Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » gRower = kouzelník aneb proč nezaexperimentovat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jakac
Nový Člen

Karma uživatele jakac - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 18  

Dotaz gRower = kouzelník aneb proč nezaexperimentovat Příspěvek č. 1

když jsem procházel grower-forum tak jsem prakticky nenarazil na téma experimentování z rostlinkami. možná to někomu příjde zbytečné protože chce jenom vypěstit-vyhulit, ale věřím že existují i lidi kteří mají cannabis rádi i jako kytku a zajímá je co se s ní dá všechno dělat. takže experimentům zdar :-) (ale hulení samozžejmě taky:-)) )

za těch pár měsíců co pěstím jsem toho moc nezjistil. ale přece jenom. na svoje první rostlinky jsem koupil zářivku flora-glo. je na ní napsané:idealní pro akvária a teraria s rostlinami ; zintenzivňuje barvu rostlin ; teplé fotosyntetické spektrum.... teplotu barvy to mělo 2700K. pak jsem si ve FAQu přečetl že se s tak teplým světlem budou kytky moc vytahovat a budou slabé a že na vegetaci je dobré spektrum 6000K a výš. ve zmatku jsem pak koupil aqua-glo. má podobné parametry jako flora ale teplota je 18 000K. kupodivu jsem po 2týdnech zjistil že kytka neroste ale stonek byl kuva silny. tak to teď střídám. když je dost silná tak ji dám pod flora-glo a jede 3cm/den (někdy víc někdy míň). když se mi kácí tak je na řadě aqua-glo a do 3dnů je to zase silák. :-) tagže skoušejte a určitě na něco příjdete

Naposledy upravil 08-05-2006 v 12:14 PM

Old Post 08-05-2006 v 11:27 AM
jakac je offline   Profil uživatele jakac   Find more posts by jakac   Foto galerie člena jakac   Click here to Send jakac a Private Message   Add jakac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

No,ono tady experimentuje dost lidi,ale bohuzel je to různě v threadech.Problem u tehle pokusu je,ze nejdou nejak ucelit,protoze okolnich vlivu ktery rust a jine veci ovlivnujou je prilis mnoho a tak se stava,ze i kdyz 2 lidi zkousi stejnou vec muzou dojit k odlisnym vysledkum.Co pak?Z ceho si udelat zaver v takovem pripade?Aby to o necem bylo,musel bys mit porad stejnou genetiku,stejny osvetleni atd.Zalezi na tom co bys zkousel.Jinak ja plno veci zkousim,staci se podivat do mejch threadu.Taky proto jsem se rozhodnul,ze pojedu SOG kterej k experimentum primo vyzyva.

Tak at se dari a experimntum zdar

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-05-2006 v 12:00 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakac
Nový Člen

Karma uživatele jakac - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 3

2 K2master: výborný postřeh. dříve jsem o tom uvažoval, ale teď už jedu jen pod tou flora-glo. dříve to nešlo protože se mi lámaly stonky atd ale teď už mám mnohem vymakanější techniku tagže aquu prostě nepotřebuju. dá se ale výborně využít při zakořeňování řízků a udržování matek v přiměřené velikosti. prostě kdo chcete zastavit růst tak to hoďte pod aquu.
4Jahudka! ano máš pravdu. hodně to záleží na podmínkách ale tímto threadem jsem chtěl otevřít cestu těm, kteří se přímo baví při experimentování akdyž chcou vyskoušet něco netradičního tak aby to nemuseli hledat velmi dlouho po různorodých tématech. díky za názor
připomínky všeho druhu jsou samozřejmě výtáný :-)

Old Post 08-05-2006 v 12:44 PM
jakac je offline   Profil uživatele jakac   Find more posts by jakac   Foto galerie člena jakac   Click here to Send jakac a Private Message   Add jakac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 4

no nevim, kazdej experimentuje... ja taky experimentuju ... ale stekne mi tenhle thread pripada malinko zbytecny, nebo sem chces psat svoje experimeny?
btw jay mas pod tou zarivkou palice? naky foto k experimentu?

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 08-05-2006 v 15:58 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakac
Nový Člen

Karma uživatele jakac - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

2white: nenene, pod zařivkou a palice?? myslím že palice vypěstěné pod zářivkou by se nevešly do sebemenší fajfky. dospělé kyti odnáším pod sodík ke kamarádovi. a nevím jak vyfotit tenhle experiment.pod studeným světlem to prostě neroste.

Old Post 08-05-2006 v 16:23 PM
jakac je offline   Profil uživatele jakac   Find more posts by jakac   Foto galerie člena jakac   Click here to Send jakac a Private Message   Add jakac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4845420 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív