Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40
Autor
Téma 
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 609

to se zas musim zastat "našich" socek...ty na benga v životě s ničim nepudou

ale jebat na ně...to je jedinej prostředek...a ty co s nima nemaj zkušenosti tak si je nenechte přisát...

Old Post 28-07-2012 v 14:23 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 610

Mam jednoho známýho, sice ho vidim tak jednou nebo dvakrát do měsíce, ale pokaždý mě strašně vytočí! Prostě vždycky sockuje zelený. Ale ne že by narovinu řekl, že nemá moc prostředků, jestli bych ho nezhulil. Vždycky slibuje, slibuje, přísahá a dušuje se, že mi vrátí do posledního miligramu. Samozřejmě, že sem od něj za ty dva roky dosud neviděl ani paličku, ba ani cígo. Ale on prostě vždycky příde a dělá, jakoby se nic nedělo. Vymejšlí si pohádky o tom, jak mu zejtra týpek přiveze 100g atp. Nakonec sme ho s kámošema začli brát s nadhledem, vždycky obětujeme nějáký to mávro a vždycky z něj máme prdel. Už si u nás vysloužil přezdívku Pohádkář.
Takový lidi vždycky byli, jsou a budou. -a ne jen, co se týče trávy...

Old Post 11-10-2012 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 611

jojo...socky byly,sou a budou pořád to potká asi každého taková "přísavka"

Old Post 09-03-2013 v 23:02 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 612

Máme u nás maníka, který v životě nic nevypěstoval a už léta se přiživuje po kamarádech. A jak už to bývá, vysloužil si tím přezdívku, kterou nepovažuji za příliš přátelskou... a to... Sviluška... té se taky jen tak nezbavíš.

Když mě sere, tak říkám: Drž hubu zmrde, nebo vytáhnu Svilustop.

Old Post 10-03-2013 v 06:17 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 613

Moje drahá nosí na to téma domů fajn historky když ji pustím ven s kamarádkama, zvlášt teď, co má leckdo na dně sklenic.

'' Čau kočky, nepotřebujete to ubalit? Že bych si pak s váma pohulil. ''
'' Ne, díky, dobrý. ''
'' Ale já jsem fakt dobrej balič. ''
'' Ok. Tak se sbal a táhni zpátky.''

'' Co kdybych tě pozval na panáka ? ''
'' Ne, díky, piju víno a jsem zadaná. ''
'' No.. A co kdybych ti koupil panáka a tys mi dala něco do skla? ''
'' To bych dostala kartáč, ne že si nechám kupovat panáky, ale že živím socky. ''

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 11-03-2013 v 17:46 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAGA60
Nový Člen

Karma uživatele BRAGA60 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 614

Neviem či možem reagovať ale presne táto modelová situacia ktorú tu opísal Ramon sa stala aj mne.
Keď niečo mám tak sa všetci nahrnou, keď nemám nič tak ma všetci oserou ale už som spravil tlstú čiaru a s takími ludmi som skončil, nemá to zmysel.

Old Post 18-03-2013 v 09:25 AM
BRAGA60 je offline   Profil uživatele BRAGA60   Find more posts by BRAGA60   Foto galerie člena BRAGA60   Click here to Send BRAGA60 a Private Message   Add BRAGA60 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 615

a proto je nejlepsi hulit bonga.. ale i tak znam par lidi co reknou ja si dam jenom kotlik a pak cpe a cpe a cpe - ma 2x vetsi kotel nez ja a brutus precpanej stejne tak je nahovno kdyz se slozi vic lidi a pak jak to jde dokola tak vsichni si davaj normalni kotle a jeden clovicek si to precpava no a proste pak uz nevyjde kolo treba na posledniho coz je pekne nahovno. je to zajimavy ve vic lidech si dam za 50 dva kotle, obcas jeden normal druhej slabsi a sam si dam dva dobry a jeste mi zbyde poprasek ale to taky zalezi na modelu

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 24-03-2013 v 11:23 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 616

citace:
Původní příspěvek od Víťa
Mam jednoho známýho, sice ho vidim tak jednou nebo dvakrát do měsíce, ale pokaždý mě strašně vytočí! Prostě vždycky sockuje zelený. Ale ne že by narovinu řekl, že nemá moc prostředků, jestli bych ho nezhulil. Vždycky slibuje, slibuje, přísahá a dušuje se, že mi vrátí do posledního miligramu. Samozřejmě, že sem od něj za ty dva roky dosud neviděl ani paličku, ba ani cígo. Ale on prostě vždycky příde a dělá, jakoby se nic nedělo. Vymejšlí si pohádky o tom, jak mu zejtra týpek přiveze 100g atp. Nakonec sme ho s kámošema začli brát s nadhledem, vždycky obětujeme nějáký to mávro a vždycky z něj máme prdel. Už si u nás vysloužil přezdívku Pohádkář.
Takový lidi vždycky byli, jsou a budou. -a ne jen, co se týče trávy...


pohadkare taky zname nejlepsi je kdyz vidite ze zacne mluvit pravdu zasekne se protoze si vzpomene ze predtim lhal (u cehoz jsem byl samo taky) a nejak to zamluvi

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 24-03-2013 v 11:25 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 617

Můj zážitek z pondělí 23.9
Bylo nic moc počasí,foukal vítr,na mikinu skoro až zima a já sem si balil zbyteček scuffu(tak:0,15g) do tragického papírku.Sotva sem to přehnul a otrhnul tak se zdálky valil jeden povědomý darmohul.Přišel zrovna když sem rozpaloval.Na co si myslíte že se mě zeptal.Můůůžuuu prdííííka..prosím a jako kurvička poprosil.....Já se jenom začal tlemit a protože sem byl ve špatný náladě tak jsem jen řekl........Hele je to moc fajn mít co hulit...vážně...Byl bych nasranej nemít co do pejpru.
Co myslíte.Jen řek že si to mam sežrat a odešel.

Old Post 24-09-2013 v 15:38 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 618

High: brej útěr, to já vždycky vyměknu

Jenom jednou jsem se zařek že ne...

Bylo to asi před 4mi měsíci, pomalu končila škola a končili jsme s kámošem kolikrát po pár hodinách.To jsem měl zrovna homemade plastik, a tak jsme si sedli na odlehlé vlakové zastávce a dali si pohodovou párprdovou skleničku. Bylo celkem hezky tak jsme se pomalu loudali a kecali, procházeli jsme okolo kovošrotu ( jak příhodné ) ...
Kde postávali nějací rómové, ženská a kluk , projdem okolo nich v pohodě a najednou volá 3. cikán kterej se vrací s prachama ať mu něco prodám, naféra to tam vytruboval na celou ulici. Nechtěl jsem se ani zastavovat, šel jsem dál , ale on furt volal a došel mě. Asi 10 minut jsem mu vysvětloval že mu nic neprodám a že nic nemám, mezitím si všiml že jsem zhulenej to nebylo tak těžký. A o to víc dorážel, že prej semnou půjde domů a mával mi 5tikilem před očima.Za dalších asi 5 minut nehorázně stupidně dementního ukecávání ( někteří asi znáte, jsou to mistři keců a plků ) jsem se prostě otočil a šel dál, v tu chvíli jsem si vyslechl pár nadávek, ale byl jsem rád že už jsem pryč. Byl to celkem hard, cestou domů jsem se furt otáčel jestli mě nesleduje, fakt bych nestál o to aby někdo takovej věděl kde bydlím.

Nakonec to všechno dobře dopadlo, domů jsem si donesl svojí čokoládu, a utrpěl jsem jenom psychickou újmu z jeho vymejváků a přesvědčováků. Ale to spravila další sklenka

Old Post 24-09-2013 v 16:41 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 619

Když jsem tohle téma zakládal, fakt jsem nečekal, že se udrží 9 let. Hezký, moc pěkný.

Old Post 18-10-2013 v 06:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 620

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
Když jsem tohle téma zakládal, fakt jsem nečekal, že se udrží 9 let. Hezký, moc pěkný.


myslels, že časem socky nebudou?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 18-10-2013 v 09:06 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 621

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


myslels, že časem socky nebudou?


http://www.ceskatelevize.cz/ct24/do...-o-druhe-misto/

lel

Komár neni mucha pyčo

Old Post 18-10-2013 v 12:43 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 622

pflusik: Běž někam s politikou...

hy3na: To jsem říct nechtěl. Spíš to bylo takovýn pozastavení nad tím, že už je to fakt dlouho...

Old Post 18-10-2013 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 623

Dnes sa mi akurát stala nepriemná vec. Idem si pekne z práce ku kamošovi pre polku 100večky na ktorú sme sa zložily a bol pre ňu v prahe . (Oplatí sa to viac než kupovať 0.8 po 10 €) Cestou som stretol bývaleho spolužiak Michala po roku a tak som sa sním pustil do reči, ubali som, okoštovali sme a išli sme na bus. Do busu nastúpili neskôr aj jeho traja kamoši. Dvaja cigáni, jeden biely ale aj ten vyzeral jak posledný feťák. No proste už na pohľad úplný stokári. Na konečnej som vystúpil a išiel smerom domov. Všimol som si že hentý traja idú zamnou už som vedel že bude konflikt. Asi po 200 metroch namňa jeden zakričal nech zastanem no a kedže mám viac odvahy ako rozumu tak som aj zastal predsa sa nebudem báť 40 kilových sociek. Začali že či im nepredám weed. Hneď som povedal že nie nemám nič čo nechceli pochopiť. Asi 5 minút sme sa tam rozprávali na obed a ulici plnej ľudí či mám a že sa nemám báť že nech im predám a furt dookola to isté. Už ma to prestávalo bavit keď zrazu vyslovil že nemám ojebávať a byť drzý tak som sa v tom momente otočil a išiel svojou cestou. Ešte niečo kričali ale to ma netrápilo. Vedel som že mám useba 50g a musím čo najrýchlejšie prísť domov a nabiť si dve tučné.

Hneď nato primne zastalo auto vňom týpek v civile, dal dole okienko a zavolal ma. Prídem k nemu a ten namňa vytasí odznak s koženým preukazom kriminálna polícia. Hneď ma zalial pot už som vedel že som pi.. ganja v batohu, nahúleny na bomby už som len myslel nato koľko rokov dostanem skrz troch smradlavých, dotrhaných feťákov. Už som chcel začať utekať keď zrazu typco spustil že či ma nezbily či sa mi nevyhrážali a čo chceli odomňa. Úf odlahlo mi ako v živote nie V rýchlosti ma napadlo že chceli odomňa cigaretu, neskôr pýtali drobné a ták... Chlap odišiel a bolo po všetkom.

No čo tým chcem povedať. Že takéto socky nie že len otravujú ale ešte vám aj prúser vyrobia. Keby to boli normálny chalani, normálne vyzerali a normálne sa správali tak im aj dám aj za free, nech si si dajú do tých sprostých hláv však ja doprajem aj iným. Ale toto bolo vážne moc ten odznak keď som videl skoro ma jeb.. skrz ko.. vyjeba...
No už som doma nabil som si dve bongá a už sa len smejem a píšem tieto riadky

Old Post 15-04-2014 v 12:02 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 624

Čau.Doufam že nebude vadit když toto téma oživím dalším druhem socek.
Jednu dobu jsem se furt tahal z tokovým mamlasem a furt sem ho jen zhuloval i za těžce koupenou travu 200kč/g...dohromady jsem spolu zhulili snad kilo!!!!!byl s ním dobrej pokec,fakt v pohodě.Pak jsme se pohádali a tak 3 měsíce neprohodily jediný slovo.
Nedávno jsem ho opět potkal a on za mnou doslova doběhl s tím jestli nechci jít pokalit.řekl jsem že nemám love on že to nevadí že má dost peněz atd.tak mě pozval na flašku a několik brk...
Ovšem tím jsem si těžce zavařil.Tedka vždy když ho potkám tak musím lhát že nic nemám atd. pač on sockuje zcela nelidským způsobem.normálně kdykoliv mě vidí jak z někým i třeba jemu neznámím hulím tak přilítne a začne mi nadávat do židů a zmrdů a jak si to můžu dovolit když on za jeden večer se mnou utratil litr a já ho nemůžu ani zhulit.
A takhle to dělá z každým.vždycky někoho pozve na brko a pak se tím pojistí že ho ten dotyčný taky musí pozvat jinak je to pro něj kurva,zmrd,socka,debil atd.fakt blázen.Ani si neuvědumuje že já sem ho zhuloval přes 2 roky.Je to tokovej náš Vzpomínač.


Old Post 16-04-2014 v 14:45 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4434920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív