Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od dany.12
s biobizz sem maximalně spokojeny ale každe hnojka ma sve + a - třeba jsem o nechal namichane v petce a byl z toho pěkny fekal ale vřele doporučuji bioheaven škoda že ještě nemam mašinu na ec ale ty kytky snesou hodne


A můžu se zeptat proč doporučuješ Bioheaven?


nechal namichane v petce a byl z toho pěkny fekal ---organicky hnojky ti moc dlouho namichany nevydží,to dá rozum to není žadny -

Old Post 22-01-2009 v 13:22 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smolky222
Nový Člen

Karma uživatele smolky222 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 98

mam od nich grow bloom a topmax...mam to s tým polievat 1x za týždeň všetko naraz? alebo napr v pondelok grow v stredu bloom a v sobotu topmax?

Old Post 19-04-2009 v 22:43 PM
smolky222 je offline   Profil uživatele smolky222   Find more posts by smolky222   Foto galerie člena smolky222   Click here to Send smolky222 a Private Message   Add smolky222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 99

Zdar, chtěl bych vědět jak se chovaj Biobizz hnojky co se týče PH.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 20-04-2009 v 15:53 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Assasin
Stálý Člen

Karma uživatele Assasin - 74% PěstitelskáKarma uživatele Assasin - 74% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 435  

Příspěvek č. 100

trosku ti zvysia ph ale nei moc ja pouzivam celu sadu od bio bizz grow bloom,alg-A-mic ,top max a som spokojenej vic thread http://grower.cz/forum/showthread.p...5953#post785953

GRES IS BEST

Old Post 24-04-2009 v 07:30 AM
Assasin je offline   Profil uživatele Assasin   Find more posts by Assasin   Foto galerie člena Assasin   Click here to Send Assasin a Private Message   Add Assasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Assasin
Stálý Člen

Karma uživatele Assasin - 74% PěstitelskáKarma uživatele Assasin - 74% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 435  

Příspěvek č. 101

chcem sa opytat potrebuju rastlinky flushig pri tychto hnojivach ci ani nie ked su organicka ......v tabulke mam napisane posledny tyzden proplachovat vodou a potom slizen tak ako to mam chapat...ze treba flushovat aj pri tychto hnojkach ak ano tak asi kolko pred skliznou dakujem......

GRES IS BEST

Old Post 24-04-2009 v 07:40 AM
Assasin je offline   Profil uživatele Assasin   Find more posts by Assasin   Foto galerie člena Assasin   Click here to Send Assasin a Private Message   Add Assasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 102

Assasin: Dík za informaci. Ohledně toho flushingu. Je to na tobě, jak dloho zvolíš takovou to bude mít výslednou chuť. Jestli používáš ten BIOBIZZ tak kámoš ho flashoval 7 dní a dobrý, ale že příště nechá tak 10.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 24-04-2009 v 13:06 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Hlína Hlína Biobizz zkušenosti Příspěvek č. 103

Zdravím všechny,

rád bych otevřel debatu o zkušenostech s hlínou od Biobizzu. Hodně lidí má takovou zkušenost, že když ji před použitím nesterilizujete, tak se Vám z ní vyrojí v pěstírně spousta hmyzu.
Zajímalo by mě, jestli ostatní groweři mají stejnou zkušenost.



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 15-05-2009 v 12:18 PM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 104

BioBizz jsem ještě nepoužíval ale u Plagronu a teď i u Canna se mi tohle nikdy nestalo.
Snad si tuto hlínu kupuji pro to aby tam právě tohle nebylo i bez nějaké sterilizace no ne?

Taky to může ovlivnit u koho si to kupoval kde to má skladované atd. A u jaké zeminy od BioBizz se ti tohle přesně stalo?

Jinak doporučuji si pořídit Canna Terra Prof. je to fakt luxusní zemina.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-05-2009 v 13:17 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 105

Nazdar, u bio bizzu sa mi to nestalo, mal som od nich ale iba 3x 50l pytle. No za to u plagron zeme sa mi to stalo. Momentalne pouzivam cannu jak ti radi mr. man.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 15-05-2009 v 13:20 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 106

Právě. Nemam zájem se zdržovat nějakou sterilizací, když je na trhu takové množství kvalitních substrátů.
Já osobně takovou zkušenost nemám, ale už jsem četl a slyšel o spoutě pěstitelů, kteří ano. Šlo o Allmix od Biobizzu.
O té zemině Canna jsem slyšel už mockrát a samou chválu, takže jí zvolím na příště. Teď mam zasazeno (Royalty-mix), ale už jsem pytel spotřeboval. Jinak, s R-mixem od Plagronu jsem neměl žádný problémy ohledně hmyzu..



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 15-05-2009 v 13:51 PM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 107

Plagron je tim povestny. U BioBizzu se to me ani nikomu z meho okoli nestalo.

no show

Old Post 15-05-2009 v 14:53 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od MEDICINEMAN
Plagron je tim povestny. U BioBizzu se to me ani nikomu z meho okoli nestalo.


Přesne tak , nekde je tady o tom vlakno že z Plagronu lezou škůdci , mě se to parkrat stalo pak sem prešel na Biobizz a luxus bylo po třasněnkach a smutnicich hned , Hlava

Old Post 15-05-2009 v 15:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od MEDICINEMAN
Plagron je tim povestny. U BioBizzu se to me ani nikomu z meho okoli nestalo.

To je divné. Jel jsem s Plagronem Royalty-mix 3x a nikdy jsem žádné škůdce neměl. Ale teď jedu cannu a jsem spokojenější ještě víc.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-05-2009 v 15:55 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN

To je divné. Jel jsem s Plagronem Royalty-mix 3x a nikdy jsem žádné škůdce neměl. Ale teď jedu cannu a jsem spokojenější ještě víc.



..no ono je to zhruba 3-5let zpatky , ted posledni dobou sem to radsi nezjistoval , porad jedu Biobizz , Hlava

Old Post 15-05-2009 v 21:23 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumi 24
Stálý Člen

Karma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 111

Mám BioBizz All Mix a zatím jsem s nim spokojenej, žádný škůdci mi z něj nelezou ...

Old Post 15-05-2009 v 21:44 PM
Kumi 24 je offline   Profil uživatele Kumi 24   Find more posts by Kumi 24   Foto galerie člena Kumi 24   Click here to Send Kumi 24 a Private Message   Add Kumi 24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 112

Jo, něco na tom bude AEROMANE. Já měl plagron z growshopu, kde vím že to skladuje v suchu vevnitř a žádný škůdce jsem taky neměl.



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 16-05-2009 v 12:49 PM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1156300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív