Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Šalvěj divotvorná (Salvia divinorum)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Jaruck
Nový Člen

Karma uživatele Jaruck - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 33

Nazdar, taky sem si poridil slavej, z rastlinky.sk. Prisla v dost zubozenem stavu, ale zanedlouho se vzpamatovala a zacala rasit slusnou rychlosti. Ted se ale jakoby zastavila, vetsina vyhonku, co rostou u korene listu zaschla a listy mi cernaj.

Mam ji na okne k zapadu a muze mit tak 18 stupnu, nemate nejakou radu, jak ji "nakopnout", aby rostla jak driv?

Cožpak ten stařičký světec ve svém lese ještě nezvěděl, že bůh je mrtev?

Old Post 09-01-2006 v 20:42 PM
Jaruck je offline   Profil uživatele Jaruck   Find more posts by Jaruck   Foto galerie člena Jaruck   Click here to Send Jaruck a Private Message   Add Jaruck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 34

2Jaruck: rosis? nebo mas ji aspon pod nejakym sklenikem/igelitem/sackem ? cernani listu muze zpusobovat nedostatecna vlhkost vzduchu; salvejkam se libi 80% (a vice) vzdusne vlhkosti. kdyztak koukni na www.biotox.cz a najdi si salvej. keep growin'


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 09-01-2006 v 21:06 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 35

jaruck: jo mam stejny zkusenosti (rastinky.sk).....nakopnout? si myslim, ze to je fotoperiodou...proste v "zime" asi odpociva....taky to moc nejede...asi ji budu muset hodit pod nejake mensi slunicko co dele trva

ps..
nevite nahodou nekdo:
salvia dv. je dlouhokvetouci rostlina (jako ze kvete kdyz ma dlouhej den) ?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 10-01-2006 v 05:19 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 36

2Co? o kveteni ti tady na G muze rict snad jediny clen, kterymu se to podarilo, jo to v threadu o endyho zahrade...neco kolem 30ty stranky


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 10-01-2006 v 06:13 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 37

2Co? a tusim ze kvete listopad a prosinec..


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 10-01-2006 v 06:14 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 38

Panove, nemate nekdo rizek na prodej? Nechce se mi objednavat z www.azarius.com, bojim se jaky by to prislo. Diky moc (Jen tak mimochodem, azarius jsou fakt genialni stranky s halucinogenama =o)

Old Post 11-01-2006 v 15:05 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 39

2DeThomas Si odkud?


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 21-01-2006 v 16:30 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 40

na začátku tohoto threadu jsem četl, že někomu matku salvie zničily smutnice. Napsal byste někdo jaký máte se smutnicema vs. šalvěj zkušenosti?
Já osobně si myslím, že smutnice šalvěji neublíží...

Old Post 21-01-2006 v 18:03 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 41

tu DUL: nekupuj z travelsgarden, maji to tam strasne drahy, podivej se treba na stranky pana rezla - www.bambusarium.cz vlevo si dej saltaseeds a mrkni se do katalogu, ma tam seminka mandragory a dost levne narozdil od zahranicnich shopu...

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 26-01-2006 v 09:13 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 42

soulQuake:souhlas s dulem...zabít...zabít...zabít

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 26-01-2006 v 14:05 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Pohodička Příspěvek č. 43




Nazdar vyznávači Šalvie divotvorné. Takže rízek som kúpil od jedného českého člana na meno si už nespomenie, ale aj tak díki kámo. Na začiatku mala asi 25cm a kým docestovala na Slovensko zhnedlo veľa listou. Ani doma sa jeje bohvie ako nedarilo, tak som ju presadil. Na to všetko sa obiavili mušky smutnice, ktoré lietajú okolo rastliny a do zeme kladú vajíčka ktorý larvy su svine a poožierajú korene. Tých som sa zbavil krutým vysušením pody. Na toto však kráska doplatila a už vyzerala fakt zle. Tak som sa nasral, lebo som sa nemohol dívať ako sa trápi tak som ju hodil za okno za záves. Kedže dalšie dva týždne som mal vyzelenené tak som nič nevnímal až v osudný den pozriem na ňu a ona ako znovu zrodená za dva týždne vyrástla na 45cm a začala púšťať výhonky do boku a vznikla z nej krásavica s terajšou dĺžkou asi 55cm.

Old Post 27-01-2006 v 10:23 AM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Pohodička Příspěvek č. 44




Prvé požitie som absolvoval aj kamošom, ktorý ju ešte tiež nemal.
Dali sme ju cez origo voďára, ktorý som si doniesol z dovolenky. Bolo to asi 40- 50 listov. Prvé tahy robili tlaky v hlave. Zaujímavý bol ten štvrtý. Prvý somm si dal ja 10 sekund pohlad do prázdna pozrel na mna kamoš a dal si tiez. V tom pozrie na mna a zavesí "To čo je" v tom obydvaja rehot jak sviňa. A zese nič. Dali sme si dalšie a dalšie tie už mali tripový ale aj tak veľmi zvláštne účinky. Pozerali sme koncert RED Hotu a cvíľkami sme sa cítili ako by sme boli na ňom. Ale aj tak zo všetkého bol najkrajší štvrtý puk ktorý pôsobil asi 25sekund abolo to niečo brutal death freeeee.





Som na ňu veľmi hrdí. Ukážte aj vy svoje krásky.


Dul dúfam že ti to tu neprekáža, ale nechcel som zbytočny zasierať forúm novým. Ak tak napíš a ja to zmažem


!!!!!!!!!!A jednoznačne SMUTNICE zničia celú šalviu. Osobne som to pozoroval na svojej ako zo zeme vychadza čím viac mušiek a tým som mal menej koreňov. Takže taktiež som za to že každopádne ZNIČIŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naposledy upravil BeBe 27-01-2006 v 11:20 AM

Old Post 27-01-2006 v 11:03 AM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 45

Ja proti černaniu listou som zrobil asi to že som ju prestal rosiť úplne len sa starám o to aby mala vždy dostatok vody. Listy mi černaly celú dobu ako som ju mal na stole v izbe potom som sa nahneval a dal ju za okno kde je vždy zatiahnutá žalúzia aby tam na ňu nesvietilo slnko a odvtedy mi listy nečernejú a kráne rýchlo rastie a púšta nové výhonky všede kde odtrhnem list.

Old Post 30-01-2006 v 10:57 AM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corsaro
Nový Člen

Karma uživatele corsaro - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 46

černání listů zmizelo,když jsem přestal rosit a dal jí na okno.Pěstuju jí v substrátu pro ganju a vyrostla mi bez podpěry do 2.metrů a stonky měly až 5.cm v průměru.Pak to sežrali nějaký hajzlíci a začínám od nuly,kdy jsem zachránil jednu kytku z deseti.Mám obavy,že ani rokwool nezabrání množení těch bílejch šmejdů,protože to cítí na dálku a prostě přilítnou.

jen né japonec

Old Post 30-01-2006 v 11:51 AM
corsaro je offline   Profil uživatele corsaro   Find more posts by corsaro   Foto galerie člena corsaro   Click here to Send corsaro a Private Message   Add corsaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Zdar všem.
Mám takový dotaz.
Jak užíváte vy osobně Šalvěj Divotvornou.
Já jsem četl, že nejlepší je z ní udělat nějaký extrakt, protože pak nejsou ty stavy tak brutální a nestalo se, že by jste se už nevrátili do reality !
Jo a ještě se chci zeptat, jaký má účinek ten váš způsob užívání oproti lysohlávkám.
Prostě co je větší brutal.
Dík

Old Post 30-01-2006 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

To je takakový masakr, že už to nechceš zkusit víckrát, nebo jsem to špatně pochopil?

Old Post 30-01-2006 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-01-2015 - Šalvěj Divotvorná - 5 odpovědí
02-04-2012 - Šalvěj divotvorná - 5 odpovědí
25-03-2012 - Šalvěj divotvorná - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0318570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív