Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 305

kurwaaa tohle to me lidi nedeleejtee ! !!

keep
balkon 2002

Old Post 16-05-2002 v 07:24 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Idea Příspěvek č. 306

Jo to už tu bylo, ale v mnohem zákeřnější formě v Einsteinově testu. Tam ten lišák Tim to dal jako rébus aniž by se nějak zmínil o případném nebezpečí. Taky tam bylo obětí daleko víc . Ty jsi to alespoň naznačil a stejně se, jak vidím, někdo chytil

Old Post 16-05-2002 v 16:00 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marra
Nový Člen

Karma uživatele Marra - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Věci se dějí když to člověk nejmíň čeká... Příspěvek č. 307

Mám spoustu brutálních příhod a jedna byla lepší než druhá.
Tak třeba zrovna včera večer jsem byl ve městě v jedné good knajpě.Dal tam pár škopků a řádně zahulil.Ten večer byl dost v klidu a všichni jsme se super bavili.Kdyz uz bylo dost hodin,tak jsem se rozhodl jít dom a valil na rozjezd MHD. Většinou pak přijedu domu a jdu spát,ale tentokrát jsem po cestě tím autobusem vůbec nevnímal okolí jako jindy až na jednu holku,která seděla naproti mě.Zaujala mě na ní náušnice v nose a já ji naznačil palcem nahoru,že je to good a ona na mě vyplázla jazyk kde měla kuličku což jsem v tu chvíli vůbec nevychytával.
Nastal čas vystoupit a kupodivu ta slečna vystoupila taky.Tak jsme začli kecat o všem možným a protože jsem byl celkem dost vypáplej šlo mě to dobře.Pak se mě začli hlavou linout neřestny myšlenky,ktery jsem bez váhání naplnil,(co myšlenka to čin).Skončilo to tak,že jsme šli na odlehly místo a brutálně si užili.Fakt jsem si připadal jako ve snu a ještě teď tomu nemůžu uvěřit.
Fakt když člověk pustí otěže fantasii a pak se podle ní i chová, tak to jde všechno samo a je to mazec.

Old Post 17-05-2002 v 12:07 PM
Marra je offline   Profil uživatele Marra   Find more posts by Marra   Foto galerie člena Marra   Click here to Send Marra a Private Message   Add Marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Organika Příspěvek č. 308

jezisi, to byl zase den...

byl jsem v dobrisi na zamku, kde maji obrovskou francouzskou zahradu, kterou tvorej kere, modelovany do bludiste - tak jsem hned ozkousel vodnacku
...co se delo pak, bylo sice predvidatelny, ale proste neco strasnyh:
"ok", rekl jsem si, takze cas vyjit z bludiste ven a jit na autobus, co jede za 30minut a mel by me dovyzt na posledni temin zkousky ve skole v praze.
ale! byl jsem v tom bludisti desne ztracenej, at jsem chodil kam chodil, vsude dalsi cesty a dalsi cesty...
nakonec jsem se do autobusu vcas dostal, ale co me tam cekalo taky nebyl zadnej med. prede mnou sedeli dva maly cikani, co se zdokonalovali asi ve svym ochlastskym zivote. proste, co vam budu povidat - po par minutach ten jeden cikan v tom fakt luxusnim busu, poblil komplet od shora az dolu celou zadni stranu sedacky pred nim - mam pocit, ze skvirou mezi sedadlama to tomu chlapovi pred nim urcite muselo zablit i zada obleku...

takze dekuju, prirodo za pekny divadlo, ale uz bych to nemusel - teda hlavne to druhy
Pro uplnost dodavam, ze me rano jeste desne zlili maturanti, takze jsem jeste navic dneska smrdel jako devka .


[Edited by 4C3 on 18-05-2002 at 02:12 AM]

Old Post 17-05-2002 v 15:06 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

4c3, haha to je drsný, Příspěvek č. 309

já se dneska vrátil z výročí naší školy (10 let) - pozvaný všichni absolventi, spousta bejvalejch učitelů, na zahrádce za školou občerstvení, pifka atd. Fakt zápek koukat po špeku na všechny ty bejvalý učitele, kecat s nima, jít se po čtyřech letech podívat do svý třídy, kde si seděl, no vzpomínky se hustě vracely...
Fakt si člověk uvědomí ten ČAS, evoluci...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 17-05-2002 v 15:17 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lula
Nový Člen

Karma uživatele Lula - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Nepamatovak Příspěvek č. 310

jo to je nejlpesi, kdyz si vubec nic absolutne nepamatuju, ani to jaxem se dostala domu

Lula

Old Post 17-05-2002 v 20:06 PM
Lula je offline   Profil uživatele Lula   Find more posts by Lula   Foto galerie člena Lula   Click here to Send Lula a Private Message   Add Lula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 311

Tag ja mam zazitku jag swine pri kazdym vyhulu se deje neco uzasnyho na co dlouho vzpominam...Teda kdyz je to nakej zdupane vyjmecnej model pri normalnim skeru na to druhej den zapomenu.........Ale je pravda ze jeden tagovej tag trochu vyjmecnej mam brutalni neni ale aspon neco......Sem se silene zkourila z Jacka harara a kdyz jsem tag lezela v posteli tag sem dost tvrde chlastala v leze vodu kterou sem mela ve flasce az sem to nak v jeden moment drzela nad sebou a voda se na me lila proudem..podotykam ze to byla dvoulitrova flaska no a ja tag premejslela proc to...mezitim co ta voda na me strikala taxem si rikala 'a co dyt je to jenom voda ktera mi neublizi'....Az se to vsechno vililo tag jsem v klidu usnula.:-)))rano sem to sice nemohla pobrat jaxem vypadala ale do pohody ne?..hehehehhh

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 18-05-2002 v 14:27 PM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Upozornění 2 Idea Příspěvek č. 312

Sportovně přiznám že sem se taky chytil přesně podle tvýho návodu těsně před spaním po dnešní lehčí kalbě no a teď si du vyprat slipy a pak lehnout esli teda usnu...
Ty vole ja mám tep tak 2 kila!!!!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 18-05-2002 v 22:59 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lula
Nový Člen

Karma uživatele Lula - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 313

von ten link je hustej i kdyz nejsi zkourenej, thx Idea

Lula

Old Post 19-05-2002 v 13:02 PM
Lula je offline   Profil uživatele Lula   Find more posts by Lula   Foto galerie člena Lula   Click here to Send Lula a Private Message   Add Lula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlu
Stálý Člen

Karma uživatele greenlu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 314

já jsem se naposledy dostala do bezvědomí.....celý den jsem nejedla jen pálila a ještě jsem si dala mlíko...byla jsem asi dvě minuty mimo, kámoši nevěděli co se mnou protože jsem si ve prostřed silnice klekla a chtěla jsem si lehnout, museli mě odtáhnou...po probrání jsem měla nutkání zvracet...ale žaludek byl prázdný, pak mě jen bolela hlava... a po nákupní akci v sámošce...jsem opět (nikdy se neponaučím) vesele pálila... :-))


špek s námi...

Old Post 20-05-2002 v 11:54 AM
greenlu je offline   Profil uživatele greenlu   Find more posts by greenlu   Foto galerie člena greenlu   Click here to Send greenlu a Private Message   Add greenlu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spalodrontix
Stálý Člen

Karma uživatele Spalodrontix - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Palec dolů Příspěvek č. 315

Stedrej den.Odpoledne (bez obeda abych videl prasatko) tri speky Buh vi ceho, ja + 3, pozdni prichod na veceri, hnedka pruda od mamy.Sednul jsem si k tomu vyzdobenymu stolu, vladla divna nalada, takova dusna, ale vsichni se snazili se tvarit svatecne.Do oci jsem se nikomu nekoukal (radsi).Chopil jsem se rezie a zacal jsem placat neuveritelny hovadiny a udelal jsem z toho totalni komedii (podle nechapavejch pohledu me nikdo nerozumel ani slovo).Kdyz se zacalo jist, nemoh jsem absolutne dopravit na vidlicce salat az do pusy, mel jsem na to takovou chut (znate to), ale klepali se me tak silene ruce, ze to proste neslo.Hruuuza.Foxikoj se ale taky klepali (abstak-1 den strizlivej).Potom u stromecku jsem se snazil predstirat obrovskou radost a upadal jsem do hysterickejch zachvatu smichu (cemu? nevim).Na vanoce uz NIKDY, jinak kdykoliv.

Old Post 21-05-2002 v 11:05 AM
Spalodrontix je offline   Profil uživatele Spalodrontix   Find more posts by Spalodrontix   Foto galerie člena Spalodrontix   Click here to Send Spalodrontix a Private Message   Add Spalodrontix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 316

AAaaaaaaa ja sm silene rozsekanaa...wodlet jaxwine..to ti powidam.............ty woe lidi wenku je to jak ve skleniku a poletujou tam berusky..hehe..no jo fuckt jo.........ted posloucham chemicy a docela se do moji hlavy drou...pohoda...no jo...........Lidi az bude sklizen taxe tu sejdem domluvime nakej srazek a prozkoumame spelecne modylky co rikate no??????........ja musim koncit protoze venku jezdi moc aut uplne narvany drahy, to je hukot........A phoun si musim jit dat do nabijecky a to je odtud do pokoje docela daleko tagze mi drzte palce abych tam dosla protoze ja nad tim jest-li mam jit do vedlejsi mistnosti premejslim uz docela dobrou hodku...(nevim jestli jsem rekla spravne casomer)..heheeeee.....je to nak daleko a dycky kdyz se zvednu odhodlam se jit tag me naka svinska sila pridrzi tady na ty vyjebly zidli...ku*** uz me to nebavi......A hele nemluvinm ani o tom jak se sama vypina a spousti bedna....teda ja ji nevidim ale ¨vedle v mistnosti dycky slisim ten zvuk proste no chaaapete me co chci rict ne?..jednou zvuk...---------ticho..............zvuk--------------ticho...........a porad do kolecka dokola.................za chvily ma nekdo prijit ke me home a ja zapomela kdo a neotevru protoze kdyz nevim kdo to je tag otvirat nebudu..a do kukatka se divat nebudu to ne to je moc riskantni .......hele nevite nekdo proc vedle me lezi Walter P99 tka????...Ja to nevim,....no a kdo to ma asi kurva vedet Irli???....jasne JA.........Proste to stejne nevim a je mi to jedno a uz vubec to nebudu rozebirat..........................
Ja bych si chtela povidat s nakejma vykasenejma lidiczka ma jako jsem v tunhle moment ja.......Aspon nekdo odepiste please pleasee....prego..prego....Prosim..prosim.....ok???...budu silene nadrzena ...................na ten mejl..
No a ted to musim cely precist protoze nevim co jsem mela udelat..jo neco s telefonem....ale nevim detaily.....Tagze ja frtheeem...A pipls..Hulte..Hulte..do nemoty
ASTALAVISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Irli..............

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 21-05-2002 v 13:18 PM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 317

Já čekáááááááám...
Na Write back!!.....Everybody else!!

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 21-05-2002 v 13:22 PM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 318

Co to bylo za model slečinko?

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-05-2002 v 14:26 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

weeeeeeeeeeee Příspěvek č. 319

.... me obcas po ranu prekwapi jakej bordel sem schopnej udelat, kdyz prijdu statej DOMU

... nejhorsi sou po ranu ty susenky w posteli

... kurwa a uplne nesnasim to susenkovy aroma v hube

nechapu jaxem schopnej sam sobe naletet na to, ze kdyz si lehnu na zem ze neusnu ... a tak sem se zas probral w hadrech w pokoji ... aspon ty boty, ze zustawaj w chodbe ...



F A K K



no ale jinak

.... da most brutus je hrat gamesy ... to ma atmosferu, ze z toho S..U STRACHY ...

.... specialitou je nadskakowani na zidli pri sebemensim sramotu w okoli ...

GAMEZRULEZ

Old Post 21-05-2002 v 15:09 PM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spalodrontix
Stálý Člen

Karma uživatele Spalodrontix - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Dotaz Příspěvek č. 320

Cau kamici,
kdyz jsem byl minuly leto stopikem v Holandu, potuloval jsem se po pobrezi kolem Haagu, slunicko palilo, "trochu" jsem si vypaloval a mel jsem toho ten den tak akorat dost.Sel jsem po plazi a hledal jsem mistecko, kde se natahnu a trosku si pohovim, mozna taky usnu.Jenze vsude se to tam pohybovali nahaty chlapi, fakt jen chlapi, zensky vubec.Vsechno me bolelo a bylo me uz celkem jedno kde to slozim.Lehnul jsem si teda za takovou dunu, dal jsem si speka, a zacal jsem se ubirat do rise sneni.Najednou vedle me nejakej takovej sramot.Jednim ockem jsem se tam kouknul a vidim nahatyho chlapika jak si tam steluje lezeni.Rikam si "dobry spim dal".Jenze porad jako bych ho cejtil nejako bliz a bliz.Kdyz v tom chladna ruka prasakova se dotkla myho predlokti.Okamzite jsem vyskocil a pri tom jsem vytah do pisku zabodnutej nuz.Rikam mu cesky"Dej ty zasrany ruce ze me pryc"Asi me moc nerozumel, ale ty kudle namireny proti nemu asi jo.Byl paradne vystrasenej (ja taky, srdce me busilo jak o zavod), ale jeste jednou to zkusil "I am don´t Homosexual" tak se stahnul, ale porad na me koukal.Ja zavrel oci a kaslal jsem na nej.Neco cvaklo.Ty vole von si me tocil, jezisi.Chvili jsem ho nechal.Pak jsem, ale nevydrzel a musel jsem vypadnout.Spek to spravil a ja se tomu paradne zasmal.

Old Post 22-05-2002 v 09:17 AM
Spalodrontix je offline   Profil uživatele Spalodrontix   Find more posts by Spalodrontix   Foto galerie člena Spalodrontix   Click here to Send Spalodrontix a Private Message   Add Spalodrontix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6220290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív