Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 113

no ja taky pridam jeden zazitek....jednou sem se takhle hrabal v psacim stolku a nasel v nem uplne malilinkatou palicku...byla teda poradne tvrda,rikal sem si ze nejsem prece svine a ze ji nedam sam,brnknul sem teda kamosum a vyrazili sme na ryby,narvali sme ji do skla,kazdej si dal minimalne 3-4 ,,prdy,,asi po 2 minutach sme skcila nejak ryby a my se zacali strasne smat,byl us vecer a nikdo tam skro nebyl....sli sme sli sednout a kdyz sem se podival na ,,spoluhulice,, obadva se strasne trasli,ja se tomu zacal strasne smat a jelikoz sem mel celou susenku narvanou v hube,naprskal sem ji kamosoj na trictvrtaky,kdy mu to po naky chvili doslo,zacal strasne nadavat zue sem ho poblil atd... kdyz se to srovnalo tak sme si narvali slochatka do usi a jeste pustili nejaky songy v mobilu...doporucuji,rytmus a hlas se smichali a mozek absolutne nevedel.....pak si kamos vzpomnel ze se ma jit odivat ze rodicema ktery nedaleko odtud maj nejakej mejdan,sbalili sme vsechny veci a vyrazili,tak rychle sem snad jeste na kole nejel,a porad sme zrichlovali,nastesti nejezdili zrovna zadny auta,jinak by nekdo asi zkoncil ve spitale,doleji sme k ohni,a jha zacal potrebovat strasne na velkou,nezbylo nic jinyho nez jet domu asi 5 kylaku a to sam,a kus cesty lesem...ja se sam v lese na kole bez svetla a ve tme bojim i normalne,ale ted sem byl posranej as nevim kam...porad sem se ohlizel kolem sebe a zasebe,a kdyz sem se podival do leva na takovou stran,uvidel sem byliho VLKA vim ze je to asi kravina na nachodsku,zacal sem slapak jak o zavod a us sem se neohlizel,slo jen o to dostat se co nejdriv domu....us stojim u baraku,nastesti nikdo neni doma,rychle vlezu do baraku a ihnet zamikam,sice s velkejma potizema,nemch sem se trefit do klicovi dirky,ale prece,povedlo se me to,ale najednou sem ucejtil potiz kvuli niz sem musel domu,nez sem stacil dobehnout na zachod,pustil sem to na chodbe po chvili nez se me podarilo zneskodnit to,vlezl sem si do sprchy a asi 2 hodibny se sprchoval,ani me potom nevadilo ze se sprchuju vew studeny vode.tot vse co si pamatuju.............

Old Post 01-05-2007 v 19:46 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 114

Hi,letos se mi pri vysadbe na rok 2007 stala pekná prihoda...Jedeme v aute po nejvice zapadle okresce v kufru plno hliny,naradi,kyblu atd.V aute mame nekolik rizku a jeste k tomu 2/3 lidi zmastenych(ridic byl zodpovedny).No a co se nestalo-za zatackou fizlove a asi 3 zastaveny auta co kontrolovali....
Typek(ridic) samosebou ze to zadup hned jak jsme je uvideli cili provar-na nastesti sme mu hned rekli at jede dal....ale stejne-nebyl to dobrej pocit....
Pak nasledovala kontrola papiru,a otazka kam ze to jedeme a jesi tam jezdime casto....ridic(nastesti duchapritomnej(nezhulenej)ze hledame nakou vesnici,ze tam jedem za kamoskama)
Jediny stesti,ze nechteli videt lekarnicku-byla v kufru,nebo se stejne mohli zeptat ukazte co mate v kufru a byli by sme vpice....
A pak uz to bylo v klidu,pac zalezli do auta a diktovali udaje....
A proc ze nas to vlastne zastavili?Presne na tom miste kde stopovali totiz nasli zabityho typa(kousek od jednoho z nasich mistecek )
Tak sme si prohlidli jeho fotky,jesi ho nepozname,ale byl moc zmasakrovanej. Uz 14 dni se snazili zjistit identitu....
A jeste neco-ten detektiv(byl to mulat)to na nas podle me poznal(ze jedem sazet),ale byl v pohode.....
Preju vam stesti jako sme meli mi.....

e:sory za OT

e:psal sem to uz jinde takze sory ze dupl.

Old Post 14-05-2007 v 18:27 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 115

No já nějaký haldy nebo fakt brutální zážitky po travičce moc nemívám, spíš si všechno užívám, kecám s kámošema, popíjíme nějaký nealko něco k tomu chřoupem posloucháme dobrej hip hop a tak. Ale nedávno jsme byli s kámošem bulat a dali sme celkem velký brko slušnýho skera. Šli jsme do jednoho baru a tam jsme si sedli.Ten bar je spojenej s automatama a se sázkovou kanceláří a "prochází" tam samá lepší společnost. No tak tam sedíme popíjíme a najednou přijde takovej hnusnej cigán postaví se 3 metry před nás a začne na nás čumět.My sme se na sebe podívali a fakt sme ho nedávali.. jenom jsme na něho mlčky zírali. Čuměl přímo na nás asi 4 minuty a pak se začal hrabat v kapse. Chytl jsem totální schízu že nás ted asi zastřelí nebo pobodá.Ale fakt hnusnej pocit nikomu to nepřeju.Pak se otočil a beze slova odešel .. nevim jestli byl sjetej nebo co......

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 22-05-2007 v 13:28 PM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

já jednou šel s kámošema klasicky zhulenej a čekáme na přechodu kde svítí chodcům červená a i nějaký auta na té křižovatce stály...stojím....mačkám to tlačítko....najednou BLIK! zelená... tak vlezu na přechod a v tu ránu se auto vlevo rozjede a jak mě uvidí tak chlápek šlápne na brzdu a začne troubit...já na něj čumím jestli není dementní....mrknu na můj semafor a tam svítí červená...otočím se a kámoši nechápavě pořád stojí před přechodem....prej žádná zelená neblikala....

jinak kámoš mi vyprávěl že se jednou strašně zhulil s kámošem a čekali na nádraží na vlak...jestli někdo znáte olomoucký hl. nádraží tak víte že tam vždycky stojí banda takových punkerů zevlů možná sou to i fetky... a borec totálně zpuknutej přišel mezi ně...chvilku stál....oni na něj nechápavě čuměli...a on najednou zničeho nic zařval: "THOMAS ECKELSSON TŘETÍ LEKCE! a hned potom si usral

Old Post 23-05-2007 v 15:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 117

hipik: vzdyt ho honil ten bilej vlk tak nemohl zastavit ne?

Abych nebyl OT: jednou takhle jedu totalne na sracky metrem domu a v igelitce si vezu asi 5 VHS-ek s oblibenyma filmama co jsem si pujcil od kamose. Vagon klasicky narvanej lidma, coz naprosto nesnasim kdyz mam kukadla jak zrcadla a jsem rad ze sedim. Kdyz se blizila stanice na ktere jsem mel vystupovat tak si rikam v duchu : "musis se nejak sebrat, aby na tobe nebylo tak poznat ze jsi sjetej", pekelne jsem se na to soustredil a celkem normalne jsem vystoupil. Kratce jsem se zaradoval jak jsem to uspesne zvladnul, ale jen do okamziku co se zavrely dvere a mne doslo ze jsem tam nechal tu igelitku s kamosovyma kazetama. zhulenecka klasika..

Rekl bych ze ale vetsina z nas ma "husty" historky spis s alkoholem, coz je dane uz povahou MJ. Jeste tak mliko mozna..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Naposledy upravil Ježíš 23-05-2007 v 17:23 PM

Old Post 23-05-2007 v 17:11 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

dneska jsme měli v těláku běhat 1km...někdo řekl že bude super když se na to zhulíme (ted už vím že to byl dementní nápad) na začátku hodiny učitel řekl že si můžem vybra 1-3km a dementi vyhulení začali řvát že chtěj 3km tj. 15kol kolem našeho hřiště....hned jak sme vyběhli tak kámoš začal říkat že už nemůže a že asi chcípne a já sem se tomu začal brutálně chlámat...a nejhorší bylo že on to mlel v jednom kuse a je se tomu musel pořád smát až mě začalo strašně píchat v boku a běželi jsme tak pomalu že nás někteří předběhli snad i o 5kol zkuste se někdy smát a běžet zároveň navíc 3km v kuse zážitek se nezdá bejt brutální ale mě ještě nikdy v životě tak brutálně nebodalo v břiše jak dneska...

Old Post 28-05-2007 v 16:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 119

to bylo tak: sme šli jen tak ve dvojku hulit.já a kámoška.prostě pohoda,vylezli sme si na kopec na vodárku a tam v klidu zahulily při západu slunce ve stavu,kdy sme byly uplně na šrot sme se rozhodli jít objevovat nové světy.to znamená,že sme zalezly malou cestičkou směrem do lesa a připadalo nám to tu uplně oddělený od reality.prostě sem slyšela lidi,hlavně maly děti a přitom tam nikdo nebyl,nejdrsnějši bylo,že sem vše kolem viděla jako by to bylo růžový a my se tam váleli v křečích a většinou bezdůvodně
když sme se vracely domu,nikdo kolem nebyl,prostě prázdná vesnice.šly sme po chodniku a najednou z ty prazdnoty směrem k nam přijel jakysi chlapek na enduru a jelikož my obě sme blázni do crossek,byly sme v toho háji.my sme zastavili a ten typek přijel tak pět metru před nama,otočil to a odjel zase zpatky. my sme tam stali s otevřenyma pusama a až po chvili ze mě vypadlo:"ten chlap na motorce,to vypadalo jakoby přijel bůh" a v tu chvíli sme dostali úplnej záchvat smíchu,prostě to fakt sedělo

Old Post 28-05-2007 v 20:47 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woncek
Nový Člen

Karma uživatele Woncek - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 120

Tehnhle zážitek není nejbrutálnější ale je nejnovjejsi takze: Bylo to asi pred tejdne a s kamosem sme sli dat vodnika.Ja měl totiž nejaky skunky tak sme to sli skusit kazdej sme si dali 6 prdu. Pak sme sli domu a až sem byl doma tak sem se šel vykoupat a tak sem si napoustel vanu asi po 5 minutách sem se divil že tam neni voda tak sem se dival voda tekla a ja nevěděl co s tim a pak sem si vsiml že nemám ve vaně špunt

Old Post 30-05-2007 v 17:56 PM
Woncek je offline   Profil uživatele Woncek   Find more posts by Woncek   Foto galerie člena Woncek   Click here to Send Woncek a Private Message   Add Woncek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skanker
Nový Člen

Karma uživatele Skanker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 121

Skaker

Naposledy upravil Skanker 30-08-2007 v 01:13 AM

Old Post 30-05-2007 v 21:02 PM
Skanker je offline   Profil uživatele Skanker   Find more posts by Skanker   Foto galerie člena Skanker   Click here to Send Skanker a Private Message   Add Skanker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skanker
Nový Člen

Karma uživatele Skanker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 122

Jednou se mi stalo ze sem uplne sfajcenej sel do jednoty
koupil sem si pití a sel ho zaplatit k uzeninam...To víte žízen!!
Tak sem chvatal a nako sem si to neuvedomil..:

Skaker

Old Post 31-05-2007 v 00:16 AM
Skanker je offline   Profil uživatele Skanker   Find more posts by Skanker   Foto galerie člena Skanker   Click here to Send Skanker a Private Message   Add Skanker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woncek
Nový Člen

Karma uživatele Woncek - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 123

To se někdy stává

Old Post 31-05-2007 v 05:34 AM
Woncek je offline   Profil uživatele Woncek   Find more posts by Woncek   Foto galerie člena Woncek   Click here to Send Woncek a Private Message   Add Woncek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

kubo: no, moc brutální zážitek po hulení to neni...

Old Post 31-05-2007 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
kubo: no, moc brutální zážitek po hulení to neni...

Náhodou dobrej, lepší než mnoha jinejch...
A ještě se kluk slovenská snaží používat český slovíčka i když nemusí, to se cení
Musim se přiznat, že delší příspěvky psaný slovensky leckdy přeskakuju, stejně jako psaný nesrozumitelnou češtinou, páč mě to trvá dýl a neba mě to louskat.
V tomhle případě je to krásně čitelný a má to zajímavou pointu..

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 31-05-2007 v 21:12 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od kubo(dmo)*
sme mali v košiciach zahranicnych studentov z prahy,


to me zabilo, zahranicni studenti z prahy. ctu zahranicni studenti a uz si v hlave predstavuju nejaky spanely

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 01-06-2007 v 16:29 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w1d44h
Nový Člen

Karma uživatele w1d44h - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 1  

jeden cerstvy Příspěvek č. 127

tiez neni najbrutalnejsi ale je zo vcera :)
kamarat ma zavolal na nejaku party do mesta, siel som tam az okolo jednej v noci, pred tym som doma zmotol dve brcka.. pridem tam, ludi malo, kamarat tam je viac menej kvoli nejakej zenskej, hudba onicom, proste party sucks, big times. dali sme par piv a brko a o hodinu som isiel celkom znudeny prec. tak som si povedal ze aspon pojdem domov nejakou neznamou cestou (bol som na bicykli) a ze si k tomu zapalim druhy spek :) isiel som velmi peknou rezidencnou stvrtou, okolo tehlove domceky a kanal (cele sa to odohrava v holandsku:) a zrazu mi v tmavej ulicke takmer skocila pod koleso macka :) ale moc sa nezlakla a podarilo sa mi ju prilakat naspat. bol to uplne vystavny kusok, tucna, hunata a dobre zivena macka.. mam tieto stvorenia velmi rad takze som sa s nou bavil minimalne 15 minut :) a po tom blbom veceri som vobec nelutoval ze som niekam siel, neskutocne mi to zdvihlo naladu :)

Old Post 03-06-2007 v 02:01 AM
w1d44h je offline   Profil uživatele w1d44h   Find more posts by w1d44h   Foto galerie člena w1d44h   Click here to Send w1d44h a Private Message   Add w1d44h to your buddy list     Navštiv homepage uživatele w1d44h! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 128

2PETREF:
jo a zapomnel jsi jeste dodat, ze mu po prvnim zahuleni narostly kridla a zacal mluvit reci zvirat... hele, takovejma bachorkama krm svy kamose, ne poradny growery!

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 06-06-2007 v 11:02 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4907740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív