Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » radoby lampa z janca.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TW0R
Nový Člen

Karma uživatele TW0R - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 20  

radoby lampa z janca.cz Příspěvek č. 1

Tak mi dneska po silenejch komplikacich dorucila CP krasnou sodikovou 250w vybojku, ktera ovsem nevim jestli funguje, pac v ni neco celkem dost cinka a nevim co to je...cinkaj? povezte nekdo...

a dale mi dorazila na srot semleta puvodne krasna objimka...

v baliku nadale byl starter TRZ 10, i prez to, ze jsem si objednal i na fakture byl napsanej TRZ 11...

tlumivka je nastesti nejspis nerozbitna ale jeji krasnej bilej lak je ze vsech stran poskrabanej strepama z objimky.

jedina vec proti kterej nemam vyhrady moc je kondenzator...sice je uplne od jine firmy nez objednaný ale nastesti parametry stejne...

to se mi zase jednou podaril nakup...

mate nekdo podobne zkusenosti s janca.cz nebo jsem sam?

TW0R

Old Post 26-09-2006 v 16:53 PM
TW0R je offline   Profil uživatele TW0R   Find more posts by TW0R   Foto galerie člena TW0R   Click here to Send TW0R a Private Message   Add TW0R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
very_hard
Stálý Člen

Karma uživatele very_hard - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 2

s tych chrastenim aj mne v lampe chrasti ked snou zatrasem ale tak lampa facha fpohode

Old Post 26-09-2006 v 17:00 PM
very_hard je offline   Profil uživatele very_hard   Find more posts by very_hard   Foto galerie člena very_hard   Click here to Send very_hard a Private Message   Add very_hard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

zdar tvore... i kdyby nikdo jiný neměl stejné zkušenosti jako ty,tak bych to každopádně reklamoval...,ale spíš by to bylo na poštu za to že je to rozbitý... jak jsis to nechal doručit ?

Druid-Keltský výraz pro "velmi moudrého". Druidové tvořili za dob Caesarových předurčenou skupinu,
která byla osvobozena od vojenské služby a daní. Opatrovali nejen náboženská tajemství,
nýbrž v jejich rukou byla i výchova mladých lidí, soudní moc, věštění, upozorňování a obětování.




FAJÁÁÁÁÁÁÁÁ

Old Post 26-09-2006 v 17:11 PM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TW0R
Nový Člen

Karma uživatele TW0R - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4

No prislo mi to normalne postou, ale tma se mi to nechtelo rozbalovat pac sem to mel celkem daleko domu a takovej velkej balikj nest rozbalenej je na picu...az doma sem to tak jako zkouknul...

Old Post 26-09-2006 v 17:14 PM
TW0R je offline   Profil uživatele TW0R   Find more posts by TW0R   Foto galerie člena TW0R   Click here to Send TW0R a Private Message   Add TW0R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
|8|
Stálý Člen

Karma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 5

Zdravim,
pokud zboží uvnitř zásilky nebylo zabezpečeno odpovídajícím způsobem s ohledem na přepravované zboží, tj. křehké součástky jako objímka či výbojka, tak reklamovat rozhodně u janca.cz neboť ta měla zboží připravit, tak aby snížila pravděpodobnost poškození při přepravě.

Pokud zboží bylo zabezpečeno dostatečně, tak se pokusit uplatnit náhradu u ČP s tím, že odesílatel zboží zabezpečil dostatečně, ale i přesto se zboží uvnitř zásilky v jejich "rukou" poškodilo.

Belladonna (Paradise seeds) | Jack Herer (Sensi seeds) | Frisian Dew (Dutch Passion)

Old Post 26-09-2006 v 17:22 PM
|8| je offline   Profil uživatele |8|   Find more posts by |8|   Foto galerie člena |8|   Click here to Send |8| a Private Message   Add |8| to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 6

kazdopadne kdyz ti poslali neco jineho nez jsi chtel mas pravo na vraceni/vymenu....jo jinak ja s mam s jancou dobrou zkusenost

Old Post 26-09-2006 v 17:28 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 7

co ja vim tak v sodikovejch vybojkach to trochu chrasti, teda aspon v te kupe co sem drzel v rukach

Old Post 26-09-2006 v 18:31 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TW0R
Nový Člen

Karma uživatele TW0R - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

El_Liberal: tak to jsem rad

zednikr: nerekl bych, ze to bude fungovat se starterem na 35-70W kdyz na to je dobrej 100-250W starter

to zaya.cz & |8|: no jelikoz bych za to platil dalsi prachy za telefonaty a hlavne pak zase za postovny coz je kopec prachu a tak si zitra dojdu tady koupit tu spravnou do obchodu abych to konecne spojil i kdyz bude kapatko drazsi asi...nevim kolik?...a tu co mam si necham az jednou treba budu chtit neco 70Watovyho

Old Post 26-09-2006 v 22:58 PM
TW0R je offline   Profil uživatele TW0R   Find more posts by TW0R   Foto galerie člena TW0R   Click here to Send TW0R a Private Message   Add TW0R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 9

jestli sviti, ja bych z toho vedu nedelal
taky jsem mel z toho chrasteni trochu bobky, ale svitila IMHO normalne, takze tipuju, ze jak rekl El_liberal, je to normalni.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 27-09-2006 v 09:51 AM

Old Post 27-09-2006 v 09:19 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 10

iba tolko, ze janca.cz na Slovensko NEPOSLIELA... d;o((((((((((
..janca.cz su smradi... ani na e-mail mi neodpovedali..a az ked som 2. krat zavolal..tak mi povedali ze na slovesko na dobierku neposielaju..total smradi..som zabil 2 tyzdne cakanim... seriozne jednanie im nic nevravi...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Naposledy upravil cru_ci_fix 18-01-2007 v 10:07 AM

Old Post 15-01-2007 v 12:03 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9639390 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív