Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Akutní, re: Nebula 400W, ala dotaz Rappy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
alitalia
Nový Člen

Karma uživatele alitalia - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 3  

Palec dolů Akutní, re: Nebula 400W, ala dotaz Rappy Příspěvek č. 1









Peace Všem, mám dotaz, nedávno měl Rappa dotaz ohledně mých kytek, polomrtvých kytek. Teď sem přijel-k nim, a jsou skoro mrtvé. Posílám fota a prosím o akutní radu. Po Rappově zveřejnění jsem snížil lampu, ale ještě se to zhoršilo, přitom si myslim, že mám odvětrání dostatečné. Nezalejvám, pouze čistej postřik. Kytky mi odcházejí před očima, viz fota.
Díky za odpovědi.

Old Post 03-10-2005 v 06:46 AM
alitalia je offline   Profil uživatele alitalia   Find more posts by alitalia   Foto galerie člena alitalia   Click here to Send alitalia a Private Message   Add alitalia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 2

preliate....skus vysusuit kvetnik...a nasadit nejake enzymi.abo nieco na posilnenie imunity....zmeraj PH...co ine sa da radit...chapes...niekde je chyba a ty musis prist na to ze kde....uc sa ak pre buducnost.....:-)
nebude problem v tom substrate?? ze by bol nejaky prehojkovany:-:-))
Good luck!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 03-10-2005 v 07:45 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 3

yo mr. Big ma pravdu_:-)) tiez to tak nejak chapem:-))

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 03-10-2005 v 10:33 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

to Big: ještě bude mít menší výnos ale zas na druhou stranu sou kytky po takovýmhle šoku už hodně odolně což je takové menší plus...


to alitalia: měřil si jim phčko? kolik a jaký hnojiva si jim zatím dával? to ph je hodně duležitý i když se to nezdá a zvláště půdy ze zahrádkářství mají napsaný rozmezí 5.5 - třeba 6.5 ale z mých zkušeností mi vyplívá, že vždycky bylo potřeba to upravit, takže jak to je s tebou?

sry za přílišné koumání sem high

Old Post 03-10-2005 v 13:10 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alitalia
Nový Člen

Karma uživatele alitalia - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

Nooo mám to v plagronu s perlitem, hnojim B Cuzz A+B, a jednou týdně postřik Phytamin.
Nevim teď co dál, jestli nezalívatz ani čistou, jestli postřik (čistej/phytamin), jestli mám ty dojeb. listy odříznout atd. Budou z toho "nakažený" i řízky?
Ph sem neměřil, stačí to z akvaristiky za pár korun? Na jiný totiž nemám......
Díky Všem. Ali

Old Post 03-10-2005 v 13:19 PM
alitalia je offline   Profil uživatele alitalia   Find more posts by alitalia   Foto galerie člena alitalia   Click here to Send alitalia a Private Message   Add alitalia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 6

ee řízky budou v poho ale to ph určitě změř...za levno sou docela lakmusový papírky...koupíš vlékárně za 50kč...

Old Post 03-10-2005 v 15:31 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdarec alitalia a.k.a. Bob

To je na celkem dost na hovno, jak to chcípá... Kurva... Sám nevím, co poradit... Zkoušel si měřit teplotu? Jak je to dlouho, co se to začlo měnit? To je žlutý už od začátku? Přehnojený mi to nepřijde, říkals že si nepřelil, tak nevim...
Měj se.

Old Post 04-10-2005 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 8

http://www.overgrow.com/edge/showthread.php?t=502075
druha vec kterou popisuje by melo byt co mas ty....gl

Old Post 04-10-2005 v 19:42 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alitalia
Nový Člen

Karma uživatele alitalia - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 9

Peace, kytky mi zatim držej, luckyBOB mi dal odkaz na web, kde je skutečně můj problém popsanej. Chybí mi fosfor, vzhledem k tomu, že je to můj 1. indoor, může mi někdo přiblížit, kde, v jaký formě či jak ho ordinovat, kde ho sehnat??? Díky Ali

Old Post 05-10-2005 v 13:33 PM
alitalia je offline   Profil uživatele alitalia   Find more posts by alitalia   Foto galerie člena alitalia   Click here to Send alitalia a Private Message   Add alitalia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od alitalia
Peace, kytky mi zatim držej, luckyBOB mi dal odkaz na web, kde je skutečně můj problém popsanej. Chybí mi fosfor, vzhledem k tomu, že je to můj 1. indoor, může mi někdo přiblížit, kde, v jaký formě či jak ho ordinovat, kde ho sehnat??? Díky Ali

Napr.PK13/14 z growshopu,alebo inú hnojku na kvet s vyšším obsahom fosforu(P).Ale ešte mrkni,pri akom ph dokáže rastlina fosfor čerpať,lebo tam toho môžeš liať hafo a aj tak to nemusí rastlinka prijať.A ak potrebuješ ph znížiť,použi kys.fosforečnú(myslím,že je to H3PO4).
Teda ak to je tým fosforom.Nech sa Ti podarí to zachrániť!

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 05-10-2005 v 13:58 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6732090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív