Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Unava po trávě...A jak na ni...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 97

jahůdka!: což srandu si dělám neustále, jen mně napadlo, že ta sprcha by fakt pomoct mohla. Já to teda nepraktikuju, ale třeba se někdo najde...
A je fakt, že po dobrým brčku člověk spíš jen tak oddychuje, než aby se sunul pod studenou sprchu. Ale tady to bylo o tom, jak se probrat - tak to zkuste, lidi, když to nebude fungovat, zbijte mně - a když jo, víte sami...

Old Post 18-10-2005 v 18:29 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 98

sika1 - Mno ciste teoreticky by to fungovat mohlo,ale ja bych teda nechtel bejt ten dobrovolnik co by mel tu studenou sprchu zkouset
To uz budu radsi v klidku sladce spat

Jinak by taky mohlo bejt zajimavy vzit led z mrazaku a ten nekomu nasypat treba za triko..To by byl asi hodne rychle probranej

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-10-2005 v 18:37 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 99

no vidíš, jsou různý způsoby, jak se probrat. lidi o nich ví, ale nechtějí je používat. Jsme moooc pohodlný. Ať sprcha nebo led - ani jedno nikdo nepoužije...A pak si stěžujme a ptejme se, jak na únavu

Old Post 18-10-2005 v 18:43 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beowulf
Stálý Člen

Karma uživatele Beowulf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 100

No joo, ale nejde vo to vystřízlivět, ale bejt zhulenej jak motyka a nevytuhavat...

Podle mě je to buď vo modelu nebo o náladě ve který hulíte, aneb máš to takový jaký si to uděláš

Dej blbovi funkci a vymyslí formulář.

Old Post 18-10-2005 v 20:43 PM
Beowulf je offline   Profil uživatele Beowulf   Find more posts by Beowulf   Foto galerie člena Beowulf   Click here to Send Beowulf a Private Message   Add Beowulf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Palec nahoru Příspěvek č. 101

jaký si to uděláš, takový to máš
Já taky nelezu do sprchy /kort studený!!!/, když zahulím.
Ale tady je to o tom, co proti únavě.
Já nevim, jak vy, no...Třeba přesazovat stromky nebo fakt nevim - ale u mě je klasika, že přijdou lidi, který jinak nechoděj a já se mám tvářit v pohodě. A probrat se musím

Old Post 18-10-2005 v 20:49 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krypto
Stálý Člen

Karma uživatele Krypto - 73% PěstitelskáKarma uživatele Krypto - 73% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 172 

Příspěvek č. 102

hgm...mě asi nic nepomůže

Old Post 18-10-2005 v 20:55 PM
Krypto je offline   Profil uživatele Krypto   Find more posts by Krypto   Foto galerie člena Krypto   Click here to Send Krypto a Private Message   Add Krypto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
Me se teda po trave spi opravdu dobre a taky by me zajimalo proc by to nemel bejt normalni spanek


souhlasim, já po hulení usnu tvrdym spankem beze snů a mam pocit že mi odpočívá každá buňka těla, druhý den sem čilá jak rybička...

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 19-10-2005 v 13:19 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od wendy

...já po hulení usnu tvrdym spankem beze snů a mam pocit že mi odpočívá každá buňka těla, druhý den sem čilá jak rybička...


tak právě spánek beze snů je jedna z věcí, která ti časem způsobí minimálně pocit, že si se nevyspala moc košer..

Old Post 19-10-2005 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 105

mirkoff: hele já vim že z vědeckýho hlediska je ten nejtvrdší spánek právě když člověk má sny, ale mě ty sny jenom prudí a nechce se mi pak vstávat. mam radši když se vyspim prostě tak že se mi nic neděje v hlavě, a to je přesně po hulení...a nevim jestli se to časem změní, už mi to takhle vyhovuje dlouho...

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 19-10-2005 v 15:53 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

říká se, že pokud chceš někoho opravdu zničit, nedovol mu snít... mě časem sny opravdu chybět začali, i když se mi většinou zdaj pěkný sračky.. pravdou je, že když se člověk probouzí ještě lehce omámen, tak se ze snu vystupuje občas opravdu pomalu...

Old Post 19-10-2005 v 16:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 107

mirkoff: to teda jo, já když se mi něco zdá, vůbec nejsem schopná vylézt z postele, vstávat do "tvrdý reality". Já si totiž ve snu opravdu užívam sny mi vadí proto, protože nejsou realny, a to mě štve když sny nemam, vstávam mnohem spokojenější, ale asi máš pravdu, úplně bez snění by to nešlo, občas si trochu zasním

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 19-10-2005 v 16:10 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 108

A nejsou nakonec sny prave realita a realita jenom sen?

Jinak taky spim po trave moooc dobre a vyhovuje mi to..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-10-2005 v 16:13 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 109

Jahudka: pěkná teorie, tak by se mi to libílo...0

my first time

Old Post 19-10-2005 v 18:03 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

a neni to tak?

ve dne žijeme ve společnym snu(spíše noční můře)
a
v noci se ukládáme do vlastní reality

Old Post 19-10-2005 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 111

mirkoff: ty máš přes den noční můru? tak to s tim něco udělej. ale dá se to tak říct. člověk si na nic nehraje jen tehdy když je sám se sebou-tudíž ve snech je nejskutečnější-není to teda vlastně ta největší realita? asi jo co? cool!

my first time

Old Post 19-10-2005 v 18:16 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 112

Mno co sa tyka mna, taq po ganji mam okrem sladuckeho spanku aj celkom dobre sny, a spim o nieco dlhsie, takze dost rad si davam vecer speka a potom sa aspon zobudzam v dobrej nalade ktora mi ostava cely den...

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 19-10-2005 v 21:50 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1001170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív