Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 129

Domnivam se, ze v uvodnich popisech doslo k omylu - pise se tam, ze Grow se doporucuje pouzivat v pozdnich fazich kvetu a Bloom je vhodny po celou dobu, tedy v rustove i kvetove fazi...

dle udaju a informaci na lahvich je to ale presne naopak - tedy Bloom pouzivat klasicky v kvetove fazi a Grow muze byt po celou dobu (rust+kvet)... asi je to jen nejaky preklep, ale tak aby to nekoho nezmatlo

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 22-08-2009 v 18:56 PM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 130

Podle mě je to překlep chvilku sem si stým lámal hlavu ale pak sem normálně používal grow na růst a bloom květ a žádná kytka si nestěžovala.. Jen sem se chtěl zeptat momentálně mám kytky v 36dnu květu plánovaná kosa v 50dnu hnojím pouze bloomem a už sem na maximální doporučené hodnotě a řek bych že by holky ještě vydržely snad aj dvakrát tolik máte někdo zkušenosti s ,,přehnojováním´´? JInáč hnojím takřka při každé zálivce jednou týdně čistou vodou a jedu v kokosu

Old Post 26-08-2009 v 11:03 AM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 131

kúgi: Čus, neni dobrý, když vysadíš hnojky z maximální dávky. Chtělo by to postupně ubírat. Podle mně ta kytka pak nebude tolik v šoku.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 26-08-2009 v 17:43 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swam
Stálý Člen

Karma uživatele swam - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 132

zdravim, potrebujem trochu poradit. nedavno som kupil hnojky Grow a Bloom (kazdu inde) Grow je oproti bloomu o hodne hustejsi, bloom je skoro ako voda. Je to normalne? alebo ma predajca ojebal a zriedil to s vodou?

Old Post 29-09-2009 v 16:20 PM
swam je offline   Profil uživatele swam   Find more posts by swam   Foto galerie člena swam   Click here to Send swam a Private Message   Add swam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 133

swam: už to tu sice někde bylo ale ne neošidil bloom je ohodně řidší než grow

Old Post 29-09-2009 v 16:38 PM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 134

Dobrý Den

Z hnojivy Biobizz mam velmi dobre zkušenosti, mel jsem od nich kompletni sortiment a nemužu si na nic stežovat, jen ten FishMix to je smrádek ale kytky si lebedi FishMix se mi taky osvedčil jako hnojivo na Matečni rostliny a to při menšich davkach jelikož je FM vysoce koncentrovany ..

Ale naopak u Biobizzu když jsem zkoušel meřit EC při jednotlivych davkach hnojiva tak jsem se dostal docela na prekvapive hodnoty .

Moje vstupni voda .. EC : 0
Přidani 2ml/l H20 EC 0.5
Přidani 4ml/l H20 ..EC 1

Spotřeba hnojv je docela vysoka ale co už .. Jinak jen doporučuji !!

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 13-12-2009 v 10:02 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 135

tak já mám doma od Plagronu Royalty-mix a je "docela dobrej"... pěstuju totiž poprvý vevnitř takže těžko hodnotit
Pár mušek tam mám, ale vím že se mi objevují doma v pokoji i v jinejch kytkách, ale není to žádná invaze.
Zajímalo by mě tudíž kolika lidem se tam ty různý breberky namnoží až doma a svedou to na hlínu, i když samozřejmě nepochybuju, že se to stává...

Old Post 21-12-2009 v 01:30 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 136

Přemýšlím, že bych vyzkoušel pár kousků od BioBizz, zaujal mě hlavně Top Max. JE opravdu tak učinnej? Stojí za koupi? A otázka pro znalé. Chápu dobře, že Alg-A-Mic je něco jako phyt-amin od plagronu? Phyťák mi pomalu, ale jistě dochází, tak koukám jestli není něco srovnatelnýho.
K topicu: Substrát mám Plagron Growmix a zatim si nestěžuju. Žádný mušky mi rozhodně z toho nelezou. Asi jsem měl štěstí

Tým, že človek sleduje svoj osobný záujem, obhajuje záujem spoločnosti účinnejšie, ako keby sa o to v skutočnosti usiloval. Nikdy som nevidel, že by vzišlo veľa dobrého od ľudí, ktorí sú oddaní činnostiam zameraným na verejné blaho…
Velmi zajímavý dokument> Zajatci bíleho boha

Můj první indoor, pro radost, 400W

Old Post 24-12-2009 v 13:15 PM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simson
Stálý Člen

Karma uživatele simson - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 137

Pěstu zdar groweři chtěl bych se zeptat jestli si mam od BioBizzu koupit grow, bloom a Fish mix nebo spise grow,bloom a Topmax děkuji.

Old Post 09-01-2010 v 16:11 PM
simson je offline   Profil uživatele simson   Find more posts by simson   Foto galerie člena simson   Click here to Send simson a Private Message   Add simson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 138

Grow, Bloom a TopMax

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 12-01-2010 v 16:07 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od simson
Pěstu zdar groweři chtěl bych se zeptat jestli si mam od BioBizzu koupit grow, bloom a Fish mix nebo spise grow,bloom a Topmax děkuji.



misto bloomu bych vzal fishmix, hodnoty jsou skoro stejny a po fishmixu ti to lepe poleti....jinak kombinace Ok

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 12-01-2010 v 16:21 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 140

jj ja mam taky grow,bloom a dneska valim pro fish mix.

Ale ja sem to kupoval naopak. nejdirv sem koupil bloom, pak grow to uz sem mel kytky ve 2 tejdnu a ted jedu pro fish mix.

A ted otazkna na nekoho kdo pesti dlouho, nebo ma zkusenosti s bio-bizz.
Zalejvam kazdou zalivku (resp ted prvni) 1,5ml bio-grow
chci pridat i bloom protoze uzjdu na kvet a chci pridat i fis-mix. jak davkovat???? a jak pridavat? nechci vsechny holky spalit hned na poprvy

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Naposledy upravil Klamath 15-01-2010 v 18:54 PM

Old Post 14-01-2010 v 08:15 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141

tak co tedy? Plagron nebo BioBizz?

Old Post 17-02-2010 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mark330
Stálý Člen

Karma uživatele mark330 - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 142

co je lepsie kupit Top Max alebo PK 13-14 _?

Old Post 17-02-2010 v 18:05 PM
mark330 je offline   Profil uživatele mark330   Find more posts by mark330   Foto galerie člena mark330   Click here to Send mark330 a Private Message   Add mark330 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od mark330
co je lepsie kupit Top Max alebo PK 13-14 _?

nemam moc zkusenosti ale ja mam top max a nafukuje to sisky celkem pekne. nevim co je normalni ale kdyz porovnam s dobou kdy sem topmax nepouzival na tak tak rychle nebobtnaly

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 17-02-2010 v 18:21 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144

no hele podle diskuze ktreou sem zalozil, tak jednoznacne pouzij PK13/14...vice v mem podpisu

Old Post 17-02-2010 v 19:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8613490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív