Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vyhlášení Reflex Cannabis Cupu 2004
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Obecné Vyhlášení Reflex Cannabis Cupu 2004 Příspěvek č. 1




Celá akce se nesla v komorním ovšem velice příjemném duchu. Opravdu vtipně ji uváděla Ester Kočičková a hlavní projev Veverky Huli tlumočil z veverčiny Jiří X. Doležal. Přítomen byl i návrhář veverky a na poslední chvíli dorazili i zástupci Ringieru (šéf divize Reflex a šéf marketingu), aby alespoň symbolicky podpořili akci.

Vernisáž je velice zajímavá a hádám, že si ji budete moci prohlédnout i v dalších dnech v klubu Rybanaruby. Elektronickou část Cupu nalezenete na http://huli.biz. Anebo samozřejmě kupte zítřejší Reflex .

Zážitky z akce možná ještě přetlumočí někdo další, mne naprosto dostaly Ester přednášené básně Veverky. Opravdu jedinečné!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-01-2005 v 19:05 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2



Osobně se velmi těším na příští ročník. Jsem zvědav jestli někdo z vás najde své fotografie a't už v Reflexu nebo na stránkách...

Old Post 19-01-2005 v 19:09 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seng
Nový Člen

Karma uživatele seng - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

Nevíte někdo, proč dneska Reflex nevyšel? Těšil jsem se na něj, zvlášť poté, co mi veverka nalákala obrázkem titulní stránky s hezkou kytí....

Old Post 20-01-2005 v 08:39 AM
seng je offline   Profil uživatele seng   Find more posts by seng   Foto galerie člena seng   Click here to Send seng a Private Message   Add seng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 4

protože celej reflex zavřeli
hm, zvlastni mi nejde ani reflex.cz

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-01-2005 v 08:44 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

dude: klídek, reflex běží, ale nic moc o CC tam zatim není (resp. nenašel jsem to)

Old Post 20-01-2005 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 6

www.reflex.cz mi funguje.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 20-01-2005 v 08:56 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 7

Me reflex.cz jede a dokonce je tam i nahled na obal. ze by policie ci narodni strana zasahli proti vydani? no snad ne, jdu sednout do auta a objet nejake mista, treba nekde bude

http://www.reflex.cz/images/imgdb/i...13php9VWsdI.jpg

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 20-01-2005 v 09:05 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

hej uz mi taky funguje sou veci...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-01-2005 v 09:05 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seng
Nový Člen

Karma uživatele seng - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 9

cityman: kdybys byl uspesny, tak napis, budu te nasledovat. Zkousel jsem to na cca 5 mistech v okruhu 30km (cesta do prace :-)) a vsude rekli: zejtra...

Old Post 20-01-2005 v 09:09 AM
seng je offline   Profil uživatele seng   Find more posts by seng   Foto galerie člena seng   Click here to Send seng a Private Message   Add seng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 10

nějak mi pořád uniká smysl téhle akce, proč to vyhlašování výsledků, když to vlastně není žádná soutěž, jen anonymní sbírka obrázků?

marihuana byla v Reflexu jednim z mnoha donekonecna omilanych temat, ktera me uz zacinala nudit

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 20-01-2005 v 09:10 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seng
Nový Člen

Karma uživatele seng - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

No, smyslem akce je, že se udělá výstava hezkejch fotek. To že některé fotky jsou označeny jako zvlášť pozornosti hodné (čti vítěz v kategorii) je podle mýho fajn. No a to že vernisáži téhle výstavy říkají vyhlášení výsledků jim snad můžeme odpustit... Jinak samozřejmě výstav je spousta, ale když ji uvedeš jako soutěž (i když s anonymními vítězi) tak víc lidí zbystří a třeba i zajde - takže trochu reklamní trik...

Jinak já mám v reflexu neustále omílanou marihuanu rád a jsem rád, že takový články můžou stále vycházet. Tj. to že se takový mírně či více propagující článek (objektivní hodnocení pozitivní věci je vždycky trochu propagující...) objeví mi dodá na klidu, že to u nás ještě není tak hrozný... Navíc myslím, že ty články vedou k tomu, že se situace nezhoršuje (když už nechceme jejich přínos přeceňovat a říkat rovnou,. že situaci zlepšují...)

Nějak jsem se rozplkal. Sorry všem, ale je to kuřárna, tak snad to nebude tak vadit.

Old Post 20-01-2005 v 09:55 AM
seng je offline   Profil uživatele seng   Find more posts by seng   Foto galerie člena seng   Click here to Send seng a Private Message   Add seng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 12

no parta clanku o konopi tam stala za to ale casem mi prislo ze je to dokola to same

osobne si myslim, ze RxCC nas nespasi, navic mi nepripada moc rozumne takhle propagovat konopi v dobe kdy se stava problemem rostouci konzumace marihuany mezi stredoskolaky.

na každý pád se na fotky rád kouknu

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 20-01-2005 v 10:52 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 13

Šťovík : Stale omilane tema? Muzeme byt radi, ze u nas existuje alespon jeden z casopisu, co se techto temat neboji, jinak marihuanu jako tema omilaji ve spouste novin ci casopisu, ovsem kupodivu s uplne jinym postojem a tim spise bysme si Reflexu za jeho nestranost a odvahu meli vazit. A ze je ona soutez anonymni, to da rozum, jak bys v tomto state vysvetloval, kde jsi k takove fotografii prisel...... A soutez? Proc ne, zajdes na vyhlaseni, dojmes se nad tim, ze treba prave tvuj obrazek byl vybran jako za pozornosti hodny a jdes zase vesele domu. Fotograf jiste takove pohnutky pochopi, nejde o ceny, ale o to, ze jsi udelal neco kvalitniho.

Přispějte na provoz serveru:
Oficiální Suvenýry pro členy Groweru

Naposledy upravil Yennefer 20-01-2005 v 11:16 AM

Old Post 20-01-2005 v 11:07 AM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 14

tak nejnovejsi fama (?) - dnesnimu reflexu byla zatrhnuta distribuce, protoze na obalce byl vitezny snimek RxCC - negdo vi neco?????

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-01-2005 v 11:46 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 15

Včerejší akci jsem navštívil a byl jsem mile potěšen.Atmosféra ideální.Moderátorský výkon Ester Kočičkové byl jako vždy bezchybný a k rázu akce zcela odpovídající.Nálada byla jak se sluší veselá.Víc soutěží tohoto formátu,které svou výpovědí poukazují na to,že společnost "feťáků"není jen stádo tupích a stupidních jedinců.Ba právě naopak!!!
Celou akci poněkud narušíla přítomnost TV kamery,která některé znás dost vystíhovala viď Carlos.
Každopádně jen tak dál,jen víc a jen houšť.
Wery Thanks to Carlos,SmouK a dajším jedincům za skvělou společnost.
Za Katcha Grow Team-Kuchta.

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 20-01-2005 v 11:58 AM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 16

To:Hlava,nevím jak Ty ale já mám pocit že praví "cannabis cup",zacal az na Chill Outu.Každopádně Jiří,Dík za perfektní akci,která by měla mít své opakování,neřkuly že by se měla stát tradycí.Ještě jednou Dík všem přítomným za perfektní atmošku.

To:2Šťovík,nevím jak Ty ale já mám pocit že toto téma nepřestane být zvhledem k pokračujícím represáliím!!!, nikdy dost "omílané"!!!Že,Hlavo.

Old Post 20-01-2005 v 13:01 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-01-2010 - První Český Realcannabis Cup 2010 - 25 odpovědí
20-11-2012 - Odhalení High Times Cannabis Cup 2007 - 5 odpovědí
21-01-2006 - Zvláštnost Reflex Cannabis cupu - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8643170 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív