Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Přírodní hnojiva : hnůj, popel, humus, kopřivy, slepičáky a další organika a DIY Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 865

Cus lidi, mam dotaz... nemam přístup k žádným "hovnům", tak bych to chtěl vyřešit kupovaným granulovaným slepičákem... Nevím ale jak ho dávkovat a jak s ním hnojit... Máte s ním prosím někdo zkušenosti? Předem dik... Pěstu zdar!

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 02-06-2014 v 09:45 AM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 866

citace:
Původní příspěvek od TřiPaštiky
Cus lidi, mam dotaz... nemam přístup k žádným "hovnům", tak bych to chtěl vyřešit kupovaným granulovaným slepičákem... Nevím ale jak ho dávkovat a jak s ním hnojit... Máte s ním prosím někdo zkušenosti? Předem dik... Pěstu zdar!


Zdar, např. tady - "Hoštický hovna"...pěstu zdar!

Old Post 02-06-2014 v 10:01 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 867

Paráda dík, a nevis, jestli to mam do ty hliny zamichat, nebo rozhazet nahoru, nebo pod kytku? , ci rozpustit ve vode? Uz jsem s tim jednou zkousel hnojit a rozhazel jsem to na hlinu aby se to postupne rozpoustelo... ale zacalo mi to na povrchu plesnivet... Takze premyslim, ze to tam zamicham... Nemas s tim nejaky zkusenosti?

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 02-06-2014 v 10:13 AM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 868

citace:
Původní příspěvek od TřiPaštiky
Paráda dík, a nevis, jestli to mam do ty hliny zamichat, nebo rozhazet nahoru, nebo pod kytku? , ci rozpustit ve vode? Uz jsem s tim jednou zkousel hnojit a rozhazel jsem to na hlinu aby se to postupne rozpoustelo... ale zacalo mi to na povrchu plesnivet... Takze premyslim, ze to tam zamicham... Nemas s tim nejaky zkusenosti?

Tady:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=43666
+
Hosticka hnojiva,zadej do hledání.

Old Post 02-06-2014 v 17:29 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Hlína Ryby ako hnojivo Příspěvek č. 869

Zdravim pocul som aj cital nieco o rybacich odpadoch alebo zvyskas proste rybie casti aj cele .... ze su velmi dobre hnojivo celkovo pre rastlinky tak som to vyskusal a co sa tyka moderate rastliny ta s tym ma troska problemy asi to dost soli podu pri rosklade ale zasa druha velmi pekne tak isto aj par ostatnych hmmm tak rad by som nejake vase skusenosti co sa tyka tohto hnojiva alebo pestovania a vsadenia pri presadzani sadeniciek alebo proste pri sadeni do pody a vkladanie rybacich casti ku korenom jak som to skusil ja dakujem

Old Post 09-06-2014 v 17:17 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximum Fresh
Stálý Člen

Karma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 870

Zdar no celý ryby zakopával kámoš na pole na podzim, přes zimu to zryla prasata a jako bonus se to na jaře pak líp kopalo. Dal jich tam ale fakt hromadu
Akorát bacha, mam tu zkušenost že po masivnějším hnojení fishmixem venku na poli v průběhu pěstu mi tam pak lezla prasata! Proto to známej dělal ještě před zimou.
Další známej si dělá hnojivo tak že vezme kopřivy a ryby, narve to do sudu s vodou, dá tomu nějakej čas a pak tim zalejvá. Dělá to tak už X let a žádný problémy s tim nemá, naopak pěkný výsledky.
BioBizz vyrábí hnojivo Fishmix a to neni nic jinýho než nakvašený ryby, akorát je to přefilrovaný od kostí atd. a zabalený v hezký flašce.
Jinak nechci prudit, ale neptáš se na nic nového, zkus kdyžtak příště pohledat...

Naposledy upravil Maximum Fresh 09-06-2014 v 19:31 PM

Old Post 09-06-2014 v 18:51 PM
Maximum Fresh je offline   Profil uživatele Maximum Fresh   Find more posts by Maximum Fresh   Foto galerie člena Maximum Fresh   Click here to Send Maximum Fresh a Private Message   Add Maximum Fresh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maximum Fresh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 871

dik no vpohode ja som si na nete o tom dost nastudoval aj tuna som si o tom precital vela fakt je o tom popisane len minimum mne jeden kamos vravel vraj indiani davnejsie pestovali kukuricu tak ze zakopali ku korenom casti ryb koli tomu aby im rychlejsie rastla tak len preto som to vyskusal a tuto temu som spravil pretoze na konkretnu tuto cast tema nieje a neni to naskodu predsa len uzitocna vec pre vela ludi aspon si mozu nakliknut priamo sem a maju to tu popisane viac jak najdes dokopy na nete .... nooo ja ked som to skusil som si myslel ze mi to dost znizuje ph kedze sa to tam priamo rozklada som to polieval tvrdsou vodou schvalne neh sa to dorovnava a tak jak si napisal ze je dobre to nechat kvasit so koprivou tak to skusim :P ale asi lepsie jak slepicacke hovna to neni ne ?

Old Post 09-06-2014 v 18:55 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximum Fresh
Stálý Člen

Karma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 872

Mrkni tu, určo to tam někde bude, ale má to asi 50 stran a já jsem línej to procházet

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Jj proto je asi lepší zakopat ty ryby už dřív, aby se to stihlo rozložit než takhle "na hulváta" přímo pod kořen. Ale i tak by to mělo být ok. Indiáni nejsou volové.
Ohledně toho co je lepší, jestli ryby nebo kopřivy ti neporadím. V podstatě to máš dusík jako dusík. Ty hovna od slepic budou asi spíš na květ, stejně jako netopíří hovna.
Já sám to dělám tak, že před nebo po zimě obohatim půdu nějakýma granulovanýma hovnama a pak už tam nic neleju. Ale chápu že stroj času asi nemáš a tak to musíš nějak vyřešit teď :-)
Možná bys teda mohl zkusit udělat test a spojil všechny ty tři věci.

Old Post 09-06-2014 v 19:18 PM
Maximum Fresh je offline   Profil uživatele Maximum Fresh   Find more posts by Maximum Fresh   Foto galerie člena Maximum Fresh   Click here to Send Maximum Fresh a Private Message   Add Maximum Fresh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maximum Fresh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 873

tak teda diki no skusim to najst a teda mohol by som koprivy so slepicincami uz mam skombinovae a kysne mi to uz cca mesiac tak mozem do toho hodit aj nejake rybicky a o par tydznov zalievat :P

Old Post 09-06-2014 v 19:53 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 874

asi su predsa len najlepsie stare klasiky ako spelicaky a mozno slepicaky s rybami je luxus no skusim :P a napisem potom :P

Old Post 09-06-2014 v 19:54 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 875

No neviem chlapy Ryby môžu byť ok ale ryby su dosť drahé Ale však prečo nie ...

Old Post 14-06-2014 v 13:51 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 876

no takze skusil som mix kopriv + bylinky bananove supky sem tam som sa do toho aj vychcal .... ryby a slepicaky vsetko prekvasilo .... zalial som si tym raz a zatial to vyzera super baby sa nestazuju a maju z toho velmi pekne listy jak som kukal a rastu jako z vody :P este sem dam nejaky post aj foto ked mi dojde fon z opravy a aj ked budu v kvete :P dikií

Old Post 14-06-2014 v 18:18 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurasek.h
Nový Člen

Karma uživatele jurasek.h - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 8  

Chemie Příspěvek č. 877

Zdravím, začínám pěstovat a koupil jsem si hnojivo "Bloomate" na růst a druhé na květ http://www.penta.cz/cz/hnojiva-a-po...mate-rustove-1l ... co na něho říkáte?

Old Post 18-06-2014 v 17:55 PM
jurasek.h je offline   Profil uživatele jurasek.h   Find more posts by jurasek.h   Foto galerie člena jurasek.h   Click here to Send jurasek.h a Private Message   Add jurasek.h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmateurGrow
Stálý Člen

Karma uživatele AmateurGrow - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Organika Experiment Příspěvek č. 878


Zdravím, podle toho co tady čtu, tak je dobrý udělat výluh z kopřiv pro kořeny.. potom je dobrý udělat výluh z odleženýho hnoje a odležených kuřinců, potom jsou super skořápky od vajíček, popel ze dřeva taky supr.

No tak jsem to zkusil smíchat všechno dohromady Dal jsem kopec kopřiv, lopatu odležených kuřinců, dvě lopaty hnoje, dvě lopaty popela a skořápky z cca 30ti vajíček a to všechno zalil cca 25-30l vody.

Něco tam třeba ještě přihodím, pokud se dočtu nějakou další info.

Uvidíme, co to udělá

Pěstu Zdar!

Old Post 21-06-2014 v 17:54 PM
AmateurGrow je offline   Profil uživatele AmateurGrow   Find more posts by AmateurGrow   Foto galerie člena AmateurGrow   Click here to Send AmateurGrow a Private Message   Add AmateurGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Re: Experiment Příspěvek č. 879

citace:
Původní příspěvek od AmateurGrow
Zdravím, podle toho co tady čtu, tak je dobrý udělat výluh z kopřiv pro kořeny.. potom je dobrý udělat výluh z odleženýho hnoje a odležených kuřinců, potom jsou super skořápky od vajíček, popel ze dřeva taky supr.

No tak jsem to zkusil smíchat všechno dohromady Dal jsem kopec kopřiv, lopatu odležených kuřinců, dvě lopaty hnoje, dvě lopaty popela a skořápky z cca 30ti vajíček a to všechno zalil cca 25-30l vody.

Něco tam třeba ještě přihodím, pokud se dočtu nějakou další info.

Uvidíme, co to udělá


Zdar určitě pokud to chceš použít jako zálivku, tak to zřeď potom ještě min 1:10, jinak si myslím, že ty kytky sto pro zhoří jak to nezředíš
A jinak si myslím, že je to docela vražedná kombinace...zkus pak změřit PH zálivky....
Tak ať ti to vyjde a hoď pak report

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 21-06-2014 v 19:00 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmateurGrow
Stálý Člen

Karma uživatele AmateurGrow - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 880

Však toje jasný, že to musím zředit Jsem to sice chtěl původně celý naráz vylít ke kytce, ale pak jsem si to rozmyslel

Nj doplnil jsem další kopřivy, trochu hnoje, ať je to kyselejší, budu každej den míchat a uvidíme Každopádně to zkusím tak za týden povařit na ohni normálně for fun
____
BTW. Kdesi jsem četl, že je dobré povařit Vrbové haluze (mladé-max 1 rok staré!) pro lepší růst kořenů (hlavně ze startu), zase trochu ředit.
____
Dále je prý super povařit Přesličku rolní, rozředit cca 10% přesličkového louhu s 90% vody jako prevence proti plísním (postřik)-při objevení plísní tak 50%). Nic se prý nestane, když dáte 100% toho, ale 50 prý bohatě stačí.
Proti plísním je prý dobrý i mléko, ale opět jen 10% roztok-stačí polotučné, ať to tak nesmrdí-nanést rozprašovačem opět.
____
No a na závěr tabákový postřik proti škůdcům, opět vařit cca hodinku dvě asi 50g/1l vody. Trochu opět rozředit jako prevence (10%), popř. zvýšit dávku, ale opatrně s tím!
Btw. funguje to prý tak, že ten nikotin zacpe hmyzu průduchy, kterými dýchá, a tím ho udusí.
____
Ty preventivní dávky prý stačí nastříkat jednou týdně. Všechno jsem vyčetl-bez vlastních zkušeností!! Ale určitě to letos zkusím, zrovna jdu pro tu vrbu a přesličky, páč je venku krásně.

Pěstu Zdar!

Naposledy upravil AmateurGrow 22-06-2014 v 14:07 PM

Old Post 22-06-2014 v 13:52 PM
AmateurGrow je offline   Profil uživatele AmateurGrow   Find more posts by AmateurGrow   Foto galerie člena AmateurGrow   Click here to Send AmateurGrow a Private Message   Add AmateurGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5781630 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív