Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Testování přítomnosti drog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 113

Dej vědět zetra...

Old Post 20-10-2008 v 18:43 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidumb
Nový Člen

Karma uživatele davidumb - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Pohodička Příspěvek č. 114

uplnej luxus, jen papirek na nemoc a jinak nic, zbytecnej stressman...

Old Post 23-10-2008 v 00:24 AM
davidumb je offline   Profil uživatele davidumb   Find more posts by davidumb   Foto galerie člena davidumb   Click here to Send davidumb a Private Message   Add davidumb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele davidumb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
first
Stálý Člen

Karma uživatele first - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 115

gd článek..myslim si že je jedno jestli člověk hulí a stydět by se za to neměl

Old Post 10-11-2008 v 19:17 PM
first je offline   Profil uživatele first   Find more posts by first   Foto galerie člena first   Click here to Send first a Private Message   Add first to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 116

Zdravim, ceka me pristi tyden test na THC z moci, pujde pravdepodobne asi o nejaky ten jednoduchy z lekarny, takovy ten typ jako jsou tehotenske testy.
Zajimalo by me co ten test udela pokud mou moc naredim treba vodou z hajzlu
jak vubec ty testy funguji? ukazuje to jen ANO, NE? nebo to dokaze zjistit i ze byl pri mereni nejaky error, ze se nejedna o moc?

Old Post 26-06-2009 v 21:34 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 117




Zdar, mam loajalniho kamarada u statnich, ktery me obcas preventivne informuje o novinkach ze sveta policie. Vcera mi donesl ukazat nove testery drog, ktere fasuji.
Umi to ze slin rozeznat THC, vsechny amfetaminy (pervitin, mdma, speed), kokain a opiaty najednou.

Ja jsem nehulil 8 dni a vysel jsem z toho "clear", kamos, ktery si dal sklo 5h predtim uz byl pozitivni. V realu uz by jel na krev a kdyby test krve dopadl pozitivne, tak plati 25-50 tis. a na 2 roky zakaz rizeni.

Na mistni policejni stanici ve 20 tis. meste dostali jen 10ks, ktere si policajti rozebrali mezi sebou jako kuriozitu.
Ale jasne je, ze to uz hromadne pouzivaji, viz http://www.novinky.cz/krimi/174136-...ane-ridice.html

Tak radsi ve vlastnim zajmu na rizeni nehulte.

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 19-07-2009 v 19:09 PM

Old Post 19-07-2009 v 18:56 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

co si myslíte o tomhle?

http://www.growshop.cz/katalog/deta...r---sprej-100ml

mě se to moc nezdá..

Old Post 20-07-2009 v 09:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 119

moje smutná story:

_cca před měsícem jsem byl zastavený policiíí, dostal jsem "líznout". výsledek: vyjely nejen kanabinoidy (což mně nepřekvapilo), ale i amfetaminy. jsem pravidelný hulič, nic společného s amfetaminy jsem nikdy neměl. hulil jsem večer před jízdou, stavěli mně druhý den asi v jednu odpoledne.
_DŮLEŽITÉ: tyto testy ze slin, potu, moči jsou pouze orientační! neurčují přítomnost THC (aktivních metabolitů THC), ale pouze přítomnost canabinoidů (které můžete mít v potu, moči i krvi týdny po posledním špeku)..
_jelikož jsem tohle věděl a cítil jsem se nevinný, okamžitě po převezení na služebnu (v poutech) jsem požádal o krevní test. převezli mně na bulovku, daroval jsem moč i krev, a jeli jsme zpátky. zadrželi mi papíry pro podezření z řízení pod vlivem OPL (omamných a psychotropních látek), a postoupili to justici.
_teď mi přišel první papír - nespáchal jsem prý trestný čin, možná že jsem spáchal přestupek - postupují to přestupkové komisi magistrátu. tam to teď leží... jestli někomu něco řeknou výsledky z krve:
- více než 200 ng/ml kanabinoidů (ovšem žádná zmínka o obsahu THC nebo tzv. aktivních metabolitů, tedy aktivní látky v krvi)
- 117 ng/ml amphetaminů – (citace ze spisu: …“která nedosahuje požadované lékařské hladiny 200 ng/ml , která odstartovává toxické projevy“….)
_PROSBA O RADU - neví někdo z Vás odpovědi na následující otázky?
- Jak se laboratorně hodnotí přítomnost THC v organizmu – jaká je hranice aktivní látky v krvi? Je přítomnost pouhých canabinoidů v krvi trestná? Jak se vlastně prokazuje „ovlivněnost“ marihuanou?
- Jak mohu dokázat, že jsem ve svém životě nepožil drogu obsahující aphetaminy? – s tím souvisí další dotaz:
- Můj nejzásadnější dotaz - může s výskytem amphetaminů v krvi souviset užíváním antidepresivních léků? Přibližně od 14ti let trpím chronickou depresí, léčím se cca 3 roky, v součastné době léky Argofan a Deniban.
_kdyby někoho zajímalo pokračování této zamotané kauzy, měl radu nebo odpověď, PROSÍM VELMI napište! ween
+ co se justice týče: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Old Post 04-05-2010 v 20:14 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ramos
Nový Člen

Karma uživatele ramos - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 120

celý jsem to tu pročetl,ale nenašel jsem odpověď na moji otázku. můj známý hraje fotbal na profi úrovni. sice se mu ještě nepoštěstilo aby ho testovala dopingová kontrola(finančně náročná),ale rád by věděl jak dlouho se udrží THC v moči... (na začátku tohoto tématu uvádíte pro prvokonzumenta do 5 dnů,pro pravidelného 2x týdně až 1měsíc) pochopil jsem že se tu jedná o kontrolní testy policajtů,ale jak je to u laboratorních testů které jsou zaměřeny na látky které jsou ve sportu zakázány. jen pro upřesnění odebíraj se z moči. jeden známý doktor mi říkal,že je to 3-6měsíců od posledního požití.nemohl by mi prosím někdo s touto otázkou pomoci.děkuji

Old Post 13-05-2010 v 21:05 PM
ramos je offline   Profil uživatele ramos   Find more posts by ramos   Foto galerie člena ramos   Click here to Send ramos a Private Message   Add ramos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YosH
Stálý Člen

Karma uživatele YosH - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 121

myslim, ze jedina jednorazova a vcelku uspesna metoda je 2X a víc citronu je potreba mit to dost naplanovany, jelikoz musite do testu vychcat prave zkonzumovanej citron klidne muzete vymackat citron do mrte a mixnout vodou, tusim ze se to stane tim, ze citron svym kyselim PH "vypalí" zjistitelne latky z moci. papirek uz proste nedokaze rozpoznat THC v moči, protoze ho citron "prebil" kyselosti

"Hulení tu prostě ještě nemá vybudovanou tradici"

Old Post 16-03-2011 v 22:21 PM
YosH je offline   Profil uživatele YosH   Find more posts by YosH   Foto galerie člena YosH   Click here to Send YosH a Private Message   Add YosH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 122

ween: hele v pribalovy informaci k denibanu pisou tohle

Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů

Deniban může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost a koordinaci pohybů (řízení motorových vozidel, obsluha strojů). Tyto činnosti smíte vykonávat pouze po poradě s lékařem.

zeptej se svyho doktora, antidepresiva zvysujou obsah serotoninu a dopaminu v CNS podobne jako kokain, nebo amphetaminy, takze je to pravdepodobne

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 17-03-2011 v 16:57 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Conscript
Nový Člen

Karma uživatele Conscript - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 123

ahoj, čeká mě test a tak jsem se vrhnul do experimentu. Nehulil jsem asi osum dní a mezi tím jsem si dopřál jednoho šluka. To bylo asi před třemi dny. Předím jsem čadil denně. Koupil jsem si testy na thc (moč). Abych si potvrdil svoje obavy, první test jsem použil a byl pozitivní. Byl jsem chcát a poté spořádal dva citróny a zapil to pul litrem semtexu. Dal jsem tomu hodinu čas a šel se projet na skejtu, takže jsem se hýbal. Po 45 minutách jsem se vrátil k druhýmu testu. Byl jsem zase chcát a potom jsem si vzal vzorek. Ejhle, test byl negativní, a nebyl špatnej, dvě čárky se objevily. Otázku na vás mám ale, test mám v pátek, dnes je středa. Mám možnost sehnat moč nehuliče. Jak to ale prakticky provest? Když půjdu na hajzl do kádinky namočit, předpokládám že u mě nikdo nebude stát a dívat se jestli to nešmelím. Sehnal jsem si takový ty zkumavky na moč od doktora. Zatím jsem to vymyslel tak, že těsně před příjezdem na testy začnu "kalit" citronovej "smůzí" se semtexem tak abych měl víc jak hodinu rezervu. Moč nehuliče si vezmu buď to ráno co tam pojedu nebo večer den před tím. Zkumavky hodim buď do kapsy nebo v lepším případě "do trenek". Přijdu na hajzl, za dobrých podmínek našmelím falešnou moč, v nepříznivých podmínkách nachčiju svůj koktejl. Co vy na to? (snad se moje mluva nikomu nepříčí)

Old Post 02-11-2011 v 17:49 PM
Conscript je offline   Profil uživatele Conscript   Find more posts by Conscript   Foto galerie člena Conscript   Click here to Send Conscript a Private Message   Add Conscript to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 124

Hlavně to nepomíchej

Abych nebyl OT, tak jsem tu na groweru kdesi viděl i za 400,- komplet moči i s chujem co si "připneš" normmál pod gatě ale nemam čas to hledat

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 02-11-2011 v 21:35 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Conscript
Nový Člen

Karma uživatele Conscript - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 125

to se nestane, svou si nechám v močáku, našmelenou v ampulich

Old Post 02-11-2011 v 22:18 PM
Conscript je offline   Profil uživatele Conscript   Find more posts by Conscript   Foto galerie člena Conscript   Click here to Send Conscript a Private Message   Add Conscript to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 126

Když chcete oblbnout test na moč tak když budete lulat v koupelně tak do moči přilejte trochu Listerinu a nebo třeba pár kapek odlakovače.Ale nesmí tam toho být moc jinak je to z toho cítit.A co se týče již připravenejch chcanek tak každýmu musí dojít že čerstvá moč je teplá.Muhehe

Old Post 01-12-2011 v 19:00 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127

Tak si to dá do podpaží :-)

Old Post 01-12-2011 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 128

jj halvně to před použitim ohřej na požadovanou teplotu

bylo by super kdyby někdo vynalezl nějakej připravek ... kapla by se kapka do ampulky s thc močí a bylo by po problemu .... takto ošetřená ampulka by se odevzdala kontrolujícímu a vy byste se pak s jointem v ruce popadali za břicho smíchy jak vám to vyšlo

neexistuje něco takoveho nahodou ? (experimenty s odlakovačem apod. mi nepřipadaji bezpečny z toho pohledu že by test mohl vyjít jako neuspěšny což by mohlo kontrolujícímu přijít podezřelé a příště by si to pořadně očekoval )

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 01-12-2011 v 19:39 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0608850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív