Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Zahrada by Dudušek 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 49




1. Nebulka

2. Ak47

3. WW

Old Post 13-08-2005 v 17:52 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 50

Fotil jsem to velmi narychlo, ale myslím si, že lepší než nic. Jen se mi někde stratily dvě fotky a to IP a Apolla 11:-( ale kytky tam pořád jsou:-) Jinak jsem spozoroval, že asi některé kytky se už začínají chystat ke květu:-) ale vidím to u nich ještě tak na týden/14dní - to platí asi u poloviny kytek, ale druhá polovina nic:-(

Old Post 13-08-2005 v 17:56 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 51

ahoj máš to velmi good len rád by som vedel prečo si nevyberal odrody na out?? teraz by ti to už kvitlo a ty by si bol štastný jako také kanadské, ďalej BOG a Ths seedsbanky majú velmi kvalitné modely z dlžkov kvetu na out.......

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 13-08-2005 v 18:18 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 52

ahoj gono, díky, jinak já to beru spíš jako takový experiment nejen pro sebe, ale i pro ostatní growery, je fakt, že se tím může ale i nemusí ostatní řídit,protože taky každý grower má jinčí podmínky na pěstování a bydlí v jinčí části republiky (jak ČR tak SR), takže tímto se to může lišit a třeba i hnojkama, péčí, napadení škůdcema atd. Jinak si myslím, že teoreticky by mi všechny modeli měli dojít v našem klimatu, ale je to jenom teorie:-) A jak jsem na to přišel? No jednoduše, prolezl jsem celý grower a owergrow a u všem modelů co pěstuji, tak jsem našel aspoň 1 člověka, kterému ten či onen model došel, dále jsem čerpal informace od kamarádů growerů, informacemi ze seedbank a v neposlední řadě taky z vlastních zkušeností(pár těchto modelů jsem již minulý rok pěstoval). Jen si moc nejsem jist odrůdami IP2000, cinderella 99 a Apollo 11xmatanuška. U ostatní modely byli již pěstované v našich klimatických podmínka a dokvetli. Mně třeba minulej rok v pohodě dokvetl ten Bíg Bud(ale tehda to bylo ze semínek z nizozemí a letos je to přímo od sensi seeds) a přitom má kvetenství 10týdnů a bylo to asi nejlepší moje hulení z outu, jaké jsem kdy vypěstoval(samozřejmě každému šmakuje něco jiného). Naopak mi třeba minulej rok vůbec nedokvetla ww(chtěla ještě tak 2týdny), ale přitom většině growerů dokvete, tak jsem letos vyzkoušel jinou genetiku a uvidíme. A to samé platí i u ostatních modelů, já jsem s tím hned od začátku počítal, že většinu modelů budu sklízet na konci října a že je možnost, že mi něco nedokvete, ale s tím jsem hold smířenej hned od samého začátku:-) No, však uvidíme.....

Old Post 13-08-2005 v 21:16 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madatuk
Stálý Člen

Karma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 53

Ahoj, musím ti říct, že ty nové fotky jsou úžasné. Jednoznačně posílám K+ a pořád ti ještě nic nekvete?? Mně kvete ten passion 1 co mám od tebe, ale teprve chvilku. GL

Old Post 16-08-2005 v 14:07 PM
madatuk je offline   Profil uživatele madatuk   Find more posts by madatuk   Foto galerie člena madatuk   Click here to Send madatuk a Private Message   Add madatuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 54

2madatuk: Ahoj, ty kytky na těch fotkách nejdou nic moc vidět, ale většina má přes 1,6metru a NPP než jsem ho vázal(asi před 14dny), tak ten měl přes 2,4metru. To jsem rád, že ti ten passion jde, mně počítám tak týden, protože jsem na něm taky už spozoroval pěkné bliznyčky a vršky už začínají jít pomalu ale jistě do květu.

Old Post 16-08-2005 v 15:11 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 55

Ahoj mas to nadherne! Ja se za svoje kytky da se rict stydim a jeste sem je ani nefotil(neni co) prvni pole kde uz m to zacalo hazet pekny palicky nejakej dobrak pokosil na zacatku kvetu-moh mit tak z 2m kytky na 2 speky....a na druhem me to kompletne ocesali srnky...jedina NPP to prezila a ta uz ukazuje blizny tak preju at ti je taky hodi co nejdriv. Jinak jeste test G13 x BW ve skleniku - jeste nekvete No doufam ze ti nevadi ze sem to sem vecpal

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 21-08-2005 v 12:53 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 56

Ahoj kolego, to je mi fakt líto:-( to člověka fakt zamrzí na duši. Jinak ten NPP mi taky začal již vcelku dost ukazovat blizny, tak jsem na něj zvědavý. Jinak jsem si všml, že jsi zaregistrovaný i n OG:-) Já taky testuji G13 x BW, ale stále nic, viz květináče 05. A co passion 1?? Mně už krásně kvete, ale mám jen 2 kytky, jednu v květináči a jednu ve volné půdě(zbytek samci):-(

Old Post 21-08-2005 v 12:58 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 57

Menší info:
kvetou:
Durban - kvete
Passion 1 - kvete
K2 - kvete
WW - kvete
chystají se tak do týdne až 10dnů:
KC33
ICE
GWS
Blueberry
Orange bud
chronic
Nebulka

Takže zatím tak 55% úspěšnost, zbytek se uvidí.

Naposledy upravil Dudušek 04-09-2005 v 08:14 AM

Old Post 27-08-2005 v 21:12 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 58

Takže další info po týdnu, byl jsem se mrknout na pole a kytky už krásně kvetou, některé zatím vůbec a to: Big Bud,MF,Blueberry, E.Bad, NPP a Cindy 99. Takže zatím jich 5 nevypadá, ale i tak je to myslím 70% úspěšnost. MF, Blueberry a Cindy 99 vypadají tak ještě na týden, než půjdou do květu, ale fakt nevím, co udělám s tím Big Budem a New Purple Power - jestli máte někdo nějaké postřehy s těmito odrůdama, tak pls do PM, budu vděčný za každou radu. Jinak je velmi zajímavé, že kytky v květináčích daleko dřív kvetou, oproti kytkám z volné půdy.

Old Post 04-09-2005 v 08:13 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 59

Dudušku kdysi jsem viděl květinu tančit snad proto, aby mi setřela slzy z očí...v květináčích květina ví, že v určité chvíli to už dál nepůjde a prostě začne kvést, ve volné zemi mají kořeny stále prostor a květinka prostě využívá toho faktu a roste co nejdýl...květina má paměť povede-li se dokvést něco ze subtropů , příští rok už to bude dřív atd...po třetí generaci už je tady doma...nejlepší je poprvé ji dotáhnout v květníku, zakrývat a je konec příští rok už to bude lepší...analogicky zimní zahrada je nejvhodnější pro udržení genofondu-příští rok už to je možno dojet venku

...

Old Post 04-09-2005 v 10:24 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 60

Co se WirusH tyce tak je to fakt skoda... pestujeme totiz spolu... jeden flicek ocesali a druhej zase znicily srnky... jinak co od nej mam 2 kousky taky ten Passion 1 je mala kyticka v kyblu s peknejma vrcholovkama a Swazi x Skunk je zas nadhernej 2m ker ale jeste nezacal kvest, coz je velka skoda... no aspon bude kruty mliko ...

Mas to pekny K+

Old Post 05-09-2005 v 21:25 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 61




Tenhle theadr jsem hodně zanedbával a to z důvodů pokaženého foťáku a pak, že se stydím, že nemám kytky ještě otrhalé od listů(ty kvetoucí), tak jsem otrhal aspoň jednu passion 1, to abyste věděli, na co se máte těšit:-) (budu se snažit tento víkend všechno napravit), jinak stav je pořád stejný, Big bud, MF, NPP, Early bud a Blueberry ještě nekvetou, zbytek víc či míň už kvetou, což je vcelku v poho, 15odrůd mi už kvete, což sám považuji za úspěch, no, třeba se z těch 5 ještě něco vybarmí.

Old Post 09-09-2005 v 07:46 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 62





Pár foteček z noci je zde
Durban
K2
Orange Bud
WW

Old Post 10-09-2005 v 18:57 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 63






Další fotos, jako obvykle v tomto pořadí:

1. Big Bud

2. Chronic

3. PWP

4. KC33

5. MF

Old Post 13-09-2005 v 20:55 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 64






A další:

1. ICE

2. GWS

3. Durban

4. Bleuberry

5. Passion 1

Old Post 13-09-2005 v 20:57 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3182020 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív