Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Bezpečnost předřadníku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49


no tak já to mam udělaný tak trochu podobně jako ty akorát nevim jak to myslíš že ti to TDčko vyfukuje ven? jako myslíš z tý nadstavby kde máš ten předřadník?tam máš ještě nějakej větrák na odtah nebo co?a to ti ta vlhkost prosákne i nahoru?

Old Post 02-03-2008 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 50

smokedoke:
mrkni na tenhle obrázek, pochopíš to z něho snáz.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 02-03-2008 v 17:55 PM

Old Post 02-03-2008 v 17:48 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

ok už to chápu to vysvětluje i tu vlhkost tam pak ...díky za inspiraci já to mám vyvedený z ventáku rovnou do komína...

Old Post 02-03-2008 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 52

Smokedoke:
ideální bude, když ten předřadník dáš na vrch na skřín a dáš přes něj něco na zamaskování, pokud ti jde o nenápadnost, ale ať ti to od něj nebafne.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 02-03-2008 v 20:03 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

No de mi hlavně o bezpečnost a o hlučnost....nejdřív sem ho měl na skříni položenej na dlaždičce ale chtěl sem co nejmín kabelů ven abych minimalizoval riziko že se to někde přepálí a chytne to...ale ten předřadník asi budu muset vyhodit zas nahoru no...

Old Post 02-03-2008 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 54

Smokedoke:
ten předřadník dej třeba do nějaké plechové skříňky (prodávají se docela super rozvodní skříně) a můžeš koupit i nehořlavé kabely. Já to ještě dělal tak, že jsem ty kabely táhnul v tom rockwoolu, takže se to riziko dost minimalizovalo. Kdyžtak si počti můj topik o stavbě skříně, který mám v signatuře, možná ti to něco dá. Taky jsem dost řešil takovéto věci.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 02-03-2008 v 20:55 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 55

Ja jsem si udělal bedničku na předřadník ze sadrokartonu(nehořlave),5min prace!Mam ji na skřini a zatim vše bez problému.

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 23-04-2008 v 03:52 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius_Raily
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius_Raily - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 56

ten sadroš je v poho ,sice to chvilku smrdi než se pod tlumivkou propali ta papírová vrstva ale pak je to skvěla krabička a minimum práce na ní

42

Old Post 23-04-2008 v 14:30 PM
Ignácius_Raily je offline   Profil uživatele Ignácius_Raily   Find more posts by Ignácius_Raily   Foto galerie člena Ignácius_Raily   Click here to Send Ignácius_Raily a Private Message   Add Ignácius_Raily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 57

Hej chlapy taky mě ted vrtá hlavou co stim když jedu na tejden na dofču.
Jako nemám nikoho kdo by mi to zalil a kontroloval. A nemůže dojít k požárru? uzemnit to mám na topení? A co když to tam slítne a nějaká babka se bude držet topení? nemuže ji to zabít?? Furt si říkám jako že to je fakt mazec 600W si představ že te srazí tramfaj a co pak:??? já jsem například sám.Ted mě pustí z nemocnice a doma budu mít dvaceti metrový kytky.Neslyšeli jste o nějakým požáru z kytek?

Jinak trafo mam na cihle.

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 29-04-2008 v 10:11 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 58

sadalv: mno, tak vždycky je to trochu risk. Určitě bych si nedovolil postavit skříň a na týden odjet. Ale pokud má skříň za sebou už třeba půl roku provozu pod dohledem a za tu dobu se nic zvláštního nestalo, je velká pravděpodobnost, že v tom následujícím týdnu se taky nic nestane. Hodně ovšem záleží na ochranách, co tam máš. Myslím, že na delší odjezd pryč je ideální webkamera a ještě ideálnější možnost ovládat pěstírnu přes počítač - resp. přes vzdálenou plochu. Na podobným zařízení pravě pracuju (víc je ve vláknu Ovládání skříně pomocí PC). C ose týče toho topení, buď bez starosti. Pokud se živý vodič dotkne topení, vyhodí to pojistky, protože topení je mnohonásobně uzemněno. Je ale nesmysl skříň uzemňovat přes topení, protože přímo v zásuvce máš kolíček, který je k tomuto účelu určen.

Naposledy upravil medulda 29-04-2008 v 14:41 PM

Old Post 29-04-2008 v 14:19 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tek23
Stálý Člen

Karma uživatele Tek23 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Tek23 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Tek23 - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 59

ja mam pod tl. azbest nasel jsem ho v dilne po dedovi

Old Post 06-12-2008 v 21:33 PM
Tek23 je offline   Profil uživatele Tek23   Find more posts by Tek23   Foto galerie člena Tek23   Click here to Send Tek23 a Private Message   Add Tek23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

je tedy PC skříň dostačující ochrana pro předřadník , bojím se požáru, dík

Old Post 04-01-2009 v 01:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 61

Nikdy a nic není 100%. Kdyby bylo, nebyla by letecká neštěstí, nehody raketoplánů a pod... Ale riziko se dá minimalizovat, stačí u toho přemýšlet. O bezpečnosti je toho už napsáno hodně, pročti to a budeš vědět. Ve zkratce: plechová skříň (PC case není ideální, ale lepší než papírová krabice), dobře uzemněná na kolík v zásuvce, správně zapojená, s kabely ošetřenými průchodkami nebo dostatečně dimenzovanými konektrory, se správným průřezem vodičů a jejich vhodným zakončením, vhodně chráněná před přílišnou vlhkostí, vybavená nejlépe tavnou pojistkou + tepelnou pojistkou, splňující příslušné vyhlášky, představuje minimální riziko požáru.

Naposledy upravil medulda 04-01-2009 v 18:03 PM

Old Post 04-01-2009 v 13:23 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

tx, tak to jednoduše vyřeší nějaká dlaždice

Old Post 07-01-2009 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 63

Zdravím, potřeboval bych docela AKUTNÍ pomoc s tímhle http://grower.cz/forum/showthread.p...0775#post840775 Předem děkuji za rady..

Sandman

Old Post 25-11-2009 v 21:22 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-10-2018 - Kábel z predradníku - 5 odpovědí
20-04-2017 - GIB 250w nutnost předřadníku ? - 1 odpovědí
11-04-2013 - Předřadníky - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8025290 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív