Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 289

V dnešní době si lidé ničí zdraví vším možným, a soudit kuřáka proto že si muže zapalit kdy chce a tudíž by neměl v blízkosti nekuřáka...je kravina. Taky jsem měl kdysi možnost volby...zvolil jsem cígo a dodnes toho lituju....dám si ho pokaždé s chutí , přestat je velmi těžké...Každej myslí jenom na sebe, proto tu zaznělo: at si nezapaluje když jsem nekuřák a stojí tu vedle mě. Cigareta má sílu hlavně v tom zvyku, né v chuti nebo v nikotinu...ale že si na to zvykneš. A zvyk se těžko přebýjí něčím jiným... Je blbost slovíčkařit o tom co ubližuje organismu víc nebo tak něco...je to zbytečné. Kolik z vás přestalo jezdit autem kuli tomu prasklymu potruby s ropou? Kolik z vás? Nikdo, protože je vám to všem u pr*ele Jestli chcete změnit okolí, začněe každej prvně u sebe
peace!!!!

Old Post 04-06-2010 v 09:15 AM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 290

[účet odstraněn]

Old Post 26-07-2010 v 19:29 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 291

když sem začínal tak to byla lahoda ted je to závislost ale furt chutná

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 28-07-2010 v 19:41 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 292

PLANTER mi mluví z duše! začátek sladký (a to jsem začal v šestadvaceti já vůl), teď už dlouho závislost hutná... ale - pořád chutná

carpe diem

Old Post 28-07-2010 v 19:46 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
hehe už nekouřim, vaporuju tabák , jsem na nikotin těžce zaviselej, přestat nelze...ale proč vlastně?

Sorry ale ty jsi fakt naivní.Nejdřív se snažíš posuzovat hnusnej pouliční pervitin z kvalitní slivovicí a pak jsi moc štastný že sis koupil nějakej vaporizér aby jsi mohl své závislostii provádět neškodně.Nebudu mluvit otom že i ten javaanse stojí peníze ale protože se neumíš zamyslet a kouknout se na svět tak že jsi na něčem závislý.Tobě možná jde jen o to že můžeš do sebe cpát nikotin přes mašinu která je zdraví neškodná ale opravdu bez toho nikotinu žít nemůžeš?Mě by to vadilo ale když jsi spokojen..............ps.věř tomu že i po 5letech bez kouření máš zvýšené ryziko rakoviny,dýchacích problémů,infarktu atd.
Ahoj

Ale aby to nebylo OT tak zbavit závislosti není problem pro člověka kterej si věří.Pro ty co nad sebou již zlomily hůl je přestat kouřit hrozně težký.Ale možná je to tim že jsem dával jen 8-1O deně.

Old Post 28-07-2010 v 19:47 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 294

haha řekl bych že se tu moc navážíš tady je proč kouříš a ne urážej kuřáky a zajímalo by mě jak dlouho si kouřil...

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 28-07-2010 v 19:55 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 295

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
haha řekl bych že se tu moc navážíš tady je proč kouříš a ne urážej kuřáky a zajímalo by mě jak dlouho si kouřil...

První šlukovaný cígo bylo kolem tech 9-10let.V 11letech jsem si dával před školou po škole a když sem šel ven.Když bylo tak i to Brko.Pak jsem si začal kupovat javaanse a šlo to zkopce.Přestal jsem před rokem(je mě 19let).Kouřil jsem žlutej mixnutej z černým(půl na půl)
Modrej mě nechutnal...10 deně někdy víc někdy mín.Závislej sem byl docela dost

Old Post 28-07-2010 v 20:36 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 296

citace:
Původní příspěvek od High

10 deně někdy víc někdy mín.Závislej sem byl docela dost


tomu rikas zavislost? hele sednu na pivko v hospe koupim starenky a kdyz jdu domu mam tam jedno-dve ciga...... na akci pres noc vyrubu i dve-tri krabky.

citace:
Původní příspěvek od High

Ale aby to nebylo OT tak zbavit závislosti není problem pro člověka kterej si věří.Pro ty co nad sebou již zlomily hůl je přestat kouřit hrozně težký.Ale možná je to tim že jsem dával jen 8-1O deně.


no ja si verim a prstat jsem jeste neprestal pac proste si vzdycky zapalim. nejdyl jsem to vydrzel tyden a to jsem za ten tyden vyplaznul 2x tolik cent za zradlo nez za krabku cig. nekuris= stale na neco chut. hoodne jde na tve osobni sile jestli vydrzis ale verit v sebe bych tomu nerikal spise takove nahlodavani, vazne chces prestat kourit? ja si po prdu musim zapalit, k pivu to same a sam se nepresvecim ze proste nechci kourit. bych potreboval nejakou poradnou babu co by me chytla za treny do pruvanu a bylo by

Old Post 29-07-2010 v 09:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 297

už jsem nemoh dýchat!kouřil jsem o sto 6,a ty spousty jointu s tabákem ,dohromady jsem kouřil cca 10 let ,přestal jsem loni v květnu a vydržel jsem to do dnes,přestával jsem ještě z jednou velice návykovou látkou,tak jsem si řek,když končíš s tímhle ,tak přestat s kouřit musí být sranda,nebyla to sranda,první 3 měsíce bez cigarety byli upně psycho a bez shitu taky.hulím už jen ganju a to přes sklo a vodary,člověk pak nemá ty dojebané stavy jako když dohulí špeka s tabákem.já doporučuju všem přestat kouřit.ale znáte to ministersvo zdravotnictví varuje.....kuř nebo neumřeš !!!!!!!

Old Post 29-07-2010 v 09:37 AM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 298

Protoze me to zaclo bavit:-))) ale zatim to mam pod kontrolou:-))

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 01-08-2010 v 12:06 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 299

Cigára kouřím, protože když mám cígo v ruce, tak se prostě cejtím tak něják v pohodě. I když je zdražili, tak mi to nevadí, o to si koupím méně jídla a pití. Co se týče značky, tak Startky vyhrávaj na plný čáře

Old Post 01-08-2010 v 12:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 300

tedka všichni machrujete ,jak vám to chutná,ale až nebudete moc t dýchat,tak během vteřiny skončíte ,věřte mi jo a rakovina se nadá vyléčit jestli to někdo neví a takové ty kecy co všechno způsobuje rakovinu jsou sračky ,cigárá zabíjí a to ve velkém a jestli ti někomu dělá dobře když něco drží v ruce,tak si drž ocas a hon si ho třeba nebo co já vím,ale podle mě .....kouří jen baby a blbci (kuř nebo neumřeš !!!)

Old Post 01-08-2010 v 13:31 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 301

citace:
Původní příspěvek od undergroundman
tedka všichni machrujete ,jak vám to chutná,ale až nebudete moc t dýchat,tak během vteřiny skončíte ,věřte mi jo a rakovina se nadá vyléčit jestli to někdo neví a takové ty kecy co všechno způsobuje rakovinu jsou sračky ,cigárá zabíjí a to ve velkém a jestli ti někomu dělá dobře když něco drží v ruce,tak si drž ocas a hon si ho třeba nebo co já vím,ale podle mě .....kouří jen baby a blbci (kuř nebo neumřeš !!!)


Pičovina, každej den mám trénink v běhání 5 kiláků, za den tak půl krachle vykouřím plus géčko a věř tomu, že se necejtim jako mrzák. Ty my připomínáš hocha, co nekouřil, nepil a ani sexuálně nežil, na základce měl samý jedničky a mě nikdy nenechal opisovat. A do dnes ho vychovává maminka

Old Post 01-08-2010 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 302

kamo já jsem fáral gram pica deně každý den,vykouřil jsem víc cigaret za rok než ty stihneš do konce života brácho a jestli kouříš pul krabky deně tak bych se ani mezi kuřáky moc nehlásil

Old Post 01-08-2010 v 14:26 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 303

citace:
Původní příspěvek od Pantagruel


Pičovina, každej den mám trénink v běhání 5 kiláků, za den tak půl krachle vykouřím plus géčko a věř tomu, že se necejtim jako mrzák. Ty my připomínáš hocha, co nekouřil, nepil a ani sexuálně nežil, na základce měl samý jedničky a mě nikdy nenechal opisovat. A do dnes ho vychovává maminka


to si povez za 10letou eru kuraka

Old Post 01-08-2010 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 304

Každý svého štěstí strůjce. Undergroundmane - sám jsi kouřil, takže víš, o co jde (tím myslím že nekouří jenom baby a blbci).

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 01-08-2010 v 16:57 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0335740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív