Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Zahrada by Dudušek 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
hmoždíra
Nový Člen

Karma uživatele hmoždíra - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

for dudušek Příspěvek č. 33

Máš to fakt pěkně rozvětvený, hezký keříky, a hodně dobrá genetika, pokud ti to vyjde tak bude asi super pokouřeníčko.
Tady se někdo ptal jak zajistíš že ti ty indoorové modely dokvetou. Já to tedy nevím, ale dobrá věcička je superbud, díky kterému se kytky mnohem rychleji dostanou do květu, ale je to finančně dost náročné, anebo je nějak zatemňovat a to je zase na realizaci docela obtížné, možná je překrýt nějakou černou folií.
akorát tomu PPP se moc nedaří, docela se divím že ti tak pěkně jede blueberry a nebula což jsou pokud se dobře domnívám čistě indoor modely narozdíl od PPP která se hodí podle nirvany i do outdooru. Ještě jenom otázka co je za model IP?

Old Post 18-07-2005 v 16:57 PM
hmoždíra je offline   Profil uživatele hmoždíra   Find more posts by hmoždíra   Foto galerie člena hmoždíra   Click here to Send hmoždíra a Private Message   Add hmoždíra to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hmoždíra! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 34

Budu používat kapku superbadu a Pk13-14, tím to doufám přinutím kvést. Jinak ten PPP jsem sadil teprve před měsícem, tak proto je tak malej, jinak by byl už pěkný keř. IP - Ingemars Punch 2000. Jinak Nebulka není čistá in, už jsem ji viděl v ČR dokvést bez větších problému a to samé platí u Blueberry.

Old Post 18-07-2005 v 20:39 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 35

Ahojte, všechny Vás opět zdravím. Kytky rostou fakt krásně, ty co jsou outovky tak mají kolem 160cm a největší NPP, ten má 190cm. Jinak ostatní in/out jsou všechny kolem 130cm, což mi vážně vyhovuje, protože většina kytek, co má do výšky, tak má i do šířky:-), nejlepší je asi Big Bud, ten má 140cm do výšky a 220-240cm do šířky(záleží, z jaké strany do měřím):-) Jen jsem byl ještě zhnilý to přivazovat, ale chci to co nejdřív napravit(asi tento výkend). Jinak mi zatím žádné kytí z volné půdy ještě nezačalo kvést:-( ale věřím tomu, že se to nakonec všechny stihnou. Teď už hnojím jenom slepičákama a stříkám kytky Phytaminem a od 10. srpna začnu aplikovat PK13-14, Plagron růst a 15. srpna to chci zkusít přepnout kapkou Superbudu, ale bohužel jsem sehnal fakt jen tu kapku(aspoň nebudou toxické). Jinak příští týden udělám ještě jeden theadr s kytkama, co mám v květináčích, aby jste se mohli těšit, tak tam uvidíte Mother Finest, WW, Passion1-ten už začal kvést, G13xblackwidou, chronic, K2 a GWS(možná ještě něco navíc:-)

Old Post 29-07-2005 v 14:41 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 36

hi, zdravím tě velký strainmastere... fakt pěkný kýtíz a výběr těch modelů je fakt geniální, muselio to dát asi docela práci zehnat ty genetiky ne ? no ale tohle sem chtěl, díval sem se na ten tvůj power plant a všiml sem si že ho máš docela malej. Kámoš ho dával do hlíny (z řízku) docela brzo a i tak mu zůstal stejně malej jako tobě, začal se táhnout až teďka (což je docela pozdě) a přitom pokud se nepletu tak je to převážná sativa co se má táhnout jako prase..takže by mě zajímal tvůj názor na to... jinak samosebou K+ a respekt..

btw: myslím že většina těch modelů by měla doqíst v pohodě ale ten mothers finest se mi nezdá, co sem se díval tak to má kotel dní na qětu... no sem zvědavej..

[size=1]

Old Post 05-08-2005 v 09:01 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 37

ahoj wade, ten pwp jsem sadil před měsícem a půl z úplně malinkatého řízky, máš pravdu, posledních 14dnů se začal táhnout, ale já nemůžu objektivně posoudit, jestli letí líp, než ostatní kytí, protože je sazenej jak jsem psal o hodně pozdějc, než ostatní. Jinak sehnat tolik modelů to byl vcelku problém, ale míval jsem velkou maminkárnu, ale bohužel jsem ji musel zrušit. Co se týká té Mohter Finest, tak to jsem tu již psal, já si naopak myslím, že Mother Finest dokvete, protože na jižní moravě už několika kolegům dovetla v minulých letech.

Old Post 05-08-2005 v 11:07 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 38

mas do pekne, docela me fascinuje ta mulčovací kůra kolem kytek...docela hračička co? :-)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 05-08-2005 v 21:29 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 39

hej to je neuveritelne, jak mas ty kytky skvele vytvarovane a zdrave vypadajici... jak to delas ze tam nemas zadne zakrsle vetvicky nebo zlute listy? uz se tesim na ty fotky palic


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 05-08-2005 v 22:26 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 40

dudušku k superbudu...do volné země to chce větší množství byl jsem letos svědkem, že to opravdu nastartovalo květ a myslím, že by jsi ho měl už aplikovat...taky bloom, pk 13,14, algamic klidně můžeš začít taky hnojit předstihem...aplikuji je už dobré 3 týdny a vše už kvete či nakvítá kromě 2 květin- superbud neaplikuji kvůli jeho toxicitě...tak at to dokvete...

...

Old Post 07-08-2005 v 21:16 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 41

Ahoj papajo, ten superbud jsem již zkusil na polovině kytkách a to tak, že jsem použil na 1litr vody 3ml, na kytku jsem dávkoval 100ml zálivku takto naředěnou. Tento proces jsem aplikoval před 4dny, ale ještě bohužel žádný výsledek:-( Mám ještě zbytek toho superbudu asi 6ml, ale nevím, zda to mám použít, když mi to u těch 10kytek nic neudělalo:-( Asi ještě počkám do výkendu(zatím mě ten superbud nepřesvědčil). Dnes zkusím zálivku s PK13/14 a plagron květ a uvidíme, co to udělá. Jinak mně zatím nic z volné půdy nekvete:-(( a to mě pěkně štve:-(

Old Post 08-08-2005 v 16:13 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mokie
Stálý Člen

Karma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 42

moc pěkná seedbanka.....K+
ke květu: kromě 3kytek z 10 mi uz jedou palice na všem. ty tři jsou pravě in/out modely( Nebula a 2krát nonameSKUNK )... s hnojkou na květ jsem začal minulý týden. tim PK13/14 je urcite do 14dní přinutíš ke květu... bud v pohode...

jo a to větvení je fakt hustý...
hodně zdaru

Old Post 08-08-2005 v 20:26 PM
mokie je offline   Profil uživatele mokie   Find more posts by mokie   Foto galerie člena mokie   Click here to Send mokie a Private Message   Add mokie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 43

to dudušek...toho superbudu musíš použít mnohem víc..i několik l roztoku ve volné země ke kytce, viděl jsem to letos v akci a hned druhej den bičíky a dnes už paličky...není to můj případ podotýkám...hnoj na květ a to masivně bloom a pk i několik l ke kytce..good luck brother

...

Old Post 09-08-2005 v 23:48 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 44

No co já sem četl a slyšel tak zen super bud je pěknej omrd... je docela drahej (kotel) a přitom je to smícháno jen několik hnojiv na qet a několik prvků co podporujou qet..ale ve skutečnosti to jen kytce pomůže a trochu urychlí při vytvářením qetu ale nenasadí jej pokud sama nechce... (prostě hnojka no, nic víc..) slyšel sem to už z více zdrojů a docela bych tomu i věřil... (prej existujou roztoky (brutální chema) který kytku donutí opravdu qíst ale ta prý pak nasazuje hermy, špatně doqítá, ojebanej výnos a podobnej bordel..) Takže super bud je na nic... toď jen můj názor, neukamenujte mě za to... Nikomu to nevtloukám do hlavy ať ještě nedostanu K- za názor. (páč vím že příznivců tohodle drahýho šméčka je tu docela dost...)

[size=1]

Old Post 12-08-2005 v 13:08 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 45

to wad: svůj názor nemáš z osobní zkušenosti, což?
ve velkých dávkách- tj. 5 ml/l prolít roztokem květináč- co se stane ? okamžitě přestane růst do výšky , hned druhý den se objevují bičíky do týdne kvete...tak co to teda je , když ne přepnutí na květ?
funguje to i ve volné hlíně...jen to chce velké objemy roztoku
problém: mění to ph půdy je to chemie nikdo přesně neví jaké to má následky pro další generaci...nepřipomíná vám to vitamín LSD 25?

...

Old Post 12-08-2005 v 13:17 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 46






Další fotos, jako obvykle v tomto pořadí:

1. Big Bud

2. Chronic

3. PWP

4. KC33

5. MF

Old Post 12-08-2005 v 20:01 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 47






A další:

1. ICE

2. GWS

3. Durban

4. Bleuberry

5. Passion 1

Old Post 12-08-2005 v 20:37 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 48






1. K2

2. Orange Bud

3. E. Bad

4. NPP - dejte si to do zvětšení a uvidíte, jaká je to nádherná a obrovská kytka(ta je vázaná - měla kolem 2,4m)

5. Cindy 99

Naposledy upravil Dudušek 13-08-2005 v 17:35 PM

Old Post 13-08-2005 v 17:19 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6205000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív