Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 305

nejvíc mě jebe na těch kuřácích , že jejich cigareta - zapálení si v mé přítomnosti, přítomnosti nekuřáka, stojí v žebříčku hodnot výše, než moje osobnost. prostě jim nezáleží nebo ani nevidí do takové hloubky, aby pochopili(i když jim to říkam), že mě to vadí a smrdí. stejně si ale zakouří. předemnou. všichni mí přátelé kouří. celá family krom mě a teď už i strýce. kouřil od vojny - 30 let a kvůli zdraví musel přestat.
mj. čas od času si koupím cherry choice od Mac Barena. taková má slabost pro toto.

undergroundman: tak jak bys definoval termín pro člověka, který kouří půl krabky denně a není kuřák? to by mě obvzlášť velice zajímalo, kemo!

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 03-08-2010 v 13:01 PM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 306

každý at si kouří co che kolik chce a je to ne? pořád samé nějaké omezování...když někdo kouří at kouří když nekouří tak nekouří...když si vemeš kolik bordelu vypouští fabriky nebo auta do ovzduší tak nějaká cigareta tě nezabije..

Old Post 03-08-2010 v 13:10 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 307

přesně tak hlavně kamiony a takový sračky to se cígám nevirovná

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 03-08-2010 v 13:15 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 308

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
přesně tak hlavně kamiony a takový sračky to se cígám nevirovná



se mi líbí ty keci nekuřáků jak nemužou dýchat ohledně cigaret,ale když kolem nich jezdí aut a aut tak to jim asi nevadí že? jj nebo když jezdily parní lokomotivy že?

Old Post 03-08-2010 v 13:21 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 309

neřeknu v místnosti to jim i vadit může ale venku to už je namě moc haha tady je to thread pro kuraky proc kouri? a misto toho se to tu rozviji v kuraci vs. nekuraci

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 03-08-2010 v 13:35 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 310

Planter : jj v místnosti to chápu ale venku mi můžou políbit ... tak když to tak vemu tak vykouřím denně + - 10 cigaret,ale jak jsem psal už dávno,když su doma,tak moc nevykouřím a když nemám,tak nutně to nepotřebuju,ale nedej bože když du na pivo,to klidně i za ten večer vyčmánám i 2 krabky..ale tak když jsou cíga tak třeba za den těch 8 až 10 bíg dám..prostě záleží na situaci,na náladě a tak..

Old Post 03-08-2010 v 13:43 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 311

citace:
Původní příspěvek od HERBSMAN
nejvíc mě jebe na těch kuřácích , že jejich cigareta - zapálení si v mé přítomnosti, přítomnosti nekuřáka, stojí v žebříčku hodnot výše, než moje osobnost. prostě jim nezáleží nebo ani nevidí do takové hloubky, aby pochopili(i když jim to říkam), že mě to vadí a smrdí. stejně si ale zakouří. předemnou. všichni mí přátelé kouří. celá family krom mě a teď už i strýce. kouřil od vojny - 30 let a kvůli zdraví musel přestat.
mj. čas od času si koupím cherry choice od Mac Barena. taková má slabost pro toto.

undergroundman: tak jak bys definoval termín pro člověka, který kouří půl krabky denně a není kuřák? to by mě obvzlášť velice zajímalo, kemo!
IDIOT !!!!

Old Post 03-08-2010 v 15:01 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 312

Zajímavý je že za komančů se to vůbec neřešilo, Startky stály čtyři koruny, hulil celej národ, stačí se podívat na starší filmy. Dneska jsme v EU a všichni to fuurt řešej, nejlepší na tom je že když chceš přestat tak odvykací záležitosti tě vyjdou na stejný prachy jako samotný retka a kdo na tom vydělá? Zase stát, stejně jako na těch retkách.

Old Post 03-08-2010 v 15:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 313

citace:
Původní příspěvek od Kambu



se mi líbí ty keci nekuřáků jak nemužou dýchat ohledně cigaret,ale když kolem nich jezdí aut a aut tak to jim asi nevadí že? jj nebo když jezdily parní lokomotivy že?


No kdybys měl výfuk od auta metr od obličeje, bylo by to asi jinačí, ne? To, že je znečištěný vzduch obecně, je sice pravda,
ale nemusíš dýchat koncentrovaný kouř... Jinak čuchnul sis někdy k vlasům a oblečení po té, co jsi musel strávit deset minut v nějaké zahulené místnosti? To nejsou žádné kecy, to je strašnej smrad, kterej člověk, co nekouří, cejtí velmi silně.

Old Post 03-08-2010 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 314

haha tak to já nevim ale určitě to je pravda že máš načichlý věci když kouříš ale když furt kouříš a hulíš tak to ani nepoznáš v bytě kouřim a hulim o sto6 a sem zviklej

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 03-08-2010 v 15:47 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 315

citace:
Původní příspěvek od Pavlik


No kdybys měl výfuk od auta metr od obličeje, bylo by to asi jinačí, ne? To, že je znečištěný vzduch obecně, je sice pravda,
ale nemusíš dýchat koncentrovaný kouř... Jinak čuchnul sis někdy k vlasům a oblečení po té, co jsi musel strávit deset minut v nějaké zahulené místnosti? To nejsou žádné kecy, to je strašnej smrad, kterej člověk, co nekouří, cejtí velmi silně.


tak výfukové splodiny a cigarety nemužeš srovnávat-jen sem psal že bordel z aut nebo s fabrik je větší kentus...tak hospody jsou od toho,aby si člověk dal pivo a k pivu patří cigareta..jak Mirex to definoval..za komančů kouřil každý a nikdo nefrflal..ted frflá každý..mě se nelíbí to mě zas tohle..je pravda že třeba někde v restaraci když si du dat něco k jídlu tak mi vadí třeba kouř a to jsem kuřák,ale aby mě někdo něco vyčítal venku že kouřím..tak tohle je už moc prostě tohle je uzavřené kolo,kdo bude chtít tak bude kouřit kdo ne tak kouřit nebude a bude prudit a nadávat na kuřáky tak to je a bude má inteligence je na bodu mrazu tak to respektujte

Old Post 03-08-2010 v 19:38 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 316

to je vidět jak jsou češi omezení komanči už tu dávno nejsou!!!!! a budte rádi ,protože takové věci jako je grower a pěstování marihuany atd.by tady nebyli!!!vyser se na komanče a na cigára taky a to nemluvím o tom jak ho budeš mít tvrdého,když přestaneš kouřit cigáradělejte si co chcete,je třeba aby lidi umírali,už je nás tu moc na tom světě,takže kuřte!!!

Old Post 03-08-2010 v 20:41 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 317

[QUOTE]Původní příspěvek od HERBSMAN
[B]nejvíc mě jebe na těch kuřácích , že jejich cigareta - zapálení si v mé přítomnosti, přítomnosti nekuřáka, stojí v žebříčku hodnot výše, než moje osobnost. prostě jim nezáleží nebo ani nevidí do takové hloubky, aby pochopili(i když jim to říkam), že mě to vadí a smrdí. stejně si ale zakouří. předemnou. všichni mí přátelé kouří. celá family krom mě a teď už i strýce. kouřil od vojny - 30 let a kvůli zdraví musel přestat.
mj. čas od času si koupím cherry choice od Mac Barena. taková má slabost pro toto.

No, slušnej člověk si v místnosti, kde je nekuřák nezapálí, pokud vyloženě neví, že to tomu člověku nebude vadit a pokud de o kouření venku... notak lidi, copak je tady někdo tak naivní??

Jinak stala se mi nedávno zajimavá věc. Sedím v hospodě a zapálím si. Když sem se otočil, viděl sem, že tam mají u vedlejšího stolu kočárek a v něm mimino. Přirozeně sem to típnul a omluvil se, že jsem si toho nevšiml a víte co se stalo? Chlap co seděl u toho kočárku mi řekl toto: "na to se vyser si musí zvykat" načež si zapálili všichni, co u toho stolu seděli. To bylo vyloženě moc i na mě.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 03-08-2010 v 20:43 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Pohodička Příspěvek č. 318

undergroundman kuř a neboj se o důchod haha

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 03-08-2010 v 20:44 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 319

citace:
Původní příspěvek od undergroundman
to je vidět jak jsou češi omezení komanči už tu dávno nejsou!!!!! a budte rádi ,protože takové věci jako je grower a pěstování marihuany atd.by tady nebyli!!!vyser se na komanče a na cigára taky a to nemluvím o tom jak ho budeš mít tvrdého,když přestaneš kouřit cigáradělejte si co chcete,je třeba aby lidi umírali,už je nás tu moc na tom světě,takže kuřte!!!


přesně tak,at si každý kouří co chce .. jinak stím děckem je to psycho jinak ..v hospodě děcko nemá co dělat jak říkal kefalín : ale nám šlo hlavně o člověka..a Velitel praporu : kefalín,tyhle řeči si nechte,lidí je na světě jako sraček

Old Post 03-08-2010 v 20:51 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 320

to Pflusik a nasledně i HERBSMAN: mám většinu kamarádů nekuřáků, když jsem s nimi v hospodě, chodím kouřit ven (vím že některým to vadí...) - tedy cigareta rozhodně nestojí v žebříčku hodnot výše, než moji přátelé... A také se mi stalo v nedávné době - sedím v hospě a kouřím, přijde pár s miminkem - automaticky to típnu a po dobu co jsou u stolu vedle mně nekouřím. odejdou, přijde číšník a říká - ten chlapík od toho mimina vám posílá drink, za to že jste nekouřil a děkuje... lidé jsou různí...

carpe diem

Old Post 03-08-2010 v 20:56 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1547190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív