Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Gusse
Nový Člen

Karma uživatele Gusse - 36% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Organika Příspěvek č. 321

Raz sme s kamošom húlili v drevenej búde s latrínuo. Obi dvaja sme sa posadili na drevenu latrinu a pripalovali sme si bongara. Len tak si tlacim do hlavy a zrazu velke praskanie a obi dvaja aj s náradim sme padli medzi hovna. fakt nechutny zážitok.

Old Post 22-05-2002 v 10:33 AM
Gusse je offline   Profil uživatele Gusse   Find more posts by Gusse   Foto galerie člena Gusse   Click here to Send Gusse a Private Message   Add Gusse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaromiqua
Nový Člen

Karma uživatele jaromiqua - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Obecné Příspěvek č. 322

cauko, som yo slovenska, a viem ze v cechach mate lepsi canabiss, ale aj u nas sa to da. muj brutalni zazitek zyl asi kdyz my matka zavolala presne v strede huleni, ze mam ist kupit chleba. Verte mi. ze to nema chyby, az na to ze ja sem kupil uplne neco jiniho nez mi kazala. Predstavte si ma brutalne zhuleneho 15 rocneho chalana, ako kupuje 5 masiel a 10 mliek v malych potravinach, kde ma kazdy pozna. tak to asi vsetko, tak mi niekto napiste na moj mail....

Old Post 22-05-2002 v 10:46 AM
jaromiqua je offline   Profil uživatele jaromiqua   Find more posts by jaromiqua   Foto galerie člena jaromiqua   Click here to Send jaromiqua a Private Message   Add jaromiqua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kukuricnej lupinek
Nový Člen

Karma uživatele Kukuricnej lupinek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 19 

Palec nahoru Příspěvek č. 323


Dneska sem sel na budejarne a nejakej kluk tak 17 let
>sem ho na zacatkem jako videl a von si dal neco za kalhoty a vlezl jako za roh pak na me skocil a dal mi k pupku pistol a rikal at mu jako dam cigo...byl strasne namakanej!Bal sem se!a cigo sem mel v krabicce s matroswem a kdybych mu ho dal tak by mi to cely zatah.Rikam,ze nemam,ale ze si jako jdu koupit tak ze mzu mam dat cepici a za ty ciga mi ji vrati.tak sem mu ji vytrhl a nejak utek !byl sem strasne vystihovanej uaaaaaaaaaaaaa

Old Post 25-05-2002 v 01:27 AM
Kukuricnej lupinek je offline   Profil uživatele Kukuricnej lupinek   Find more posts by Kukuricnej lupinek   Foto galerie člena Kukuricnej lupinek   Click here to Send Kukuricnej lupinek a Private Message   Add Kukuricnej lupinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 324

Caujec Hulici..Xe..Xe..:-)...
tag jak se vam huli...do pohody?
ja dneska wecer du zahulit s kamikama nakej dovezenej modylek od nakyho typka tag pak dam vedet jaky haluze me potkaly a buchvico wsechno........

Preju mega good hulco a hulte hulte hulte jenom porad do kolecka do kola hulte.......


Astalavista!!:-o))

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 25-05-2002 v 16:13 PM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seeker
Nový Člen

Karma uživatele seeker - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 325

Asi nejdrsnější stav sem měl po haši ze supeskunku mixlym nejakou českou ganjou, bylo to na štědrej den. Od kamoše ze skleníku, kde sme hulili jsem sotva došel domu, lehl sem si do postele, pustil hudbu a ...propad sem se. Následovala asi půlhodinová halucinace - průlety tunelama s různě vzorovanýma stěnama, ze kterých vystupovaly různé tváře, pamatuju si akorát na Jima Morrisona

Old Post 26-05-2002 v 16:07 PM
seeker je offline   Profil uživatele seeker   Find more posts by seeker   Foto galerie člena seeker   Click here to Send seeker a Private Message   Add seeker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Palec dolů Příspěvek č. 326

Caues dost krutej zazitek sem mel kdyz me asi tak v puzlce docela zakerniho speka zavolal ucitel autoskoly ze mam za pul hodky jizdy no reknu vam mel sem co delat abych se nevysekal.Ridil sem tenkrat poprvy vycazenej.Ted uz je to pohoda nejvetsi.
Ale zaplatz pambuh uz mam ridicak v kapse
PS byla to tenkrat pekne vostra depkas.
Cause

Old Post 28-05-2002 v 19:34 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spalodrontix
Stálý Člen

Karma uživatele Spalodrontix - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Pohodička Bloudeni Příspěvek č. 327

Ja nikdy nezapomenu jak jsme si s kamosem dali brcko a von vymyslel fakt dost zajimavou hru, jmenuje se Na zabloudeni.Zasli jsme doprostred lesa dali si druhy brcko, ja zavrel oci a von me zamotal a odved poslepu na jakysi misto v tom lese, potom zavrel oci von, ja ho zamotal a odved na misto v lese, kde se nemel ceho chytit (jako zadnej orientacni bod), no a potom nam uz nezbejvalo nic jinyho, nez si dat brcko a hledat cestu ven.Jenze to, kdyz jste v uplne cizim lese zhuleny na sracky a nemate absolutne tuseni kde jste, jde opravdu velice tezko.Bloudili jsme asi hodinu, nic, zadna cesta, zadnej konec lesa. Po chvili jsme dosli na nejakou cestu, tam jsme se pohadali jestli doprava nebo doleva, ja vyhral a tak jsme sli doprava.Zacalo se stmivat a my dosli na rozcesti, kde byl pomnicek a na nem bylo napsano- Zde zlomila ruka vrazedna, zivot divky cisty.Doufejme, ze svedomi si vraha samo zjisti.Na tomto miste byla zavrazdena Ruzenka Cervena ve veku 17 ti let.-Ty vole.No to si piste, ze jsme si tam museli dat speka.Na chatu jsme se dostali az za tmy, ale fakt jsme byli radi, ze jsme z toho lesa pryc, protoze jit doleva, tak fakt nevim jak to dopadlo a na co bysme narazili.

Bum Shiva

Old Post 29-05-2002 v 10:54 AM
Spalodrontix je offline   Profil uživatele Spalodrontix   Find more posts by Spalodrontix   Foto galerie člena Spalodrontix   Click here to Send Spalodrontix a Private Message   Add Spalodrontix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 328

No když je tady tolik příspěvků tak taky přidám jeden vypečenej. To sme takhle byli ve druháku na lyžařským vejletě, jak se jezdí ve škole, byli sme v Rejvízu v Jeseníkách. po vyčerpávajícím dni na svahu na prkně sme zdravý jádro třídy večer vyrazili do hospy. dem po hlavní silnici, skoro úplně rovně a bez chodníku mezi malebnejma dřevěnejma staveníma (prostě ideální místo na fajfku...) a s kámošem Oldou sme dali fajfku. tak si tak deme, řehtáme se jak idioti, ostatní na nás koukaj, protože sou to nehuliči. najednou hospoda, tak že tam zajdem a najednou koukám policejních aut jak sviňa, aji dodávky. říkám si co je nějaká sťára nebo jak? Takže pudem jinam protože ani jednomu nebylo 18, tak dem dál, Olda padá neustále do příkopu a já se občas svalím na silnici v křečích smíchu. Najednou uslyšíme že k nám ze zadu jedou auta, tak nás spolužáci odtáhli na kraj silnice a čekáme až auta projedou. a najedou projede jeden vobrovskej mercedes, za ním další a další a další, všechny černý a fakt našláplý limuzíny. tak se na to tak koukal co že to jako je a najednou se votočili asi půl kiláku vod nás a jedou zase zpátky, a my s Oldou jak kreténi stojíme u silnice a čučíme, a ta kolona asi 4 mercedesů zpomalila tak na 10 Km/h kolem nás s Oldou a my zíráme z 1. mercedesu nám někdo kyne. Takovým tím patricijským způsobem a já říkám tý vole to je Havel nikdo jinej takhle nekyne. a voni na mě zírali jak na blázna, nedalo se to přesně poznat protože měli tmavý skla ale aji ten tvar hlavy s vlasama a tak, všichni si ze mě dělali prdel tak sem nabil další fajfku a šli sme do hospody no šli je silný slovo. My sme na horách neměli žádný spojení se světem a stejně sme na to srali ať si to užijem a rozuzlení je takový, že když sem přijel domů tak se mě matka zeptala jestli sme nepotkali prezidenta.... že prej je na dovolený v jeseníkách a v rejvizu taky...(měl ty problémy s prohulenejma plícema) no dobrá haluz

Old Post 29-05-2002 v 20:44 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 329

Jeli jsme takhle jednou s kamarádem na výlet na kole, s sebou měli něco domácího skleníkového modýlku. Přijeli jsme na místo činu, takové pěkné údolí a v tom pěkném údolí pěkná jeskyně, celkem pěkně vysoko. Muselo se vylézt po skále a byli jsme na místě. A hned, že ubalíme. Kamarád na mě ať mu hodím cigára, že ubalí, tak vezmu krabku z baťohu a hodím jí po něm. On říká proč mu házím prázdnou krabičku? No a já blbec měl jen práznou krabičku, plná byla doma na stole(trapná záměna). Tam moc platná nebyla. Po krátkém zauvažování padlo rozhodnutí, že tento vypečený model dáme poprvé čistej(páč ject aspoň 2 km nazpět a tam shánět cígo se samozřejmě nechtělo). Takže se ubalilo, zapálilo, vykouřilo. A hned po vypálení říkám, že musíme slézt dolů hned, jinak už neslezem. Takže okamžité balení věcí. A začlo se lézt dolů, těch pár skalních metrů celkem šlo, ale pak jdeme dolů z kopce a kamarád říká: proč se ty stromy asi hejbou? A já mu odpovídám: Ty woe to je asi tím, že jdeme dolů. Samozřejmě zásek jak si to uvědomil a nehoráznej smích. OKej nasedli jsme na kolo a jelo se z veselého údolí, takovou nehorázně zablácenou cestou. Já byl úplně zmaštěnej a jak tak jedu a čumím ty 2 metry před sebe, tak najednou kde se vzal tu se vzal přede mnou člověk(!?!). Po těžkém manévru a velkém klouzání blátem jsem se nakonec na poslední chvíli vyhnul(měl jsem hodně co dělat) a jel dál. Po výjezdu z údolí se zastavilo a hned na mě kámoš začal vysmátej sypat, jak ten člověk byl hustej a kde se tam vzal - stejná situace jako u mě. No nic jeli jsme dál, že pojedem do Stromovky. Taxe jelo, já na to šlápnul a jel jsem jak o závod. Ve Stromovce mě napadlo podívat za sebe kde je kámoš, no za mnou nejel. Taxem začal hledat a jezdit po Stromovce jako blázen sem a tam. Po hodinovém ježdění jsem na něj nakonec narazil, byl na začátku Stromovky a čekal kde jsem. Já uřícenej, on vysmátej s cigárkem kde se prej flákám? Nakonec jsme pokračovali společně na dalšího špeka tentokrát s cígem........
A to je konec. Tak zdarec

Old Post 03-06-2002 v 10:45 AM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sjk
Nový Člen

Karma uživatele sjk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 4 

Palec nahoru Příspěvek č. 330

no tak ja dal vcera docela hustou vecicku.... uvalel sem hadka, pridal neco skera, doplnil trochou tabaku a ubalil speka byl sem doma u compu... sam... kdyz sem to dohulil, chtel sem hrat nejakou hru... neslo to... proste maximalni haluze, zavrel sem voci a ta hudba ! no proste nepopsatelny haluze do rytmu hustyho drumiku, ale i jinejch vecicek.... fakt jeden z tech brutalnejsich

Old Post 03-06-2002 v 20:53 PM
sjk je offline   Profil uživatele sjk   Find more posts by sjk   Foto galerie člena sjk   Click here to Send sjk a Private Message   Add sjk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maiden
Nový Člen

Karma uživatele Maiden - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Pohodička Pár super zážitků Příspěvek č. 331

Viděli jste film MATRIX,jaá ho viděl dvakrát jednou normálně podruhý po travce,ten zážitek se nedá popsat
vřele doporučuji.A muj nejnovjejší podnikatelská cesta po světě,na Tahiti jsem mlýnkem na maso mlel palmy a dělal jsem z nich Palmalky,v Egitu jsem pro změnu chytal sfingi netušíte kolik jsem musel zdolat piramid než jsem jednu chytil.

Old Post 04-06-2002 v 18:05 PM
Maiden je offline   Profil uživatele Maiden   Find more posts by Maiden   Foto galerie člena Maiden   Click here to Send Maiden a Private Message   Add Maiden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maiden
Nový Člen

Karma uživatele Maiden - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Pohodička dobrá rada Příspěvek č. 332

už jste nekdo skoušel hulit na mostě nad dálnicí,to je dost vychytaná věc.

Old Post 04-06-2002 v 18:12 PM
Maiden je offline   Profil uživatele Maiden   Find more posts by Maiden   Foto galerie člena Maiden   Click here to Send Maiden a Private Message   Add Maiden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kukuricnej lupinek
Nový Člen

Karma uživatele Kukuricnej lupinek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 19 

Pohodička Matrix Příspěvek č. 333

No,jednou sme dali s kamosem nejaky skanky..dost brutalni.Meli sme potom jit do narodniho...nez jsme tam dosli,videl jsem vsechno jako matrix...takovy malovany a lidi a veci byli poskladany z takovejch tech kosticek,jaxi s tim kazdej urcite hral ve skolce(delsi svetle modra tycka se zařezama do čtverce se nasadila na bilou kosticku s vystupkama do ctverce urcite to kazdej znate)Kamosovi se v narodnim opona prej hejbala jako voda!O pulce jsme vysli ven na cigo a dohodli jsme se,ze jdem na slapadla...tax me se uz nevratili a byli na slapadlech :-)

Přiletí ponorka na náměstí, vyskáčou z ní parašutisti, zeptají se paní "kolik je hodin?". "Čtvrtek" odpoví Stalin. "To nevadí, my stejně nemáme hlad."

Old Post 04-06-2002 v 19:48 PM
Kukuricnej lupinek je offline   Profil uživatele Kukuricnej lupinek   Find more posts by Kukuricnej lupinek   Foto galerie člena Kukuricnej lupinek   Click here to Send Kukuricnej lupinek a Private Message   Add Kukuricnej lupinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gerchan
Nový Člen

Karma uživatele Gerchan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 334

No co můžu vřele doporučit je jizda MHD (metro je lepsi)
Samozřejme taky výtahy, to je zkrátka nepopsatelný.

Old Post 04-06-2002 v 21:45 PM
Gerchan je offline   Profil uživatele Gerchan   Find more posts by Gerchan   Foto galerie člena Gerchan   Click here to Send Gerchan a Private Message   Add Gerchan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 335

doporucujem este australske didjeridu. ked sa k tomu pridaju bubniky tak je to brutalita. poradame tu u nas obcas take akcie naprirodno okolo ohna s cajikmi (nesackovymi). kamos ma tiez didj, original eukaliptove (ja mam tiez dobru masinu, ale je to lipa, slovenska (ale musim uznat, ze sqela) vyroba). haluz je, ze obe nase masiny su na rovnakej freqencii, takze to spolu ide. k tomu este spev, taky z duse... no raz som teda po skonstatovany husteho vykalu hral na didj a zlakol som sa sam seba, co to vlastne hram a potom som si uvedomil aky je to vlastne haluzny nastroj a ake ma moznosti a ze je to cest, ze mozem prostrednicvom neho tvorit. ... velmi dobre sa este vyhuluje v noci na cintorine, to doporucujem. vyslovena romantika sediet si na starej lavicke v zapadnutej casti cintorina, v podmaze hukanie sovy a sum lipovych a inych listov, bafkanie z utulnej vodnej prebublavacej fajky a prijemny rozhovor o veciach nadpozemskych.....hmmmm...doporucujem..

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 06-06-2002 v 17:40 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Zdraví este jeden mater-datel Příspěvek č. 336

pamatam este dost davno jeden tucny vykal, to chcel kamarat vyskusat (uz po par neuspesnych pokusoch pretrhnut blanu) nieco 'dobre' a to sme teda zaparili, vtedy mu vyrvalo jeho panensku blanu aj s puchorom. rozhodli sme sa, ze ideme do nasho lesika na ceresne. hacik bol len v tom, ze len on vedel, kde je strom (zasadeny v zemy jeho babky). ked sme vstupili do tej brazilskej dzungle, pochopil som, ze to nebude take lahke, lebo ten lesik ktory pozname je v nejakom inom svete a este k tomu sa uz zvecerievalo. tak sme tam tak bludili v tom rozlahlom pralese a nastastie sa tam objavili nejaky domorodec. bol to kamos C00L, ktory nas potom zaviedol na ten rajsky strom...sakra, musim koncit, to furt volagdo otravuje...........tak nazdarek a sqele zazitke..

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 06-06-2002 v 17:59 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5442270 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív