Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 577

citace:
Původní příspěvek od Pantagruel
Největší chybou, která se dost může vymstít, je to, že přistoupíte na dialog. Přistoupit na něčí hru znamená nechat se zmanipulovat a projevit tím svou slabost


naopak, největší radost je přistoupit na hru nějakýho otrapy a naložit mu v rámci jeho vlastních pravidel takovej kotel, že přejde rovnou na game over

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 14-05-2011 v 18:07 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 578

jo tak to je,ted už mám od podobných debilů klídek,ale když jsem byl drobet mladší,furt sem odolávat nevydržel,u nás byla spíše taková nic nemám-hulící elita,jakmile ze zadařilo a poved se nějaký dobrý matroš,kámo jak je nejdeš na pivko?a jak už nebylo,tak jsem byl překvapen hláškou,,neplatíš,nehulíš,mno ten týpos co mi tohle naposled řek se nejspíš dva týdny nevys..l,pač sem mu pěkně nakopal.ted už se tím též docela bavím,jo jo špeková politika pořád funguje

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 15-05-2011 v 09:18 AM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 579

spekova politika ,,uplne si predstavuju ze ma drogova politika vlastni snemovnu v ktere sedi leve a prave kridlo a jsou mezi nima presne takovi vycuranci jako mame v poůlicite nasi ,a jeste by se schovavali za zelene ,ekologiji a konopi jjjj ,dej nekomu samci to zneuzit a od si tu sanci veme. nakonec budou muset regeckari strazit konopny parlament jak vojaci hradni straze.hhh

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 15-05-2011 v 11:10 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 580

citace:
Původní příspěvek od prashiwa
spekova politika ,,uplne si predstavuju ze ma drogova politika vlastni snemovnu v ktere sedi leve a prave kridlo a jsou mezi nima presne takovi vycuranci jako mame v poůlicite nasi ,a jeste by se schovavali za zelene ,ekologiji a konopi jjjj ,dej nekomu samci to zneuzit a od si tu sanci veme. nakonec budou muset regeckari strazit konopny parlament jak vojaci hradni straze.hhh


OT: kolik ti je? 13?


cosa nostra

Old Post 15-05-2011 v 22:32 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jelimanek
Stálý Člen

Karma uživatele Jelimanek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 581

Místní cikáni to dělaj tak že přijdou a řeknou máš papírek? a když jim nedej bože řekneš: jo mám a dáš jim tak se tě zeptaj a nemáš něco do něj?

Old Post 17-05-2011 v 14:27 PM
Jelimanek je offline   Profil uživatele Jelimanek   Find more posts by Jelimanek   Foto galerie člena Jelimanek   Click here to Send Jelimanek a Private Message   Add Jelimanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 582

jasne a u toho ti obrati kapsy naruby hhh

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 17-05-2011 v 14:43 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 583

Neprolézal jsem to vlákno celé, ale podle knížečky J.X.D. o hulení se těmto týpkum, co nikdy nic nepřinesou, říka " Darmohul ". Ono je to vlastně i svým způsobem nebezpečné, dávat hulení někomu, kdo nikdy nic nepřinese, neboť konzument se stává tak či tak vašim odběratelem a někdy stačí jedno blbý prokecnutí.

Old Post 18-05-2011 v 15:10 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 584

jooo darmohul jj J.X.D. mam povine prectenou ,je to bestceler.tak diky moc Ajku ,konecne vim jak jim budu rikat.
jeden znamy mi rikal ze jsou jeste nejaci třepi.rikam co je to třep,a on rika clovek co se trepe na ganju.neveril sem az do chvile kdy sem takoveho trepa videl.. prisel do podnku a pta se po mojem kamosovi a rika neni tu dnes rene? a ja rikam ne odesel a on na ne a nemas nejyk huleni? neboj ja nejsem tajnej ani nema nidke zadnou stenici rika vyhrnul si tricko 3x se otocil kolem sve osy abych videl ze nema na sobje opravdu pridelanou zadnou spisonazni techniku.
potom naprahl ruce s naprimenymi prsty jak zombie a rika vsak kamo podivej jak u z se trepu,a krecovite zatepal konecny prstu u natazenych rukou...v ten moment.sme se v podnikuzaali valet smichy a vsichni mi rikali no tak twd si videl praveho nefalsovaneho trepa.dodnes na to vspominama beru to jako tu nejvysi latku kam az to muze zajit.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 18-05-2011 v 15:25 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 585

No tak, přátelé, taky jsem naletěl. Nešťastnou shodou okolností mi zplesnivěla celá loňská úroda (již obraný a zaskladněný palice). Dlouho jsem si říkal, co s tím, až jsem narazil na zoufalýho mlaďáka (cca 18let), nyní již exkámoše, kterej říkal, že by to bral, že mu to neva. Inu, daroval jsem mu skutečně nemalé množství zhusta plesnivýho materiálu (jinak krásně fialová Mandala 1), s tím, že od něj budu mít pokoj a že už mne nebude ukecávat, abych mu něco prodal (což jsem nikdy nedělal a nehodlal jsem to měnit). Za tejden už mi zase píše, že už zase nic nemá a jestli bych mu tentokrát neprodal něco zdravýho. Bylo mi to divný a samozřejmě, dneska se dozvídám od okolních lidí, kolik toho a komu všemu prodal. Samozřejmě že mě předtím tvrdil něco jinýho... Musel se na tom plesnivym hůlu pěkně napakovat, navíc ještě takhle vydělávat na svejch rádoby kámoších něčím, co dostal darem?! What a fuck?!
P.S. Snad to není OT, když tak se omlouvám, ale jsem vážně naštvanej...

Old Post 07-09-2011 v 11:49 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 586

jojo, taky tady mám ve své oblíbené wifi-hospůdce takovýho přisrávače... si zvyknul, že když mám, tak pozvu.. a došlo to tak daleko, že na mně po příchodu přes půl hospody pokřikoval "tak už to balíš?"... že nikdy nic nepřinesl myslím nemusím doplňovat...

carpe diem

Old Post 07-09-2011 v 14:02 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 587

Pro takovéto lidi si nechávám bokem zashitowané skla, takže jak přijdou tak ode mě zelené neuvidí, nabídnu jim cosik k bublání...

Old Post 25-09-2011 v 06:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Green
Nový Člen

Karma uživatele Dr. Green - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 588

Šílenost, co tady píšete, ale je to fakt čistá pravda. Taky jsem potkal už pár let zpátky jednoho borce, kterýmu je dneska 26 let, má základní školu a FURT sedí doma, parazituje na matce a jediný, co řeší je to, kde by mohl sehnat hulení...Já taky nejsem nějakej extra grower, kterej by toho měl doma tuny, ale vždycky jsem něco v kapse měl. Toho člověka jsem chodil zhulovat každým dnem, tak dobrej rok, možná dva. Byl to hroznej kamoš, vždycky, když jsem přišel např na icq, tak jen jsem se připojil, tak už mi psal, že CO dělám a jestli se nechci stavit. Vždycky jsem si řekl, tyjo, tak jo, aspoň pokecáme, něco poprdíme a tak. Po čase už mě top nebavilo, protože to bylo úplně to stejný každej den a navíc, když on měl hulení, tak si to prděl sám doma a když už něco vzal ven, tak na dvě tři skleněnky a šlo sním dalších 5 kamošů...Řekl jsem všem co znám, že už nehulím a, že se chci soustředit na práci a tak...uběhlo pár dní, pár týdnu a borec se už neozval....byl to ten "největší" kamarád, kterej se nakonec ukázal jak největší sketa...od té doby si už nepíšeme a slehla se po něm zem. Občas se zeptám kamošů, co sním je a tak a furt jenom sedí doma na počítači, živí ho matka a on píše lidem, jestli nemají něco na prda...fakt hrozný, ale musel jsem ho sem napsat, aby si každej dokázal představit, co to bylo a co to JE za blbce...přeju Vám co nejmíň podobných lidí a ať to v životě šlape, čááu =)

Old Post 28-11-2011 v 11:03 AM
Dr. Green je offline   Profil uživatele Dr. Green   Find more posts by Dr. Green   Foto galerie člena Dr. Green   Click here to Send Dr. Green a Private Message   Add Dr. Green to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr. Green! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 589

Socky a vyžírky byly, jsou a budou. Já na to naštěstí nemám povahu, takže jsem nikdy nesockoval. Dneska už se musím smát tomu jak jsme se na střední hádali o to kdo bude hulit, že ten moc často nenosí, takže hulit nebude, atd… Dneska když mi někdo na ulici řekne jestli nemám na sklo za pade, tak mu dám na dva skla a nic za to nechci. Je docela fajn vidět že jim to udělalo radost a taky to jak jsou v šoku z toho že je ještě někdo kdo jim dá něco zadarmo, to na mě dycky čumí jak na blbého:-D A ti co se ozývaj jen protože chcou zhulit? Ty je nejlepší ignorovat, nebo jim dát najevo že pokud chcou jen brko, tak ať se ani neozývaj.

Edit: Když mě osloví cigán jestli nemám trávu, tak říkám rovnou ne. Nejsem rasista, ale zkušenosti jsou špatné.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 28-11-2011 v 12:19 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 590

citace:
Původní příspěvek od petis__
Socky a vyžírky byly, jsou a budou. Já na to naštěstí nemám povahu, takže jsem nikdy nesockoval. Dneska už se musím smát tomu jak jsme se na střední hádali o to kdo bude hulit, že ten moc často nenosí, takže hulit nebude, atd… Dneska když mi někdo na ulici řekne jestli nemám na sklo za pade, tak mu dám na dva skla a nic za to nechci. Je docela fajn vidět že jim to udělalo radost a taky to jak jsou v šoku z toho že je ještě někdo kdo jim dá něco zadarmo, to na mě dycky čumí jak na blbého:-D A ti co se ozývaj jen protože chcou zhulit? Ty je nejlepší ignorovat, nebo jim dát najevo že pokud chcou jen brko, tak ať se ani neozývaj.

Edit: Když mě osloví cigán jestli nemám trávu, tak říkám rovnou ne. Nejsem rasista, ale zkušenosti jsou špatné.


Jj vždycky mě pobaví, když dám někomu gé jen tak z dobré nálady a dotyčnej je vyjukanej, že nechci peníze

Komár neni mucha pyčo

Old Post 28-11-2011 v 19:14 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ralf23
Stálý Člen

Karma uživatele ralf23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 591

Me uz par tydnu furt otravuje jeden sasek co prodava.....Uz me to zacina docela vadit,kdyz sklizim tak dam kamaradum vzdycky neco na couda zadara...ale fakt nechapu lidi co sockujou a pak to jeste prodavaji....poradte co by mohlo na tohle pomoct...

1.pokus 400w big bud xxl v posledni dobe ctu tolik o tom ze koureni skodi,ze jsem se nakonec rozhodl prestat cist

Old Post 18-12-2011 v 18:00 PM
ralf23 je offline   Profil uživatele ralf23   Find more posts by ralf23   Foto galerie člena ralf23   Click here to Send ralf23 a Private Message   Add ralf23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 592

citace:
Původní příspěvek od ralf23
Me uz par tydnu furt otravuje jeden sasek co prodava.....Uz me to zacina docela vadit,kdyz sklizim tak dam kamaradum vzdycky neco na couda zadara...ale fakt nechapu lidi co sockujou a pak to jeste prodavaji....poradte co by mohlo na tohle pomoct...


Poradim nic mu nedavej. Rekni ze uz treba nemas nebo mas malo. Cim driv se ho zbavis tim lip. Jinak te bude otravovat a zebrat o travu do nekonecna. A este bych mu vpalil do tvare ze nejses zadnej dylos a tim ze mu neco das a on to pak nekde proda je pro tebe riziko. Taze utrum a nic uz nebude
Preci nestojis o nejaky zbytecny problemy kvuli nakymu blbeckovi nebo jo?

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 18-12-2011 v 22:23 PM

Old Post 18-12-2011 v 18:10 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5579740 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív