Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 81

možná žes měl začat kvičet, to by určitě byl eště brutálnější zážitek

Old Post 10-02-2007 v 13:57 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amigo Gonzales
Nový Člen

Karma uživatele Amigo Gonzales - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 82

Mam podobny prispevek jak Splif.V zime,kdyz chodivame hrat do kulturaku floorbal,tak se dycki poradne vypalim...Nasledky jsou brutalni.Micky vidim zpomalene,jak kdyby pluly ve vode a pri tom to byly extremni pecky,ktere by nikdo nechytil...Vzdy mi stacilo jen natahnout ruku a sevrit prsty a mel sem ho-stacilo se jen na ten micek divat a byl v ruce-->nebyly to haluze,jak tady ostatni pisou,ze se jim to stalo jen jednou za zivot,protoze to se mi stavalo pokazne.Stal se tak ze me golman,ktereho by ani Hasek(nemyslim hasis) neprekonal.....

Old Post 10-02-2007 v 18:13 PM
Amigo Gonzales je offline   Profil uživatele Amigo Gonzales   Find more posts by Amigo Gonzales   Foto galerie člena Amigo Gonzales     Add Amigo Gonzales to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 83

Není to sice příliš zábavný nebo zajímavý, ale pro mě to bylo rozhodně nejbrutálnější. Je to už pořádná řádka let a dost pochybuju, že jsem byl tehdy plnoletý. Pořádně jsme se prokouřili se spolužáky na přímém slunci a pak jsem chvátal do metra. Seběhnul jsem schody a úspěšně doběhl metro. Opřel jsem se o dveře a najednou se mi začla před očima dělat bílá mlha a do zornýho úhlu se mi nevešli ani protější dveře. Pak už si pamatuju jenom jak ležim na sedačce a bolí mě hlava jak jsem se do ní asi praštil. Bylo narvané metro, alespoň dva lidi museli udělat místo a někdo mě musel zvednout ze země a vytáhnout na sedačku. Nějaká holka mi probírala peněženku a prý hledala vizitku nějakého mého kamaráda, aby mu zavolala, ať si pro mě přijde. V životě už nechci takový stav ani ostudu zažít.
Každopádně od tý doby už jsem nikdy neměl potřebu spěchat, když jsem byl zhulenej. Berte to jako ponaučení pro mladé growery.

Old Post 11-02-2007 v 00:15 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brainment
Stálý Člen

Karma uživatele brainment - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 84

2 Expresion..
No hustý, že Ti nelítaly jiskry taky z kompu,že to ten komp jen restartovalo :-)

EVERYONE CAN FLY HIGH so
WORLD IS MINE..

Old Post 11-02-2007 v 09:27 AM
brainment je offline   Profil uživatele brainment   Find more posts by brainment   Foto galerie člena brainment   Click here to Send brainment a Private Message   Add brainment to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cohen69
Nový Člen

Karma uživatele cohen69 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 85

Stalo se to před 3 dny. Hezky jsme se zhulili jako obvykle ve čtyřech a potom jeli na benzínku pro něco k pití. 2 kámoši ve Fávu a já s jednou kámoškou v její Mazdě 2. Ty dva s Fávem jeli před náma a docela to prali a ta holčina nechtěla jet moc pozadu tak jsme se jich drželi co to šlo. Ale v tom jedna taková ani ne moc prudká pravotočivá zatáčka, která nás jaksi dost vynesla až najela kolama na takovej ten bordel na kraji silnice ( tráva + štěrk ) a jak to chtěla strhnout, tak to přetočila a auto šlo do smyku. Skončili jsme v pravým příkopě, nějak zvláštně jsme se přetočili ( už po mně nikdo nemůže chtít vysvětlit jak ), že auto mělo rozsekanej předek vysklený zadní sklo a zůstalo v tom příkopě na boku. Asi nad náma zrovna stály všichni svatý, protože se nám nic nestalo. Když jsme se vysoukali z auta zavolali jsme těm dvoum kámošům, společně to auto převrátili na kola a vytáhli z příkopa. Škoda byla asi za 100 tis. , ale to zátahne pojišťovna ). Rada: Když už řídíte zhulený, řiďte s rozmyslem a opatrně.

Old Post 20-02-2007 v 10:39 AM
cohen69 je offline   Profil uživatele cohen69   Find more posts by cohen69   Foto galerie člena cohen69   Click here to Send cohen69 a Private Message   Add cohen69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 86

jo to by měl slyšet jeden můj nejmenovaný kamarád, který se svým fávem skončil po jednom počarodějnicovém nedělním incidentu v nedaleké spřízněné dědině.
celou sobotu chlastal jak dobytek a proháněl se v tom autě po vesnici sem a tam, ve špičku s ním mohlo jet najednou i 7-8 lidí (já sem to krzevá stavy nebyl schopný ani nechtěl počítat), a nic. pohoda, žádná bouračka, žádné benga.
ráno, když sme se chystali domů, tak sme dali nejaké prdy na znovuzprovoznění našich těl, chvilku počkali, než se tak stane a vyrazili. trochu poprachalo a silnic byla dlážděná kostkama. přijeli sme na křižovatku, na které nikdy nikomnu nebylo jasné, kde je hlavní a kdo má přednost, zprava přijíždělo auto a před křižovatkou začalo brzdit. my sme mohli jet tak 30-40km/h a jak to auto začalo brzdit, tak kamarád zčekoval, ža má asi přednost, páč sme jeli rovně a pořád rovně po silnici, která dokonce jako hlavní vypadala. průser byl, že to auto zprava se z nějakého důvodu znovu rozjelo, i když řidič moc dobře viděl že my pokračujem v jízdě - dup na brzdu, dvousekundový skluz po mokrých kočičích lebkách a jemné žduchnutí do zelené felície z boku. no docela prdel. vyletěl chlapík kolem štyricítky a jeho manželka a začala scénka jak vystřižená ze south parku. kolik ti je? cos chlastal? máš vůbec řidičák??? výtlem jak sviňa. chlapík byl celkem vpoho a vypadal že by to chtěl i řešit vklidu ale manželka megera začala ostentativně vytáčet 158 a značně zesíleným hlasem nám dávala najevo, že benga opravdu volá tak sme tam skysli další hodinu a půl, příčemž to vůbec nebylo nutné, páč chlapík měl akorát trochu poškrábané dveře na té filcce a dalo by se sním vklidu domluvit. to, že na fávu byla posunutá převodovka a pozohýbané blatníky byl náš rybíz, páč sme skutečně přijížděli po vedlejší a chlapík po hlavní, no ale spravedlnosti se musí učinit za dost a policie je v takovýchto malicherných situacích podle názoru některých nedomýšlivých individuí nutná.
no a nakonec: kamoš i přes jeho večerní zkušenost nenadýchal nic. hulení mu nezkoušeli, i když takjaktak sme po té srážce všichni rychle vystřízlivěli. každopádně když už nic, tak vás taková věc minimálně zhuleného nasere víc než za střízliva

Old Post 21-02-2007 v 10:25 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Pohodička Příspěvek č. 87

Není to sice nejbrutálnější zážitek, ale je nejčerstvější ;-) - ze včerejška:
S kámoškou jsme šly ven, a protože mám ještě docela ganji (a není špatná, na to že je moje vlastní ... ), daly jsme si. Jen trochu, ale potom to začalo byt zajímavé... A to myslím doslova - všechno mi přišlo úplně moc zajímavé a všechno mě děsně bavilo, takže jsem nadšeně sledovala fotbalisty jak běhají po vesnici (trénink) a když jsme pak na odpočinek skončily u nás doma, tak jsem si nejdřív se zaujetím prohlížela zrcátka, které jsem si sundala z endura (protože se mi tam nelíbily ) a celou dobu jsme byly smíchy v křeči... No a pak, po odchodu kámošky, jsem si dala pořádnou porci zmrzliny se šlehačkou... Ještě že jsme ji doma měli ;-) Víc už toho bohužel nevím...

Old Post 03-03-2007 v 13:55 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 88

najbrutalnejsi zazitok po huleni som zazil asi pred 2hodinami,zhulili sme sa asi 4chalani v sobotisti a isli sme este na MY ale prisli sme do pol cesty a auto prestalo svietit a stierace nefungovali,vonku prsalo a je tma,cize vsetko na picu,nakoniec sme zastavili a zacali picovat,potom kamarat v podbranci v dedine zohnal typka co nam chvalabohu pozical baterku a vymenil ju,,,volal som medzitym fotrovi ten ma spicoval ze je to moja chyba samozrejme a prisiel som domov pred xvilou a pisem akurat sem....boze no stacilo na dnes vecer uff....

what a fuck?

Old Post 03-03-2007 v 20:51 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 89

mimochodom na tom aute je dojebanyy alternator,nedobija sa stava a tecie voda z chladica takze cestovat s nim viac ako 20km je dost o drzku ...potom sa mam spolahnut na fotra ked mi ho pozicia v takom stave,no kurva...

what a fuck?

Old Post 03-03-2007 v 20:53 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

no stalo se nam s xertronem neco podobneho oba na plech (nebo aspon ja uplne v <> ) a nestartovalo auto, tak dobre, ze ho roztlacime, jesze furt nechtelo hytnout. Pak ze bude dobre kdyz ho potlacime v na ceste sice v protismeru ale mnelo se hnedka rozjet. tlacil jsem to asi 200m maras a kolem slozite klickovala auta...

Old Post 03-03-2007 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 91

a vzdy iba ked som nahuleny,,,za triezva je klud,no mame to my hulici ale komplikovane

what a fuck?

Old Post 03-03-2007 v 21:05 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Symbio
Stálý Člen

Karma uživatele Symbio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 92

zas tak často se mi to nestává, ale jistě znáte takovej ten stav po hulení kdy máte strašnej záchvat smíchu a nemůžete za boha přestat, načež se smějete tomu jak se nemůžete přestat smát, ste celí rudí, slzí vám oči a nemáte kapesník? tak přesně to se mi stalo když sem minulý týden předčítal referát u tabule...

Člověk fauna a flóra v symbióze...

Old Post 04-03-2007 v 10:55 AM
Symbio je offline   Profil uživatele Symbio   Find more posts by Symbio   Foto galerie člena Symbio   Click here to Send Symbio a Private Message   Add Symbio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'grass'
Stálý Člen

Karma uživatele 'grass' - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 93

Mám takový nepříjemný zážitek...Už je to docela dlouho, ale pořád mám živé vzpomínky ..Seděli jsme s kámošema v takovým městským lesíku a pořádně se vyhulili...Tak nějak jsme tam diskutovali a najednou slyšíme řev a dupot..Asi tak sto metru od nás bylo vidět spousty utíkajících noh(byla uz tma a lamp tam moc neni takže spíš takové stíny)..o pár chvil později okolo nás proběhli nějací tři týpci, kteři utíkali právě před tím stádem..Nejhorší na tom bylo, že my jsme tam seděli taky tři..Vyhulení maximálně..uběhlo sotva pár vteřin a už byli u nás...Samozřejmě to byli nácci a mysleli si, že honili právě nás..Takže už to vypadalo, že budeme mít menší problém...adrenalin na max..Naštěstí jeden z těch co před nima utíkal zařval čuráci zasraní mno a tím nám vlastně nevědomky zachranil prdele..Je to hustej pocit když jsi tak zhulený a díváš se na bandu nácku jak se na tebe hrnou a vůbec nevíš co napadne tu plešatou hlavu..

PEACE

Old Post 04-03-2007 v 11:44 AM
'grass' je offline   Profil uživatele 'grass'   Find more posts by 'grass'   Foto galerie člena 'grass'   Click here to Send 'grass' a Private Message   Add 'grass' to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 94

FUCK OFF NAZI!!! ...poviem ti ze si mal dobre stastie

what a fuck?

Old Post 06-03-2007 v 09:03 AM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 95

Nerad to tady zaplácávám odpověďma, ale tohle je fakt hustej zážitek, na kterej rád reaguju.

Tyvole, to bych byl docela vysranej i se svojí kondičkou, od těch parchantů opravdu nevíš co čekat, teda spíš to horší, kudlu v ruce nebo boxer, hajzlové zkurvený!
You was fucking lucky mate

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 06-03-2007 v 13:55 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 96

to Wikoupal - vy jste ale kekeláci

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 06-03-2007 v 18:32 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0938510 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív