Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
mathodman
Nový Člen

Karma uživatele mathodman - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 97

ja mam jeden tak dost husty zazitok...s kamaratom sme sa raz tak spiekli ze sme sa strasne namotali na jeden opusteny dom ktory bol este stale zariadeny...nechceli sme z neho nic ukradnut len si tam zahulit...tak sme sa donho vlamali a zhulili sme sa tam...dvere sme nakoniec opravili a dali do povodneho stavu...takze som z tohot zazitku rad...

Old Post 11-03-2007 v 20:48 PM
mathodman je offline   Profil uživatele mathodman   Find more posts by mathodman   Foto galerie člena mathodman   Click here to Send mathodman a Private Message   Add mathodman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerome J. James
Stálý Člen

Karma uživatele Jerome J. James - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 98

Nejbrutálnější? Asi v Chorvatsku, když sme tam byli se školou. Byl sem tam nemocnej, probudil sem se kolem poledne a řekl sem si, že si dal fíka, ne. Tak si sednu na balkóne, vykouříl sem si ho a pak sem si lehnul. No a zdál se mi sen, že ležim v posteli, kouřim a ten popel na mě padá. Tak sem se probudil, otřepal se a hledal to cígo. Žádný sem nenašel, tak sem si musel zapálit, abych se uklidnil a pak šel znova spát... No, a zdálo se mi úplně to samý, probudil sem se po 10 minutach a fakt sem byl trošku paranoidní... Chorvatsko bylo boží

...Drak...;o)

Naposledy upravil Jerome J. James 17-04-2007 v 17:03 PM

Old Post 11-03-2007 v 20:55 PM
Jerome J. James je offline   Profil uživatele Jerome J. James   Find more posts by Jerome J. James   Foto galerie člena Jerome J. James   Click here to Send Jerome J. James a Private Message   Add Jerome J. James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wersus
Nový Člen

Karma uživatele wersus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 99

sme sli kdysi s kamosem vypaleny po meste, a von v ruce lahvone. Mu rikam woe zahod to, stejne to nebudes pit. On hned prej "ses kokot, proc ych zahazoval skoro cely beero, nejsem magor.." nacez po dvou minutach prohlasil "me to nechutna" a svihl s lahvonem do travy

nejlepsi ganja je zpukana ganja

Old Post 14-03-2007 v 17:06 PM
wersus je offline   Profil uživatele wersus   Find more posts by wersus   Foto galerie člena wersus   Click here to Send wersus a Private Message   Add wersus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 100

predvčerom som si zahulil a videl som dvojmo ako keby ešte dakto pozerá zo mna, alebo sa mi hlava točila? bolo to divné ,hekísek mi robil problemy ,ved z dvomi sa tažko hrá

Old Post 15-03-2007 v 09:17 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 101

symbio: a jak to dopadlo, čo si dostal? pochvál sa

Old Post 15-03-2007 v 09:37 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 102

tak sem si zpomněl taky na jeden metrixovější. to sme šli s kamošem po ulici a žuli sme žuvačku a jak tak žujem tak mu řikám, že už mně to neak nejede, že už je tvrdá a hnusná a on taky konstatoval že už to neni nic moc, ale že lepší neco kousat než nic a šli sme dál, načež asi za dvě minuty (bylo to dost dlouho na to, abysme na ten rozhovor oba zapomněli) sme obadva dokonale zároveň ty žvýkačky vyflusli každý na jinou stranu. tehdá mi to přišlo jako hodně zajímavý telepatický zážitek, jak nějaká nahraná scéna z filmu.

Old Post 15-03-2007 v 11:59 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerome J. James
Stálý Člen

Karma uživatele Jerome J. James - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 103

No, nejbrutálnější to není, ale vzpomněl sem si, jak sem byl takhle zkoušenej z bižule(3. ročník gymnázia) nu a spletl jsem si žaludek s játrama... Načež mě teda učitel posadil s pětkou tak sem akorát zareagoval:"No to jako vůůůůůůůůůůůůbec. Dyť sem vám něco řekl, aspoň o zubech..." Tohle taky nepomohlo... Jo, já a bižule nejdem moc dohromady Ale jak se matura blíží, tak před školou a při škole už nehulim Je to lepší

...Drak...;o)

Old Post 15-03-2007 v 14:10 PM
Jerome J. James je offline   Profil uživatele Jerome J. James   Find more posts by Jerome J. James   Foto galerie člena Jerome J. James   Click here to Send Jerome J. James a Private Message   Add Jerome J. James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 104

hoja, no par zazitkou som tiez mal a aj hodne bad tripov ale najviac sa mi lubi zasek na roznych zvukoch okolia, alebo u nas vo fabrike zvuky masiniek - original industrial techno! Keby tu nebolo tolko ludi okolo mna tag normalne tancujem .
Raz som sa vyvalil na postel totalne fpici shuleny, nemohol som sa ani hybat, zatvoril som oci lebo sa mi vsetko krutilo a chvilku potom prisli ti zvuky, najlepsie ze som si jednotlive zvuky mohol zosilovat a zoslabovat a tag som si mixoval hukot topenia, ci vetracika v pocitaci, alebo vody ako kvapka v kuchyni + dalsie co ani netusim odkial pochadzali... no mazec asi polhodinovy setik. Skoda ze ked som tag fpici a pocujem ten hukot tag som lenivy si to vsetko preniest do Reasona ci do Fruity.

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Naposledy upravil hulabalu 17-03-2007 v 07:47 AM

Old Post 17-03-2007 v 07:26 AM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 105

...a teraz som si spomenul na dalsiu mensiu haluz. Tagze idem si tag po dialnici vo favorite a zrazu zapcha tag zastavim, zatiahnem rucku a cakam, nic se nepohlo tag si davam faju, sedim, cakam, pocuvam radio, prichadza high a auto mi zacina cuvat... skusam viacej zatiahnut rucku, dupem na brzdu, stresujem ze to nezabera, ze narazim do auta co ja zamnou... no a potom som si uvedomil ze sa vlastne pohla kolona a ja som stal na mieste.

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 17-03-2007 v 07:57 AM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 106

to hulabalu:
to je fakt dobra brutalitka,mne sa stalo ze mi spadly kluce do vytahovej sachty ked som bol vyhuleny a isiel som domov,zazvonil som,otvoril foter,ja som isiel zobrat taky kus dratu a vytah som dole otvoril-sachtu a skocil som do nej.potom som len vytiahol drat a dal vsetko do povodneho stavu a zhuleny jak svina som sa mial celu dobu..fotrik nechapal zo mna

what a fuck?

Old Post 17-03-2007 v 14:34 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 107

včera sem jel od kamarádů z takové menčí hausparty - na svojí růžové skládačce a eště sem si dal prdíka jakože na cestu dom (i když trvá na tom kole asi enom 5 minut ) a stala se mi dost brutální příhoda, která zaváněla brutální nehodou. bylo tak něco kolem půlnoci. přejíždím přes přechod, sluchátka sem výjimečně neměl neb mně je na té party negdo zramoval, tak se poctivě rozhlídnu, zprava přijíždí auto, ale bylo hooodně daleko, tak si říkám, že to na tom kole dám dost rychle na to aby mně nesejmulo a vjel sem do vozovky. když sem byl v půlce prvního jízdního pruhu, tak se znovu podívám doprava abych přečekoval pozici blížícího se auta a ono ejhle, majáčky na střeše, zelené pruhy po bocích, ale co bylo nejhorší, že za ty asi 3 sekundy se jeho vzdálenost ode mně změnila ze 400 metrů na 50, tak sem přibrzdil aby ty hovada mohli vklidu projet ale oni to z nejakého důvodu asi nepochopili nebo co a začali brzdit - samopzřejmě v té (odhadem) stokilometrové rychlosti okamžitý smyk a v důsledku toho změna směru jízdy přímo na mně. tak sem na to zase šlápnul a tak tak se jim vyhnul. bengy se tam na té silnici pěkně zavrtěli aniž by nějak výrazně zpomalili a jeli dál. no nebýt mé duchapřítomnosti tak to tady teď nepíšu, haluz jak kráva, doteď mně vůbec nepřichází že mě tam mohli rozmáznout jak hovno.

ps. žádné majáčky neblikaly, ale protože se ani nezastavili aby mně nadali tak asi nekam pospíchali, to je každopádně neomlouvá, hovada

Old Post 05-04-2007 v 16:17 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Obecné Příspěvek č. 108

Můj nejbrutálnější zážitek byl taky ten nejhorší a už bych to nechtěl nikdy zažít.Jednoho času jsem měl docela dost průměrný ganji,takže asi tak že ste ubalili brko a byly zhulený tak na 30 minut.Byl pátek a kámošova matka odjela jako každý pátek na chatu,tak jsem mu brnklnul že tadyto a támhleto a večer sem kněmu vyrazil i s dobrejma 100 gramama týhle zdánlivě neškodný ganji.Když jsem dorazil šly jsme hned na věc,vytáh hrnec a litr mléka,přivedl k varu a přišlo na igelitku s ganjou,tak sypal a sypal nakonec se namě podíval a oba sme se shodly pohledem že to tam teda už zvrhne celí,dali sme cígo pokecaly a čas utíkal.Asi po hodině vaření na mírném ohni sme hrnec sundaly a začaly přelévat přes kapesník do pivních půllitrů,každý měl jeden.Chuť jsem přirovnal k tisícům rosekanejm a odšťavněnejm lučním kobylkám v mixéru,takže sem požíval něco přes deset minut v křečích,kámoš se stim moc nesral zacpal si nos a pil to jako coca-colu.Po dopití asi tak deset minut sme oba prožívaly spíš takové "placebo efekt" než aby nám fakt něco bylo,o pět minut později sme se shodly natom že na ten nájezd půjdeme ven jelikož už se nám zdálo že se něco děje a neni to v pořádku.Cestou zbytu po chodbě do výtahu a následně dolů a ven se celá situace zásadně změnila,vyšly sme z baráku a šly,nevěděly sme kam ale šly.Ze začátku to byla sranda byly sme totiž obadva uplně zhulený na SRAČKY!po pár stech metrech to ale pořád gradovalo a už sme spolu skoro vůbec nekomunikovaly,každej prožíval pořádný KOTLE!pau už to začalo tak že sem začal psychovat že necejtim RUCE
ani NOHY a měl sem ztoho opravdu strašnej strach uplně sem se klepal a byl studenej,na kámošovi sem zpozoroval že se ktomu ani vyjadřovat nechce protože byl asi taky ŘÁDNĚ v prdely,když sem se mu podíval do očí tak tam nebylo vůbec nic!pak sem ho prosil ať mě chytne za ruku že potřebuju zjistit jestly cejtim nebo necejtim ruce,fakt sem je měl uplně mrtvý ikdyž hejbat sem snima moh,pak se mi zdálo že pravá ruka je levá a naopak!Nějak sme se domluvily nevym jak ale shodly sme se natom že venku bejt neni dobrý že rači půjdem domů.Přišly sme na byt a začaly ještě VĚTŠÍ PECKY!kámoš ležel napůly těla ve vaně a zvracel a zvracel,já byl v obýváku a držel sem si uši protože sem to nemoh poslouchat byl sem uplně v haluzi!když se mi zdálo že tam je dlouho šel sem zanim a furt sem dokola opakoval "michale si v pohodě?nemam zavolat záchranku" on semnou apsolutně nekomunikoval a furt zvracel a zvracel,vrátil sem se do obýváku a uplně se psychem klepal že sme to posraly a že to neni dobrý a prosil sem ať už to konečně odezní ale ten svinskej stav se držel a držel a vůbec to nechtělo odejít,pak sem si uvědomil že volat záchranku by byla asi těžká hovadina a přeci na předávkování hulením ještě nikdo neumřel.Po nějaký době sem šel zanim znova dokoupelny už nezvracel ale furt tam ležel polomrtvej,když sem ho chtěl zvednout tak sem dostal další psycho,von byl uplně STVRDLEJ jako kdyby ho někdo nechal den v mrazáku,uplně tvrdej celý tělo!tak sem ho dotáh na postel kde ležel až do rána a já koukal sám na sebe do akvárka na odraz ze skla.Když se rozednělo tak sme vůbec nebyly přijemě vytuhlí ale přímo ŠPATNÝ!Von si vůbec nepamatoval co se v noci dělo a když sem mu ukázal vanu a řek mu že tohle je odněj a že tam ležel skoro 3 hodiny tak nechápal NECHÁPAL vůbec nic stoho si nepamatoval.Asi v jedenáct odpoledne sme si řekly že to nebyl moc dobrej nápad a nějak sme stoho zážitku byly oba divný,takže jsem jel domů s uplně vygumovanou palicí...........Na mlíku je nejhorší že nikdy nikdo neodhadne KOLIK dát aby to bylo fajn a navíc když už to přeženete tak neni návratu zpět a musíte si ten stav vytrpět.........Jenomže znáteto,je to jako s chlastem,druhejden si řikáte "už nikdy,už nikdy" a jakmile je vám už dobře a jste zase ready,tak to zase pokoušíte,teda aspoň já a další den sem zašel za jinym kámošem a tohle všechno mu odvyprávěl akorát stim že už sem nato neměl takovej hroznej pohled a kámoš to chtěl skusit :-) Takže sme zase vařily mlíko,pro změnu u nás doma a co se stalo pak?.........možná ještě něco horšího ale to by bylo nadlouho :-) TAKŽE MLÍKO S ROZUMEM A RAČI DEJ MÍŇ NEŽ VÍC !

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 14-04-2007 v 13:47 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiss
Nový Člen

Karma uživatele Chiss - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 109

Ja mam tiez dost brutalny zazitok. S dvoma kamosmi sme sa po skole pekne pokurili sadli sme si na autobusovu zastavku a sedeli tam. Stav my uz presiel mal som len utlmy. Tak im vravim ze idem na autobus domov. Nastupil som do autobusu sice som musel stat lebo bol plny ale hlavne ze som sa viezol. A zrazu to na mna prislo zacal som vidiet vsetko ako v matrixe vsetko bolo z cisel a zelene autobus aj ludia. Vobec som tomu nerozumel tak som radsej zavrel oci ale to bolo este horise zdalo sa my ze som v tmavom priestore a padam dozadu tak som radsej otvoril oci ale to uz bol moj koniec videl som stale matrix ale zrazu ako keby som dostal palkou po hlave si pametam ako padam v autobuse a tmu. Zrazu sa prebudim a sedim na sedadle okolo mna ludia. Hned my niekto podal cokoladu a colu chcel som im za to podakovat ale nic usta nefungovali. Nakonic to dobre dopadlo vystupil som a siel domov.
Dufam ze sa my to uz nestane aspon nie v autobuse plnom ludi.

Old Post 16-04-2007 v 13:57 PM
Chiss je offline   Profil uživatele Chiss   Find more posts by Chiss   Foto galerie člena Chiss   Click here to Send Chiss a Private Message   Add Chiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PNK
Nový Člen

Karma uživatele PNK - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 110

asi nejvtipnejsi je ze jsem telefonoval, zbesile hledal telefon po kapsach a nakonec zahlasil ja kurva nemuzu najit telefon ..
nejbrutalnejsi se mi stal asi tedka v sobotu...prolejzam s fotakem stary baraky v milovich..fakt megaobjekty...a tedka jsem ve tretim patre a najednou slysim kroky...nabehla mi totalni schiza ze me nekdo jde zabit a okrast, dycky u schodu jsem naslouchal, a zase kroky..mazec...nakonec jsem skoro vybeh ven fakt uz s neskutecnou schizou...nastesti za mnou nikdo, tak jsem zklidnil nervy brkem ..
dystak video na strankach v podpisu...

http://panikadrop.wz.cz
ruiny ruskejch baraku v byvalym vojenskym prostoru milovice...kvalita sice kolisa,ale to bude tim ze to tocim zkourenej...

Old Post 17-04-2007 v 10:53 AM
PNK je offline   Profil uživatele PNK   Find more posts by PNK   Foto galerie člena PNK   Click here to Send PNK a Private Message   Add PNK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 111

jestli mas po huleni schizi mel bys prestat hulit .. jen pratelska rada

Pokud člověk jednou prožil strach, stává se strach méně děsivým. Část odvahy pochází prostě z toho, že víc víme. Vévoda Leto Atreides |Brian Herbert: PkD:C|

Ave satanas - diskuze o satanismu a věcech souvisejících

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi

Old Post 17-04-2007 v 15:05 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 112

jsem se takhle jednou vracel ze srazku zhulenej jak paprika, v usich pusteny goa. valim takovou dlouhou ulici, normalne ji mam za tri minute projitou. tak si jdu, posloucham a najednou mi prijde ze ta ulice je strasne dlouha. tak se mrknu na stranu, tam byla silnice a baraky a ty se najednou zacali posunovat jako kdyz se zacne pretacet film. za chvili se zastavili, ja kouknul pred sebe a zjistil ze jsem na konci ty ulice. a to jsem se za celou dobu nepohnul z mista... byl jsem mooooc

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 17-04-2007 v 15:29 PM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0564170 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív