Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » CO2 - jednoducho a lacno
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 33

gr@wer: Urcite to pomaha, je to velakrat vyskusane a osvedcene. Ma to ale zmysel len pri skriniach, akonahle je growroom velka, tak je to uz tazsie a tazsie. Ja mam taku satnikovu skrinu a pouzivam 2 kusy asi 3.8l flias, a ako som studoval, malo by to byt dost (aj ked nemam CO2 merac).

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 07-02-2005 v 03:08 AM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 34

no jo to je pravda teď si chystám na přivezení novího growroomu od boogiho a znovu začnu pěstit co2 bomby nejsou vubec špatny ale jak sem se tak po nich koukal tak 6000 za celej set je docela dost a taky by u nas byl problem s plněním... Takže mím favoritem je kvasnej proces ikdyž člověk nesmí zapomenout pootevřít lahev pokud to zrovna nežene ke kytí bo je dobrý si vytvořit tlakovej ventyl, věřte že ty kvasinky dělaj fakt nepříjemný fleky na stěnách... nemám rád malování, kdysi sem slíbil fotky ale nějak mi to sem nešlo ..takče sorka

Old Post 10-08-2006 v 11:16 AM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Jednoduše! Příspěvek č. 35

Co takhle si koupit ty co2 tablety nebo prostě na rostlinky dejchat!! Ty co2 bomby je asi dobrá věc, ale příde mi to takový sraní s tim!! Já sem u kytek 20x denně a když u nich sem tak pochopitelně dejchám, když to tak spočítám, tak vyprodukuju za den asi 600 litrů, nejmíň!! Nevim jestli to je hodně nebo málo, ale kdybych se měl se všim takhle srát, tak nevím v jakym blázinci bych skončil
Zdárec Bobek

Old Post 10-08-2006 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 36

To: Bobek
člověče to by ses do tý skříně musel zavřít aby to mělo učinek nebo tam dej sto bílích myšek jestli to chceš tak praktikovat jinak super .. vnuknul jsi mi nápad asi tam zavřu sestru

Old Post 10-08-2006 v 14:50 PM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

2Nosferatus: No vždyť já sem v tý skříni pečenej vařenej
A zavřít tam ségru, dobrej nápad

Old Post 10-08-2006 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 38

To:Bobek
Jo tak za sebou nezapomínej zavřít dvířka... a dejchej tam během svícení 3X až4X deně v jednohodinovím intervalu..

Old Post 10-08-2006 v 20:46 PM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 39

To je fakt párkrát ke kytkám dejchnout a je to to nejlevnější,sám to taky tak dělám.Ještě mě napadlo,co takhle perlivá minerálka,tam je taky CO2 ne?Tak když otevřete tu minerálku,a necháte ji otevřenou u kytky,tak to taky pujde ne,nebo se mýlim,kdyžtak mě opravte.

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 12-08-2006 v 18:15 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lmarky
Nový Člen

Karma uživatele lmarky - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 40

když se smíchá kypřící prášek (prášek na pečení) s vodou nebo octem tak taky imho vzniká CO2..

Jah's spirit isn't dead

Old Post 12-08-2006 v 19:19 PM
lmarky je offline   Profil uživatele lmarky   Find more posts by lmarky   Foto galerie člena lmarky   Click here to Send lmarky a Private Message   Add lmarky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 41

no tak sem skončil dnešní práci a zkouším zavíst co2 přímo ke kořenům rostlinek co si myslíte??? bude to mít nějaký vyýrazný učinek ?? mám takoví dojem že by se to mohlo vyplatit při pěstění mimo skříňky no uvidíme co to udělá foto bude ránko

Old Post 12-08-2006 v 22:44 PM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 42



No tak přikládám foto co jsem slíbil sice je to asi o nějakých 12 hodin později ale co už hlavně že je tak jako bombu sem pužil hasičák z auta( teda doufam že ho tam nebudu potřebovat lol) vysypal sem zněj ten prach pořádně ho vyčistl a le byl problem jak tam zase to Co2 dostat.Tak sem našťouhch pár syfonek špendlikem a nahazel je do nadoby od hasičaku a zašrouboval vrch. Na vypouštěcí venty jsem dal haičiku (prodava se v akvaristyckých potřebách)... tu sem na konci rozdělil do tří částí tak zvaným křížkem... no je to prostě roztrojka s jednim přivodem takže křížek proto se tomu asi tak řiká
Takže nasadil sem křižek na přivodni hadici a zbyvjici tři konce sem připojil k hadičkám se seřízlím brčkem na koncích.. to jest tři brčka a ty sem pích ke kořenům.
No jelikož je to madi in Home tak musim nějak vymyslet jak pozorovat kolik Co2 proudi ke kořenum, žadnej měřák na to nemám ale napadla mě pet lahev s vodou v ktery by byly vidět bublinky a tudiž i intenzita proudu co2.No to je zatim vše a pokračovat v praci budu zitra

Život je pes a lidi sou svině.Groweři Gut a vampíři zlatíčka - Nobis et mors redemptione **GOTHIC**

Naposledy upravil Nosferatus 13-08-2006 v 22:59 PM

Old Post 13-08-2006 v 22:11 PM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 43

Hlava: tak potom na co su tie CO2 tabs ...???... do hydra..??..vazne mi to nejde do hlavy...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 14-01-2007 v 16:19 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speed
Nový Člen

Karma uživatele speed - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 44

Perfektná náhrada CO2: okysličená voda obyčejným kamínkem pro akvarijný rybičky a fľaša s postrekovačem. Jestli potřebujete bližší vysvetlení kouknete se na GROW CHRONIC.

Čo nevyskúšaš neobjavíš ale keď to objavíš stojí to zato.

Old Post 20-01-2007 v 11:54 AM
speed je offline   Profil uživatele speed   Find more posts by speed   Foto galerie člena speed   Click here to Send speed a Private Message   Add speed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 45

Pokud mas ve skrini rozumnou ventilaci, tak bez jejiho vypnuti je jakekoliv dodavani CO2 zbytecne. Okamzite to vyfuci ven.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 20-01-2007 v 12:20 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - p. filter jednoducho a lacno - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6640650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív