Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Testování přítomnosti drog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Kenyn
Nový Člen

Karma uživatele Kenyn - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 81

žádny energi drinky a citrony nepomuzou nejakej patek je nova metoda toxi vysetreni v moči muzes do sebe nahazet co chces a pozitivita se vzdy ukaze,je mozne i zjisti kolik cigaret si vykouril za 24hod.vim z vlastni zkusenosti delam zdravotaka a nekolikrat sem vyzkousel,v krvi se da oklamat i ze slin ale z moče pri nove zavadene metode uz ne,pokud se v brzke dobe nenajde zpusob jak i tohle oklamat.

Old Post 21-02-2008 v 05:26 AM
Kenyn je offline   Profil uživatele Kenyn   Find more posts by Kenyn   Foto galerie člena Kenyn   Click here to Send Kenyn a Private Message   Add Kenyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

to kenyn: jasně ale když tě chytnou policajti v autě a udělají ti test slin a dokažeš to ojebat tak ti nebudou mít důvod přece odebírat ještě moč ne? možná tak v případě že budeš přejetý jak parním válcem a nebude se jim to zdát

a co říkáš na tu krev v moči myslíš že to tak šlo že ti nic nenajdou

Old Post 21-02-2008 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 83

no, myslím, že nad krví v moči by se asi pozastavili, to přeci není normální mít v moči krev. někde jsem četl, že test ze slin nereaguje na thc usazené v tucích, prej to pozná jen pár hodin po zkouření.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-02-2008 v 11:43 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenyn
Nový Člen

Karma uživatele Kenyn - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 84

krev v moci je jina kapitola,pravda je ze test ze slin nereaguje na thc usazené v tucích,vyter ze slin zase neni az tak prukazny na 100%nemaj to jeste dostatecne vychytany a je dost drahej takze se moc nepouziva jen pokud je typek radne zkourenej a je videt ze pozil,pokud prece jen ti cajti udelaj test ze slin a je pozitive mohou te vyzvat k odberu krve,moci!a tam je to prukazne na 100%

Old Post 21-02-2008 v 13:57 PM
Kenyn je offline   Profil uživatele Kenyn   Find more posts by Kenyn   Foto galerie člena Kenyn   Click here to Send Kenyn a Private Message   Add Kenyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Kenyn
žádny energi drinky a citrony nepomuzou nejakej patek je nova metoda toxi vysetreni v moči muzes do sebe nahazet co chces a pozitivita se vzdy ukaze,je mozne i zjisti kolik cigaret si vykouril za 24hod.vim z vlastni zkusenosti delam zdravotaka a nekolikrat sem vyzkousel,v krvi se da oklamat i ze slin ale z moče pri nove zavadene metode uz ne,pokud se v brzke dobe nenajde zpusob jak i tohle oklamat.


mas pravdu, mnelo by to udajne fachat na ty lacine testy, co muzou mit treba zamestnavatele (soukromi) nebo na skolach

jak se daji podle tebe ojebat ty ze slin?

Old Post 21-02-2008 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenyn
Nový Člen

Karma uživatele Kenyn - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 86

stačí si pred vyterem kapnout jednu kapku!vietnamskych kapek Knappe(silné)ale ja to zkousel tesne pred vyterem slin,spíš mam zkusenosti s krvi a moci,no prukaznejsi je v moci,

Old Post 22-02-2008 v 04:41 AM
Kenyn je offline   Profil uživatele Kenyn   Find more posts by Kenyn   Foto galerie člena Kenyn   Click here to Send Kenyn a Private Message   Add Kenyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od Kenyn
stačí si pred vyterem kapnout jednu kapku!vietnamskych kapek Knappe(silné)ale ja to zkousel tesne pred vyterem slin,spíš mam zkusenosti s krvi a moci,no prukaznejsi je v moci,


a kde je sezeneme? asi si koupim i ty testy, a otestuju to.

Old Post 22-02-2008 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenyn
Nový Člen

Karma uživatele Kenyn - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 88

praxe je takova ze pokud se nechovas podezrele a umis se na chvili pri kontrole pretvarovat tak ti na nic neprijdou,a taky se dela i vyter potu tzn.ster z cela a tam to ojebat uz nelze podle toho co si pozil se ster zabarvi a mas vymalovano,je to proste a jednoduse takto,cajti te zastavej fouknes do balonku promile na nule a pokud na tobe nevidej ze si vysmatej nebo zvanis blaboly nic se nestane v opacnym pripade si mohou vybrat sliny nebo pot z cela,casteji pot z cela.

Old Post 22-02-2008 v 13:34 PM
Kenyn je offline   Profil uživatele Kenyn   Find more posts by Kenyn   Foto galerie člena Kenyn   Click here to Send Kenyn a Private Message   Add Kenyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od Kenyn
praxe je takova ze pokud se nechovas podezrele a umis se na chvili pri kontrole pretvarovat tak ti na nic neprijdou,a taky se dela i vyter potu tzn.ster z cela a tam to ojebat uz nelze podle toho co si pozil se ster zabarvi a mas vymalovano,je to proste a jednoduse takto,cajti te zastavej fouknes do balonku promile na nule a pokud na tobe nevidej ze si vysmatej nebo zvanis blaboly nic se nestane v opacnym pripade si mohou vybrat sliny nebo pot z cela,casteji pot z cela.


ja vim
ale bavi mne zbirat info o testech. a o tech kapkach slsim az od tebe, tak mne zajimalo kde je sezenu?

Old Post 22-02-2008 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PETRON
Nový Člen

Karma uživatele PETRON - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 90

Pro doplneni ohledne tuku: napr. ledviny mate v ochrannym tukovym obalu; vubec celkove tuk mate na/ve popr.okolo valne vetsiny vnitrnich organu; mozek + veskere nervstvo, ktere ma myelinovou pochvu = tuky. Kdo neveri, at si vyhleda v anatomii/fyziologii. Procentualni zastoupeni nekomentuji, nechce se mi hledat, kazdopadne treba i tech 5% kdyz si vezmete ze 70kg zive vahy dela porad 3,5 kila tuku no neberte to. Jak pise praxer, bez tuku jste mrtvi!

PETRON

Old Post 29-02-2008 v 16:16 PM
PETRON je offline   Profil uživatele PETRON   Find more posts by PETRON   Foto galerie člena PETRON   Click here to Send PETRON a Private Message   Add PETRON to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PETRON! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 91

tak mi vrta hlavou ze jako nekdo "vychrtly" ma v sobe thc kratsi dobu (rychleji je pryc) a nekdo hodne "kulaty" ma v sobe dyl ? (vic tuku vic se toho shromazduje ?)

Old Post 02-03-2008 v 20:14 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenyn
Nový Člen

Karma uživatele Kenyn - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 92

bree rano..zalezi na metabolismu spalovani (jako u alkoholu)nerekl bych pokud je nekdo vychrtlej nebo kulatej podle mne zalezi i na vnitrnich organech,jatra,ledviny....pozeptam se u lekaru toxikologu a dam vedet jak to presne je.

Old Post 03-03-2008 v 04:44 AM
Kenyn je offline   Profil uživatele Kenyn   Find more posts by Kenyn   Foto galerie člena Kenyn   Click here to Send Kenyn a Private Message   Add Kenyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Kenyn
žádny energi drinky a citrony nepomuzou nejakej patek je nova metoda toxi vysetreni v moči muzes do sebe nahazet co chces a pozitivita se vzdy ukaze,je mozne i zjisti kolik cigaret si vykouril za 24hod.vim z vlastni zkusenosti delam zdravotaka a nekolikrat sem vyzkousel,v krvi se da oklamat i ze slin ale z moče pri nove zavadene metode uz ne,pokud se v brzke dobe nenajde zpusob jak i tohle oklamat.


Už jsem to někde viděl, jen to nemůžu najít, ale třeba někdo bude vědět. Jená se o pytlík s močí a o takovýho uměláka . Když přijde na test z moči, tak tam prostě pustíš moč z uměláka, která je v pořádku. Zní to hrozně a v autě by se s tím taky blbě jezdilo, ale je to varianta .

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 03-03-2008 v 06:00 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenyn
Nový Člen

Karma uživatele Kenyn - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 94

do_Ob:není to tak jak si muzeme myslet ze kdyz je nekdo silnejsi rychleji se alko-toxi odboura,vse zalezi u kazdeho jedince na funkci jater,ledvin,ale predevsim jater,/enzym aldehyd/,a na telnich tucich,ktere jsou jine nez tuky ulozene,dokonce coz sem doposud nevedel po vykoureni jednoho jointa se Canabis udrzi v tele a je detekcni jeste do 13 dnu!!!coz je sila,nechal sem si zaslat nejaky clanky o Canabu v laboratori z toxi ustavu,bude-li neco zajimavyho dam to sem.

Naposledy upravil Kenyn 09-03-2008 v 13:56 PM

Old Post 03-03-2008 v 11:58 AM
Kenyn je offline   Profil uživatele Kenyn   Find more posts by Kenyn   Foto galerie člena Kenyn   Click here to Send Kenyn a Private Message   Add Kenyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od Radoslav


Už jsem to někde viděl, jen to nemůžu najít, ale třeba někdo bude vědět. Jená se o pytlík s močí a o takovýho uměláka . Když přijde na test z moči, tak tam prostě pustíš moč z uměláka, která je v pořádku. Zní to hrozně a v autě by se s tím taky blbě jezdilo, ale je to varianta .


Tak se omlouvám, ale k nalezení je to ve zdejším treadu asi ve třetím příspěvku.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 04-03-2008 v 06:11 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrku1
Nový Člen

Karma uživatele vrku1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 96

Zdravim
tak moje skušenost je asi taková. U mího bejvalího zaměstnavatele nás testovali na drogy dozvěděl jsem se o budoucim testu asi 10 dní dopředu týden před testem jsem přestal hulit. Při odběru moči jsem jí pro jistotu ješte naředil s vodou asi půl na půl a tast byl negativní. A to jsem jsem ještě před týdnem hulil denně. V práci je to v pohodě tam to člověk nějak vochčije neni prece problém přinést si moč nehuliče pokud to člověk vý dopředu.

Old Post 14-04-2008 v 21:02 PM
vrku1 je offline   Profil uživatele vrku1   Find more posts by vrku1   Foto galerie člena vrku1   Click here to Send vrku1 a Private Message   Add vrku1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1951670 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív