Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor - začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 49





Tady jsou fota ostříhaných kyti, jsou poněkud chudší hlavně kyti B...


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 02-03-2006 v 17:17 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 50

Vypada to,ze je to prehnojeny.Mineralni vodou bych v zadnem pripade nezalejval,poseres to tim jeste vic.Naopak bych to prolil destilkou a pak zalejval normalni vodou.Taky bych zvednul lampu vic nahoru..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 03-03-2006 v 07:47 AM

Old Post 02-03-2006 v 18:01 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

??? Příspěvek č. 51

EDIT: smáznuto
mno, ale i tak dneska mi grower pěkně zničil náladu...
pač sem si do pěstitelských rad nebo kde hodil odkaz na fota těch ustřihlých lísečků a napsal sem tam, že až mi někdo pomůže, ten thread smaznu... co to nejen, že mi carlos poslal 3 trestné body, ale ještě sem zjistil, že ikdyž založím thread, tak ho nemůžu smáznout!!?

to sem fakt nečekal, že to nejde, není to blbost??
já sem totiž nikdy thread nemazal, takže takový dojep sem nečekal..
nemůžu za to, že chci dát mým kyti tu nejlepší péči ale dostávat za takovou vyloženě banalitu nějaké trestné body....

mno na kkt, jako rána podpás...


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 03-03-2006 v 10:16 AM

Old Post 03-03-2006 v 00:40 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 52

toos - Twe neblbni.Rozhodne to nebylo zadny karani.Pochopil jsi to uplne jinak nez bylo mysleny.Jen jsem si rejpnul do tech dementnich okynek a ne do tebe..To co jsem ti napsal je pravda..Smazavam nadbytecne blbosti..

Podle me to mas prehnojeny.Na mineralni vodu kasli.Duvod je ten,ze je to tvrda voda a tu kytky nepotrebujou obvzvlast kdyz vypadaji prehnojeny.Mineraly v ni jsou sice rozpusteny a mohly by slouzit jako hnojivo,ale nemusi tam byt ve forme pristupne pro kyticky.Spravne by jsi si mel zmerit EC ty mineralni vody.Bejt tebou proleju to destilkou nebo obycejnou vodou (ne ze studny)!Zvedni lampu vic nahoru a cekej.Jestli to je prehnojeny a udelas co jsem napsal tak do 2 dnu uvidis jasny zlepseni..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 03-03-2006 v 07:53 AM

Old Post 03-03-2006 v 07:47 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 53

Jahudka! - dík

mi to bylo divný proč to píšeš jakoby sám sobě...
pak mi někdo řekl, že to vidí na joke...
došlo mi to
ok zkusím to prolít a zvednu lampu tak 40cm nad kyti.
doufám, že to bude lepší


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 03-03-2006 v 10:09 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1stOUTDOOR
Stálý Člen

Karma uživatele 1stOUTDOOR - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 54

toos ty tam mas ortutovku?dik za odpoved..

Old Post 03-03-2006 v 14:06 PM
1stOUTDOOR je offline   Profil uživatele 1stOUTDOOR   Find more posts by 1stOUTDOOR   Foto galerie člena 1stOUTDOOR     Add 1stOUTDOOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 55

to 1stOUTDOOR:

?? ortutovku??
myslíš tím oudorovku? jestli jo, tak nevím co to je...
je to noname.


jo a ještě bych rád dodal, že ty fota klamou!
je to sotva 20cm vysoke!
já jen tak pro jistotu, protože jak sem se na ty fotky čumnul, tam mi připadalo, jako by byly vysoké aspoň 40cm..ikdyž možná je to tím že sem zkalenej...

EDIT:
to 1stOUTDOOR: myslels jestli tam mám rtuťovku?
jo vypadá to na rtuťovku


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 04-03-2006 v 09:04 AM

Old Post 03-03-2006 v 14:36 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 56

vzhledem k okolnostem jsem musel upustit od metody screen of green a nechám kyti růst ledabyle...
kdyžtak příjde na řadu ohýbání... ale to je fuck, už sem to prostě nevydržel původně sem je chtěl přepnout až 13. nebo 14. ale možná už tuto sobotu...
zatím jen uvažuju

jo a abych se pak nedivil, pač se bojím jestli to nejsou kluci
sice žádné pytle na tyčinkách sem neviděl, ale takový pytle u stonku, a nejsem si jistej jestli z toho vyrostou preflovers nebo koule!!!


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 07-03-2006 v 14:14 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 57


!Dnešní foto!
výška: - kyti A = 20cm
- kyti B = 18cm
přepnutí nastane za 43h a 17minut!


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 09-03-2006 v 21:43 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 58

dnes jim dopřeji delší spánek...
prej to pomáhá, aby se tak moc nevytáhli...?
měli světelnou periodu od 16h-10h(6h tma)
a dnes sem jim v oněch 16h nerozsvítil! a rozsvítím jim až zítra v 6h!!
budu jim tedy svítit od 06-18h, poupravil sem to trošku, kvůli tomu, aby měli tmu blížící se absolutní...
jelikož vím, že při květové fázi je tma opravdu důležitá....

takže přepnutí nastane za 11h 58minut
PEACE


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 10-03-2006 v 17:04 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 59

kyti si té delší noci určitě všimly, pač teď jde poznat, že to vpravo je samec nebo hermouš a to vlevo "!!!asi!!!" samice, zatím to není 100%, ale tak tajně doufám, že tomu tak bude! aspoň 1:1


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 11-03-2006 v 16:28 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

ale nééé Příspěvek č. 60



tak ta vlevo je na 98% samec
ta vpravo zatím nejeví známky pohlaví??? divný, sou stejně starý a ze stejných semen...
SEM ZKLAMÁN!
KVŮLI JEDNÝ KYTKY, TEDA POKUD TO BUDE SAMICE, NEHODLÁM PLÝTVAT 250W SVĚTLEM, TAKŽE TO HODÍM POD ÚSPORKY...
TADY SOU FOTKY TOHO ŠMEJDA!


EDIT: to vpravo je taky samec...!


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 16-03-2006 v 19:08 PM

Old Post 15-03-2006 v 10:57 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

de se na věc Příspěvek č. 61


takže dneska sem obě kyti oholil o listy, které hodlám zpracovat takto:

Příprava masti z rostliny konopí

Do uzavírací nádoby nalít Alpu (nebo jiný líh) a po hladinu napěchovat drceným konopím (kteroukoliv část kromě stonku a semene). Uzavřené a uskladněné na chladném tmavém místě necháme na 1-3 týdny. Po vylouhování přecedit zelenou tekutinu.

Část tekutiny může být použita jako tinktura, resp. jako desinfikační přípravek. Na mírném ohni rozehřejem sádlo (cca 200-250g), do kterého postupně vléváme vylouhovanou tekutinu.

Velmi mírně několik minut povařujeme (nejlépe v hrnku vloženého do většího hrnce s vroucí vodou, abychom mast nepřipálili). Na talířek několikrát ukápneme rozehřáté sádlo, necháme vychladnout, abychom zjistili jeho hustotu.

Pokud se zdá hustota taková, jakou má mast mít, můžeme mast z hrnku přelít do připravených, čistých nádob (např. do krabiček od krémů nebo filmovek). Účinky masti a tinktury můžete prvotně vyzkoušet na zvířeti, na které obojí dobře působí při hojení ran, jizev, kožních ekzémů apod.)

Pokud mast nepomůže, rozhodně neuškodí!



Mastička z konopí

Suroviny:
* při normální teplotě usušené samičí rostliny konopí, ručně rozdrcené ( nikoliv na prášek)
* 100 procentní rostlinný tuk na smažení - např.: IVA, VISA, LUKANA; nelze použít vyškvařené vepřové sádlo

Postup:
250g tuku dáme v hlubokém pekáči do trouby vyhřáté na 110°C.
Po jeho rozpuštění přidáme 50g konopí a rozmícháme dřevěnou vařečkou.
Teplotu udržujeme na 110°C po dobu 3 hodin a občas promícháme.
Po 3 hodinách luhování vypneme troubu a necháme 24 hodin stát.
Poté opět zahřejeme na 110°C na dobu 3 hodin a občas promícháme.
Necháme vychladnout tak, aby tuk byl ještě tekutý a prolisujeme jej přes plátýnko ( např. hadr z prostěradla).
Mastička je hotova a plníme ji, pokud moľno ještě tekutou, do kelímků.

Zbylý konopný odpad lze ještě jednou vyluhovat. Postup je stejný, pouze použijeme poloviční množství tuku. Kvalita a účinky jsou stejně dobré jako u mastičky vzniklé z prvního luhování.

Účinky:
Mast má antivirové, antibiotické, protiplísnové účinky. Pomáhá při zánětech, opruzeninách, proleženinách, oparech, exémech, poúrazových artrózách, bércových vředech, tlumí artritické bolesti atd.

Aplikace:
Jednou až třikrát denně potřebná místa slabě natřít. Vyjímečně se může objevit přecitlivělá reakce v místě aplikace napuchnutím

PEACE and HIGH for ALL


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 26-03-2006 v 11:20 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Pohodička Záááázrak! Příspěvek č. 62

Tak to je nářez!
vona se ta pomalá kyti se znaky samce! ze dne na den přeměnila na samičku!!!
Prostě má (respektive měla, otrhal sem většinu...) pár pytlů a jinde zase vyrostly ty bílé chloupky "pistilis"!!
Co sem viděl hermouše, tak měl pytle a z nich mu lezly ty chloupky...???
Ale na té moji, jsou oboje znaky a to odděleny...!?!?

A netušil sem, že by přez noc ty chloupky dorostly takové délky??
přez 1cm většina a na těch spodních větvích menší...

Sem z toho jelen...
Vedle byl 100% samec, který už sypal pyl, který sem sbíral....
Bojím se že mi tu zničehož nic samičku opylnil
Stejně jsem ho pro jistotu setnul...
Nechávám tedy dorůst toho hybrida
a uvidím co z toho bude...
Za týden dám vědět...


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 28-03-2006 v 22:11 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 63


*Sensi Seeds*

našel sem si tam semínka za super cenu!
15-16 semen za 12EUR!!
model se jmenuje "White Skunk"
moc sem o něm neslyšel, ale píšou tam:

WHITE SKUNK
Super resinous skunk cross with heavy duty white crystals. Compact sweet smelling buds and a good yield can be expected from this plant. A very typical Skunk smell combined with a very pleasant high makes this a good choice. It also performs very well in the greenhouse.

Flowering: 45-50 days.


EDIT: samo, že sem je hned objednal


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 30-03-2006 v 11:58 AM

Old Post 30-03-2006 v 11:38 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 64

hermafrodit
když je sám radím dopěstovat trhat kulky jak o život
a uvidíš

...

Old Post 30-03-2006 v 13:25 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-02-2018 - Led indoor - zacatecnik :) - 149 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2815300 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív