Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 273

pohodicka dat si cigarko s prateli u pivka... jsi uz proste nauceny, ze kdyz si objednas pivo, tak mas tendenci si do toho jeste zapalit, aby jsi nejak jinak jeste travil volny cas u piva... zkus ten moment, kdy si chces zapalit nahradit necim jinym...

Old Post 29-04-2010 v 21:41 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 274

citace:
Původní příspěvek od darebaCZek
ta tabulka je sracka... ja jsem uz mel tak 20 cigaret...


Proč myslíš, že to je sračka ? Tys vykouřil 20 cigaret za jak dlouho za 10 let ? Po necelých 20 letech kouření jich skouřím 40 denně, když nekouřím jsem nervózní nevím co dělat z rukama, bez cigára nevypiju kafe ani se nevyseru. Kouřím u všeho co dělám, věř že je na tom težká fyzická i psychická závislost. Zkoušel jsem přestat x krát, bez výsledku...

Nikotin
Nikotin je silně toxická, bezbarvá látka. Jedná se o rostlinný, námelový alkaloid obsažený v tabáku. Má stimulační a uvolňující účinky. Užívání nikotinu jako psychotropní látky je vázáno na tabák, zpravidla na jeho kouření.

Nikotin je vysoce návyková psychoaktivní látka (farmakologický a behaviorální proces determinující vznik závislosti je u tabáku podobný jako u heroinu a kokainu). Závislost na nikotinu je stav, který nutí člověka kouřit i přes částečné znalosti zdravotních následků a úsilí přestat, nejde o nedostatek vůle nebo o poruchu osobnosti, ale o progresivní, chronické a recidivující onemocnění (diagnóza F 17). Při dlouhodobém užívání vzniká na nikotin i fyzická závislost.
Odvykání od nikotinu:
Při odvykání od nikotinu má člověk stav úzkosti. Trpí depresemi, nespavostí, podrážděním, úzkostí, bušením srdce a jeho schopnost koncentrace je zhoršená. Při odvykání kouření tabáku lze přechodně používat nikotin ve formě náplastí či žvýkaček nebo lékem s obsahem vareniklinu

http://www.lekarnadomu.cz/skupina/s...na-nikotinu-186

Naposledy upravil punkure 29-04-2010 v 22:17 PM

Old Post 29-04-2010 v 22:05 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 275

co jsem slysel tak ty naplasti jsou na hovno. V brne je neco. daj vam na telo elektrody, zapnou nejakou masinu a pry uz nekourite. Kamos tam byl z rodici. Oba rodice uz 2roky nekouri. A to jeho tatik 60 dene. On zas zacal,ale chtel.

Old Post 30-04-2010 v 05:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snippers
Stálý Člen

Karma uživatele snippers - 44% PěstitelskáKarma uživatele snippers - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 276

kořil jsem 50 cigaret Sparta denně,někdy i víc. Den ze dne jsem s tím seknul,přibral 10 kg a zůstal věrný skeru. Je to jen o vůli,o ničem jiným,a lidi jsou buď se silnou vůlí,anebo ti co nikdy nepřestanou kouřit tabák. TABÁK JE PĚKNÁ SVINĚ,zlatá tráva. už 5 let nekouřím tabák

Až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 30-04-2010 v 05:52 AM
snippers je offline   Profil uživatele snippers   Find more posts by snippers   Foto galerie člena snippers   Click here to Send snippers a Private Message   Add snippers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele snippers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 277

procpak byl pan dareba odstranen? i takove prispevky jsou zajimave...

Old Post 30-04-2010 v 10:40 AM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 278

Chutná mi to. Cigára mám na nervy. Jednou sem přestala a vydržela jsem dva týdny, já vím není to moc, ale nato že sem měla na den krabku někdy i víc a ze dne na den sem přestala tak sem byla na sebe celkem pyšná.....Po týdnu sem si všimla že se mi líp dychá atd. bezva pocit, ale pak sem zas začala, protože se udělala velikánskou chybu. Řekla sem si ooo 14 dní za to si zasloužím cígo za odměnu . Jedna mě nezabije. Ale dala sem si jednu, supr v pohodě, pak druhou, třetí a zas sem v tom lítala. Vrátila sem se ke svým milovaným červeným viceroykám. Ale mám v plánu zas přestat, protože sem se poučila z předchozí chyby...

Old Post 20-05-2010 v 09:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoker&Joker
Stálý Člen

Karma uživatele Smoker&Joker - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 279

Cigára kouřím, protože jsem..

Oh my boots they shine, and my bowler looks fine


Rok Vášně 2011 (Passion #1,Skunk #1,Mazar,Chronic,Trance) jede!
Chronický Rok 2010 (Chronic,Big Bud)
Pod sluncem 2009 (No Name)

Old Post 22-05-2010 v 08:48 AM
Smoker&Joker je offline   Profil uživatele Smoker&Joker   Find more posts by Smoker&Joker   Foto galerie člena Smoker&Joker   Click here to Send Smoker&Joker a Private Message   Add Smoker&Joker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SW0p
Nový Člen

Karma uživatele SW0p - 86% PěstitelskáKarma uživatele SW0p - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 280

Chutnají mi

Old Post 26-05-2010 v 12:14 PM
SW0p je offline   Profil uživatele SW0p   Find more posts by SW0p   Foto galerie člena SW0p   Click here to Send SW0p a Private Message   Add SW0p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danger
Stálý Člen

Karma uživatele Danger - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 281

Já kouřím, protože jsem začal jako mladej blbec co v tom viděl být dospělí.
Teď je to těžký přestat hold, když mám slabou vůli

Old Post 30-05-2010 v 21:38 PM
Danger je offline   Profil uživatele Danger   Find more posts by Danger   Foto galerie člena Danger   Click here to Send Danger a Private Message   Add Danger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 282

protože jsem kokot...

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 30-05-2010 v 21:39 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzym
Nový Člen

Karma uživatele enzym - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 283

můj děda(85) kouřil od 20ti do 40ti 50cíg denně.první v posteli,druhou u snídaně,třetí cestou na tramvaj a tak dál....v tý době stály ale 2kčs a jakmile je pak zdražily tak přestal na truc,ze dne na den....dodneška mi řiká at nekouřim,nekouřim,nechutná mi to,nevidim v na tom nic dobrýho...dokonce sem už i pár kámošů odnaučil 8)

Nothing beats the sun

Old Post 03-06-2010 v 15:17 PM
enzym je offline   Profil uživatele enzym   Find more posts by enzym   Foto galerie člena enzym   Click here to Send enzym a Private Message   Add enzym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 284

enzym: jj, je to tak.

Moje máti kouřila 20 let a přestala ze dne na den v pohodě a už spoustu let nekouří. Můj děda kouřil cca 35 let 1-3 krabky denně a když mu pohrozil doktor, že tady, jestli nepřestane, dlouho nebude tak s tím sekl uplně ze dne na den taky. Na druhou stranu můj praděda začal kouřit za druhý světový války a až do minulýho roku zvládal 4 krabky denně než ho to "položilo", to zas platí pro ty co si myslí, že kouřením si aspoň zkrátí důchod. Akorát si ho zdravotně zkomplikujete.

Nechci to moc banalizovat ale podle mě jsou dva typy kuřáků, ty co kouřit chtějí a s klidným svědomím taky kouří a ty co kouřit chtěji a akorát se vymlouvaj na závislost. Až jednou opravdu budete chtít přestat, tak přestanete a nějaký průzkumy a tabulky vám budou uplně u prdele.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 03-06-2010 v 16:48 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 285

ja osobne jsem tedy zacal kourit pred 2ma lety, kvuli depresim, velmi zahy jsem si na ne nechtene vytvoril zavislost, ale fakt silenou, cigarety mi moc nechutnaji, zasadne si rucne balim virginske tabaky, ale taky nic moc :-)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 03-06-2010 v 18:43 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 286

ja kdybych si hned po ranu nedal cigaro tak ani snad nevstanu

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 03-06-2010 v 18:59 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 287

kourim paac ve svy podstate musim...teda...dneska prestavam(uz asi po milionty) a hodlam kourit jenom konopi paac to mi aspon nejak prospiva ... navic uz me sere davat tak nehorazny sisky statu - kdyb to aspon dostal vyrobce

Old Post 04-06-2010 v 08:30 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SK3R0
Stálý Člen

Karma uživatele SK3R0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 288

ja uz fajcim 9 rokov somethimes z prestavkami, ale vzdy som znovu zacal, pokusim sa od dnes prestat, pretoze nie je normalne platit na daniach zbytocne peniaze, radsej si kupim G. serem ja na to.

Old Post 04-06-2010 v 09:06 AM
SK3R0 je offline   Profil uživatele SK3R0   Find more posts by SK3R0   Foto galerie člena SK3R0   Click here to Send SK3R0 a Private Message   Add SK3R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3867860 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív