Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Tresné Body za OT v bazaru, jsem sám?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Tresné Body za OT v bazaru, jsem sám? Příspěvek č. 1

Zdravím,
dnes jsem dostal již podruhé 4 TB body za údajné OT v zahradnickém bazaru, konkrétně za tento příspěvek. IMHO se nejedná o OT, jelikož jsem jen projevil svůj názor ke kvalitě řezů v inzerátu s klony, tudíž jaképak OT Navíc
citace:
Původní příspěvek od Hlava
.....no pekny....

Jinak mi nevadi kdyz Wokap nebo Sciurus upozornej na nejakou podivnost aspon se rozproudi diskuze od toho sme diskuzni forum

Hlavasimatkar
v tomto threadu, není to stejný inzerát, ve kterém jsem dostal ony TB, ale je to inzerát se stejnou tematikou a se stejnojmenným zakladatele, takže co to ten Carlos dělá za haluze První TB za OT jsem dostal za podobnou tematiku, takže v podstatě jen za to, že jsem vyjádřil svůj názor! Trochu v tom vidím Carlosovu zaujatost vůči mé osobě!Nebo je tu snad více lidí, kteří dostali TB za OT ve stejném threadu jako já??? Myslím, že nikoliv!

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 06-02-2007 v 16:32 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

carlos s tim pravdepodobne nema nic spolecneho

Old Post 06-02-2007 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
želvík
Nový Člen

Karma uživatele želvík - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

Taky upozurňuju dostal sem je taky,myslím si že neprávem. http://grower.cz/forum/showthread.p...6600#post506600
Jsem jen informoval o stavu klonů.

jdu na indoor poprvý skouším sog snad se mě to vydaří...

Naposledy upravil želvík 06-02-2007 v 16:49 PM

Old Post 06-02-2007 v 16:39 PM
želvík je offline   Profil uživatele želvík   Find more posts by želvík   Foto galerie člena želvík   Click here to Send želvík a Private Message   Add želvík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od praxer
carlos s tim pravdepodobne nema nic spolecneho
Ne?Tak proč mi přišlo varování přímo od něho
citace:
Původní příspěvek od želvík
Taky upozurňuju dostal sem je taky,myslím si že neprávem.
Dodej případně důkazy a pak se dá o tom polemizovat

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 06-02-2007 v 16:42 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Sciurus
protoze ti tak prijde vzdycky, je jedno od jakeho moda je dostanes.
Mne taky prisly, ale s nulovou hodnotou, naprosto opravnene za moc velky podpis

Old Post 06-02-2007 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hu-Ya

Na druhou stranu nema smysl tam psat ze jsou treba nahovno,pac je tam bazar tak by se kazdej sam mel rozhodnout do ceho chce investovat cas a penize.A kdyz zajem nema,nemusi odpovidat
Asi vse,doufam ze to nebude za TB
PeacE

Respektuji Tě, ale na druhou stranu se jedná o diskusní fórum a Off Topic-em se rozumí příspěvek mimo téma, takže mnou projevený názor ohledně kvality řízků v threadu s prodejem řízků je Off Topic?Zajímavé!

Ano, dozajista máš pravdu v jedné věci, a to v té, že Tě/nás nikdo k odkoupení nenutí, ale co třeba nový člen bez zkušeností, ten je celkem na ráně, jelikož z něj číší neznalost a takový klon mu i přijde v pořádku ! Jednoduše jsem chtěl informovat méně zkušené, že se nejedná prespektivní nabídku a že by si tím dozajista přivodili i zbytečné starosti, jelikož méně vitální klon má mnohem větší problémy s rozjezdem, což je u nováčku celekm podstatný problém !

První TB za OT v bazaru jsem dostal za identickou tematiku, ale mávl jsem nad tím rukou a rozhodl jsem se, že již nebudu hasit to, co mě nepálí!Bohužel mi to při pohledu na onen bídný klon nedalo, a taky to tak dopadlo...

Kolikrát připadá, že to tu je těžce na palici

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 06-02-2007 v 17:14 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

myslím, že by jste se měli obrátit na moderátora bazatu

Old Post 06-02-2007 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od praxer
Sciurus
protoze ti tak prijde vzdycky, je jedno od jakeho moda je dostanes.
Mne taky prisly, ale s nulovou hodnotou, naprosto opravnene za moc velky podpis
Z dosavadní zkušenosti Ti mohu říci, že tomu tak není ! Vždy, když jsem dostal nějaké varování/TB, nešlo to jen přes Carlose, ale vždy to bylo přímo od nějakého MOD/ADM, který mi to varování udělil

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 06-02-2007 v 19:44 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 9

ja dostal taky za dlouhej podpis a taky to nebyl Carlos

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 07-02-2007 v 13:52 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Storm
ja dostal taky za dlouhej podpis a taky to nebyl Carlos
Dobrý no, vidim, že se tu pokusit o nějakou diskusi na urovni nemá ani cenu
Proč pořád řešit, od koho, když tu jde o to, ZA CO TO BYLO!

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 07-02-2007 v 13:58 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 11

Bylo to za off topic. Bazar je jen o nabidce a poptavce, jen tak zustane prehledny. U inzeratu v bazaru je jakakoliv diskuse naprosto OT a nezalezi na tom jestli "jen informujes o stavu rizku". Da se rozumne diskutovat pokud napr. potrebujete doplnujici info k inzeratu, ale v tomto konkretnim tematu jste IMHO predvedli klasicky Flamewar.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 07-02-2007 v 14:12 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 12

2Sciurus , k tomu ti reknu jen to , ze nemusime mit s Carlosem vzdy stejnej nazor , ale flejm z toho nakonec je ...

Old Post 07-02-2007 v 14:20 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Bazar je jen o nabidce a poptavce..veru Carlos má pravdu ..aj ked sa zdá , že niekedy do neho zarýpem...ale ide čiste o obchod ..a je to bazár ...cena klonov je taká za akú ste ju ochotný kúpiť ...kto z Vás ide za predavačkou v obchode , že cena tovaru nie je úmerná kvalite ?..j

Old Post 07-02-2007 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od jjaman
Bazar je jen o nabidce a poptavce..veru Carlos má pravdu ..aj ked sa zdá , že niekedy do neho zarýpem...ale ide čiste o obchod ..a je to bazár ...cena klonov je taká za akú ste ju ochotný kúpiť ...kto z Vás ide za predavačkou v obchode , že cena tovaru nie je úmerná kvalite ?..j
Já jsem se nezmínil o ceně, zmínil jsem se pouze o kvalitě, jelikož vím, jak by správný klon měl vypadat!
Navíc nevitální odřezek je opravdu v podstatě k úplnému ho*nu
Kvalita je důležitější než-li cena a kdo si to neuvědomuje, je hlupák! A takto to funguje i s normálními věcmi

Btw v bazaru jsou tím pádem OT skoro všechny příspěvky, takže by mě opravdu zajímalo, jestli jsou postihováni i ostatní viníci, jelikož za včerejší den udělil Carlos pouze TB mně a želvíkovi, což je divné, jelikož hary je mezi mnou a zmiňovaným želvíkem, a podle toho, co tu napsal Carlos, vytvořil taktéž OT a TB nedostal

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 07-02-2007 v 18:36 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 15

To by musely fungovat striktní pravidla... jenže tohle je diskuzní fórum, takže je všechno diskutabilní

EDIT: Stejně jako tento příspěvek.

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-02-2007 v 19:48 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 16

imho. zbývá spoléhat se tedy na karmakostky? nechtělo by to tedy karmu také v bazaru?
...mi pak přijde, že by pak měli smysl trýdy řazené jako tento http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=28043
v tomto případě bys teda asi sciriusi tb nedostal

// ne že bych se chystal okupovat bazar

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 07-02-2007 v 20:01 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3524150 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív