Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Last soil 400/600/1000W - WR,NL,Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 33

Stálejší, ale pořád nízká .Venťák tam samo mám...

Jinak fukárek jsem "vyladil" a jde to!Stejně už by ty mrazy mohli jít dopr...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 26-01-2006 v 07:04 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 34

Caute
ja som mal tiez problem z teplotom aj pocas svetla aj pocas tmy
vyriesil som to teplovzdusakom od ETY mam to nastavene ze mi to zdvyhne teplotu o 4stupne
treba zohrievat okolie skrine a to zdvihne teplotu aj dnu v skrini mne to funguje paradne
ja to chcem vyriesit na dalsiu zimu tak ze dam dnu termostat do skrine a nastavim teploty ake budem potrebovat a termostat bude spinat ten teplovzdusak a ten to vyhreje na pozadovanu teplotu okolie skrine a potom vypne
a to teplo od spodu kvetinaca nebude potporovat tvodru plesni?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Naposledy upravil matko291 27-01-2006 v 23:06 PM

Old Post 27-01-2006 v 22:59 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 35

Apofiss"taky uvazuji o stejnym combu EC+Ph
Kdejsi ho sehnal a za kolik-dekuji.Ses s nim spokojenej???
Sorry, ze se ptam trochu mimo...W.

Naposledy upravil Wolker 27-01-2006 v 23:20 PM

Old Post 27-01-2006 v 23:15 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 36

Plha: jo, o tom jsem taky uvažoval.Dík

matko:plíseň nehrozí

Wolker:Spokojen jsem a maj ho v min. jednom pražském GS myslím momentálně asi za 4500,- projdi si ceníky...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 27-01-2006 v 23:44 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Palec nahoru 12.den kwjetu Příspěvek č. 37







Dalších pár foteček z nyní již teplotně vyrovnaného boxu...

Už teď je vidět rozdíl mezi holkama různých ras .Mazar nasadil na mohutné kompaktní palice, Polárka trochu vyjela do výšky a hází chloupkama všude kolem a vysoký nosorožec s megalistama bude mít také co nabídnout.No problema!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 28-01-2006 v 12:35 PM

Old Post 28-01-2006 v 10:42 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Palec nahoru A to se vyplatí! Příspěvek č. 38




Jo, a taky jsem si udělal radost koupí jedné moc zábavné mašinky .Především je to luxmetr, dále decibelmetr, vlhkoměr a teploměr!

Díky luxmetru lze vidět nedostatky v rozložení světla, já po měření posunul stínítko a jeden kwjetináč a je to mnohem lepší...

Dále jsem zjistil, že hlukem se vejdu do 50dB přímo v roomu, za zavřenými dvířky 32dB....to jde.Také lze vysledovat nejhlučnější komponenty a doladit je.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 28-01-2006 v 14:07 PM

Old Post 28-01-2006 v 13:10 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 39

tim decibel metrem si me pekne rozesmal .... myslim ze si prvni na groweru .... teda ale rek bych ze ted bys si z toho mel udelat takovej nejakej hitek space grow box. navrhuju co trebas mylar od stropu po podlahu, nejaky ty leskly odfukovy hadice, ridici jednotku ktera by kalkulovala udaje a .... hele a tech 50 db, je docela dost? a tricet venku?? jo a s tim luxmetrem - nezkousel jsi merit cooltubu a porovnat rozlozeni s tou industrii - jasne uz od pohledu to je lepsi ale trebas jako o kolik?? stred a okraj? ja vim, asi sem s tim uz otravnej

wolker - za 2,5t dohromady poridis samostatnej ec + ph metr, proc davat 4,5t za kombo??

Old Post 29-01-2006 v 09:11 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 40

mett:hehe, no já si rád hraju....zvlášť když je to přínosné pro room .Ta industrie je asi o deset procent více odrazivá přímo pod výbojkou a zároveň osvětluje dostatečně o dost větší plochu než moje Cooltube.

ad ph/ec metr :nemáš pravdu.Za prvé ta cena 2500 za oba metry ukazuje na známé šunky Adwa, které ani nejsou vodotěsné.Navíc grocheck kombo od Hanna je určené k on-line měření, to znamená že sondy jsou stále ponořené v roztoku a při výkyvu to dokonce spustí poplach

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 29-01-2006 v 09:57 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 41

Apofiss - To je vyborny (ta masinka).To je nejaky merici kombo i s PH a EC metrem dohromady?To stalo tech 2,500?Co vsechno to dokaze merit?Zda se mi to vyborny,hlavne na vychytavani stinitka v roomu..

Zajimalo by me,jak je to s odrazivosti ty cooltube a industrie dale od vybojky cca v 30 cm daleko.
Taky by me zajimalo kolik vyzarenejch lm jsi nameril u vybojky a jestli je to opravdu takovy jak udava vyrobce vybojky (cca 50000lm by tam melo bejt)..
Jeste by me zajimalo kolik lm nameris u vrcholku kytek a kolik Lm nameris nekde veprostred (proste tam kde uz rostou spodni palicky).

Jentak pro zabavu bys moh zkusit vzit desku 30x 30cm natrit ji primalexem,dalsi stejnou polepit alobalem a dalsi polepit folii z gshopu a porovnat co je v odrazu nejlepsi.



A ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-01-2006 v 12:02 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Apo - to s tim měřením svítivosti mě to taky zajímá, kolik ta věcička stála? dík

Jahudka! :ten kombo metr stojí 4500, 2 500 stojej samostatnýž ph a Ec měřiče Adwa.

Old Post 29-01-2006 v 12:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 43

jahudka - no nevim, myslel sem ze tech 55000lm je soucet, co vyzari cela plocha ?? jinak, hele co kdybys kopil luxmetr ty, myslim ze apofiss neni az tak pokusne zamerenej..a tydle ty pokusy udelal sam? myslim ze by to bylo docela zajimavy, napr. ja jsem podle tvyho mereni vyrobil, nevyrobil vetrani..

apofiss - nejsou to adwa ale hanna - nicmene to bylo z lagoratorniho shopu tzn. bez horske prirazky ... jestli jsou vodotesny to teda nevim. zatim my do lahve nespadli ... no kdo ale uzije online kontroly a alarmu, tak samosebou musi pritlacit. i kdyz jednu nevyhodu vidim, kdyz se combo poroucha, rozslapnes ho , a pod. ... tak je to cely v haji. zatimco kdyz to mas ve dvou kusech...

Old Post 29-01-2006 v 12:36 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 44

mettatron - Zkusil bych to zmerit,ale zda se mi to jako dost drahej pristroj zvlast jen na tehle par ucelu.Zkusim si pujcit expozimetr,mozna jeste dnes.Ten apofiss me s tim nasadil brouka do hlavy..Jinak tech 55000Lm bude asi nejakej prumer.Jak to meri vyrobce a v jaky vzdalenosti,to jsem nikde nenasel.Minimalne by se tim dal sledovat pokles svitivosti v zavislosti na stari vybojky.Konecne by se videlo,jestli je potreba menit kazdej rok vybojku.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-01-2006 v 14:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 45





Jahudka a spol :myslel jsem, že z příspěvku č.52 je jasné, že to nemá s ph/ec metrem nic společného a měří to "jen" světlo,hluk,vlhkost a teplotu.Ten rozdíl mezi industrií a mou CT je necelých deset procent, což je dost.Jinak to měří jen v Luxech, převod na Lumeny neznám.U spodků kytek je světla opravdu o dost méně, proto je nezbytné svítit co nejvíce.Ohledně pokusů s destičkama ....vážně se mi do toho nechce.

mett:tak to je dobrá cena za oba, vážně!

Jinak pár fotek ohledně toho luxatdmetru...kdo by chtěl vědět více, či si ho také pořídit, nechť píše do PM.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 29-01-2006 v 14:36 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dab
Stálý Člen

Karma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 46

Apo: tak ja ti nevim, ale ja som normalne pochopil ze to PH anik EC nemera...no ale budiz
... mna zaujal prave ten luxmetr

Mrhaním ducha a srdca je presviedčať odporcov, ktorí vôbec nepomýšľajú na to, aby mali svoj vlastný názor.

1st. Hobbyboxik(8xGWS,hlina)

2nd. 8xA11xMTF(2x250W)

Old Post 29-01-2006 v 20:25 PM
dab je offline   Profil uživatele dab   Find more posts by dab   Foto galerie člena dab   Click here to Send dab a Private Message   Add dab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Nápad 1 kW upgrade Příspěvek č. 47

Zdar všem!

Včera jsem se trochu nudil a říkal si jak to ještě vylepšit ,tak jsem tam ještě lupnul 400W Son-T Agro , takže jedu už 1kW

Trochu fakt:

pěstební plocha 0,8 m2
prostor roomu asi 1 m3
watáž 1 kW
vyzářený výkon 1250 W/m2 či 111 W/sqf (145 000 Lm)


Asi mi řeknete, že mrhám watama na takovej miniprostůrek.......fakta však mluví jinak.V závislosti na proměnlivosti dopadá na 1 m2 české půdy 950-1150W "slunečního výkonu.Nemusím snad připomínat, že na rovníku to bude víc.Každopádně je to pro mě výzva, dát si kytky na tak malém prostoru pod tolika watama a hlavně chci vidět jaké výsledky mi takové snažení přinese.Ten kilowat je také závislý na venkovní teplotě, takže pokud bude nějak moc nad nulou, čtyřkilo pude pryč.Jsem zvědav!


P.S.: teplota u vršků je 26 stupňů .......je to vůbec možné?


P.P.S.: taky jsem si všimnul, že na OG někdo s úspěchem kombinuje sodík s metlou.Máte v tom někdo jasno????

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 31-01-2006 v 07:00 AM

Old Post 30-01-2006 v 19:56 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 48

no kazdopadne je to vyzva - 1kw na 1m2, celkem by mi zajimalo jak ti vyjde g/w.

ohledne hps a mh, dohromady se to pouziva (ne ja-z toho co sem cet), a narazil sem na thready kde to pouzivaj a pochvalujou si. mh by mela mit vliv hlavne na kvalitu. s tim ze mozna lehce trpi g/w ale kvalita to vic nez vynahradi. a typci co to pouzivaly se tvarily ze to je prave ta nej kombinace. dobry pomer je 2/3 hps a 1/3 mh celkoveho vykonu.

teoreticky to je pochopitelny - mh - doplnuje spektrum a kytky jsou photosenzitivni ne jenom v cerveny, rozvijej se potom komplexne a prirozene, jako pod slunecnim svetlem. ktery je taky vyrovnany a ma vyrovnanou spektralni krivku bez nejakejch skoku a nahlych zubu nebo vypadku. to se prave krasne doplni pomoci mh. ale upozornuju ze ruzny mh, obvzlast v dnensi dobe maji taky ruzny spektralni grafy, dokonce se delaj takovy ktery jsou hodne podobny hpskam..takze vyber je mnohem vetsi veda nez u hps, ktery jsou v podstate vsechny skoro stejny. taky chomaticnost je od 3000K az po 18000K..

Naposledy upravil mettatron 30-01-2006 v 22:58 PM

Old Post 30-01-2006 v 22:52 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0064270 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív