a odtah 120mm větrák.Teď už mi pomůže tag akorát hovno, ale aspoň vím jak to ještě líp vychytat na příští grow. Díky moc skoro všem


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 25-04-2007 v 15:01 PM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 34

watáž už tu je - 400W, rozměry 60x70x140, hnojky dutch formula od Ah. Ten Passion1 ma kvest 6 tydnu a ve skříni dozrál za 8 týdnů. Ted mam ty ak a ss skoro 7. týden a paličky ještě rostou pomalu.ještě se to snad zlepší


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 26-04-2007 v 07:04 AM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 35

snark: jsi proste buh

Moje: mno, sic znam lidi co lijou Phytak do zalivky, ale pokud je mi znamo, phytamin se neda skladovat rozredenej vodou - zacne hnit,,,, a jelikoz mam kyble, tak si to proste nedokazu predstavit,,, s hlinou je to mozna jinak, ale stejne si myslim, ze to bude hnit. Btw. na phytaku je napsany, ze se pouziva na postrik max 14 dni kvetu a pak nam Plagron pripravil do zalivky! zelenou senzaci na poslednich 4-6 tydnu kvetu (cca od 14 dnu kvetu )

indi: wataz i hnojky zminoval a IMHO nekvete nahodou AK47 47dni ? lollollol

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 26-04-2007 v 07:28 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 36

ten phyt-amin sem nekupoval, tag sem to tam ani nelil. Teď to dojedu a příští várku uvažuju jestli jet do hliny plagron nebo advanced natural power od Ah. Co myslíte?


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 26-04-2007 v 08:09 AM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Cicmon


Moje: mno, sic znam lidi co lijou Phytak do zalivky, ale pokud je mi znamo, phytamin se neda skladovat rozredenej vodou - zacne hnit,,,, a jelikoz mam kyble, tak si to proste nedokazu predstavit,,, s hlinou je to mozna jinak, ale stejne si myslim, ze to bude hnit. Btw. na phytaku je napsany, ze se pouziva na postrik max 14 dni kvetu a pak nam Plagron pripravil do zalivky! zelenou senzaci na poslednich 4-6 tydnu kvetu (cca od 14 dnu kvetu )


Taky sem nikde nepsal ze ho skladuju naredenej vodou,mel sem ho schovanej v lednici a redil sem ho az to bylo aktualni to znamena pri aplikaci zalivky.
Navic seru na to co je napsany v navodu,vetsinou to ma obrovsky rezervy napr. AH komplet aj......

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 26-04-2007 v 08:55 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 38

punkie:...Plagron je pro hlinu nejlepsi volba...

Old Post 26-04-2007 v 10:07 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 39

ad phytamin - stříkat se s nim dá pochopitelně i v květu - nicméně by se neměl stříkat na palice protože květy nejsou uzpůsobený pro příjem živin - voni ani listy a živiny přijímají improvizovaně prostřednictvím stomat - nicméně to do určité míry funguje. Ale jako všechno je to provázeno i negativními vedlejšími efekty jako je zanášení pórů listů které jsou důležité pro dýchání rostliny. Optimální je postřik phytaminem nepřehánět - nepoužívat moc husté koncentrace, ředit do co nejměkčí vody a nestříkat na palice
good luck
snark
p.s. postřikem phytaminem se malá hustota palic nezařeší

Snark in the System

Old Post 26-04-2007 v 10:18 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 40

mate někdo zkušenost s Rezorvoir seed?
https://www.seedboutique.com/store/...facturers_id=78
ty modely vypadaj pěkně mordovně, ale ale.......


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 26-04-2007 v 10:32 AM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hiena
Nový Člen

Karma uživatele Hiena - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 1  

2 měsíce na květu a maj palice jak kdyby kvetly 14 dní Příspěvek č. 41

Zdravím ve spolek-mám kytky už skoro 2měsíce na květu a maj palice jak kdyby kvetly 14 dní...:-Dpěstuju už léta a všechno je jako vždycky-hnojiva,substrát---ted i nová lampa...

Old Post 26-03-2014 v 17:46 PM
Hiena je offline   Profil uživatele Hiena   Find more posts by Hiena   Foto galerie člena Hiena   Click here to Send Hiena a Private Message   Add Hiena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rigor Mortiz
Stálý Člen

Karma uživatele Rigor Mortiz - 89% PěstitelskáKarma uživatele Rigor Mortiz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 42

ukaž nejakou fotku ne

TOMASINOOO

Old Post 26-03-2014 v 17:53 PM
Rigor Mortiz je offline   Profil uživatele Rigor Mortiz   Find more posts by Rigor Mortiz   Foto galerie člena Rigor Mortiz   Click here to Send Rigor Mortiz a Private Message   Add Rigor Mortiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubula24
Nový Člen

Karma uživatele kubula24 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9 

Obecné Optání Příspěvek č. 43


Zdravím všechny Growery chtěl bych se zeptat moji paličky se mi v 30 dni zdají malý nebo jsou v pohodě jedná se o cheese

Old Post 23-06-2014 v 19:49 PM
kubula24 je offline   Profil uživatele kubula24   Find more posts by kubula24   Foto galerie člena kubula24   Click here to Send kubula24 a Private Message   Add kubula24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 44

Podle zkušeností které mám palice nabírají největší váhu až asi 2 týdny před kosou.
Tady se názorně můžeš podívat jaké jsem palice měl já ve 30dnu > http://grower.cz/forum/showthread.p...810#post1110810
Tak že to vypadá že je to ok.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-06-2014 v 21:17 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubula24
Nový Člen

Karma uživatele kubula24 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 45

máš to libové tak sem zvědav jestli na tom budu nějak podobně jak ty tohle by mělo zrát 55 až 60 dní a peru tomu deně plagron alga bloom

Old Post 23-06-2014 v 21:29 PM
kubula24 je offline   Profil uživatele kubula24   Find more posts by kubula24   Foto galerie člena kubula24   Click here to Send kubula24 a Private Message   Add kubula24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 46

No já už to mám podle mě až moc předimenzované. Jsem až moc velký puntičkář. No OG kush a DelaHaze co jsem jel dozrávají cca 60dní tak že hodně podobně.
Jinak bych ti doporučil spíš hnojiva od Advenced Nutrients. Z 5ti značek hnojiv (i palgron) co jsem kdy zkoušel nejlepší výsledek!! Pod 400W jsem vypěstoval 505g čistých paliček. Tohle bylo moje maximum co jsem kdy dal. Fakt nej!

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-06-2014 v 21:45 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubula24
Nový Člen

Karma uživatele kubula24 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 47

Já sem těch hnojiv našel víc a jaký máš na mysli?bloom na květ a to druhý?Helet děláš i řezy?

Old Post 24-06-2014 v 14:22 PM
kubula24 je offline   Profil uživatele kubula24   Find more posts by kubula24   Foto galerie člena kubula24   Click here to Send kubula24 a Private Message   Add kubula24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 48

No dělám ale jen pro vlastní potřebu. Jinak na mysli mám třeba Sensi Bloom a nebo na květ rovnou nejlepší a to jsou Connoisseur.

Jiank se můžeš mrknou na můj NEW trend > Indoor #8
Uvidíš hnojiva v akci.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-06-2014 v 22:30 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2021 - Problémy s klony - 1 odpovědí
12-08-2019 - Problém s výškou - 29 odpovědí
05-09-2018 - Problém s listy - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7035690 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív