Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor Sensi Star+Bubble Gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Obecné První indoor Sensi Star+Bubble Gum Příspěvek č. 1









Zdar lidi.Konečně jsem se rozhodnul udělat s kámošem indoor pěstírnu,tak bych vám jí chtěl ukázat,a jestli byste k tomu měly nějaký připomínky a rady,rád je uvítám..

Mám na to :Lampu Osram NAV-T SUPER 600w+velké stínidlo
Květináče něco kolem 0,75l pak 4l a nakonec 11l
Půda:Royalty mix s Kokosovým substrátem
Hnojivo:Advanced Hydroponic
Nějakej větráček na chlazení a proudění vzduchu
Reflexní folie na odraz.........

Teplotu mám přes den kolem 26-29 stupňů a noc tak 16-21

Fotky:
1) 12 x řízky Sensi Staru a nějaký kytky na ven
2)O 16 dní pozdějc s 2 kytkama Bubblegumu a Hollands Hopu
3)O 3 dny dýl
4)O 10 dní pozdějc
5)Přesazování do 11l květináčů po 4 dnech od poslední fotky
6)Přesazená kytička
7)Den po přesazení do 11l
8)Zese o den déle

Další fotky přidám,až se nějaký poříděj,ale rostou pěkně

Tak dyžtak napište co si o tom myslíte a nějaký vychytávky velmi rád přivítám,sem přece začátečník....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Naposledy upravil CZO 31-05-2006 v 14:12 PM

Old Post 30-05-2006 v 11:28 AM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Péťa
Nový Člen

Karma uživatele Péťa - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 2

chtěl bych ochutnat výsledek....na něco takovýho je radost pohledět

Old Post 31-05-2006 v 15:08 PM
Péťa je offline   Profil uživatele Péťa   Find more posts by Péťa   Foto galerie člena Péťa   Click here to Send Péťa a Private Message   Add Péťa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Zdraví aktualizace Příspěvek č. 3










Tak zdar lidi.Mám tady další aktualizačku.Je to 8 dní od posledních fotek a je třetí den květu.Kytičky si rostou myslim v pohodičce!Už aby sem je sklízel !!!

Fotka:
1) Bubblegum 1. ze semínka
2)Ta samá z vrchu.Má docela velký listy,asi je strhnu.???
3)Bubblegum 2.Ten je docela v poho.Pěkně se větví a vypadá zdravě
4)Obě kytí :-)
5)Hollands Hope ze semínka.Taky roste pěkně
6)Ten samej z vrchu
7)Sensi Star.Pěkně se větví i sama,ale je myslim jednou k tomu zaštíplá.
8)Všechny moje kytinky z boku.Jsou už celkem docela dost prorostlý,tak sem dám asi další 400w výbojku a dám mezi nima větší rozestupy,aby se světlo dostalo všude.Pak to bude snad o to lepší!! :-))) Doufám!!!
9)Kytky z vrchu

Tak jak se vám to líbí?Doufám že mi to vyjde a nic se nepokazí!Je to první pokus o indoor....tak s mějte a PEACE

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Naposledy upravil CZO 31-05-2006 v 22:08 PM

Old Post 31-05-2006 v 21:39 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 4

Hm,tak teď už to vypadá krásně,pěkný větvený kyti...Co dodat,jen se chci zeptat,zastřihával si,nebo si je nechal bush???Jinak k+

Old Post 01-06-2006 v 07:48 AM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 5

Většina jich je zastřihlejch aspoň jednou,jen jeden Sensi Star je nezastřihnutej.Ale větví se sám docela pěkně,dyžtak sem pak někdy dám foto.Zkoušim co jim bude vyhovovat víc,jestly zastřihování nebo je nechat volně růst.Uvidíme na výsledku!

Dík za pochvalu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Old Post 01-06-2006 v 16:14 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 6

Některý maj tak 50cm a přepnuto na 12/12 mám už 4 dny...Doufám že se to vytáhne maximálně do 1,5m!!!Už se těšim na paličky :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Old Post 01-06-2006 v 19:50 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Aktuálko Příspěvek č. 7

Zdar.Tak dneska jsem kytičkám udělal místo aso vp metr do strany a přidal jim ještě jednu výbojku 400w,tak si myslim,že to bude dobře prosvícený.Ta bush byla už docela hrozná.Teď to je myslim ok!!!Fotky dodám co nejdřív!
Mějte se a ať vám to roste.... :afro:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Old Post 02-06-2006 v 22:51 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Obecné Aktualizace po tejdnu 12/12 Příspěvek č. 8










Zdar lidi.Tak tady mám nový fotky.Kytky jsou po tejdnu 12/12 a maj tam 2 dny jednu lampu navíc.Teď tam maj víc místa a jsou líp prosvícený.Velikost plochy na kytí je cca 120cm na 220cm.Je jich tam pořád 16+3 malý no name na zkoušku.

Fotky:
1)Lampy
2)Levá pulka pěstírny
3)Pravá půlka pěstírny
4)Podhled zespod pod 6kilem
5)SS myslim že jenom jenou zastřihlej.Větvej se sami dobře.Uvidíme na množství,co jim víc bude vyhovovat.
6)První nezasřihlej Sensi Star
7)Detail vršku(Už aby tam byla pořádná palice!!! )
8)Taky myslim jednou zaštíplej Sensi Star
9)Z vrchu vypadá pěkně

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Naposledy upravil CZO 05-06-2006 v 05:59 AM

Old Post 04-06-2006 v 22:20 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Obecné aktuálko Příspěvek č. 9





Tady první 2 fotky je Sensi Star kterej jsem nezaštipoval,ale větví se i sám myslim pěkně.
3 a 4 fotka je Bubblegum.Ten neni nějak moc zozvětvenej.Je myslim 2x zaštíplej.

Tak další info a fotky budou snad někdy ve středu.Možná dřív. Tak zatim PEACE

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Naposledy upravil CZO 05-06-2006 v 05:49 AM

Old Post 04-06-2006 v 22:48 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Zase něco Příspěvek č. 10



Tak tady je zase něco.Je 8 den 12/12.Dal jsem si k 6kilu ještě radši jeden větrák,ať se to líp chladí.Mám tam asi 15 cm pod lampou něco kolem 25-29 stupňů.Je to vidět na první fotce.Zakroužkuju čidlo,ať je to líp vidět.Kytičky jsou zrovna po postřiku.Kolik ml by se mělo kytkám asi lejt denně?Já jim do přepnutí lil 2x denně 250ml a teď jim leju tak jednou denně 250 a někdy 500ml.A je lepší je zalejvat při svícení nebo noci???Díky za rady a připomínky....

Na druhý fotce mám řízky Bubblegumu,ale už v době květu.Myslíte že to vadí?Neni na ně pozdě?Doufám že se to ještě rozvětví a že s ty řízečky chytnou.Vod tohodle modýlku toho právě mooc nemám.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Naposledy upravil CZO 05-06-2006 v 22:58 PM

Old Post 05-06-2006 v 22:05 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Péťa
Nový Člen

Karma uživatele Péťa - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 11

Máš to pěkný.Teď by tam mohly bejt velký tvrdý palice.Docela to máš pěkně provedený,tak K+. Ať ti to roste,ještě se určitě ozvu,tak dávej aktuálka!!!

Old Post 06-06-2006 v 21:58 PM
Péťa je offline   Profil uživatele Péťa   Find more posts by Péťa   Foto galerie člena Péťa   Click here to Send Péťa a Private Message   Add Péťa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 12

hele, můžu se zeptat, proč jsi nedal na dno keramzit?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 07-06-2006 v 20:08 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machnosaurus
Stálý Člen

Karma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 13

mas to pekne, co vic k tomu dodat:-)
jen by to chtelo nove info a foto:-0

Old Post 13-06-2006 v 09:05 AM
machnosaurus je offline   Profil uživatele machnosaurus   Find more posts by machnosaurus   Foto galerie člena machnosaurus   Click here to Send machnosaurus a Private Message   Add machnosaurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Obecné Aktualizace z 17 dne květu Příspěvek č. 14









Zdárek lidi.Tak tady mám další aktualko.Teď jak začalo bejt teplo,tak mi stoupla teplota asi vo 5 stupňů na nějakejch 32.Nic moc teda.Musim nějak vychytat lepší chalzení a cyrkulaci vzduchu!



Fotky:
1)Celek
2)Sensi Star
3)Taky Sensi Star
4)Taktéž
5)Bublegum pokus o detail
6)Celej Bublegum
7)Nejvyšší kytička Holands Hope
8)Zase pulka skříňky



Už se těšim na pálky...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Naposledy upravil CZO 14-06-2006 v 22:09 PM

Old Post 14-06-2006 v 21:30 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 15

Mas tam toho moc,bude to spatny,ridky.Bejt tebou tak jich minimalne 1/3 vyhazim pryc.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-06-2006 v 23:18 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZO
Stálý Člen

Karma uživatele CZO - 82% PěstitelskáKarma uživatele CZO - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 16

Dneska jsem kytky trochu přerovnal,že ty pod 4kilem rostou víc do vejšky,tak jsem je prohodil s některejma vod 6kilka.Budu se snažit je nějak víc roztáhnout,ale newim.Možná tam dám ještě jednu 150w výbojku.Teda jestly bude...Zatim peace

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24111

Old Post 15-06-2006 v 22:30 PM
CZO je offline   Profil uživatele CZO   Find more posts by CZO   Foto galerie člena CZO   Click here to Send CZO a Private Message   Add CZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5692820 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív