Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Přírodní hnojiva : hnůj, popel, humus, kopřivy, slepičáky a další organika a DIY Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
Kewin
Stálý Člen

Karma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 849

Zdravim mel bych otazku jak dlouho mam hnojit kytky na rust a kdy prepnout na kvet. chci hnojit koprivovym vyluhem a pak slepicakam diky

Old Post 17-06-2012 v 20:24 PM
Kewin je offline   Profil uživatele Kewin   Find more posts by Kewin   Foto galerie člena Kewin   Click here to Send Kewin a Private Message   Add Kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 850

citace:
Původní příspěvek od Kewin
Zdravim mel bych otazku jak dlouho mam hnojit kytky na rust a kdy prepnout na kvet. chci hnojit koprivovym vyluhem a pak slepicakam diky



Ty tvoje hnojky se na IN moc nehodí... Bude to v tom cejtit....
Kup si radši pořádný a máš po problému

SN!P3R

Old Post 17-06-2012 v 20:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smajda92
Nový Člen

Karma uživatele Smajda92 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 851

Zdravím
Chtěl bych se na něco Pozeptat. Letos jsem zasadil až nák Cca 2.6.2012 (??Je to dost Pozdě ?? Stihnu jeste s kytek udělat pořádný ? ktery za něco budou stát a budou mít klidné dozrání ???) Potřeboval bych poradit nevíme někdo o nákým přírodním hnojivu které by dohnalo tu strátu. Kytky už jsou cca 3Cm velký mám je v mini Foliáku 40x40Cm Napsal by mi nekdo nákej doprej postup jak udělat kvalitní přírodní hnojivo nebo nákou speciální hlíničku nahnojenou ? Já všechno mám (Slepičáky,Kravkej hnuj,Konskej hnuj,Kristalon uplne všechno ) .
Za každou radu co pomuže předem dík..

D D

Old Post 18-06-2012 v 17:19 PM
Smajda92 je offline   Profil uživatele Smajda92   Find more posts by Smajda92   Foto galerie člena Smajda92   Click here to Send Smajda92 a Private Message   Add Smajda92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 852

Je dobře, že máš přístup ke všem potřebnejm věcem. Klíčem ke správnýmu hnojivu jsou už tedy jenom znalosti a zkušenosti, které si naštuduješ v tématu, do kterýho jsi přispíval a ve kterym si právě >TEĎ< čteš ..

citace:
Původní příspěvek od Smajda92
Zdravím
Chtěl bych se na něco Pozeptat. Letos jsem zasadil až nák Cca 2.6.2012 (??Je to dost Pozdě ?? Stihnu jeste s kytek udělat pořádný ? ktery za něco budou stát a budou mít klidné dozrání ???) Potřeboval bych poradit nevíme někdo o nákým přírodním hnojivu které by dohnalo tu strátu. Kytky už jsou cca 3Cm velký mám je v mini Foliáku 40x40Cm Napsal by mi nekdo nákej doprej postup jak udělat kvalitní přírodní hnojivo nebo nákou speciální hlíničku nahnojenou ? Já všechno mám (Slepičáky,Kravkej hnuj,Konskej hnuj,Kristalon uplne všechno ) .
Za každou radu co pomuže předem dík..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 18-06-2012 v 20:35 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exploiter
Nový Člen

Karma uživatele exploiter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 853

Zdravim... par otazek ohledne toho hnojeni slepacincema protoze o hnojeni zatim skoro nic nevim...
Bylo by to efektivni i kdybych je treba nadrtil na prach/male kousky a zamichal do hliny? Nebo ani nema cenu hnojit tim pokud to nenecham par dni ve vode a pak zalevam?
Mam cerstve vyklicene rastlinky, kdy bych mel zacit nejdriv hnojit?

Old Post 20-07-2012 v 22:54 PM
exploiter je offline   Profil uživatele exploiter   Find more posts by exploiter   Foto galerie člena exploiter   Click here to Send exploiter a Private Message   Add exploiter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 854

ja kuřincama hnojil cca 1x tydně... rostlinky jak byly velké 20cm tak jsem začal.. predtím se o to staral substrát

Old Post 21-07-2012 v 06:48 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 855

citace:
Původní příspěvek od exploiter
Zdravim... par otazek ohledne toho hnojeni slepacincema protoze o hnojeni zatim skoro nic nevim...
Bylo by to efektivni i kdybych je treba nadrtil na prach/male kousky a zamichal do hliny? Nebo ani nema cenu hnojit tim pokud to nenecham par dni ve vode a pak zalevam?
Mam cerstve vyklicene rastlinky, kdy bych mel zacit nejdriv hnojit?


Do hlíny bych to vážně nemixoval.

a) Protože se slepičákam to jde snadno přepísknut a pak už s tím nic neuděláš. Zvláště, pokud píšeš, že s nimi nemáš žádnou zkušenost.

b) Slepičáky je vhodné dávat až k trochu starším kytkám (alespoň 2-3 týdny staré)

Takže si to rozpusť ve vodě - a pak ten koncentrát mixuj s vodou - a tím zalejvej. Já to dělám 1:10.

Old Post 21-07-2012 v 10:46 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 856

Bolo by dobré ak by som vzal djame tomu pol kila slepačincov, 1/4L mlieka a do toho primiešať trochu popola z dreva a 2 škrupiny z vajec ?

Old Post 06-08-2012 v 18:00 PM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 857

zdravím pěstitelé letos jedu shamany a hnojil jsem výkvasem z kopřiv a popelu ze dřeva, a příjde mi že je to možná až moc účinný hnojivo na rust, hnojil jsem tak i automata syrup a palice samej list, a ted když jsem hnojil timto hnojivem shamany tak to samí, palice hodně prorostli listama....možná by to chtělo hnojit tím ale přiměřeně, ikdyž to tím nejde přehnojit, co myslíte vy? Podívat se na to jak mi to kvete můžete zde Můj prvni biopěst2012

Můj prvni biopěst2012

Old Post 14-09-2012 v 19:51 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 858

Chtěl jsem se zeptat, je možné udělat podobný výluh jako se dělá z kopřiv, ale nahradit kopřivy trávou?

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 27-05-2013 v 12:54 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 859

citace:
Původní příspěvek od Bakla_Jean
Chtěl jsem se zeptat, je možné udělat podobný výluh jako se dělá z kopřiv, ale nahradit kopřivy trávou?
¨

Jo zacni tady , http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1 , cau Hlava

Old Post 27-05-2013 v 13:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RollBack
Nový Člen

Karma uživatele RollBack - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24  

Organika slepačince Příspěvek č. 860

no jo takže viem že to už bolo dosť krát napísané ale prosím vás chcel by som vedieť presne kolko L slepačieho hnojiva mám dať na 1 týzden keď mám 20L nádobe 20cm rastlinu(je to AF).
recept poznám 1:20 slepačincov na vodu aj že iba 1x za týždene to mám zalievať a už ked bude vetšia rastlina možem už aj 1:10 aj to viem len tie litre na jednu zalivku kolko mam vlastne dat do 20L nadoby ked mam 20 cm rastlinu. a keď už bude vysia rastlina ci mam zvysovat na tyzden mnozstvo zalivky
za odpoveď K+

Old Post 27-05-2013 v 21:07 PM
RollBack je offline   Profil uživatele RollBack   Find more posts by RollBack   Foto galerie člena RollBack   Click here to Send RollBack a Private Message   Add RollBack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Green
Nový Člen

Karma uživatele Dr. Green - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 861

Čau, chtěl jsem se zeptat a zároveň poradit, snad se tu najde někdo, kdo mi odpoví. Sadil jsem květinky kousek od listnatých stromů, všude je to tam zarostlé kopřivama. Přinesl jsem ovšem na flek málo svého substrátu, cca 2l, vykopal díru, kytku tam hodil a zbytek byla hlína od tam. Kdesi jsem četl, že kde rostou kopřivy, daří se i trávě. Na flek jsem teď donesl hnůj, opravdu starej, půdu sem tím zakryl, snad si to bude schopný z toho něco vzít. Teď chystám kopřivové hnojivo, že to zkusím a budu to lít na ten hnůj a půdu. Mělo význam tam takhle přidávat ten hnůj, nebo ne ? Je ta půda ideální ? Ta stará bába v drogérii ani neví, co to papírek na měření ph je. Díky za odpověď, pak přidám i nějaké fotky :-)

Naposledy upravil Dr. Green 23-06-2013 v 15:10 PM

Old Post 22-06-2013 v 16:49 PM
Dr. Green je offline   Profil uživatele Dr. Green   Find more posts by Dr. Green   Foto galerie člena Dr. Green   Click here to Send Dr. Green a Private Message   Add Dr. Green to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr. Green! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 862

Zdravíčko, asi jsem přehlédl nebo to tu není, ale chtěl bych se zeptat zda-li je možné udělat vákvas i ze suchých listů konopí. Předem díky za názory :-)

Old Post 24-04-2014 v 19:40 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 863

jasně že to jde a je to ten nejlepší způsou na bio hnojivo, jelikož konopí budeš hnojit konopím a to obsahuje přesně ty látky co potřebuješ. Jinak nejbližší příbuzný konopí obsahem prvků je kopřiva, protože většinou nemáš potřebné množství konopí na výkvas, tak kvasíš kopřivy
Tak snad jsem ti trochu poradil
Dodatek...no ale nevím jestli to jde ze suchých listů, z čerstvých to jde

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 24-04-2014 v 20:04 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 864

citace:
Původní příspěvek od techem
jasně že to jde a je to ten nejlepší způsou na bio hnojivo, jelikož konopí budeš hnojit konopím a to obsahuje přesně ty látky co potřebuješ. Jinak nejbližší příbuzný konopí obsahem prvků je kopřiva, protože většinou nemáš potřebné množství konopí na výkvas, tak kvasíš kopřivy
Tak snad jsem ti trochu poradil
Dodatek...no ale nevím jestli to jde ze suchých listů, z čerstvých to jde


Ano, ano... Já vím že konopí je dobré, ale jde mi hlavně o tu informaci, zda-li to jde i ze suchým listím :-) Ovšem i tak díky :-)

Old Post 24-04-2014 v 20:18 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7197180 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív