Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Rozštíplá kytka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
O.o
Nový Člen

Karma uživatele O.o - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 15  

Rozštíplá kytka Příspěvek č. 1




Nazdar lidi.
BYl sem včera na zahradce a tohle se mi stalo: foto 1. .... rychle sem to ovázal nějakym provázkem a kytku pořádně zalil. Co myslite přežije to? foto 2 a 3 je dotyčná kytka.

Old Post 25-08-2006 v 11:54 AM
O.o je offline   Profil uživatele O.o   Find more posts by O.o   Foto galerie člena O.o   Click here to Send O.o a Private Message   Add O.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 2

Pokud si jí dobře stáhnul ten stonek k sobě, tak to přežije, sroste a pofrčí dál, pokud si tam nechal škvírku - bude to zlý...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 25-08-2006 v 12:19 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 3

zdar je to vklidu, kytka si toho skoro nevsimne, stava se to pomerne casto

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 25-08-2006 v 12:20 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4

Ahoj, kytka bude v pořádku, pokud jsi jsi svázal a pořád dál žije, tak není co řešit, hlavně, aby se neulomila úplně. Podle fotek jde vidět, že si kvete v pohodě dál, že neusichá, jakmile začne usichat, tak je to v prdeli. Dávej jen bacha, až palice budou přibírat na váze, aby se nerozjela tou váhou úplně!! pořádně přivaž, popřípadně olep.

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 25-08-2006 v 12:22 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
O.o
Nový Člen

Karma uživatele O.o - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5


No podle vas to vypadá že bude v pohodě, byl to celkem problem stáhnout, pořád tam byla škvirka .... No ale pozor, já sem to fotil asi tak 3 minuty potom co se mi to rozlomilo ( trošku sem rozevřel větve a kytka praskla, bylo to slyšet uplně jak když křupne nějaká špejle, takže byla asi dost suchá), takže podle fotek že si kvete v pohodě dál se to bohužel eště nedá poznat , budu muset pár dní počkat no... jinak tady je foto, jak sem to svázal btw: sorry za kvalitu, ale fotak vubec nepobira rezim makro a manualni ostrení nemá :-(

Old Post 25-08-2006 v 13:34 PM
O.o je offline   Profil uživatele O.o   Find more posts by O.o   Foto galerie člena O.o   Click here to Send O.o a Private Message   Add O.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 6

bude v pohodě mě se taky ulomila větev a po stažení páskou roste dál jak kdyby se nic nestalo
dobrá je sadařská páska na roubování nebo jiná která je pevná ale zároveň pružná

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 25-08-2006 v 14:12 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
O.o
Nový Člen

Karma uživatele O.o - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7

Diky za psychyckou podporu fakt sem byl na sebe naštvanej když sem to udělal .... uvidime časem jak dopadne. btw: to je moje nejoblibenější kytka

Old Post 25-08-2006 v 14:28 PM
O.o je offline   Profil uživatele O.o   Find more posts by O.o   Foto galerie člena O.o   Click here to Send O.o a Private Message   Add O.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 8

Čau. Teraz to asi nemá význam, ale ak sa ti stane niečo podobné nabudúce, hlavne v období rastu, tak nepoužívaj ten špagát. Je tenký a zarezáva sa do stonky. Teraz to už nechaj tak, lebo stonka sa už zväčšovať vo veľkej miere nebude.

P.s.: Máš zaujímavý nick. Podobný som tu už videl.

Marihuana je dar.

Old Post 25-08-2006 v 15:56 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 9

mne sa stalo nieco podobne ale ja som zlomil celu vetvu a zacalo to chytat plesen a uz sa nic nedalo robit horna polka rastlinky je v prdeli

Old Post 25-08-2006 v 18:45 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 10

To že kytka má problém s přísunem poznáš už do hodiny. Podle fotek to vypadá, jako by se tam dutina dělala už delší dobu kvůli deformaci pod rozdvojenejma větvema, takže už fakt stačilo jne šáhnout a křup. Jak už tu někdo řek, je dobrý to omotat roubovačkou a pokud ti zbylka škvíra tak jí z venčí zaprav sadařským (roubovacím) tmelem. Jinak kytka to ani moc nezaznamená, takže v klidu.

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 26-08-2006 v 12:04 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

mne sa pred piatimi dňami stalo to isté, ale to bola moja chyba, lebo som rastlinku ohýbal, aby sa vyhla presrasteniu cez plot. Keď som ju ohol bola v poriadku, ale za minútu som počul hrozivé prasknutie presne v tom mieste ako O.Ovi. Pritlačil som ju co najviac k sebe a oblepil izolepiacou páskou. zda sa mi byt uplne v poriadku.
Podľa mňa ked su obe zlomene časti pritlačené k sebe tak to zrastie. Rastlinka má stále živiny od koreňov, takže asi jediná hrozba je asi tá plieseň.

Old Post 28-08-2006 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 12

zdar... muzes to klidne nechat neosetreny a prezije to... me nakej debil coril na poli a jednu mi rozstip kdyz odtrhaval nejvetsi palku uplne odzhora az dolu asi tak 70cm - ten dalsi metr nahore odtrh a vzal si ho a presto mi krasne kvete dal i mesic potom.... takze bud absolutne v klidu...

Old Post 28-08-2006 v 14:02 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 13

kamosovy se to stalo a privazal to niti.kyti uz nezije ale ne z toho duvodu (z duvodu uvadnuti)

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 28-08-2006 v 20:38 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
O.o
Nový Člen

Karma uživatele O.o - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 14

No jestli to neuvadlo z duvodu, že ta nit to trochu zaškrtila :-\ .... byl sem na poličku předevčirem a kytka vypadala dobře, akorat ty 2 pulky sou asi trošku posunutý do strany. Snad to nevadí, kytka vypadala v pohodě. Každopadně sem si ale dneska koupil roubovací pásku a zejtra to pujdu přelepit ... snad ta paska bude držet, když sem ji zkoušel, tak ona na sobě nemá žádný lepidlo, prostě to je jen takovej kus jakoby folie

Old Post 29-08-2006 v 16:20 PM
O.o je offline   Profil uživatele O.o   Find more posts by O.o   Foto galerie člena O.o   Click here to Send O.o a Private Message   Add O.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
O.o
Nový Člen

Karma uživatele O.o - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15

Tak sem byl asi před tejdnem ten špagát nahradit roubařskou páskou a když sem se dneska dival na kytku, tak páska povolila, a kytka je normálně rozštíplá a už zevnitř je suchá, ale do palic to jede dál

Old Post 08-09-2006 v 16:00 PM
O.o je offline   Profil uživatele O.o   Find more posts by O.o   Foto galerie člena O.o   Click here to Send O.o a Private Message   Add O.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

ahoj, mam jednu neuveritelne vitalni a jeste neuveritelneji rozstipanou kytku, vzdycky kdyz jsem ji nejak zafixoval, jeste vic to nastvalo babu Futer a s kytkou hazela sem a tam, dokud zase nejak nepraskla - snad polovina vetvi visi na vlasku, podel kmene, ale hlavne asi v 120 cm vysky je praskly kmen a vrsek vazici asi 4 - 5 kg visi na zhruba 1 cm vodivych pletiv (zdrevnatela cast je naprosto oddelena). Kdyz jsem to videl byl jsem presvedceny, ze to uz je konec, ale stejne jsem to jeste nejak svazal - druhy den byly listy i palice zase otocene za sluncem - zkusim jeste udelat a dodat nejake fotky....

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 24-09-2006 v 10:49 AM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-08-2009 - zvláštní kytka - 6 odpovědí
18-05-2005 - Trojlistá kytka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1652400 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív