Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Nárůst hmoty/nehmoty v konečné fázi květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Co způsobuje nárůst pestíků v posledních dnech květu ?
FS / ripen
Hemafrodismus rostliny spojený s oprcáním vnitřku paldy
Kytka cítí že je konec a snaží se zachránit
Je to jednoduše zakodovaný v genetice
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Obecné Nárůst hmoty/nehmoty v konečné fázi květu Příspěvek č. 1

K myšlence založit tento dred mě přivedl Mr. Jahoda
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24049

a hlavně to tam přece nebudem paní Vrnn zasírat ne ?



Tagže



Co podle Vás způsobuje nárůst nových pestíků na květech naší
milované rostlinky v posledních dnech květu ?

Jaké jsou Vaše zkušenosti ? názory ? serou vás ?

EDIT : názory p. Jahůdky jsou neobjektivní páč kvete 120 dní

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Naposledy upravil khook 14-07-2006 v 12:13 PM

Old Post 14-07-2006 v 12:07 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 2



Takto to vypadalo u mě v 48 dni květu . Hnojky AH + FS!

Na fotkách je označeno vo co že nám vlastně de

Mě to tam sralo tak sem to voštípal a začlo to vyrážet z boku
( ten věčí kroužek )

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Naposledy upravil khook 14-07-2006 v 12:28 PM

Old Post 14-07-2006 v 12:16 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 3

Původní příspěvek od p. Jahůdky

khook - Tak jednak kouli nemuzes vyloucit nikdy,at je rizek z jakyhokoliv zdroje.Nechci ani tvrdit,ze je to tim opylenim na 100 procent,ale jak jsem uz psal,u me to udelaly jen palice v kterejch se zacaly tvorit semena,neboli oprcany.Jo,nektery modely to delaj taky aniz byly oprcany,ale to nejsou az takovy kostata jako ta palice vyse.Ty vyrostky u neoprcanejch kytek jsou v pozdejsi fazi normalni,hlavne pokavad to je extremne dlouho na kvetu,ale to jsou spis takovy bobky.Zadalsi myslim,ze FS to rozhodne zpusobovat nebude a ani tuseni kytky ze je konec.Ja mel kytky na kvetu 120 dni a nic takovyho nedelaly,FS vylucuju,protoze by se to delo na vsech palicich (s nejvetsi pravdepodobnosti).

A ano palice nabobtnavaj,protoze jsou opyleny a tak z nich rostou ty vyrostky aby semena az dozrajou mohly z ty palice vypadnout a aby opyleny vyhonky mely dostatek svetla aby jeste semena stihly dozrat.Vlastne timto zpusobem se kytka snazi ty opyleny vyhonky dostat ven z palice vic na svetlo aby mohly rychlejc dozrat (jak uz jsem psal,stava se to jedine pri opyleni v pozdejsi fazi kvetu,tak proto kytka rychle opyleny casti rozrusta aby mely dostatek svetla).To,ze je to jen na nekterejch palicich je celkem logicky prave proto,ze nejaka koule se vytvori jen v urcitejch konkretnich paldach.

Tahle teorie me prijde rozhodne verohodnejsi nez ze to zpusobuje svetlo,kytka starne nebo FS a to uz z toho duvodu ze jsem to na tech kytkach pozoroval.Ani nechci tvrdit,ze to nemuze zpusobovat neco jinyho,ale pak proc by to bylo jen na oprcanejch paldach.Zadnej FS a ani nic takovyho nepouzivam,kytky jsou na kvetu 80 dni,takze by to delaly temer vsechny paldy a svetlo maj dobry agro 400w a v noci na ne nijak nesvitim.

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 14-07-2006 v 12:22 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 4

4 Jahůdka :


Já sem ale řikal že mě to udělaly kytky už podruhý a všechny !!!

Po usušení nenalezeno jediné dozrálé/nedozrálé seed

Setups byly odlišný a vždy to začlo 2 dny pio první zálivce FS
Je možný že je to náhoda no.

Každopádně mám dycky radost že paldy nabejvaj ale nemám radost že timle stylem

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 14-07-2006 v 12:27 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 5

uvedený jev může být způsoben několika faktory - stresy. nejčastější příčinou je světelný nebo teplotní šok a genetická dispozice

Snark in the System

Old Post 14-07-2006 v 12:29 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 6

2 snark :

Stres v případě mé první skříně stres určitě ne , leda stres
z toho kdy je zas okradnu o ňákou paldu

Genetická dispozice se mi zdá pravděpodobnější ale nevim no

Máte někdo zkušenosti ? Popřípadě dokáže někdo posoudit ( teda je li to i genetikou ) u které (seedbanky,modelu ) jste to zaznamenali a u které ne ?

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 14-07-2006 v 12:37 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 7

Tak aby bolo o čom premýšľať,mne to teraz spravila Misty od Nirvany tiež a to:
1.V tretej tretine kvetu(cca) som kúpil a začal aplikovať AH,začali fest obrážať,v podstate až do konca,po pridaní FS boli na kvete ešte cca10 dní.Takto nejako to vyzeralo: http://grower.cz/forum/showthread.p...1751#post421751
2.Teplotný šok(v druhej skrini),namerané až 37°C,zastavená tvorba šišiek na troch kvetinách asi v 40. dni pod 150W HPS.Dve sa už ani nerozbehli a včera som ich strihal a rovno som si aj nabil do faje(to sa mi ešte nestalo,spodné boli už suché).Kvalita super,zhuluje to fest aj keď výnos samozrejme znateľne menší.Tretia kytka sa ešte rozbehla a tvorila nové kvety až do konca.Nemám túto skriňu doma,takže sa tam dostanem tak raz za týždeň,sám by som ich nenechal dôjsť až do takého stavu ,no kamoš je ešte neskúsený.
Ale to obrážanie sa mi dialo aj predtým(aj keď vtedy som ešte nemal FS) a semienka neboli,v podstate som samca naživo ešte nevidel,tak neviem,ako by sa mi tam dostal peľ (ale hermáče som už mal).
A ešte som si všimol,že tie nové kvety sú oveľa menej orosené,ale možno to je len tým,že už nemajú moc času.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 14-07-2006 v 12:49 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 8

2 Expiry : ty si eštěnikdy neviděl samce naživo ? hehe

Dobrý info


S tim orosením těch "výhonků" bych až tak nesouhlasil , u mě byli stejně good jako na těch palicích

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 14-07-2006 v 13:23 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od khook
2 Expiry : ty si eštěnikdy neviděl samce naživo ? hehe


Fakt nie
Pestujem asi tak rok a idem stále z pôvodných rezov

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-07-2006 v 00:24 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

khook - Jak muze kytka citit ve 48 dni kvetu ze je konec?To je prece blbost,kytka ti vydrzi kvest klidne 120 dni a porad jede,ja to zkousel.Samozrejme uz tak dlouho nekvetu,nema vyznam jit pres 80 dni kvetu.Do toho 80 dne paldy krasne narustaj,o tom nema cenu polemizovat.Kdo sklizi driv je to jeho vec,ale myslim,ze je to zbytecny.Vlastne moje domnenky jsem popsal uz v puvodnich prispevcich,takze nema cenu to dal rozebirat.Proste se mi zdaj nejlogictejsi(ze je to tim opylenim),ale ani nechci tvrdit,ze je to tak ve 100 procentech pripadu.Klidne se rad necham presvedcit,ze je to necim jinym,ale argumenty co tu zatim padly,moc presvedcive nezni.


Jinak jsem rad,ze jsi zalozil tenhle thread,protoze me to taky zajima cim to je.Vzdyt takovy palice se mi nezdaj vubec pekny,chci mit krasny kompaktni sisky a ne zadny kostata.Takze budu jen rad kdyz se na neco prijde))))

Ja vedel,ze se mam na tu palici radsi v****t

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 15-07-2006 v 08:17 AM

Old Post 15-07-2006 v 08:04 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 11

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=108889EDIT:není to moje ale jednej pani tu na groweri, no jahoda asi myslel takéto rozvetvenie šišky nechápem jahoda jak môžeš tvrdiŤ že to je potom jak spodky je to čisto šišková hmota bez listočkov takže úplna lahôdka a tento jav vždy chcem aby sa mi prihodil pri growe jako keby nie..

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 17-07-2006 v 09:04 AM

Old Post 15-07-2006 v 16:29 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 12

gona - Mas pravdu,presne tohle jsem myslel.Zhuluje to to ja vim.Jde me o to,proc se to dela protoze se mi to nelibi

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 15-07-2006 v 18:58 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 13

zdravím, koukám že se tu začína sem tam zase řešit něco zajímavého, jsem rád, že tu je stále vela lidí které zajímá tahle problematika, a ne jen koliko toho bude a jestli to je pořádnej vejmaz, ale i jak jsou květy hmotné a kompaktní, podle mého bych souhlasil se snarkem, a tedy že to je stres, jinak FS bych vyloučil a souhlasil s jahudkou

dále bych si myslel že tam muže pusobit i faktor zachovat rod, tedy zmíněný hermafrodismus..,,,,

teším se na konec, na čem se shodnem, nebo spíše kdo nam objasní a rozšíří obzory...


jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 16-07-2006 v 07:56 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!

Ja vedel,ze se mam na tu palici radsi v****t



To asi jo no


Jumpp : thx 4 K

Gona : Nádherná palice skažená nárůstem pestíků v posledních dnech květu


Jednoznačně všichni vylučujou FS ale můj názor je ten , že svojí
nemalou úlohu zastane Máte někdo možnost srovnání nárůstu
s FS a bez něj ? oprcanýho a neoprcanýho ? Pokuď jo a věřim v to tak už to sem poustujte

Nějaký nápady jak tomuto jevu zapříčinit či ho aspoň výrazněji eliminovat ?

Bo dojdem k závěru, že nadosmrti už budem pěstovat košťata

Poďte do toho .....

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 17-07-2006 v 06:13 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 15

Mne sa to stávalo aj bez FS aj s ním,stále rovnaká genetika.Ale nie len po aplikácií FS,začalo to aj bez neho a po aplikácií FS to len proste pokračovalo ďalej.
Jumpp,tiež mám rád estetické rastlinky(ale trošku aby aj zhulovali )

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 17-07-2006 v 09:17 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 16

khook - ad stresy - jestli se jedná o tu 70 W skříňku co máš na ní odkaz v podpisu tak to chápu jako dobrej vtip - pochopitelně je to čoudama co dostávaj kytky - speciálně teď v létě ve vedrech se to dělá spoustě lidí z vedra
FS může za určitejch okolností (pH, EC atd) taky působit stresujícím faktorem nicméně je to doooost nepravděpodobný
jahoda - hmmm voni tyhle finálový stimulátory obsahujou hormony který kytka vytváří ve smrti

Snark in the System

Old Post 17-07-2006 v 10:12 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4636940 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív