Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
tanx
Nový Člen

Karma uživatele tanx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 273

tak lidi, zrovna sem prisel zhulenej domu a reknu vam prisel sem na bezva vec. Kdyz ste zhuleny, tak se vam zda ze sou vsechny auta totalne vysmaty, a ty s rozsvicenejma svetlama jeste vic. Schvalne se nekdy podivejte a dejte mi vedet jestli se taky smejou.

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám!!!

Old Post 05-05-2002 v 19:27 PM
tanx je offline   Profil uživatele tanx   Find more posts by tanx   Foto galerie člena tanx   Click here to Send tanx a Private Message   Add tanx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Obecné Příspěvek č. 274

toho sem si fsimnul uz kdyz me bylo 5 let!

keep
balkon 2002

Old Post 06-05-2002 v 10:03 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Pohodička To bylo jak z blbý komedie Příspěvek č. 275

Takže včera jsem absolvoval taky jeden takovej.
Přišel kámoš s hašíkem a tak jsme nacpali do naší vodnice a kouřili.Já, on, manželka....pak byl na programu PSX a pak ještě jeden komínek.No celkově asi 3g a pak to přišlo!!
V momentě kdy se ten kámoš zvednul, že jde se svou přítelkyní domů tak jsem si vzpoměl že mám ještě jít se psem.V 22 hod, totálně vykašenej jsem vlez ještě do koupelky, že si ulevím a ejhle na stropě mokrý fleky jako kráva...voda už z nich pomalu crčela dolů.U nás totiž prasklo v pátek před barákem potrubí a celej víkend netekla voda.Náš soused nad náma nebyl doma a valilo to od něj přes strop.Vymalovali jsme po půlročnínm naléhání mojí manželky akorát týden před touto událostí, takže se moje manželka (pravděpodobně pod vlivem haše) změnila k nepoznání...no nastal celkový blázinec...shánění souseda...zvonek....kopání do dveří atd.Přes jeho dveře od bytu bylo slyšet jak voda teče a teče jako u vodopádů.Zavřel jsem vodu celýmu baráku a jal se shánět souseda.
Jenže.....
Nějaká dobrá duše v baráku se chtěla koupat a tak šup a zavolala poldy a hasiče.To bylo ještě lepší.....6 hasičů v plné zbroji, 4 policajti, majáky, žebřík....no hasiči auto jak kráwa welký.Kdo nás volal....ticho a nic...no tady mladej má problém....a já po 3g léčebný kůře hasiče a fíky na krku!!!
Když konečně vypadli tak jsem zjistil že všechen efekt z hulča je fuk a tak jsem šel nasranej se psem a pak domů!!!!
Takhle dlouho už jsem po hulení nebláznil a je to můj suveréně nejděsivější zážitek po hulení.....ale celkově jsme s manželkou u jointa na dobrou noc zkonstatovali že byla prdel a dobrá show.

Takže poučení : "Hulte. ale vypněte nejdřív v baráku vodu!!!"

Dobrou noc....chá...chá

[Edited by tahua on 07-05-2002 at 01:18 PM]

Old Post 07-05-2002 v 12:12 PM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 276

Když už si měl takovej děsivej zážitek, tak ti aspoň posílám karmu, neb mě to rozesmálo (sorry, že se směju cizímu neštěstí:-)

Old Post 07-05-2002 v 13:51 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekor
Nový Člen

Karma uživatele pekor - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11  

Dotaz Příspěvek č. 277

zabudol som, ale raz si spomeniem sorry

Old Post 07-05-2002 v 22:29 PM
pekor je offline   Profil uživatele pekor   Find more posts by pekor   Foto galerie člena pekor   Click here to Send pekor a Private Message   Add pekor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Brutalni skoureni Příspěvek č. 278

Strasne rad bych vam popsal jak jsme intoxikovali,co jsme delali atd,ale nic si nepamatuju .

Old Post 08-05-2002 v 06:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 279

to maggie: to nic já se smál druhej den taky...ale byla to strašná stíha....jinak thank you.....a by...by...

Old Post 09-05-2002 v 14:28 PM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Dotaz Příspěvek č. 280

Ja si predevcirem s kamosem chtel udelat posledniho speka pred <pauzou> a tak jsme ubalili skoro gram white widow .... joint patril k tem, ze kdyz clovek kouri polovinu, uz nevnima chut, porad se mu zda, ze dostava jointa do ruky a navic to neubyva Po dokoureni byly stavy zabavne, dokud me nenapadlo, ze si naplanuju, co budu delat na zitra, mel jsem v hlave completne vygumovano a z hruzou jsem si uvedomoval, ze nic nevim, a protoze jsem nic nevedel, bal jsem se zitrka... stiha jako hrom...... asi tak pul hodiny jsem se bavil tim, ze jsem lezel na posteli, nekomunikoval, studeny pot na cele, ... automaticke odpovedi, ze jsem v pohode, a ze jen relaxuju... hruza hruz.... takovy backflash jsem jeste nemel. brrr

Old Post 09-05-2002 v 17:29 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
numare
Nový Člen

Karma uživatele numare - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Kouř Příspěvek č. 281

Hulení je klíč k druhému světu. Tvoje mysl je brána a špek je klíč!

Old Post 10-05-2002 v 10:54 AM
numare je offline   Profil uživatele numare   Find more posts by numare   Foto galerie člena numare   Click here to Send numare a Private Message   Add numare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Obecné Příspěvek č. 282

ano, nedelat z konopi pivo!
ja hulim hlavne na relaxaci a meditaci, zmashtenosti si nechavam jenom na nejaky pjekny mista

keep
balkon 2002

Old Post 10-05-2002 v 11:42 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Flašky Příspěvek č. 283

Na čarodky sme byli na chalupě a druhej den sem jel vrátit autem flašky. Před odjezdem sme našli u ohně ztracenýho špeka,tak sme si zakouřili. Přijel sem ke Kauflandu, vyndaval sem flašky z kufru, nesl sem je tam asi nadesetkrát. Pohoda. Vyhazuju poslední nevratnou flašku do kontejneru,vratim se k autu a hledám klíče.
Auto otevřený, ale klíče nikde. Hledám 5 minut po kapsách, pod sedačkama. Nic!
Už si řikám, jak teď budu vyprávět našim do telefonu, ať mi přivezou ke Kauflandu náhradní klíče.
"Přece nejsem takovej debil, abych si je nechal v kufru!" A ono ejhle! Takovej šutrák mi snad ze srdce eště nespad.
Zdravim

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 10-05-2002 v 11:43 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

Palec dolů hmmmmm Příspěvek č. 284

tak w tom pripade me chtelo huleni asi zabit (nebo aspon wazne poskodit:-)

ja se zhuli asi gramem hase i s kamarady na hiphopu v roxy....

... a me se pri pohupowani w davu pubescentu udelalo nak soufl ...

... sem si kecnul asi metr za sebe na naky woperadlo nebo co ...

... si rikam ze se dojdu osvezit ... heh ... asi nejblbejsi napad hned po tom toho tolik zhulit :-)

..... jen co sem se otocil a vykrocil - wubec sem netusil kde sem / uvedomowal sem si kam du / netusim kde sem / spad sem na zem / .... btw w roxy sou takovy supr schody - tam sem mel problemy i za strizliwa ... zwednu se/ nebo zwedli me ? / jdu dal / spis letim dal / padam na schody - MRAMOR / slysim howno / sem na hajzlu a na ........



........ hlavu tece woda / psycho typek na me rve co sem kurwa sezral za swinstwo / ja konecne trochu pri sobe/ tece woda/ tece krev / ....

... je mi zima / hledam asi pul hodiny listek do satny pac nemuzu zaostrit na swoji penezenku w ruce / kurwa / ochranka mi p muze do bundy - to byl dobrej typek :-) / dalsi schody a pak uz jen cesta domu s jeste vtipnejsim taxikarem / ....

... je mi kurwa zima / .....



..... pohotowost/ 4 stehy / super jizwa :-)

ted uz sem vysmatej jak *)

Old Post 10-05-2002 v 11:48 AM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Pohodička lokijokinnen Příspěvek č. 285

ty woe taq takhle zhulen zkulen sem este nikdaa nebyl a t osem az na to padani na drzku zazil fsecko ... no toto! hej si umish uzifat

keep
balkon 2002

Old Post 10-05-2002 v 12:06 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ram
Nový Člen

Karma uživatele Ram - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 286

Zážitků z hulení je fakt dost, ale tento kámošův je můj oblíbený. Předem musím podotknout, že kamarád je hloubavé povahy a rád se občas prochází nočním zámeckým parkem, zejména co předtím slušně zahulí. Celý zážitek mi podal asi takto :
Procházím se ti tak asi v devět večer parkem, cca 5 minut po tom co sem zahulil a co nevidím – anděla! Poletoval si asi dva metry nad vodou, celý bílý a mával rukama. Protřu si oči, štípnu se a... nezmizel! :-)) Když jsem přišel blíž, vidím že to není anděl, ale nějaký maník v bílé teplákovce, narvaný v horolezeckém sedáku a připnutý na laně co viselo natažené mezi dvouma stromama nad vodou. Prostě sem to lano v tom šeru neviděl a maník se tam tak mrskal, že to vypadalo, že nad tou vodou poletuje. Chtěl jsem jít dál, abych neopruzoval – každý se bavíme jinak. V tom se ozvalo : „Pane, haló pane, nemohl byste mě pomoct?! Já už tady visím asi dvě hodiny, nemůžu se z toho vůbec dostat. Jo a musíte mě vytáhnout až na břeh, protože jsem už úplně vysílený.... “
Na břehu mu to pak vysvětlil. Skauti tam pořádali nějaké sportovní hry s přelízáním vody po laně a on byl ten co to měl pak sbalit! S kámošem se loučil slovy : „ a moc Vám děkuju, už sem se chystal, že se na to vyseru a nějak tady přespím! :-)))

Old Post 10-05-2002 v 12:46 PM
Ram je offline   Profil uživatele Ram   Find more posts by Ram   Foto galerie člena Ram   Click here to Send Ram a Private Message   Add Ram to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Pohodička <4 Homolka> Příspěvek č. 287

Zazitky po huleni (alespon u me) temer vzdy odrazely stav meho podvedomi a ten zazitek popsany vyse je odrazem toho, jak jsem posledni dobou v pohode... nejak se mi posledni dobou vsechno s**e... takovy ten pohodovy stres... no nenechte si kazit naladu...


dOn`t keEp tHe gRaSs sMOkE iT

Old Post 10-05-2002 v 13:05 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

homolka Příspěvek č. 288

ono by to stejne ostatni nepochopili tak jako ty, zdar!

keep
balkon 2002

Old Post 10-05-2002 v 13:06 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9541580 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív