Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Testování přítomnosti drog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
vrku1
Nový Člen

Karma uživatele vrku1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 97

Jo a ještě tuhle jsem někde čet že test na sliny nebo moč je u soudu neprokázatelný, jsou pouze orientační. Takže dokud vás policajti neodvezou na krev tak je to v poho.. (neověřená informace!!)

Old Post 14-04-2008 v 21:07 PM
vrku1 je offline   Profil uživatele vrku1   Find more posts by vrku1   Foto galerie člena vrku1   Click here to Send vrku1 a Private Message   Add vrku1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 98

Takže když se člověku podaří zdrhnout než ho dotáhnou na krev, tak by to dopadlo možná jako maření výkonu, protože by neměli důkaz. Jde o to, jestli by to ovšem nebylo jak u alkoholu když odmítneš, pak ti to hned přišijou.

Jedna zkušenost s alkoholem. Otec jednou policajtům utek. Když ho přivezli na krev tak jim v nemocnici pláchnul. Předtím jim odmítl dejchnout a zapřel doklady. Auto zůstalo na místě zamčený - ráno jsem pro ně jel. Přes SPZ na něj samozřejmě přišli a pozvali si ho k vysvětlení. Tam zapíral, že neřídil, že nechal klíčky v autě a že neví kdo z rodiny nebo někdo jinej s ním jezdil. Tak to sepsali a na příště si pozvali i policajty, kteří ho vezli na tu krev. Jeden nevěděl jestli to je on, bylo to tak po půl roce a druhej tvrdil, že to je určitě on. Otec nepovolil a s tvrzením proti tvrzení nikdo moc nenadělá, takže dostal pouze pokutu, protože jako vlastník vozidla by měl vědět kdo vozidlo užívá. Trošku náhoda, že jeden policajt nedokázal říct jestli je to on nebo ne, ale za pokus to stojí. Zpětně Vám už žádnou krev nikdo nevezme.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 15-04-2008 v 06:57 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

mnozi se tu nove topiky, a vyhledavani tenhle moc nenachazi... tak to trosku vyhrabu ne?

Old Post 27-06-2008 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

Praxere, psals ve Zkušenostech, že účinek Jahudkovo masti byl jak zrušení bolesti vykloubeného kolene, tak "slušný in high"; chci se zeptat, co soudíš (jestli má někdo nějaké poznatky či zkušenosti, tak co soudíte všichni) o použití podobně silné masti (např.) a policejním potním testu? A následujícím odběru krve a moči? A pokud ta mast nemá takové ("zhulující") účinky, měl se nemocný uživatel obávat řídit vozidlo?

Já na tohle odpovědět neumím (nejsem řidič a nikdy jsem "zhulující" mast nevyzkoušela), takže prosím o radu - snad jsem to napsala srozumitelně.

Old Post 04-07-2008 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

Jedubabka:
ano, te masti jsem tenkrat pouzil vetsi nez obvykle mnozstvi, a opravdu mnela znacne vedlejsi (prijemne ) ucinky. Myslim ze kdyz doslo k intoxikaci, tak by testy vysly pozitivni. Ale tezko usoudit, da se to jenom dohadovat. Mohlo to na mne mit takovy ucinek i kvuli tomu, ze jsem pravidelny uzivatel, a nakou hladinku v sobe mam stale.
chtelo by to vyzkouset. Nekdo kdo nehuli a pravidelne uziva mast by vyzkousel testy z moci a ze slin. cely experiment by vysel do dvou stovek a mohlo by to byt zajimave.

Test vetsinou dostane ridic, jen kdyz je policii divny, podezrely.

Dokud nekdo (pokud mozno vice lidi) neoveri jak to je, bral bych to tak ze pri aplikaci masti na vetsi plochy bych byl opatrny, co se tyka testu. U oderek a podobne to asi nebude mit vliv.
Zkusim se jeste optat lidi co by mohli vedet vice...

Promin ze jsem nereagoval drive, ale tohle tema nevim proc uz nemam objednane. Napravim to

Mír a málo testů všem

Old Post 09-07-2008 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 102

Jedu na Alergologii kvůli astmatu (asi).Budou mě odebírat krev myslíte že tam na to budou dělat testy?

Old Post 30-07-2008 v 22:57 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

To saytam:
Neboj se, nejspíš budou zkoumat jestli máš astma... NE, jestli kouříš trávu!

Old Post 31-07-2008 v 08:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 104

Zejtra jdu na test(moč) Naposledy jsem kouřil asi minulý tyden, pro jistotu vyzkouším citrony dam vědět.....

____________________________________________________________________________

Old Post 10-08-2008 v 21:45 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premhel
Nový Člen

Karma uživatele premhel - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Palec dolů Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od saytam
Jedu na Alergologii kvůli astmatu (asi).Budou mě odebírat krev myslíte že tam na to budou dělat testy?

No jestli máš alergii na THC,jsi nahraný :-D

Prem

Old Post 19-09-2008 v 17:05 PM
premhel je offline   Profil uživatele premhel   Find more posts by premhel   Foto galerie člena premhel   Click here to Send premhel a Private Message   Add premhel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 106

no na THC alergii nemam nastesti

Old Post 19-09-2008 v 19:53 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od Jablko
Zejtra jdu na test(moč) Naposledy jsem kouřil asi minulý tyden, pro jistotu vyzkouším citrony dam vědět.....


Jsou to testy primo na drogy? Ten citron pravedepodobne nemusi fungovat u uplne nejnovejsich testu. Jak moc intenzivne jsi hulil predtim??

Old Post 22-09-2008 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
das si a nevis
Stálý Člen

Karma uživatele das si a nevis - 86% PěstitelskáKarma uživatele das si a nevis - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 108

kdyz sem musel ja do kacka kuli takovy mensi aferce kdy sem byl chycen v dobe prace tak sem to ochcavall tak ze sem smichal moc s vodou a naslo to tam skoro nic a ten zbytek co tam byl tak mi rekli ze to bylo naposled tak pred 2 mesicema pritom sem speka dal den pred testama mazec skuste to lidicky nazdar....

Old Post 12-10-2008 v 11:16 AM
das si a nevis je offline   Profil uživatele das si a nevis   Find more posts by das si a nevis   Foto galerie člena das si a nevis   Click here to Send das si a nevis a Private Message   Add das si a nevis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidumb
Nový Člen

Karma uživatele davidumb - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 109

ahoj, chtel bych se zeptat, ceka me vstupni prohlidka do zamestnani u zavodniho lekare, mam s sebou prinest moc, THC davam priblizne tak jednou za tyden, ale presto mam obavy, protoze mi o tohle misto skutecne jde, byl bych rad, pokud byste mi mohli napsat vas nazor, jestli to budou na ty drogy testovat taky, uz jsem zvazoval, ze bych o moc poprosil bratra, ikdyz bych radeji pouzil svoji, bratr je o 7 let mladsi, ale to asi neni podstatne, za reakce predem dekuji...

Naposledy upravil davidumb 17-10-2008 v 11:20 AM

Old Post 16-10-2008 v 23:39 PM
davidumb je offline   Profil uživatele davidumb   Find more posts by davidumb   Foto galerie člena davidumb   Click here to Send davidumb a Private Message   Add davidumb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele davidumb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 110

davidumb:No nevim jesi na to budou dělat testy přece to jenom něco stojí.Tak skus ředit moč nebo tam dej moč někoho jinýho....Víc nevim možná ještě skus jist hodně citrusů ale to není zaručený...

Old Post 17-10-2008 v 11:51 AM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 111

mám kámošku na mikrobiologii, která má i zkušenosti z léčeben.... pokud chcete znemožnit testy, stačí do vzorku moči vpravit nepatrné množství saponátu. takže imho stačí si namočit prst v jaru a trochu si ho do zkumavky pochcat. Ikdyby u toho bylo deset primářů, tak tohle neuviděj.

Né že by ten test vyhodnotili negativně, ale prostě ho nedokážou vyhodnotit

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 17-10-2008 v 13:15 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidumb
Nový Člen

Karma uživatele davidumb - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Hydroponie Příspěvek č. 112

no uvidime, zitra uz me to ceka, jako obvykle jsem si ani o vikendu neodpustil koketovani s temito v rozboru nezadoucimi latkami, ted hodne piji vody a tekutin, ty citrusy se mi pojidat moc nechce teda...

Old Post 20-10-2008 v 15:53 PM
davidumb je offline   Profil uživatele davidumb   Find more posts by davidumb   Foto galerie člena davidumb   Click here to Send davidumb a Private Message   Add davidumb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele davidumb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5944960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív