Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x Chronic, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Otázká zní:
This poll is closed.
Vyhulí mi to bambuli... 41 45.56%
Nevyhulí mi to bambuli... 1 1.11%
Vyhul mi bambuli... 48 53.33%
Total: 90 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie 10x Chronic, 400W Příspěvek č. 1







Zdravim, spustili jsme před nedávnem novou minilaboratoř.

Světlo:

OSRAM NAV-T Super 4Y 400W + samovýroba A-Wing z nerezového vysokoodrazivého plechu - odrazivost 95%

Hnojky:

B'CUZZ - A+B
Atazyme

Hodnoty ph a EC:

ph 5,8-6,0
EC 1,5
měřeno přístroji Adwa

Substrát:

rw rohože v libra truhlících - ruční zálivka 2x až 3x denně

Veget:

13 dní

Květ:

přepnuto 14.1. - foceno dnes - tzn. zatim 3 dny na květu

Odtah:

EURO 3 - 280m3/h

Prostor:

Šatní skříň ze dřeva 600x1050x1600 mm

Old Post 17-01-2007 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 2

tipuju totálně to vyhulí všechny bambule

hej edit pravděpodobně je to rovnou urve

Naposledy upravil sancha 17-01-2007 v 21:49 PM

Old Post 17-01-2007 v 21:38 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

koukám, že budeš muset pár členům G-clubu vykouřit bambule... tak sem se objednal taky

btw. budeš zalejvat růčo až do konce, neni to moc práce v dnešní přetechnizované době?

Old Post 17-01-2007 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferie
Nový Člen

Karma uživatele ferie - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Ahoj, mno moc pekny kyti! Chronic je fakt mazec a k tomu smeruje i moje otazka.. Memas nekde moznost sehnat par zezanu tyhle potvory? Docela bych to prubnul. Ted mam rozjetou C4, tak sem na to taky zvedavej..Ale ten chronic me fakt laka!

Druha otazka se tyka stinitka vyroba kolenotechna Co je zac ten vyskoodrazivej plech? Je to hladky,bo nak proklepavany? A kde se to da sehnat??

Dik moc za odpoved!
At se dari!

Old Post 18-01-2007 v 10:51 AM
ferie je offline   Profil uživatele ferie   Find more posts by ferie   Foto galerie člena ferie   Click here to Send ferie a Private Message   Add ferie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Zdravim všechny,

Díkes za káčka všem.

citace:
Původní příspěvek od mirkoff
budeš zalejvat růčo až do konce, neni to moc práce v dnešní přetechnizované době?


mno, já nabízel kámošovi, se kterým to mám, že mu udělám klasickej drip - jenže on je ultralevicovej pravičák (noha mu jde doprava a rukou rozmachuje doleva) a ještě k tomu kryptokomunistofašista, kterej se brání veškerým vymoženestem moderní doby. Řekl, že zaleje růčo, tak mu věřim, že to zvládne, ale já sem pořád šéfkuchař, kterej vaří roztok

citace:
Původní příspěvek od ferie
Ahoj, mno moc pekny kyti! Chronic je fakt mazec a k tomu smeruje i moje otazka.. Memas nekde moznost sehnat par zezanu tyhle potvory? Docela bych to prubnul. Ted mam rozjetou C4, tak sem na to taky zvedavej..Ale ten chronic me fakt laka!

Druha otazka se tyka stinitka vyroba kolenotechna Co je zac ten vyskoodrazivej plech? Je to hladky,bo nak proklepavany? A kde se to da sehnat??

Dik moc za odpoved!
At se dari!


Zdar, chronica seženeš v bazaru, dnes tam je čerstvý inzerát od člena DOG, zkus sehnat něco od něj... Co se týče plechu, tak se jedná o leštěnou nerez, která se prodává v tabulích 1x2m a cena tabule je cca 1000,- až 1500,- Kč dle prodejce. Z tabule lze vyrobit 4 stínidla, co jsou na fotce, popř. 3 velký jako střední A-Wing.

citace:
Původní příspěvek od Nakaši
K mtomu tvymu stinitku bych ti vytknul jednu vec a to ze povrch je urcete lestenej tudiz opravdu hladkej a tak nedochazi k takovymu rozprostreni svetla jak by melo.


citace:
Původní příspěvek od scatche
zdravim , taky by mě zajímalo jak si přišel na ty % té odrazivosti? jinak je to pěkné

proklepávaný plech má větší plochu o stejných rozměrech jako hladký , tudíž větší odrazivost bež hladký

pěstu zdar.


pánové, díky za konstruktivní kritiku - možná máte pravdu, ale dosavadní zkušenosti se stínidlem jsou velice dobré, tudíž ho nemáme v plánu měnit (ač je možnost a mám kopii winga z proklepavanýho plechu) - a to z důvodu, že výnos a kvalita výsledného produktu byla stejná jako předtím s proklepávaným stínidlem - viz. Galerie indoor odrůd (chronic a blueberry). To jestli budu mít o 10gramů míň s tímhle stínidlem, než s originál A-Wingem, mě zas až tak nedeptá. Kdyby se to znatelně projevilo, tak upgraduju, ale zatim to nechám takhle... jo a odrazivost 95% deklaruje výrobce těch plechů a plech přijde zabalenej v ochraný fólii.

Takže všem díky, good luck a hulte bambule

Old Post 18-01-2007 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Vyhul mi bambuli:) Příspěvek č. 6



Nakaši: a tomhle případě, až tak o rozptyl nejde.Stínítko akorát pasuje do prostoru bedny,tzn. světlo pěkně osvětlí svěchny paličky.I když kladívkovej plech je kladívkovej plech

Prof. Rappa: zkus si vyrobit ke křídlu tepelnej štít(viz foto),důlezitý je dodržet úhel ohnutí, aby světlo odrážející se od štítu zbytečně neunikalo nad stínidlem ale dalším odrazem dopadlo na květinky.Díry ve štítu jsou samozřejmostí.Pak můžeš bez obav lampu posunout o velkej kus dolu.Palice ti budou vděčné.Zatím to vypadá na hodně vydařený seriálek,koukej pokračovat

ad HandDrip : kámoš má můj obdiv


(pokud budeš mít výhrady vůčí obrázkům,příspěvku na požádání smáznu )

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Naposledy upravil Hodinář 18-01-2007 v 18:23 PM

Old Post 18-01-2007 v 18:16 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7







Zdravim vyhulenstvo,

Trochu nám to povyrostlo, dnes jsem byl na kontrole a pořídil jsem nějaký fotečky. Doufám, že holky už přestanou růst, protože skříň je poměrně nízká. Už takhle jsme nuceni dělat nějaké úpravy během zítřka, takže proběhne i nějaké to odlistění a prostříhání spodků...

EC 1,6, ph 5,7

Old Post 20-01-2007 v 17:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8







Zase nějakej update - 15/12 - vytáhlo se to jako kráva, mno jo...

Old Post 29-01-2007 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

24/12 Příspěvek č. 9





Tak, zase to povyrostlo, teda přerostlo, trochu jsem holky ostříhal, ale půjdou znova, jenom nechám vytáhnout víc pálky a brzo bude zase šmik šmik... Tohle je zatim 24/12. Hulte bambule...

Old Post 07-02-2007 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 10

kochejte se a davejte karmu at je rappa trinactiterak

Old Post 07-02-2007 v 18:59 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 11


Zdary Rappa,jedu to samy co ty-Chronik-stejny ec,ph,stejny hnojky plus nejaky navic.Zalivka taktez ruco,rozdil 200w smerem nahoru,mam 7d./12,hlina.tak to tady budu sledovat a samozrejme porovnavat.Tak se ukaz!!!

Naposledy upravil Hlava 19-03-2007 v 14:30 PM

Old Post 07-02-2007 v 23:43 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12






Zase nějaký update - 28/12, ph 5,5, EC 2,0

Old Post 10-02-2007 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


ještě celek

Old Post 10-02-2007 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 14

rappa tyo jak sou vysoký? unesou je ty stonky? tak ale asi nebude místo kam by se svěsily ty paličky to je mazec

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 10-02-2007 v 17:06 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15





Tak, trochu zpoždění, mno - ale fotky jsou. Kytky se nabambeřili celkem solidně, ale skříň neni zdaleka ideální, v příštim kole bude proveden setup... Pár kytek se trochu polámalo, když sem je přiožralej vyndaval, kvůli výmeně spodní desky pod truhlama, ale centrálky jsou celkem good... Mno, na to že to s kámošem zevlíme, tak zase platí, že největší sedlák a vidlák má celkem dobrý štoudve Ale mohlo by to být lepší, ale to až příště...

Old Post 08-03-2007 v 18:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16


Tak, včera jsme to setnuli. Tak můžem rozjet tipovačku. Hraje se o výbojku TESLA 400W - sodík, trochu jetá... Vyhrál sem jí v tipovačce u kolegy Harvestera v tipovačce tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...797#post377797, - ten mi napsal, že by udělal z té výbojky takový putovní vítězný grower pohár pro vítěze šech tipovaček. Ten, který by ho vyhrál, by poté v nějaké době vyhlásil nějakou tipovací soutěž novou a dal do placu tu výbojnici... svítit s ní lze, ale tohle by byla taková legranda. A já se s jeho nápadem ztotožňuji, tudíž zde někdo z Vás vyhraje takový svítící štafetový kolík Takže pro toho, kdo uhádne kolik toho je, vyhraje výbojnici, se kterou si může svítit, popř. si jí strkat do análu, ale třeba za tři měsíce by měla měnit majitele... Takže tipujte... Vyhlášení bude příští neděli (t.j. 25.3.) večer... Good luck...

Old Post 18-03-2007 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-04-2018 - 11x chronic - 22 odpovědí
02-04-2018 - 1.st COCO 400W - 35 odpovědí
29-02-2016 - CHRONIC 600w - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8462430 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív