Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec nahoru Jasna paka, Příspěvek č. 257

Ja vim moc dobre, co je didgeridoo... jsem taky dechar...ja jen nejak tak reagoval na ten prispevek...pripadal mi takovy chaoticky, tak jsem se na to ironicky zeptal...blablabla

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 17-04-2002 v 23:36 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

cosmos Příspěvek č. 258

pocitam ale ze nakonec si se shulil jak howado ze si se nemohl hybat jako ja, kdyz me capli benga

keep
balkon 2002

Old Post 18-04-2002 v 06:55 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 259

to 4C3...hm...myslim ze to byli statni...ale paka to byli az ma toho sefa ten byl rozumnej
to prdow...no jasne ze jsem se skouril jak hovado

Old Post 18-04-2002 v 11:49 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Pohodička Příspěvek č. 260

Přídu domu, úplně zmaštěnej, najim se, OSPRCHUJU SE (to je důležitý), řeknu našim "dobrou noc" a du spinkat.
Najednou (asi vo půl čtvrtý v noci) stojim ve sprcháči, matka ho otevře a :"Co to tady děláš!?Seš debil, nebo co!?"
"Oooooops!"

To je celý. Nejhorší je, že nevim, jak sem se do toho sprcháče dostal! Eště tejden na mě koukala jak na debila.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 19-04-2002 v 11:54 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 261

to Mr.Mates-CrazyHorse...to muselo byt opravdu matouci octnout se ve sprse a nevedet jak...docela hardcore...K+

Old Post 19-04-2002 v 14:34 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru dobrý stavík Příspěvek č. 262

Jak si naposledy vspomínam tak sem sám zhulil celou faju s dost velkym kotlem. Do byl nejlepší stavík. No jak pro koho(hral jsem si na psa) Nejednou sem vydel pred sebou velkou kost(kamosova ruka ale 100x zvetšena) a mel jsem neodolatelnou chut jí sežrat. Tak sem se do ty ruky zakous no a dal mi po dršce ale ja sjem si myslel ze my chce utect tak sem mu ji jeste vic skousnul. no neštesti me to po chvile přešlo a nevím proč jsem začal utíkat.

Old Post 21-04-2002 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skogen.van
Nový Člen

Karma uživatele skogen.van - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 263

...je to už pár let.jednou jsem s kámošema zahulil v Tazu nějakej šílenej haš.když nastal totiž čas přesunout se do jiné hospody,frajersky jsem odmítl jízdu tramvají a hrnul se do metra.a to byla ta chyba,jak vono to v tom tunelu hučí a svíští,a ty lidy okolo do toho,najednou jsem cítil,že je zle.mžitky,hučání v hlavě,no prostě katastrofa.stihl jsem ještě upozornit kamarády že na příští stanici vystupuju a pak se mi vypnul mozek.pamatuji si pouze růžovou skvrnu která mě vyvedla z metra na vzduch.
z vyprávění jsem se dozvěděl,že ono skvrna byla jakousi ženou v jasně zářivých šatech která se odrážely od šedi davu.ovšem pohled na mne byl prý úžasný.
dvometrové monstrum upírající svůj zrak na záda své nebohé oběti,sledujíc každý její krok.
na vzduchu jsem předpisově na pět minut zkolaboval,a šel na pivo do Vopice.
přiznám,že takhle blbě už mě potom nikdy nebylo.
zvláštní na tom je že jsem se nepoučil a s marjánkou vesele experimentuju dodnes.a vystačíme si spolu.

Old Post 22-04-2002 v 23:38 PM
skogen.van je offline   Profil uživatele skogen.van   Find more posts by skogen.van   Foto galerie člena skogen.van   Click here to Send skogen.van a Private Message   Add skogen.van to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poorthc
Nový Člen

Karma uživatele poorthc - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 264

Tak som sa rozhodol ze sa s vami tiez podelim o moj zazitok. Stalo sa to minuli
rok niekedy v aprili. Ako kazdy rok aj ten som sa este s dvoma kamosmi
vybrali do Viedne nakupit zrno aby bolo s coho sadit. Hned ako sme nakupili isli sme si navarit z Bluebery
do najblizsieho parku. Ako sme dovarili zacalo prsat tak som si vytiahol
dazdnik a isli sme najst stanicu odkial nam mal ist bus domou. Ako sme tak
isli a vkuse sa rehotali zrazu sme zbadali ze sme v nejakej starej casti Viedne
a vobec nevieme kade dalej. Tak sme sa zacali vypytovat okoloiducich ludi ci
nahodou nevedia ako sa dostaneme na stanicu. Nikto nam vsak nevedel poradit alebo
nam nerozumel to je jedno kazdopadne sme nedostali ziadnu uspokojuvu odpoved.
Vosli sme do podchodu kde sme na konci zbadali porunov (policajtov). Tak
som si pomyslel ze ked oni nebudu vediet tak uz nikto. Tak sme k nim prisli
a spytal som sa ich. Vsetko nam pekne vysvetlili a odysli prec. Akonahle odysli
vsimol som si ze stale drzim nad hlavou ten parazol aj ked sme v podchode. Nastal
strasny vybuch smiechu ze sme sa skoro do... Tak sme nakoniec nasli stanicu
nasadli do busu a isli domou. Na hranici vosiel do busu rakusky pasovak a
checkoval pasy. Ked zobral kamosov ten magor po madarsky poznamenal ze tento
bude v pohode. Chlapik sa na neho pozrel zobral nam pasy a zmizol. Myslel
som si ze ho zabyjem kedze som mal u seba zrno asi za 20000 Sk. Nemal som vsak
ani najmensiu snahu ich skrit. Spoliehal som sa na to ze je to legalne.Chlapik sa
za chvilu vratil dal nam pasy a poziadal aby sme mu ukazali batohy. Tak som
cely zbledol a ukazal som mu obsah sacku od Bushdoctoru. Pasovak si vytiahol
kopku saklov zo semenami pozera na ne potom mi ich poda vytiahne dalsiu kopku
pozre so sacku na zbytok co tam este ostal hodi na mna usmev a odyde. Mal som
pocit ze som sa druhy krat narodil a pomaly sa mi vratila farba. Na slovenskej
strane vsetko v pohode. Tak som bol neskutocne rad ked som sa vratil domov ze
mam s coho sadit. Teraz je to momentalne zakopane lebo som na tri mesiace v
Australii ale uz sa tesim ked sa vratim a ubalim si strasny zont a upadnem do komy.
Ozaj a chcem vas poprosit ci niekto nahodou nevie adresu na nejaku seedbanku
v Sydney lebo by som rad priniesol domou nejaku australsku sativu ale zatial sa
mi nepodarilo nic objavit a modely su tu perfektne len su to dokonale sinsemili.
Tak sa vsetci majte a uzivajte si plnymi slukmi.

Old Post 23-04-2002 v 06:33 AM
poorthc je offline   Profil uživatele poorthc   Find more posts by poorthc   Foto galerie člena poorthc   Click here to Send poorthc a Private Message   Add poorthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Obecné Příspěvek č. 265

to MrVoslik K+ je to pravda...kdyz jsem po huleni prestal na chvili videt...tak jsem celi den nic nejed a moc jsem toho pred tim nenaspal...v takovem pripade je asi lepsi v klidu sedet a nikam moc nechodit

Old Post 23-04-2002 v 09:25 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoltan
Nový Člen

Karma uživatele Zoltan - 0% PěstitelskáKarma uživatele Zoltan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička Příspěvek č. 266

Vite co je nejlepsi???????????? NEJLEPSI JE kdys se zhulite naprosto totalne a dete na ZOFIN hrat si na hriste pro deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! protoze tam je takovy tocidlo ktery se hroooozne moc rychle toci!!!!!!!!
Fakt NAREZ negdy to vyzkousejte!!!!!!!!!

Old Post 24-04-2002 v 19:51 PM
Zoltan je offline   Profil uživatele Zoltan   Find more posts by Zoltan   Foto galerie člena Zoltan   Click here to Send Zoltan a Private Message   Add Zoltan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zoltan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mirek
Nový Člen

Karma uživatele Mirek - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 1 

Zdraví Příspěvek č. 267

jo ¨mě se zase při huleni vybavuje dětství a sny z minulosti a tak. jednou jsme se z kámošem dost dobře zmastily a jeli jsme vytahem do třináctýho patra . cestou se mi vybavila jedna dětská noční můra . v tom snu se mi zdálo že jedu jedním starím vejtahem ¨s mou matkou a sestrou a ze se ten vejtah utrhne a mi padáme a pak v tom vejtahu fšichni zemřeme . jak sem byl zhulenej tak mi ten vejtah připadal uplne stejnej jako ve snu .
dost mi to nalozilo byl to pěknej kotel

Old Post 24-04-2002 v 20:39 PM
Mirek je offline   Profil uživatele Mirek   Find more posts by Mirek   Foto galerie člena Mirek   Click here to Send Mirek a Private Message   Add Mirek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 268

2 Zoltan
Ja bych rek ze lepsi je si jit sednou ke hradbam, je tam proste pekne - ted samozrejmne nemyslim kdyz je zima. (Teda jestli myslis ten samej Zofin jako ja )

Old Post 25-04-2002 v 11:24 AM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Dýchánek Příspěvek č. 269

Každej měsíc, jeden čtvrtek pořádá se u kámoše přátelské posezení nad vínkem, něčim tvrdšim a jointíkem. Vždycky ve stejnym složení tří lidí. Sedíme, pijeme, udeří půlnoc: "Ubalíme?""Ubalíme."
Jeden přines nějakej outdoor z Krkonoš, deme k voknu, zapálíme, vykouříme. Vrátili sme se ke stolu, kazeťák hrál a my sme se začali tak bezděčně pohupovat do rytmu.
Pak už si jenom pamatuju, že sem se válel na zemi v záchvatu smíchu, s lihovkou v ruce a čáral sem s ní na parkety!
Ráno doma ve sprše sem zjistil, že na předloktí mám namalovaný lihovkou prase a na levý ledvině anarchistický áčko.
Z tý ruky to celkem šlo, ale na tý ledvině sem to měl asi dva tejdny, než to úplně zmizelo.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 25-04-2002 v 11:27 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rikki
Nový Člen

Karma uživatele Rikki - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 17 

starsia vec... Příspěvek č. 270

Treaz asi zarypnem do starsej veci a taktiez (ako mnohy poznamenali) to patri 'inde'.... ale ako tie starsie veci pomaly citam, tak mi neda nevyjadrit sa. prepacte vsetci ktorym to zabera zbytocne miesto na monitoroch...

Nazory:
Niektore veci ma tu celkom zaujali a chcem sa vyjadrit
(aj ked mozno trochu neskoro)
ZAVISLOST:
.. zavislost na ganji nieje moment 'po rozhodnuti', ale
'rozhodnutie a ucinenie samotne'. Ked uz si poviem:
'jebem na to' a vyprazdnim veskere zasoby, tak je to v
klude. Najhorsie je, ze ked clovek huli kazdy den
(niekolko-krat), tak ho to predsa len dovedie k zavislosti,
ale najhorsie je.. takej ktorej sa (v mnohych pripadoch)
nechce zbavit, lebo si vravi 'je to v klidku'.
Potom sa moze stat (ako som uz spominal), ze nepracuje,
huli, caka a v podstate nic sa mu nechce.

Umenie s niecim prestat: (Homolka)
Umenie s niecim prestat = Umenie sa slobodne rozhodnut.
(bez akehokolvek rozhodnutia, toho moc nevykonas... teda
ani s niecim prestat). Taktiez sa clovek castokrat
'rozhodne' a nakoniec to dopadne inak.
Cize ako sa vravi 'rozhodnut sa a stat si za tym'!
PS:
Dik sa pekne info, s ostatnymi vecam bezmala suhlasim a
najviac ma potesila otazka 'Preco hulim??'.. tak nad tym
som sa uz v zhulenom stave (aj v cistom) pytal sam seba
x-krat a zatial len bludim. Mozno ta zavislost...
Ale teraz som to obmedzil na minimum-z-minima, tak to
zas az tak neriesim.
Inak, ked uz tak rozmyslam... co myslis ohladom:
'Legalizacia?! ..ano/nie?'... patri to vlastne kazdemu??
Pochopi kazdy?? A kto je v majorite?? Nebude potom druha
strana posudzovana podla 'tych zlych'?? Teraz si nazyvam v
state, ked je dost rozmohnuty (komerciou) Rastafarianizmus
(teraz nekritizujem teoriu) a viac-menej tento zivotny styl.
Tak neviem ci som divny ja alebo oni...

CIRKEV:
Cirkev - nechcem sa zastavat, nechcem posudzovat..
'Kazda ideologia (nabozenstvo, politika,..)
nech ma akokolvek dobre mienenie sa po case premeni na sracky.
Nastane to v obdobi absolutneho rozmachu ale nevytvori to
teoria samotna, ale LUDIA ktory su pri moci a vsetko to
ovladaju'.

Clovek zije pro TED a ne pro potom: (Piskot)
S tym by som uplne nesuhlasil (aj ked pred casom by som
pritakal), clovek musi vediet co zajtra a momentalnymi
skutkami si tak tvorit prijemnu buducnost.
Tak by sme mohli zit zo dna na den a nesralo by nas nic
'co bude(?)'!
A len pre info, nevyznavam ziadnu vieru a taktiez si cenim
vlastny rozum ako prvy a tym sa riadim cely zivot.

Pricina je v jedinci samotnom?! No to zdielam, ALE:
Jedinec A./
- co ked je jedinec proste slaba povaha??
- z coho prameni psychicky (slaby) stav jedinca??
- takze nieje to predsa len nakoniec vzdy len vplyv okolia
(ktore nas formuje odmalicka)??
Jedinec B./
- niekto to ma proste v sebe uz pri narodeni a vlaci to
cely zivot, takze s tym nespravi nic ani 'dobre slovo'
ani 'tvrda ruka'!!
...aj napriek vsetkemu je pre jedinca ako takeho lepsie,
ked sa pri akychkolvek pokusoch (nezdaroch) zamysli nad
vlastnymi chybami a neriesi to slovami 'chyba spolocnosti,
chyba systemu' (to taktiez moze byt pravda, ale k tomu sa
obratme az ked veskere pokusy o seba-napravu zlyhaju).

Inak pre hippa to da hoppa... kto z vas pozna Portugalske 'Da Weasel' .. tak to je fakt odpal, posledny album (2001) track02... feat Orichas (represent KUBA),
tak to je 'trek jak prase'. Dnes si idem pre album od Orichas, uz som nazhaveny kedy skonci sichta.
zatial... este raz sorry HallogennR

Old Post 29-04-2002 v 15:05 PM
Rikki je offline   Profil uživatele Rikki   Find more posts by Rikki   Foto galerie člena Rikki   Click here to Send Rikki a Private Message   Add Rikki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Ne uplne brutalni ... Příspěvek č. 271

To sme takhle byli s kamama pred dvema rokama v nizozemi dodafkou na "ozdravnem zajezdu". Se zapadem slunce jsme prijizdeli do Amstru a protoze uz padala tma, tak sme to protahli a dojeli az k oceanu do Zaantwoortu (tak nejak se to snad pise). Auto sme nechali na nadrazi a mazali - jak jinak - do kofusu pro nakou tu namku. Na promenade podel plaze sme smotli sprotka a odpalili ho v leze na lehatkach na plazi. Obloha byla jako vymetena a hvezd bylo doslova nekonecno. A jak tak tam tak lezim, neschopen pohybu, napojenej na ten makrokosmos, tak mi prislo, ze nelezim dole na zemi, ale na strope, jako na kouli od lustru a podemnou je silena hloubka. Do toho ten uzasne cerstvej oceanskej vzduch .... no proste idealni meditacka. Asi treti den pobytu se nam nak k veceru nepodarilo sehnat rozumny misto k parkovani, tak sme to pak konecne zaflekovali na pustym parkovisti nekde na venkove. Zalezli sme do spacaku, jeste si ke spickovi poustime muziku a vychutnavame nakej nekompromisni model hasise. Uz uz vypiname muziku, ze dem spat a v tom si to prifrcej cajti. Ze prej se nesmi spat v aute na parkaci a ze musime nekam do kempu. No zkuste si totalne na popel anglicky vysvetlovat uniformovanymu typovi, ze vsichni sou tak na hadry, ze uz nemuzou ridit. Vymluvy, ze sme unaveny bohuzel nezabrali a tak sme museli zase vyjet do tmy a predstirat, ze hledame camping. Rano bylo hodne tezky se zorientovat, kde ze sme se to probudili. Co vsak musim pochvalit, je schovivavost holandskejch cajtu ke zhulenejm hampturistum. Ty nasi se od nich maj jeste hodne co ucit.

hope 4 dope

Old Post 02-05-2002 v 01:44 AM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travkaaaaaa
Nový Člen

Karma uživatele travkaaaaaa - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

ů Příspěvek č. 272

brutalni je zahulit si kdyz jdete do sklaren na exkurzi..my sme jeli se skolou a uz v buse se dely veci...mluvili sme o nake parbe v kravíne a porad si to predstavovali a pak najednou jsem uz nebyla v autobusu ale v takove te ozubene draze nebo jak se tomu rika jezdi to na petrin...a tak jsem se divala kolem sebe....nevim jak jsme dorazili do sklaren a bylo to strasne zajimave divat se na to vyrabeni ja porad kutila kde se tam vyrabeji skla a porad semm se na to ptala, a pak jsem sla do obchodu a ptala jsem se jich tam.sli sme potom na louku a zahulili jeste jednou kamoska se kolem sebe zacala ohanet ze ji uz ten snih sere a v tvari mela vystresovany vyraz(bylo asi 20 stupnu).pak jsme sli dolu z louky lesem a po mne se draly vsecky ty stromy a ja mela pocit ze me chcou zabit...utekla sem jim.nejlepsi na tom bylo ze se jelo pres hranice ale zase se jelo zpatky do cr a ja myslela celou dobu ze sme na slovensku...a tak sem furt rikala ze ti lidi sou tam uplne jebnuti ze mluvi cesky a ne slovensky a strasne me to stvalo pak sme uz nastoupili do autobusu a celou cestu domu sem se uz jenom smala.

Old Post 02-05-2002 v 20:31 PM
travkaaaaaa je offline   Profil uživatele travkaaaaaa   Find more posts by travkaaaaaa   Foto galerie člena travkaaaaaa   Click here to Send travkaaaaaa a Private Message   Add travkaaaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3399530 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív