Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Big Trouble - 16x Chronic, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Mám:
This poll is closed.
Vyhodit to a dát nový řezivo 5 14.71%
Počkat, ještě narostou pořádný bambeřice 7 20.59%
Skočit z mostu 22 64.71%
Total: 34 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Big Trouble - 16x Chronic, 400W Příspěvek č. 1




Zdravim Growerstvo,

Dostal jsem od kámoše hotovou skříň - rušil jí, protože v ní měl neustále pěstitelský problémy a nikdy v ní nic nevypěstoval. Měl jsem ho za lamu - on natuněnou skříň a nic mu nevyšlo, já skříň bez odtahu a vždycky mi to vyšlo pěkně. Skříň jsem dal ke kámošovi a teď máme s kámošem trable, kytizz nám dělaj tyhle jebky - osychaj listy, všechno jde dolů... Ze začátku to jelo úplně parádně, ale asi po třech týdnech začali listy žloutnout, zastavil se růst a komplet to jde do hajzlu. Je zajímavý, že kámoš, co mi dal tu skříň, tak měl ty samý potíže - slibnej rozjezd a pak za 3 týdny tradá - konec růstu, palice žádný, listy oschlý... Je to asi zakletá skříň . Přehnojený to asi neni, vodu sem neměřil, protože už jsme s ní zalejvali předchozí sklizeň Nebuly a JH a v poho. Teplota je nejvíc 32°C, normal okolo 26-28°C.

Jinak vybavení skříně:

Světlo:

Prvních 10 dní vegetu a 5 dní po přepnutí:

OSRAM HQI-BT 400W/D - metalhalogen

Zbytek květ:

OSRAM NAV-T Super 4Y 400W - sodík

Hnojky:

B'CUZZ - A+B

B'CUZZ - Booster pro hlínu TOP44

B'CUZZ Bloei

Atazyme

Substrát:

kokos, hlína, perlit (40, 40, 20)

Květníky:

objem 6l - z Growshopu v Bořivojce

Ventilace:

Odtah: UFO EURO 0 - 575 m3/h z www.dospel.cz
Okruh Cooltube - EURO 2 - 150 m3/h z www.dospel.cz
Ofuk: klasickej klipsňák

Zvlhčování:

SPS 808 - první měsíc, pak vypnuto

Řezy:

16x Chronic - nyní tak 40 dní celkovýho růstu 10dní veget, pak přepnuto - hlavně to hrozně rychle nakvětlo.

Venťák je regulovanej na cca poloviční výkon. Osobně si myslim, že to je důsledkem nesprávnýho chodu ventilace se zvlhčovačkou. Tohle asi zrušíme, dáme nový řezy, shodim cooltubu, nebudu používat zvlhčovačku - dám do skříně kopii A-Winga, díry po cooltube zakreju, v dolní části skříně je průduch na větrání dost velkej, tak snad takhle. Dáme tomu ještě tak tejden, pak se naserem, vyškubem ty mrchy a pojedem odznova - když se stane to samý, tak tu skříň snad dám někomu zadarmo.
Tak poraďte co to může bejt, už s tim měl problémy můj kámoš tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19162

Old Post 13-08-2006 v 00:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




Old Post 13-08-2006 v 00:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3

Změř ph hlíny.Nemáš to náhodou přelité?Jo a ta výbojka OSRAM NAV-T Super 4Y 400W s tou už si někdy svítil,nebo je taky od minulého majitele?

Old Post 15-08-2006 v 10:44 AM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

čaute dejv, výbojka je moje, dostal jsem pouze skříň. Výbojka svítila zatim na předešlou úrodu chronica, takže by měla být v pohodě. S tim přelitím je to možné, nejsem bohužel u toho - kámošovi sem řekl, aby byl opatrnější, ale nikdy nevíš... Ph budu měřit dnes, dám i nový fotky, tak uvidim - podle ankety to teda zatim vypadá na jump.

Old Post 15-08-2006 v 11:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 5

ja bych to na preliti nevidel, listy by pak byly svesenejsi, takovy povadly.
muj soukromej tip mimo soutez. Nedostatek horciku. kup hořkou sůl a trochu dej do zálivky, nic tim nezkazis

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 15-08-2006 v 12:02 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 6

jestedman: pochybuju ze by problem (i kdby to tim horcikem bylo) vyresil horkou soli .... B'cuzz kerym rappa hnoji obsahuje dost mikroprvku aby s nema rostliny bez problemu vyzily. Problem je spis s prijimanim tech zivin ergo bud problem s ph nebo s korenama jako takovejma ... trebas hnijou dusledkem nedostatecny drenaze etc

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 15-08-2006 v 18:18 PM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Vzdávám to... Příspěvek č. 7




Takže to asi vzdávám, páč tohle je BIG SHIT. Sám nevim, čim to je... Kontroloval jsem kořeny, jsou v pořádku. Plíseň? Nevim. Já jdu dnes večer skočit, ale ještě hlasujte Kámoš na to ještě chce svítit, já mu tluču do hlavy, že tady už je boj marný. Přemýšlel jsem jestli to je materiálem, ze kterýho je ta skříň vyrobená - je to asi dřevotříska potažená laminem, ale tim to asi taky nebude Drenáž: jsou tam misky pod květníkama a kámoš to nějak moc nepřelejval, tak já nevim. rozhodl jsem se, že dám pryč cooltube, vrazim tam A-Wing a možná tam dám drip. Jestli to i tady nepůjde, tak končim s pěstěním a dám se na herák...

Old Post 15-08-2006 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 8




Nebo se odstěhuju do Columbie

Old Post 15-08-2006 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 9

nazdárek rappaku!
jestli ta skříň není napuštěná nějakýma jedama, tak bych tipnul předimenzovaný větrání.
zní to divně, ale mě ty kytky připadaj prostě oschlý. všiml jsem si, že máš odtah přímo od kytek, takže bych tam zkusil změřit vlhkost..?
na nedostatek nějakýho z živných prvků, nebo výkyvy v ph.. máš už myslim něco za sebou

Old Post 16-08-2006 v 14:22 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 10

woe, jestli to není z toho hauzu, co se jim furt láduješ..
kytky poznaj, že to není dobrý a fuck off..

btw. herák je taky řešení..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 16-08-2006 v 19:57 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 11

vydezinfikoval si tu skrinu keď si ju dostal?

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 16-08-2006 v 20:41 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 12

čest chlape

Ty wago nebuď lempl , kámoš je bojovník tak ho aspoň eště pár dní nech čekat na zázrak

Hlavně nevzdávat

Já bych to řešil následovně :

1 ) vymaloval bych lesklym latexem(důkladně) - cena do 150,- , 30min práce, nevypadá to na potažení laminem dyť to je ňáký dvojbarevný.
je to už něčim malovaný ?
2 ) po uschnutí bych opět zapojil zvlhčovačku 0,- , 5min
3 ) na to že je tam CT je docela silnej vodtah - dát až ke stropu 5 min
4 ) pohnojit zálivkou s upravenym PH a EC + peroxid 5 min
5 ) Zkontroloval jestli v substrátu nežijou brebery , 1min
6 ) Strhnul bych tu folii z vnitřní strany dveří-bůchví co za ní žije
7 ) podlahu a podtácky bych vydezinfikoval savem - 5 min,savo máš doma ne ?
8 ) Utřít doma prach S takovym vodtahem asi nehrozí plíseň z vlhka
ale z prachu a špíny i když podle obrázku na kterym je za
větrákem vidět podhled a malba to vypadá na docela slušnej byt
9 ) Předpokládám že kámoš je intelektuál a zalejval odstátou a ne
chlorem
10)Zvážil bych taky radu asociála .Nevim kolik stojí ale moc to nebude

Náklady : do 300,- podle tý soli
Investovanej čas: jedno odpoledne kerý by si beztak prozevloval

Rappáku woe nevzdávej to !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nebuď pičár a zkus COKOLI a když ne to , tak nech aspoň kámika
bojovat do posledního muže

Good luck to the battle with fortune

EDIT : jen tak na okraj : pro případ že se to nezdaří sem hlasoval pro jump

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Naposledy upravil khook 17-08-2006 v 11:28 AM

Old Post 17-08-2006 v 11:03 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 13

4 ) pohnojit zálivkou s upravenym PH a EC + peroxid 5 min
SRY ale z timhle bych nesouhlasil peroxid se nema davat do zalivky ve ktery hnojis !

Old Post 17-08-2006 v 11:11 AM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 14

2 Deck : díky za info , další zkušenost - nevěděl sem ! ale přísahám že sem to tak na svoje kyti nejednou aplikoval a neměl sem sebemenší problém

Můžeš objasnit jak je to teda s bublákem ?

A nechci slyšet nic o zabíjení užitečných mikroorganismů půdy

THX

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 17-08-2006 v 11:33 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 15

ja bych si zkusil pohrat s tou vlhkosti a odtahem, protoze, jak uz tu nekdo pise tim cim to hnojis je uplne dostacujici (vsechny prvky by tam mely bejt), ale jde spis o to jestli je kytka muze dobre vstrebat. Takze opravdu me nenapada nic jinyho, nez Ph, nebo EC, ale zase tu myslim rappa zminuje, ze uz mas neco za sebou, aby to byla takovahle blbost. Zda se mi, ze mas fakt silnej ten odtah, ale zas pises, ze to regulujes zhruba na pulku, ale i tak si s tim zkus pohrat. Nevim, jak mas resenej pritah cerstveho vzduchu, ale zkus, jen tak na zkousku dat treba PC vetrak, jestli mas teda pasivni pritah a obracene jestli mas aktivni, zkus ho vyndat. Jinak je ta skrin asi fakt zakleta...
23

Old Post 17-08-2006 v 12:04 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

čaute groweři,
díky za rady, včera sem se bavil se snarkym, kterej to tipuje na houbu. Tzn., že 14-21 dní je inkubační doba a pak se všechno začne srát. Tzn. dokonalá dezinfekce skříně, nejlépe parním čističem nebo horkovzdušnou pistolí, pak savo... O víkendu to budem dělat, tak postnu foto. To s houbou je dost pravděpodobný, jestli to nebude tim, tak fakt jump jump - kris kross...

Old Post 17-08-2006 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2007 - 10x Chronic, 400W - 95 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7016520 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív