Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Testování přítomnosti drog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

nekolik hodin pred testama snist dva citrony a vipit nekolik energy drinku opravdu pomaha. Testy se prekyseli, a nepoznaji to. Mam to overeno od cloveka ktery pracoval s narkomany, a takhle je objebal nekdo kdo si vecer predtim slehnul....

Old Post 30-10-2007 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampu
Stálý Člen

Karma uživatele vampu - 92% PěstitelskáKarma uživatele vampu - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 66

Praxer:diky za rychlou odpoved!posledni otaska,jak dlouho to bude trva?mam nato jen jednu hodinu a nebo i za 3-4 to bude funkcni?

Old Post 30-10-2007 v 13:48 PM
vampu je offline   Profil uživatele vampu   Find more posts by vampu   Foto galerie člena vampu   Click here to Send vampu a Private Message   Add vampu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

vampu >
bohuzel , to jsem se nedozvedel.
Ale muzes si ty testy koupit , kde najdes v privnim prispevku, mimochodem, stoji za to si ho procist...

Old Post 30-10-2007 v 14:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampu
Stálý Člen

Karma uživatele vampu - 92% PěstitelskáKarma uživatele vampu - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 68

ja jsem si to radne procetl!a uz jednou jsem si je i kupoval..tak diky za odpeovedi a k+ ti leti!

Old Post 30-10-2007 v 14:35 PM
vampu je offline   Profil uživatele vampu   Find more posts by vampu   Foto galerie člena vampu   Click here to Send vampu a Private Message   Add vampu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trawa.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% PěstitelskáKarma uživatele Trawa.cz - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 69

docela by bylo fajn, kdyby si ty testy fakt někdo koupil a zkusil třeba 5 dní po sobě hulit, pak udělat jeden test. Potom vyslopat ty energy drinky a sežrat citrony a tak za 2 hodiny udělat další test.
Určitě to taky zkusim, ale chtělo by to víc lidí, aby se určila spolehlivost a taky trvanlivost

Všeho moc škodí ;-) ...... kromě velikosti palic.
zahrádkovej out 2008
ať to roste

Old Post 15-11-2007 v 06:05 AM
Trawa.cz je offline   Profil uživatele Trawa.cz   Find more posts by Trawa.cz   Foto galerie člena Trawa.cz   Click here to Send Trawa.cz a Private Message   Add Trawa.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trawa.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 70

Kdybych věděl, že je maj v lékérně a nebudu tam za idiota,tak do toho hned jdu. Hulím naprosto furt, takže u mě poločas rozpadu je asi půl roku. Ty citrony se mi zdaj jako možné řešení. Jen je ještě jedna otázka, ne jak dlouho působí, ale za jak dlouho začnou působit. Myslím tím to, že při běžné policejní kontrole mě pravděpodobně na drogy testovat nebudou (není to na mě vzhledově poznat, že jsem uživatel), ale mohlo by k tomu dojít např. při dopravní nehodě. Je teda fakt, že většinou policajti dřív jak za půl hodiny nepřijedeu, spíš tak za dvě.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 15-11-2007 v 07:07 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

Radoslav >
delal by jsi testy ze slin, takze by jsi byl pozit. jen par hodin.
pro upresneni pak testy z krve. a ani na jedno ti bohuzel citrony nepomuzou...
asi si je koupim a testnu to.

Old Post 15-11-2007 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 72

No, myslíš, že na testy ze slin by ty citrony nezabraly. Projistotu budu v autě vozit citronku, a kdybych náhodou měl nějakej problém, tak začnu popíjet . Teoreticky by to taky mělo fungovat, protože prostředí v mých ústech bude tak překyselený, že samotnýmu mi z toho nebude dobře, ale abych pak pro podezření oklamat test nešel na krev. No, snad to není tak horký a vývoj testrů půjde kupředu, aby mi nějakej magor v uniformě netvrdil, že jsem hulil, když budu naprosto střízlivej.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-11-2007 v 07:18 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 73

Chtěl bych se vyjádřit k oné vychytávce s karnitinem.
To je doplněk stravy na účinější spalování tuků - jak už zde bylo řečeno. Normální štíhlej člověk má cca 20% tuku v těle, tzn že na 60kg váhy připadá 12kg tuku. I ty nejnamakanější sportovci a kulturisti mívaj před soutěží v těle cca 5-10% tuku. Ani zminované anorektičky, který maj žebra jak valchu nemůžou být bez tuku.

Ještě jednu osobní zkušenost s vylučováním THC potem.
Dam si brko, celkem fajnově se zmastim, pak se jdu vykoupat. Voňavej si jdu zašukat a jakmile se zpotím, sem občas cejtit jak kdybych měl v podpaží palici skunku ;-) A žádnej deodorant na to nepomůže - natolik, aby to nebylo cítit. Horší ovšem je třeba druhý den, když jdu opět umytej cvičit, zpotím se a zas to cejtim... Může to bejt úsměvné, ale někdy značně nepraktické... tak bacha ;-)

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 07-12-2007 v 03:12 AM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 74

2Mičurin: to bych řek, že nebude z potu, ale tím, že seš tím načáchlej, jak to u sebe nosíš a žiješ v tom. Myslím, že mám stejnej problém

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 07-12-2007 v 05:57 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

Mičurin 666 :
tohle nefunguje

Old Post 07-12-2007 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

mi se to zdá celkem chujovina stěma citronama a energy drinkama to mi připomina story mého kámoše který je z děckého domova taky mu dělali testy na drogy vicekrát vždycky z moči a říkal mi že stačí do ní kapnout pár kapek krve a nic nezjistí nevím nevím bud kecal nebo něco natom budeje pravda že já věřím málo čemu

micurin666:jak sto myslel stím carnitinem to má působit taky jako ty citronynebo sem to špatně pochopil

Old Post 20-02-2008 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 77

Macekk23: S tím carnitinem sem to myslel tak, že i když je to urychlovač spalování tuků, tak za prvé funguje jen při fyzické zátěži (není to nic na způsob Vibra beltu že se válíš doma a cejtíš jak se ti odpařujou špeky a rostou svaly) a za druhé nikdy nedokáže spálit tolik tuku, aby tím "vypálil" i všechny zbytky kanabinoidů v tucích uložených. Protože jak už tu někdo psal, dosáhnutí 0% tuku v těle = smrt.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 20-02-2008 v 18:19 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

prave ze ten karnitin nemusis davat jen kdyz makas fyzicky urcite to lepe spaluje tuky kdyz je zatez ale fachci to i tak samozrejme se odtoho neda ocekavat ze ti porostou svaly protoze to na rust svalove hmoty neni tez si myslim ze to je blbost aby to pomohlo k vyhnani vsech marasu ktere po ganji mas v tele testy se jen tak ojebat nedaji 0%tuku to ani nejde dyt ti borci co makaji tak se mi zda nejmene tuku sem slysel 15%ale nevim to jiste to by clovek nesmel jist nic

Old Post 20-02-2008 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

kdyby jste mneli v tele 0procent telesneho tuku, jste mrtvi

Old Post 20-02-2008 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 80

Já taky neřikam, že na to karnitin funguje-na odbourávání sraček z těla. Na to sou IMHO lepší antioxidanty. Rozhodně ne jako záchrannej prostředek na poslední chvíli... Pro kulturistu je 15% moc, třeba vrcholoví piloti F1 si musej držet tuk na nebo pod 5%.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 20-02-2008 v 23:45 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4806460 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív