Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od 4C3
2PETREF:
jo a zapomnel jsi jeste dodat, ze mu po prvnim zahuleni narostly kridla a zacal mluvit reci zvirat... hele, takovejma bachorkama krm svy kamose, ne poradny growery!


no..klidnil bych se.kámoš byl kdysi dávno taky hodinu delfínem se vším všudy a já po prvním čazu viděl netopýry,tak kde je pravda?neber svůj pohled na věc jako status quo


cosa nostra

Old Post 06-06-2007 v 12:56 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 130

4C3: Debile. Přečti si co píšeš ty.

Old Post 06-06-2007 v 15:10 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 131

jj, uz dlouho rikam, ze Grower neni, co bejval... odpad typu OptieX to jen potvrzuje...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 06-06-2007 v 15:18 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 132

zdaravím,podle mě tento thread není od toho aby si zde gorweři nadávali atd. to si vyřiďte PMkem....poďelte se s ostatnímy členy o svoje zážitky a neza*írejte to tu vzájemnýmy urážkama prosím.....

DEN/NOC

Old Post 06-06-2007 v 18:28 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psi85
Nový Člen

Karma uživatele psi85 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 133

Hele já bych taky nikdy nevěřil, že je možné aby někdo chtěl skočit z okna a myslel si že poletí... No a pak sem jednou měl pocit, že když vlezu před auto, tak mě nemůže přejet... Ale ne jen pocit, to byla naprostá jistota... (Ještě že je ve městech padesátka)

Old Post 06-06-2007 v 22:04 PM
psi85 je offline   Profil uživatele psi85   Find more posts by psi85   Foto galerie člena psi85   Click here to Send psi85 a Private Message   Add psi85 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 134

Ale ale deti snad byste se nam tu nehadaly..

Pinus: vy mate barevny televizory? LOL

abych nebyl OT tak pridam dalsi zhuleneckou klasiku, nic brutalniho:

pred x lety jsem byl s kamosem na kalbe u nekoho na private, hulilo se tam lecos, hashe skunky, chlastalo se. kamos se zvedl ze se musi jit nutne vysrat. ubehla pulhodina, dve, tri. po hodine a pul si rikam kam to sakra zmizel. pak mi vypravel ze si sedl na misu, ani si nesundal kalhoty a celou tu dobu tam cumel do zdi. na to proc tam puvodne sel uplne zapomnel

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 06-06-2007 v 22:20 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 135

Raz som bol húliť s takými týpkami (nie zrovna najlepšia spoločnosť), tak sme si dali cez bong Juicy Fruit, dal som si asi 4bongá a jeden týpek povedal, že poďme sa hodiť do snehu. Tak povedal, na tri. Tri, dva, jeden, hodil som sa len ja a ihneď som zaspal ako som dopadol do toho snehu. Tak ma týpek budí a mne sa oživili spomienky z rybačky, keď som chodieval s ujom. Hovoril moje meno a trmal somnou, aby som vstal. Keď som sa preberal, úplne som si myslel, že som na rybách a v stane ma budí ujo, že treba s niečím pomôcť. Ešte keď ma dvíhal, tak sa mu podarilo mi roztrhnúť bundu. Bol som úplne rozbitý a keď som sa tam s nimi potom rozprával, mal som pocit že všetko hovorí môj ujo z rybačky. Úplne všetko, strašne som chcel, aby prestali hovoriť, pretože mi to bolo nepríjemné. Šiel som domov, v domnení, že sa z toho vyspím. Ráno sa zobudím a stav pretrvával. Keď som vstal, stále som mal pocit že vetko hovorí môj ujo. Dokoca aj keď mi hovoril niečo brat, otec, alebo mama. Išiel som ku kamarátovi a hneď mu bolo niečo podozrivé, tak som sa oplachoval vodou apod. Bál som sa, že to neskončí. Trvalo to asi ešte týždeň, ale postupne to vyprchalo. No a teraz to najlepšie.. po pol roku (odvtedy som nehulil) sme si s kamarátom robili srandu s kamošov, čo fajčia. Zo srandy sme si dali každý možno 2šluky. Verte alebo neverte, ten stav s pred pol roka bol naspäť. Znovu ujo, znovu strach, paranoja. Vyprchlo to o čosi skôr, robievalo mi to, aj keď som vypil 1dl vína. Bál som sa, že vždy sa mi to vráti, keď prídem do zafajčenej miestnosti, alebo do styku s malým množstvom alkoholu (prípitok a pod.). Naštastie, už som odvtedy nehúlil ani raz, je tomu 2roky, už iba pestujem. Snáď ma neukameňujete, ale neviem čo je somnou, ja proste húliť nemôžem, pretože zakaždým by som mal tento stav, ktorý mi zrovna radosť nerobí.

Neviete čím to môže byť, že sa mi ten stav vrátil, alebo že trval tak dlho len z oyčajného bonga? Ak môžte, rozpíšte sa, či ste mali niečo podobné, alebo poznáte takýto, alebo podobný dopad na človeka z ganje. Toť všetko, ďakujem, že ste boli ochotní čítať.

Old Post 13-06-2007 v 21:21 PM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 136

lukas04>
Děláš dobře. Ve tvým případě jde pravděpodobně o určitou dispozici k nějaké psychické poruše.
Asi bys to neměl pokoušet - je dobře, že jseš si toho vědom. Obávám se, že s tím moc udělat nejde.

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 14-06-2007 v 09:47 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 137

lukas04: tak to je drsne, asi delas dobre ze jen pestujes. sklizen muzes zaslat na adresu--PM. dik

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 14-06-2007 v 11:56 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 138

lukas04 - důvodů může bejt několik:

a) jak už Ti napsal "účastník silničního provozu" - tráva bohužel funguje jako "aktivátor" psychických poruch, které má většina lidí v sobě - a tyto poruchy se pak probouzejí vlivem nějaké silné události, doluhodobého stresu, požíváním určitých látek atd. ......... to Ti ale může potvrdit nebo vyvrátit pouze a jen odborník

b) další příčina může být v ne zrovna správném přístupu k látce - tím myslím to, že člověk přistupuje k substanci s určitými představami očekáváním, někdy snahou ovlovnit průbeh intoxokace atd - a ta látka se samozřejmě jen tak nedá a tímto konfliktem můžou vznikat výše popsané problémy - je to především záležitost halucinogenů, ale u senzitivnějších jedinců to stejně dobře může fungovat i s trávou

c) a to vlastě souvisí i s výše uvedeným bodem - zkus si zjistit něco o pojmu "SET AND SETTING" třeba tady:
http://drogy.jinak.cz/houbicky/hub_set.htm
ale vygoogluješ toho víc než dost

d) další věc, kterou ale nemohu posoudit je věk ..........

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 14-06-2007 v 12:24 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudson
Stálý Člen

Karma uživatele hudson - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 139

Mam ted jeden z posledni doby byl jsem na slavnostech pivovaru a potkal jsem tam nejake typany chvili jsme spolu chlastali a po asi 5tem pivu vytahl sakl a zacal balit brcko, tak jako nenechal jsem se dlouho pobizet ze no zahulili sme si z toho 3 lidi byli jsme fakt drsne a prvni vec k vyreseni bylo proc se brambore rika brambora pul arealu z nas nemohla kazdy upe v kadi vsichni se nam smali ja sem si to vzdycky uvedomil ale smal jsem se taky

1.GrowOut07 by huds
Sklizej jen to co zasadis...
Keep smoke ganja mean

Old Post 20-06-2007 v 13:22 PM
hudson je offline   Profil uživatele hudson   Find more posts by hudson   Foto galerie člena hudson   Click here to Send hudson a Private Message   Add hudson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpsyka
Nový Člen

Karma uživatele xpsyka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 11  

Pohodička Příspěvek č. 140

to sem s kamosem vymyslel jednu gamesu do mesta (vlastne je to upe fuk kam) na okoreneni zazitku

vzdycky kdyz zahulite tak zkuste vymyslet nakej ukol, vetsinou to proste prijde spontane. u nas (v praze) to zacalo behem na byvalej stalinuv pomnik ve spodnim pradle.. a jak jich budete mit dost, staci risknout nebo se s nekym vsadit a strasne mu narvat nakej nahodne vylosovanej ukol. rikam, je to fakt prdel, ale de vo to, jestli na to mate chut..

klidne muzete postnout naky fotky

možná jsem paranoidní, ale je to lepší než být sežranej emzákama..
// psytrance twists my mind ~ 1200mics, shpongle, infected mushroom

Old Post 22-06-2007 v 12:14 PM
xpsyka je offline   Profil uživatele xpsyka   Find more posts by xpsyka   Foto galerie člena xpsyka   Click here to Send xpsyka a Private Message   Add xpsyka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 141

Mě se stal brutální zážitek nedávno v Kroměříži. Byl jsem se staroušem na špíčku v zahradách a pak jsme šli na oběd do jakési restaurace. No a mě se v tom stavu povedlo ihned jak jsem si sedl shodit věšák na hlavu jednoho chlapa... No evidentně nervově šokován mi sice řekl, že je OK, nicméně mám pořád strach, aby to na něm nezanechalo trvalé následky, byla to docela šlupka....

Viva México!

Old Post 09-07-2007 v 14:44 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 142

mne sa stalo rano ze som dohulil na balkone špeka a odhodil som filter len tak do <> a zafukal vietor a susedovi padol rovno do kochlika,sused colnik takze to bude dost huste prekwapko

what a fuck?

Old Post 09-07-2007 v 14:56 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANTICHRIST
Nový Člen

Karma uživatele ANTICHRIST - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 143

NO SME JEDNOU KALILI U NAS DOMA S TYPAMA ZE SKOLY A JEDEN PRINES NARVANEJ PYTEL VLASTNIHO STESTI TAK SME HNEDLE UMOTALI VYHULILI A ONO VUBEC NIC (BYLI SME NA TO CTYRI) TAK SME DALI DALSI A ZASE NIC TAK JESTE JEDNO FURT NIC TAK KAZDEJ JEDNO A PORAD BEZ UCINKU NO A PO PAR MINUTACH SEM SI UDELAL STAVU A JAK SEM SE NAPIL TAK SEM BYL UPLNE NASROT TY DEBILOVE SE MI SMALI ZE HRAJU DIVADLO TAK SEM JIM DAL TAKY NAPIT A ......... HOTOVO

MILUJU TWOJI MATKU

Old Post 10-07-2007 v 20:54 PM
ANTICHRIST je offline   Profil uživatele ANTICHRIST   Find more posts by ANTICHRIST   Foto galerie člena ANTICHRIST   Click here to Send ANTICHRIST a Private Message   Add ANTICHRIST to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 144

jednou když sem byl hodně skouřen sem měl hnusné stihy že umíram :-! bušení srdce v té chvíli snad kolem 200 ,mel sem žravku takže sem se šel najist a každé sousto sem citil jak mi nechce klouzat dolů do žaludku ale zustava někde uprostřed a potil sem se jak prase toto trvalo asi tak 10 min , měl sem fakt docela strach , ale nevim co to bylo ... todle nikomu nepřeju

Old Post 10-07-2007 v 21:11 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4563010 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív