Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » FAKTA č. 2 - MJ nezabíjí (pár čísel)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
m4v3ric|<
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

<=== DON'T DRINK AND DRIVE, SMOKE AND FLY ===>

Old Post 14-01-2003 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

To bylo jen obrazne receno... Příspěvek č. 18

Jasne, ze se to neda, ale ani 1 spek skera ti plice necisti...

Old Post 14-01-2003 v 17:55 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 19

k+4U

roll,roll,roll a joint...

Old Post 14-01-2003 v 21:08 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Retry
Nový Člen

Karma uživatele Retry - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 1 

Pohodička ??? Příspěvek č. 20

No já jsem hulil dřív docela hodně,ale teď se snažim nehulit v tejdnu a nechávat si to jenom na víkend.Jenže co nezhulim v tejdnu tak dohonim o vikendu,takže to vyjde na stejno. Ale je fakt že to strašně vypatlavá,když se hulí častějc. Mam jednoho bláznivýho kamaráda a nedejbože když se sejdem a máme třeba prázdniny nebo tak něco,tak sme třeba 14 dní někdy i víc pořád zmaštěný a to se fakt nedá. A on je fakt blázen,balí jednoho špeka za druhym,takže s nim to neni o prásku,ale spíš o špekách A hulení má fakt prvotřídní....To už to pak ani člověku nedává to potěšení a ztrácí to smyl. Když hulim pár dní v kuse,tak je ten stav tak málo intezivní, že je lepší radši si počkat a hulit třeba jednou za měsíc (no to sem možná přehnal tak 1x za 14 dní) No jenže to se mi to kecá Až mi zas někdo pošle fajfku,tak si stejně pár prdů dam )) No a o tom to je

Ale fakt se to nesmí přehánět,hulení je bezesporu dobrá věc,ale všeho moc škodí...

Old Post 04-03-2003 v 01:57 AM
Retry je offline   Profil uživatele Retry   Find more posts by Retry   Foto galerie člena Retry   Click here to Send Retry a Private Message   Add Retry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička 2retry: Příspěvek č. 21

můj příspěvek bude vypadat že nestojí za to abych jej psal neb by byl moc moc krátkej ale furt lepší než napsat naprosté totéž aneb:

Retry, ..TAK S TEBOU SA PŘESNĚ ZTOTOŽŇUJU . . :-)))

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 04-03-2003 v 23:08 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaSmoke
Stálý Člen

Karma uživatele CannaSmoke - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 22

Tak já myslím, že už jeden stačí aby byl člověk na hoodně dlouho v rauši.

Zahulíme uvidíme

Old Post 15-04-2003 v 23:17 PM
CannaSmoke je offline   Profil uživatele CannaSmoke   Find more posts by CannaSmoke   Foto galerie člena CannaSmoke   Click here to Send CannaSmoke a Private Message   Add CannaSmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 23

Pdle toho co hulite ja ynam tipka kterej nikam nechodi je yavrenej celej rok v 1+1 a tam jenom huli a huli.
A kam sahnete tam najdete koureni tak to je i name moc.

Old Post 26-06-2003 v 21:53 PM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nikodym
...spise THCdym!

Karma uživatele Nikodym - 4% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 24

Já bych se trošku postavil do opozice. IMHO a dle studíí, co jsem četl jsou účinky marušky plně reverzibilní. Tzn.že popisované dopady souvisí s akutní intoxikací, tedy pominou po vyloučení thc z organismu, což netrvá 17h, jak to zkoušeli v té studii. Dopady na změnu hodnot ovšem těžko připsat thc. Spíše lze říci, že ti tráva "otevřela oči" a prostě najednou vidíš svět trochu jinak a pochybuješ o smyslu honění se třeba za konzumem a "plavání ve středu proudu". To je ovšem něco jiného a stejně jako se schizofreníí je pravděpodobné, že k tomu máš prostě predispozice a dříve či později bys k takové změně životních hodnot stejně dospěl. Souvisí to s tím, že naše civilizace je trochu iracionální. Existují lidé, co nikdy hulit nebudou a není to kvůli tomu, že by se báli, že kvůli tomu dostanou rakovinu. Prostě je to k tomu netáhne. Zřejmě není dobré začínat s hulením nějak brzo, ovšem co se týče zhoršování paměti, tak můžu zodpovědně prohlásit, že začalo dávno před tím, než jsem začal hulit a po roce hulení nemám pocit, že by se ten proces urychlil. Mnohem více souvisí se stárnutím a menším namáháním mozku. Zřejmě mi klesá i čisté IQ, ovšem je nahrazeno mnohem větší schopností empatie, za což to rád vyměním!

Nechť vás provází kouř!

Čokoláda - je něco jednoduššího?

Old Post 30-06-2003 v 14:12 PM
Nikodym je offline   Profil uživatele Nikodym   Find more posts by Nikodym   Foto galerie člena Nikodym   Click here to Send Nikodym a Private Message   Add Nikodym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zolinEx
Nový Člen

Karma uživatele zolinEx - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 25

yeeeaaah :-)

Old Post 01-07-2003 v 07:23 AM
zolinEx je offline   Profil uživatele zolinEx   Find more posts by zolinEx   Foto galerie člena zolinEx   Click here to Send zolinEx a Private Message   Add zolinEx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zolinEx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 26

Taky bych řek že to neni vůbec žádnej problém tich 5 ..... prostě když máš tak dáš

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 28-03-2004 v 18:41 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 27

Ja som to vedel! Hulenie je uplne v pohode!!!

Old Post 29-03-2004 v 11:35 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

co že? Příspěvek č. 28

jardo tak nevim co si o tom mám myslet, že jsi skončil po špeku na áru, bych ti nikdy nepřál, ale si si nevěděl kdy máš dost, nebo si neodhadl sílu hulení, ale to neznamená že je hulení nebezpečné, tak jak ty to myslíš (pozor netvrdim, že je neškodné! to ani v nejmenším),
když pozřeš nějakým omylem panáka soly, tak taky vytuhenš, a zakážeme snad sůl, nebo budeme tvrdit sůl je nebezpečná, to samý platí třeba o jídle, když můžeš se přežrat k smrti, a o dalších 1000 věcech

taky jsem asi dvakrát měl stavy skoro bezvědomý, ale teď postupem času vim, že jsem to prostě přehnal a byla to pouze moje chyba, né nebezpečnost hulení, ostatně taky neznám jedinej případ úmrtí po špeku, a jak se dostal na áro, nebylo to tim, že ses někde skácel a vystrašení, většinou náctiletí kumpání zavolali sanitku, protože byli posraní až za ušima, nebo ještě hůř tě tam nechali a utekli? znám totiž takovýhle případy, a dotyčnej se dostal do nemocnice jen kvuli neschopnosti ostatních, protože v 99% stačí prostě člověka nechat v klidu a počkat až se z toho probere a né hned zmatkovat, znám to z vlasntí už mnohleté zkušenosti s hůlem (pokud to neni tvuj případ ber to jako příklad)

pokud dudeovy opisy vycházejí z relevantních studií tak nevim proč by to měly bejt smyšlený údaje

hulba je podle mě nebezpečná hlavně psychicky a to pro některé jedince s dá se říci "labilnější povahou/psychikou", pokud podřídíš celej svůj život hulbě a budeš jen sedět doma a hulit jedno špeka za drůhým, tak jseš v řiti, ale za to si můžeš pouze sám a né to hulení, když si prostě umíš najít ten správnej směr a počet špeků za den/tejden/měsíc
naprosto stejně si ale můžeš ulítnout na nekonečný spoustě věcí, na prachách, na rychlých autech, na ženských, žrádle, počítači bla bla......
a třeba na prachách si v dnešní době ulítává velká část lidí, kolikrát je to až posedlost, celej život se tak za něčim honěj, co je vyžadováno rádoby společností, že si to něco ani neužívaj jen víc a víc toho chtěj mít, a to je dle mě mnohem horší než se zhulovat od rána do večera, ale to je každýho volba...

jen bych dodal, že nejsem zastáncem 10ti špeků za den, když je sklizeň hulim pár tejdnů třena denně, pak zase párkrát za tejden

prostě si nemyslim, že by to bylo až tak vážný ja ty píšeš, rizika jsou známá, rakovina, paměŤ, psychika, ale tak ja ty to píšeš to neni, nehledě k tomu, že všemi propagovaný a uznávaný chlast, je stokrát škodlivější a závislotvornější (ale to už snad každej dneska ví, kromě našich fotříků )

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2004 v 22:27 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AMON
Nový Člen

Karma uživatele AMON - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od mr.cowley
K tomu predavkovani ...
kdysi jsem cetl, ze nekde zkouseli usmrtit laboratorni mys pomoci THC a povedlo se ...

... kdyz pouzili 40 000x vetsi mnozstvi nez je v 1 jointu

Takze se myslim nemame ceho bat


Ta musela byt sprasena .. a zadar .. kto sa ma

inak to musela mat v tela viac THC jak krvi takze necudo

Old Post 14-06-2005 v 15:22 PM
AMON je offline   Profil uživatele AMON   Find more posts by AMON   Foto galerie člena AMON   Click here to Send AMON a Private Message   Add AMON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

brutální množství THC technicky vzato neni vrah...ale pravděpodobně by tě to psychicky zabilo...něco jak případ toho týpka, co měl na sobě 3A4 tripu a na hranicích se zpotil...mrtvej na místě, ale zabilo ho to, co zažil...

Old Post 17-06-2005 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 31

miris - to je urban legend jako vyšitá, takovejch variant už sem slyšel mraky

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-06-2005 v 08:20 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

dude:
tuhle urban legend sem četl něgde tady nedávno na groweru...

Old Post 20-06-2005 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0766840 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív