Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Kde a jak koupit sodík přes internet.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 17

Cau lidi. Doporucuju http://narva.netdirect.cz/ . Prislo mi to do dvou dnu a ceny maj taky celkem v poho

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 09-07-2005 v 18:36 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamalino
Stálý Člen

Karma uživatele jamalino - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 18

jj, taky jsem pred tydnem u janci objednal a porad nic... asi meli svatek a nejak to nezaregistrovali

Old Post 14-07-2005 v 10:49 AM
jamalino je offline   Profil uživatele jamalino   Find more posts by jamalino   Foto galerie člena jamalino   Click here to Send jamalino a Private Message   Add jamalino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamalino
Stálý Člen

Karma uživatele jamalino - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 19

Tak jsem tam tedka volal a ze jsem asi neuvedl tel. cislo, ale jen mail, tak tu moji objednavku asi hodili do kose a vubec se tim nezabyvali...pche to je teda business jednani. A chalpik rikal, ze chtej nejdriv zaplatit zalohu a pak az poslou...

Old Post 14-07-2005 v 12:37 PM
jamalino je offline   Profil uživatele jamalino   Find more posts by jamalino   Foto galerie člena jamalino   Click here to Send jamalino a Private Message   Add jamalino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 20

Nazdárek, už jsem si tak před měsícem objednával komplet 250W sodík u janči. Tak po 5dnech jsem tam volal zda to příjde a tam mi zdělil, že je NUTNÉ, aby TEL.ČÍSLO bylo vyplněné, protože to je profi balík a když to pošťačka přinese ti domů za 2-3dny kdy si to objednáš a nezastihnou tě doma tak se to obratem vrací k janči. Říkal, že se mu to stává často a nechce to balit pořád dokola-chápu ho
Stačí jen vybrat komponenty hodit do košíku vyplnit adresu atd., ale hlavně TEl.číslo. To je důležité
Poštovné je 60Kč a to je v poho. Lepší jak tam jet vlastní dopravou. To bych já osobně projel kotel

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 16-07-2005 v 14:09 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamalino
Stálý Člen

Karma uživatele jamalino - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 21

Tak nevim, prisla mi tedka od janci faktura, tu musim zaplatit az pak mi poslou zbozi, coz me celkem dost stve a zdrzuje...

A za druhy me docela prekvapila cena dopravy, ktera je 120,- Kc to mi prijde jako docela palka a navic jak je to s tim profi balikem, to jako kdyz nebudu doma, tak smolik i kdyz je to uz placeny

Old Post 22-07-2005 v 15:36 PM
jamalino je offline   Profil uživatele jamalino   Find more posts by jamalino   Foto galerie člena jamalino   Click here to Send jamalino a Private Message   Add jamalino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 22

Ja mám stím zkušenost, že zaplatiš až při předání zboží a ne žádné placení předem a poštovné 120, ale 60Kč. Dělal jsi to přes e-shop janča?

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 22-07-2005 v 15:45 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamalino
Stálý Člen

Karma uživatele jamalino - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 23

Jo, normalne jsem objednal... poprvy nic, protoze jsem tam nedal tel.cislo - tak jsem tam zavolal a rekli at si to objednam znova. Tak jsem udelal 2. objednavku a prisla mi ta faktura...

Old Post 23-07-2005 v 14:55 PM
jamalino je offline   Profil uživatele jamalino   Find more posts by jamalino   Foto galerie člena jamalino   Click here to Send jamalino a Private Message   Add jamalino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 24

to jamalino: kdyz jsem objednaval po prvi tak jsem taky nedal tel.cislo a nedoslo mi to. Tak jsem tam zavolal, rekli mi at tam dam tel.cislo. to jsem vyplnil poslam pres e-shop podruhy tu samou objednavku a cca 3dny a mel jsem doma balik, ktery jsem platil primo pri odberu. Nevim co se tam ted deje, ale ja jsem u janci objednaval dvakrat a vse doslo v poho. tak nevim. zkus tam jeste zavolat nebo co. Zatim se mej a snad to bude v poho.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 24-07-2005 v 08:57 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamalino
Stálý Člen

Karma uživatele jamalino - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 25

Jo bylo to normalne pres e-shop...

Old Post 25-07-2005 v 16:03 PM
jamalino je offline   Profil uživatele jamalino   Find more posts by jamalino   Foto galerie člena jamalino   Click here to Send jamalino a Private Message   Add jamalino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamalino
Stálý Člen

Karma uživatele jamalino - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 26

Tak dneska po trech telefonech, oprave objednavky dorazila zasilka grower guru pana Stanislava Janci ... zadna zalohovka, normal balik, platil jsem pri prevzeti... ale to postovny, bez par kacaku 150,-

Old Post 29-07-2005 v 11:12 AM
jamalino je offline   Profil uživatele jamalino   Find more posts by jamalino   Foto galerie člena jamalino   Click here to Send jamalino a Private Message   Add jamalino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 27

Jen bych chtěl k Jančovi dodat, že je potřeba si uvědomit, že jde o velkoobchod. Když jsem tam volal a ptal se na dostupnost různých komponent, řekli mi, kolik kusů mají na skladě a ptali se, kolik bych jich asi tak chtěl. Přitom nemusím asi dodávat, že jsem chtěl od každého jen po jednom. To je pro ně jaksi "off-topic" a ani se jim nedivím, že mají k těmto drobným objednávkam určitou nedůvěru. No kdo jiný než my, groweři, tam asi tak nakupuje v malém? Myslíte, že když někomu doma praskne žárovka, že si ji objedná u Janči?
Každopádně taky mi bylo po telefonu sděleno, že už několikrát posílali dobírku, která se jim bez udání důvodu vrátila, což je samozřejmě stojí nezanedbatelné peníze na poštovné, které jim už nikdo nevrátí (já osobně mám podobně špatnou zkušenost s jistým Ing. Durajem z Čadca na Slovensku, který ode mně chtěl koupit základní desku, několikrát denně mě otravoval telefonem kravinami typu "a dobre mi to zabalte, hej..." a pak si balík nepřevzal, čímž mi způsobil škodu asi 470 Kč za poštovné, které jsem musel České poště uhradit).
Čili telefonní kontakt je u fy. Janča podmínkou úspěšného vyřízení objednávky, za ty skvělé ceny to však určitě stojí. Když porovnám stejné zboží u Janči a třeba v Elektramu, což je taky velkoobchod, tak jsou někdy rozdíly v cenách až o několik set Kč ve prospěch fy. Janča.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 06-08-2005 v 14:27 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

hoj groweři potřeboval bych poradit jaké mám koupit osvětlené a co všechno ktomu potřebuju chtěl bych nějakou 150W sodík ale nevím jakou jaké spektrum a tak mohl by mi někdo s tímto poradit please??

Old Post 06-12-2006 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 29

Nazdárek lidičky já mám dobela dobrý zlušenosti s http://eshop.klecka.cz/ maj tam ledacos a ceny sou taky v poho ale používaj doručovatele PPS dodávky který se s těma balíkama zrovna nemazlej takže doporučuju vždy pečlivou kontrolu dřív než odjede pak je reklamace poněkud horší

Old Post 31-12-2006 v 12:37 PM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 30

to:Mjr.BlasterX koukni po grow-šopech většinou to maj popsaný
-růst
-růst/květ
-květ

Old Post 31-12-2006 v 12:41 PM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 31

Prave jsem se dival na stranku http://narva.netdirect.cz/
a maji tam nekolik podkategorii ktera kategorie tech vybojek by
byla nejlepsi na rust :-( ??

Old Post 31-12-2006 v 13:59 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groweman:-)
Nový Člen

Karma uživatele groweman:-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 32

díval sem se na janču.cz a v podrobnostech o dopravě je možnost jenom firemním autem a to 10kc/km nevite jak to je se zasíláním díky

Old Post 05-01-2007 v 14:27 PM
groweman:-) je offline   Profil uživatele groweman:-)   Find more posts by groweman:-)   Foto galerie člena groweman:-)   Click here to Send groweman:-) a Private Message   Add groweman:-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4229650 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív