Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Policie a hulení-co vy na to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Dotaz Policie a hulení-co vy na to? Příspěvek č. 1

Co říkáte na to že Policie hulí?Vím je to divnej dotaz,ale máte známýho,popř.známý u Policie který hulej nebo pěstujou?
Já osobně mám u státní policie otce,bohužel,ale nejsem s nim moc v dobrym kontaktu,protože nechápe že hulim,a jsem pro něj jen jeden z těch vyhulenců,nepochopil že je to muj koníček
Ale ani v nejmenšim sám neví že jeho spolupracovníci jsou huliči a pěstitelé,taky když jsem začínal pěstit,tak mi policajti dali semínka co sebrali při zátahu na pěstitele-dealera,sami pěstujou,jsou to dva starší týpci,a maj už nějaký zkušenosti, pěstujou i indoor,pěstujou pro sebe,a když někoho viděj hulit,tak ho za to hned neseberou a neobviněj ho za šíření omamných látek,jen jim vadí že někdo pěstuju proto aby dealeroval a tim si vydělal,hlavně nemaj rádi tvrdý,na to jsou nasraný,sami říkaj,jestli chce někdo hulení,tak at si ho vypěstuje,nebo jen když ho dostane,ale dealerování to fakt nemaj rádi,at je to cokoliv.Tento rok jsem s kámošem dělal máslo z palic a listů na topinky,a najednou ty dva typani policajti přijeli,vystoupili,a vytáhli asi 20g pytel a hned jestli si nezahulíme,že sklidili novej model,a chtěj ho testnout,je to celkem divný vidět nehorázně zduněný policajty v uniformách,a ještě s nima pálit
Ale jsem rád že mezi policajtama nejsou jen ty odpůrci pro který je každej hulič smažka.Minulej rok si ty policajti u mě sušili 22 kytek ze svýho outdooru,a za odměnu jsem si mohl vybrat sám z těch 22 kytek 2,že jsem je jako dostal za službu za to sušení
No myslim že ale nejsou i takovýdle pohodový typani jako ty dva co znám,před 2 roky jsem viděl zátah na pěstitele kterej si pro sebe pěstoval 6 kytek,byl jsem u toho když ty kytky vynášeli,bylo jich víc než pak psali v novinách,ve kterých uváděli pouze 3 rostliny,a hned z toho pěstitele udělali velkýho dealera
To samý se stalo u nás na vesnici,je to asi 4 nebo 5 rok,ted si to nepamatuju přesně,ale ve sklepě si známej pěstoval pod sodíkovejma výbojkama 80 kytek hydro a vše WW,měl to taky pro svojí potřebu,prtotože to hulil jak cíga,a chtěl aby mu to vydrželo co nejdýl,ale protože to měl ve sklepě,tak bylo hodně divný že spotřebuje ve sklepě tolik elektřiny(protože je to nebytovej prostor),a vyhmátli ho,a v novinách uváděli zas jen menší počet kytek než kolik jich tam měl-psali tam že policie objevila 56 rostlin skunku s velmi vysokým obsahem THC,tak mi kua řekněte kam se těch zbylejch 24 rostlin podělo?Je to jasný,policajti to sebrali a zhulili,jako vždy,a ted se s tim ten chdák celou dobu tahá po soudech
Bud jsou prostě policajti pohodový co pěstujou a hulej,nebo to jsou dealeři,nebo to jsou ty odpůrci jak je většina z nás zná

Tak jestli se vám něco takývýho taky stalo,nebo jste to zažili či viděli,tak taky přispějte jak to vidíte vy,chtěl bych vidět tu kopu politiků,kdyby věděli že několik tisíc policistů jsou vyhulenci
Díky

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 03-12-2006 v 16:20 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 2

Známej je taky u bengálců a hulí jak drak...ale nepěstuje

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 03-12-2006 v 16:53 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 3

ve spanelsku kdyz si chtej policajti zahulit tak prosacujou prvniho cloveka co vypada na to ze by u sebe moh mit na jointa, huleni mu seberou, nic se nesepisuje a polisi se v klidu zhuli.

Old Post 03-12-2006 v 17:04 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 4

no muj dobrej kamik je u flojfdu taky a taky huli jako drak, o jeho pretalich z prace ani nemluve. je to fakt prdel videt vypaleny prislusniky. ale co, jsou to taky jenom lidi. i kdyz v uniforme by radeji hulit nemeli

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 03-12-2006 v 23:02 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5

vo svajci sa huli verejne, polisi nie su vynimkou)

Old Post 04-12-2006 v 07:58 AM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Sranda
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Sranda - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

Čuz Brus

Mám též jednoho kamaráda u Policie a také si dopřává .... Ovšem čadí pouze v civilu Jak vidíte v každém práci se najdou vyjímky

Největší životní moudrou tkví v tom včas rozeznat,na koho se vysrat a předkým se posrat

As I take Hits from the bong

Old Post 04-12-2006 v 09:46 AM
Pan_Sranda je offline   Profil uživatele Pan_Sranda   Find more posts by Pan_Sranda   Foto galerie člena Pan_Sranda   Click here to Send Pan_Sranda a Private Message   Add Pan_Sranda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 7

Aspon nejsem sám co zná ''policisty huliče''je dobře že se najdou i tací co ví co to obnáší a neříkají všeh huličům fetky

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 16:00 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Sranda
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Sranda - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8

to MangoMan:

Přesně tak .... Ten kámoš právě kvůli tomu nechtěl jít dělat policistu k nám a je radši v Pha ... Asi ví proč

Největší životní moudrou tkví v tom včas rozeznat,na koho se vysrat a předkým se posrat

As I take Hits from the bong

Old Post 04-12-2006 v 16:38 PM
Pan_Sranda je offline   Profil uživatele Pan_Sranda   Find more posts by Pan_Sranda   Foto galerie člena Pan_Sranda   Click here to Send Pan_Sranda a Private Message   Add Pan_Sranda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 9

Osobně jsem hulil se 4ma policajtama, 3 z toho byly měšťáci.
Ale ve službě vůbec...
Mango man- tak to bych nedal, aby za mnou přijeli v policejním autě a v pol. uniformách dva zhulínci s 20g
Je v klidu, že i tací jsou. Já žádného pěstitele mezi policajtama neznám..

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 04-12-2006 v 18:38 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 10

Jo ty dva týpci jezděj spolu do Holandu pro semena,a vždycky si něco vyvezou(i hůlo),takže taková pohoda,myslím že bejt policajt není tak špatný,protože když si pěstuješ na zahradě květinky a vyhmátnou tě,tak jseš v průseru a taháš se po soudech,který stejně nevěděj co s tebou a dostaneš dost velkou pokutu a možná i vězení(2-8 let),ale když si policajt a vyhmátnou tě,tak jen dostaneš od státu(policie) pokutu a udělej ti důtku,a pár tejdnů nesmíš makat,což se dá přežít,když tě jako policajta vyhmátnou na podruhý,tak tě vyhoděj z práce,a už nemůžeš bejt policajt,ani hasič,ani jinej státní příslušník, máš zápis v rejstříku,ale to je vše,a myslim že by kolegové kolegu asi neudali,jestli to nedýleruje,opravte mě jestli to řikám blbě s těma postihama,mám v tom trochu guláš,ale myslim že tak nějak to je,tak mě napadá jestli se nedat na k Policii? Ale spíš ne

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 20:49 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckynet
Nový Člen

Karma uživatele luckynet - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 11

Když vyhmátnou poldu, tak letí (poškození dobré pověsti policie) (zní to úsměvně). Je to větší riziko, řekl bych.

Optimismus je opium lidstva! Zdravý duch páchne blbostí. Ať žije Trockij!

Old Post 04-12-2006 v 20:57 PM
luckynet je offline   Profil uživatele luckynet   Find more posts by luckynet   Foto galerie člena luckynet   Click here to Send luckynet a Private Message   Add luckynet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele luckynet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 12

No ale proč když vyhmátli poldu jak má na zahradě 9 dvou metrovejch kytek,tak proč ho nevyhodili,dostal jen důtku,bylo to i ve zprávách,ale to už je hafo dlouho.Možná se to změnilo po vstupu do EU,zákonu moc nerozumim,tak sorry

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 21:11 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 13

Poldove jsou v klidu chytli mě když jsem ještě mel zapalený ho špeka . samozdřejmě jsem ho típl než došli k okýnku ale valil se mi okouř z okna tak jim to bylo jasné a všechno v pohodě vrátili mi řidičák a řekli ať moc nehhulim když řídím a zas odjeli..

prdik

Old Post 06-12-2006 v 09:35 AM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euforia
Stálý Člen

Karma uživatele Euforia - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 31  

Pohodička police Příspěvek č. 14

Ja teda nikoho od policajtů co hulí neznám, ale jednou sem s něma měl docela dobrou haluz. Když mi doma bublaly dva kýble s deseti kytkama a já byl s kámošema zhulenej na prach, tak nám pod oknama zastavilo policajtský auto. No nastala šílená panika, okamžitě sem tahal skříň ze zásuvky. Kámoši začali vybíhat zadním vchodem a mizeli kdesi a mě tam nechali s myšlenkama na kriminál. Když mi přišla máma říct, že mě chtěj, tak sem si skoro krup, ale nakonec z nich vylezlo, že chtěj jenom nějaký info o mým kámošovi, co se tuhle někde vožral a dělal bordel. Fakt haluz, abych ji líp rozdejchal, šel sem se hned dohulit.

Všechno je jinak.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27110

Old Post 06-12-2006 v 09:53 AM
Euforia je offline   Profil uživatele Euforia   Find more posts by Euforia   Foto galerie člena Euforia   Click here to Send Euforia a Private Message   Add Euforia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 15

Prdik- a jak je to dlouho, co Tě takhle chytli? Myslim, že teď by se moc nesrali a řidičák bys pěkně dlouho neviděl.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 06-12-2006 v 12:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanzator
Stálý Člen

Karma uživatele hanzator - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 16

Stalo se mi ze kamos prived do hospody cajta z kriminalky a prvni co udelal bylo ze si sel na bar koupit gram, ubalil brko a zacal zhulovat jednu 15 letou krasnou pipku kterou chtel o....t. A je mozny ze dryuhej den by byl takovejhle typek schopnej nekoho zatknout za to ze ma doma stopadesatku a pod tim 2 kytky

Old Post 10-12-2006 v 11:51 AM
hanzator je offline   Profil uživatele hanzator   Find more posts by hanzator   Foto galerie člena hanzator   Click here to Send hanzator a Private Message   Add hanzator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6819220 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív