Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Beefy
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 289

Ja jsem jednou zhulenej jedl mléčnou tatranku. Chutnala jako pravý nefalšovaný JAHODY. Byl fakt mazec!!!

Old Post 12-05-2002 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec nahoru Příspěvek č. 290

A mi si jednou s kámošem dali do huby hrst sušenýho kokosu. Žvejkali jsme ho asi půl hodiny. Se divim, že se nikdo z nás neudusil...

250w skříň

Old Post 12-05-2002 v 20:55 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Pohodička Příspěvek č. 291

dneska rano sem se holil a asi po pul ksichtu sem si fsimnul ze tam nemama ziletku.

keep
balkon 2002

Old Post 13-05-2002 v 08:54 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beefy
Nový Člen

Karma uživatele Beefy - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Pohodička Brutální zážtitek Příspěvek č. 292

Jednou jsem zhulenej konzumoval mléčnou tatranku. Chutnaly jako pravý, nefalšovaný JAHODY. Byl to mazec. Tatrankam zdar!!!

Old Post 13-05-2002 v 11:58 AM
Beefy je offline   Profil uživatele Beefy   Find more posts by Beefy   Foto galerie člena Beefy   Click here to Send Beefy a Private Message   Add Beefy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Pohodička Příspěvek č. 293

Vypadá to že beefy tu rozjel nějakou tatrankovou kampaň.

ride hard - die free

Old Post 13-05-2002 v 22:01 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

haluz!!!! :) Příspěvek č. 294

Mý zážitky se různí od stavu, vzorku atd... měl jsem tak strašný haluze, že jsem tomu sám nevěřil, nejčastěji se mi asi kurví periférní vidění, za jakýmkoliv pohybem vidím nějaký lidi atd.. nepopsatelný, fuckt sem tam shock!!! ale člověk si léty zvykne!!!

Old Post 14-05-2002 v 10:53 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Dotaz to sSmash Příspěvek č. 295

Tak to jsi měl fuckt haluz§ jak ti proboha může vylítnout špek a zůstat jen papírek, to je no sence ne????!!! to asi neumíte balit!!!

Old Post 14-05-2002 v 11:00 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Palec nahoru to Sativa Příspěvek č. 296

Borec!!!!!

Old Post 14-05-2002 v 11:08 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Re: 2 Anglan: Příspěvek č. 297

citace:
Původní příspěvek od maestro_007
Zazitek no. 1 za posledni dobu K4U fuckt brutal....

Ja mel podobny, byly jsme na nejake kalbe na chate no a v pokrocilem stadiu kolem taboraku prosel pes a kamos prohlasil ze ho zabije a upece. Vzal obycejny nuz (takovou tu rybicku) toho psa nalakal na kabanos a podrezal ho....

je to sice hnus, ale tak to bylo a tak to je....

nakonec ho stejne neupekl


vy ste ale idioti co?? to je teda ale zazitek...valim voci...docela ubohy..a jestli to byl jeden z tvejch nejlepsich zazitku (gdyzs ho sem napsal)...tag to te uprimne ale uprimne lituju....do plynu s tebou.....-K4U

caravell

Old Post 14-05-2002 v 14:11 PM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

to carewell Příspěvek č. 298

Tohle už se tu řešilo! A snad i vyřešilo. Je to hnus a tohle jsou nejbrutálnější zážitky, né nejlepší.

250w skříň

Old Post 14-05-2002 v 17:40 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 299

Jo, caravelluško, chápu tvé emoce, že jsi musela hned reagovat, ale už se to opravdu tak nějak řešilo. Příště to překonej a čti dál (je to někde kolem šestnáctý stránky). Sám maestro z toho byl nakonec špatnej. Měl hodně brutální zážitek, tak ho sem napsal. I když podle mě musel počítat s tím, co se na jeho hlavu snese.

P.S. Když už sem hážu tenhle offtopic, tak jsem si vzpomněl, že musím pochválit sSmashe za jeho zážitek, fakt nářez!

[Edited by Al-Ban on 14-05-2002 at 07:14 PM]

Old Post 14-05-2002 v 18:09 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Pohodička Příspěvek č. 300

to sSMash...tos mě rozesmál...K+...nebo spíš Renda...taky se mi to stalo...už je to dost dávno...odpaloval jsem jointa...párkrát sem si potáh...hodně to škrábalo až jsem náhle zakašlal a vyfouk toho špeka, byl to jedinej co jsme měli ...ja jsem se hodně zhulil, ale ostatní hódně nadávaly........a jindy se mi stalo, že jsem platil asi 27kč v hospě po haši a dal jsem dvacku s tím, že je to dobrý...docela to nechápaly, ale já taky...naštěstí mi to kamarádi vysvětlili
to homolka...taky nevím proč beefy píše dvakrát to samí...jednou jako host a pak jako nový člen-tak asi proto...no stejně to nechápu


[Edited by cosmos on 14-05-2002 at 07:48 PM]

Old Post 14-05-2002 v 18:23 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

2 caravell Příspěvek č. 301

jak rika Al-Ban tohle se tu uz resilo...

kdyz uz si najdes stary prispevek aby ses do neho navazel tak si precti i ty reakce...

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 14-05-2002 v 18:43 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

bez penez do hospody nelez! Příspěvek č. 302

jednou bylo takovy odpoledne, nooo, po skole se zahulilo a ja si pak ve meste neco kupoval a po zbytek odpoledne zil v pocitu, ze porad me zbylo padesat korun (zhruba). odpoledne jsem sel jeste s kamosem do hospody. mel jsem u sebe jeste trochu travy, tak jsme sli na hajzl a tam dvakrat nabili a skourili faju. pak se vratime, sedime, kamosky pak ze uz musi jit. dobry, my jeste posedime. pak uz se nam posedavat nechce. ukazju na cisnici. platim! vytahuju penezenku, saham pro penize a.......... (prekvapko) ony nikde! ja jsem byl uplne v prdeli, kamos taky protoze prachy nemel (zval sem ho). ted co ted: servirka ceka a ja rikam: no, vite, ja jaksi nemam prachy, no ale my si tady od nekoho pujcime... servirka: no to si pujcte a rychle! ja totalne v haji. nastesti u stolu sedel jeden takovej typek, tak jsem ho slusne poprosil, jestli by to jako nezatah, a von ze jo. to byla uleva. no mazali sme od tam jeste rychleji nez jsme celi nateseni mazali na ten hajzl!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 15-05-2002 v 19:02 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

2 drinker Příspěvek č. 303

Podobné situace znám, bohužel, velmi dobře, taky se mi stalo něco podobnýho. Naštěstí to bylo v mý "domácí " knajpě, takže jsem tama zasek sekerku. Ale když jsem vytáh kešeni, tak jsem musel bejt červenej až na prdeli, protože mi v tu chvíli došlo, že jsem úplně, ale úplně dutej a lístek mi připadal jak potištěnej čárovým kódem No vysvětlil jsem, hospodskej pochopil, doplatil jsem druhej den a byla pohoda...

JIRKA

Old Post 15-05-2002 v 20:28 PM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 304

muj brutalni zazitek se odehral asi pred deseti minutama ,kdyz mi po 3 testovkach nebuly a durbana,poslal kamos tenhle link..jen pro silnejsi povahy! =)
PS:doporucuju vecer pred spanim !
http://cynisk.net/whatswrong.swf

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 15-05-2002 v 21:38 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0546280 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív