Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Tresné Body za OT v bazaru, jsem sám?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Sciurus
Takže tak a pan urýpaný Rappa ať si škubne, protože vždy když napíši "již nebudu reagovat", odnikud se vynoří a začne házet na mne špínu, i když to špína není, ale v jeho podání to tak vždy vypadá. Navíc, s vokurkou už táhni, jsi trapnější než puberťáci z nějaké zvláštní školy (ne, nemám s nimi zkušenost).

Čest!


Checheee - tomu jsem se nasmál. Vynořim se "odnikud" a začnu po DK házet špínu, která vlastně neni špínou, jenom tak vypadá

Old Post 16-02-2007 v 14:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Rappa


Checheee - tomu jsem se nasmál. Vynořim se "odnikud" a začnu po DK házet špínu, která vlastně neni špínou, jenom tak vypadá

Ano, vynořil ses odnikud a začal tu cosi tlachat o zmaštěnce atd..Aniž bys věděl jak to je

Jo, vypadá to jako špína, ale ve skutečnosti to špína není, ale úplně normální věc, jen jsi to překroutil a poupravil k obrazu svému.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 16-02-2007 v 17:00 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 51

zavírám..

dyžtak PM..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 18-02-2007 v 23:24 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 52



EDIT



citace:
Původní příspěvek od mirkoff
a kurwa

pořádáte v supermarketech taky veřejné debaty nad "nevzhlednými" výrobky.. radíte ostatním nakupujícím: takhle správný rohlík nevypadá, tímhle se moc nenajíte... ne.. pokud se vám něco nezdá, obrátíte se na provozovatele supermarketu, popř. na výrobce...


howgh

mr. BIG


..asi tak

Naposledy upravil Hlava 08-10-2007 v 02:05 AM

Old Post 09-03-2007 v 02:05 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4458990 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív