Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém - Malé šišky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Obecné Příspěvek č. 17

mooc pekne kytky! jjen tak dal kamo! a zastrihavat at je co varit!!

flow,grow,glow

Old Post 18-04-2007 v 19:21 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 18

No včera sem byl v totální kaši tag se mi už ani nechce mlíkovat. 9 hodin :-(((((


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 18-04-2007 v 19:26 PM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 19

A čímpak hnojíš?

Old Post 19-04-2007 v 06:08 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 20

Dulezita je taky sila svetla a vzdalenost palic od nej.Ja u svy 70 mam ty palice co jsou blizko docela maxi a ty kam se svetlo skoro nedostane takovy maly zmrdy,taky jsem se snazil prostrihavat,ale mam tam tolik vetvi a listu,ze bych si to asi uz nedal.Hlavne je nesmis oholit moc,protoze pak by jsi mel sisky samej list.

Jak psal The Chemical,je dulezity dost hnojeni.Jak u hydra,tak v hline.
V pripade,ze nemas zadnej kwetovej stimulator(AH grow/bloom excel nepocitam),tak si kup PK 13-14,stoji par kc a vyplati se.Po tejdnu se mi s nim nafoukly palky jak stehno.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 19-04-2007 v 06:54 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 21

hnojím dutch formula od AH, od výbojky mám vrchy šišek tag 30-40 cm, každá kytka má jinou velikost.mám to vzkucené docela dobře ale jediný problém jsou ty šišky-nechápu to a už sem to switchnul na 9/15. tag uvidíme


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 19-04-2007 v 07:14 AM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 22

jenom technicka - jsem nikde nenasel, jako svitis watazi?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-04-2007 v 07:21 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 23

400W HPS


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 19-04-2007 v 07:22 AM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 24

projeď si tenhle theard
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=26372

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 19-04-2007 v 17:54 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Osobně si myslim, že to bude genetikou - co to je zač? Ty malý šišky jsou z klonů superskunku, jestli jsem to dobře pochopil? Klony jsou už prověřený a viděl si výsledný produkt? Osobně si myslim, že to budou klony někde z nějaký matky, co vegetí pod zářivkou, takhle vypadaj kytky, jejichž genetický potenciál i celková vitalita nestojí za nic - počítej s celkově malýma šiškama zřejmě i ve finále - tohle je takovej klasickej mutagen....

Edit: v takových případech je změna periody, hnojení, nějaký trhání listů atp. naprosto bezúčelný - prostě když kytka takhle vyroste, tak už se stim nedá moc udělat...

Old Post 20-04-2007 v 08:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 26

jsou to řezy od Zedníka z ostaravy.malé šišky mají jak super skunky i ak 48

http://grower.cz/forum/showthread.p...ht=rezy+ostrava


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 20-04-2007 v 13:41 PM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 27

Nechci na něj házet žádnou špínu. Ty řezy vypadaly úplně nádherně, ale až teď na tom květu se to posralo. Možná je chyby někde u mě, ale minulou sklizeň sem měl na ty poměry luxusní a nevím v čem je teď problém.


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 20-04-2007 v 16:33 PM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 28

100% souhlasim s Rappou :P

flow,grow,glow

Naposledy upravil HorrigEn 22-04-2007 v 22:01 PM

Old Post 22-04-2007 v 20:04 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pUNKE
Stálý Člen

Karma uživatele pUNKE - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 29

když se na to mrknu v noci tag to vypada solidně, jenže při světlu to mám chuť rozkopat, protože vidím jaký to je dojeb. No rozhodně se zkuřím, ale nebude to podle mých představ. Co myslíte, Nahradí trochu síla množství?


„Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici." – Bob Marley

„Nejhorší ze všech tragédií není zemřít mladý, nýbrž žít do pětasedmdesáti, a přece nikdy nežít doopravdy“. – Martin Luther King

Old Post 24-04-2007 v 21:48 PM
pUNKE je offline   Profil uživatele pUNKE   Find more posts by pUNKE   Foto galerie člena pUNKE   Click here to Send pUNKE a Private Message   Add pUNKE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 30

mallabar je lol , phytak na palice je velice riskantni, pro pokrocilejsi fazi kvetu je od plagronu Green Sensation do zalivky, sic kapanek drazsi, ale vyplati se ,,,, 80% chloupku je taky lol, kdyz uz podle zabarveni, tak ne chloupku, ale pryskyrice, to uz se tu resilo tolikrat, ze neverim, ze na to clovek registrovanej 2004 nenarazil

punke: pises ze hnojis AH, kolik davkujes? To co se pise na obalu opravdu nestaci, chce to i 2x-3x tolik, AH se musi kotlit, jinac je to na ****, znam cloveka kterej najednou zacal mit polovicni vynos a jediny co zmenil byly hnojky - nechal si nacpat AH v gshop,,,, jako nic proti nim, jen je clovek musi davkovat vic a pak uz nejsou moc financne zajimave,,,,
pouzivas nejakej kvetovej stimulator?
jakou si mel teplotu ve dne, v noci? (((ja mel mimulej grow spatnej vynos a jediny nedostatek, ktery jsem objevil byla teplota v noci pod 15 stupnu -> taky jsem mel ridky palice, kytka se v noci "hibernovala"?)

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 25-04-2007 v 09:00 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 31

takže postupně
ad listí - to bys měl stříhat maximálně třikrát za celou dobu - při ztrátě příliš velkého množství listů to kytka začne dohánět zalisťovánim palic - notabene v listech probíhají veškeré metabolické procesy - spolu s listy je dobré prostříhat spodky které se ke světlu nedostanou, vyrostou na nich řídké mikropaličky a ubírají živiny vrchním palicím - optimální čas pro první prostřih je cca týden až 14 dní po přepnutí na květ. Mírným prostřihem se prostor mezi rostlinami i provzdušní a tím se dostáváme k bodu dvě - ventilace
80 % problémů s malými a řídkými palicemi je způsobeno nedostatečnou ventilací a cirkulací vzduchu plus příliš vysokou vlhkostí - takže rozhodně nainstalovat pořádnej ventilátor na odtah a dva cirkulační aby se všechno kytky pořád kymácely
třetí faktor je kvalita genetiky - a to je věc se kterou se obrať na svýho dodavatele klonů.
good luck
snark

Snark in the System

Old Post 25-04-2007 v 11:22 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od scatche
phyták na palice, no toto to sem se ale posmál. phyták je růstový hormon, používá se max 1-2týden kvetu, pak už ne, muže hnít na paldách.



nevim co se vam nelibi na tom pridavat phytamin v obdobi kvetu??? nemyslim postrikem ale do zalivky k ostatnim hnojkam!na jedny sklizni sem to skousel a fakt jsem nemel zdravejsi kytky a listy byli tmave zeleny az voskovy!kdyby nebyl cenove tak narocnej tak ho jedu porad!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 25-04-2007 v 12:14 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2021 - Problémy s klony - 1 odpovědí
12-08-2019 - Problém s výškou - 29 odpovědí
05-09-2018 - Problém s listy - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1715770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív